HokejLive.netTím › Tím



Zaujímavé

  • Počet remíz tímu je až 385 z celkového počtu 385 zápasov, čo je až 100%.
  • Až 2000 zápasov tímu skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 385 zápasov, to je až 519%.
  • 1997 zápasov v rade neprehrali.
  • 1997 zápasov v rade nevyhrali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.12.21 17:00 Brest Lokomotiv Orsha under 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 Něman Grodno Vitebsk under 0:2 0:0,0:0,0:2
16:45 Lida Novopolock over 2:5 1:3,0:0,1:2
07.12.21 16:45 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:3
16:10 Gomel Junost Minsk under 1:2 0:0,0:2,1:0
04.12.21 15:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
12:00 Novopolock Žlobin under 2:3 0:0,2:3,0:0
10:25 Lokomotiv Orsha Gomel under 1:3 1:1,0:0,0:2
03.12.21 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,3:1
17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:0 0:0,2:0,1:0
02.12.21 17:00 Novopolock Žlobin over 4:3sn 1:0,2:0,0:3,0:0,2:0
17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:3
16:45 Lokomotiv Orsha Gomel over 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
01.12.21 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 3:6 2:0,0:4,1:2
17:00 Shakhtar Soligorsk Brest under 5:0 1:0,2:0,2:0
16:45 Junost Minsk Něman Grodno under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.11.21 16:45 Khimvolokno Mogilev Gomel under 0:3 0:0,0:0,0:3
28.11.21 12:00 Shakhtar Soligorsk Novopolock under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
12:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk under 1:4 0:2,0:1,1:1
12:00 Junost Minsk Lokomotiv Orsha under 3:2 2:0,1:2,0:0
27.11.21 15:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 0:3 0:2,0:1,0:0
15:00 Žlobin Brest over 4:2 2:0,1:0,1:2
12:00 Gomel Lida under 3:1 1:0,2:1,0:0
26.11.21 17:00 Shakhtar Soligorsk Vitebsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
16:45 Junost Minsk Novopolock under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
16:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 1:0 1:0,0:0,0:0
25.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 3:1 1:1,2:0,0:0
17:00 Žlobin Lida under 2:3 0:1,2:0,0:2
16:45 Gomel Něman Grodno under 1:4 0:2,1:0,0:2
24.11.21 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock under 0:2 0:2,0:0,0:0
17:00 Shakhtar Soligorsk Lokomotiv Orsha under 1:0 0:0,0:0,1:0
16:45 Junost Minsk Vitebsk under 2:1 1:0,0:0,1:1
23.11.21 17:00 Gomel Brest under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
17:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 3:0 0:0,2:0,1:0
16:45 Žlobin Něman Grodno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
20.11.21 15:00 Něman Grodno Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 7:3 3:2,3:1,1:0
12:00 Junost Minsk Brest under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.11.21 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk over 4:3 0:1,3:2,1:0
17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:1 0:0,0:1,2:0
18.11.21 17:00 Něman Grodno Lida over 9:1 4:0,3:1,2:0
08.12.21 18:00 Prostějov Jihlava over 5:6 1:2,2:1,2:3
18:00 Sokolov Vsetín under 1:4 0:0,1:0,0:4
17:30 Havířov Šumperk under 1:4 0:2,1:0,0:2
17:30 Třebíč Poruba under 3:1 1:1,0:0,2:0
07.12.21 18:00 Vrchlabí Litoměřice under 1:3 0:2,0:1,1:0
05.12.21 17:00 Kolín Frýdek - Místek over 4:3 2:2,2:0,0:1
04.12.21 17:30 Jihlava Sokolov over 2:5 0:0,1:1,1:4
17:00 Benátky Frýdek - Místek under 1:3 0:1,0:0,1:2
17:00 Kolín Havířov over 5:2 4:0,1:0,0:2
17:00 Přerov Litoměřice under 1:2 1:1,0:0,0:1
17:00 Šumperk Ústí n. Labem over 6:2 1:0,2:2,3:0
17:00 Vsetín Třebíč under 4:1 2:1,1:0,1:0
16:00 Poruba Slavia Praha over 5:4 1:1,2:1,2:2
01.12.21 18:00 Prostějov Šumperk under 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:1
18:00 Slavia Praha Vsetín under 1:2 0:0,1:0,0:2
18:00 Ústí n. Labem Kolín under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
18:00 Vrchlabí Přerov under 5:0 4:0,0:0,1:0
17:30 Havířov Benátky over 2:4 2:0,0:2,0:2
17:30 Litoměřice Poruba over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,4:3
17:30 Třebíč Jihlava under 2:1 1:0,0:0,1:1
29.11.21 18:00 Slavia Praha Litoměřice over 1:6 0:3,1:1,0:2
27.11.21 17:30 Jihlava Slavia Praha over 4:5 1:2,3:1,0:2
17:00 Benátky Ústí n. Labem under 1:2 0:2,1:0,0:0
17:00 Frýdek - Místek Havířov under 4:0 1:0,2:0,1:0
17:00 Kolín Prostějov over 4:2 0:0,2:1,2:1
17:00 Šumperk Sokolov over 3:5 2:1,0:2,1:2
17:00 Vsetín Litoměřice over 4:5sn 1:1,0:1,3:2,0:0,1:3
16:00 Poruba Vrchlabí over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
24.11.21 18:00 Přerov Poruba under 2:0 1:0,0:0,1:0
18:00 Prostějov Benátky under 3:1 0:0,1:1,2:0
18:00 Sokolov Kolín over 5:1 1:1,4:0,0:0
17:30 Litoměřice Jihlava over 5:1 2:0,0:0,3:1
17:30 Třebíč Šumperk over 4:3sn 2:1,0:1,1:1,0:0,2:0
21.11.21 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem over 3:4sn 1:0,1:0,1:3,0:0,2:3
20.11.21 17:30 Jihlava Vrchlabí over 9:2 3:1,5:0,1:1
17:00 Benátky Sokolov over 3:4pp 1:2,0:1,2:0,0:1
17:00 Frýdek - Místek Prostějov over 5:2 4:0,1:0,0:2
17:00 Havířov Ústí n. Labem under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
17:00 Kolín Třebíč under 1:2 0:1,0:0,1:1
17:00 Šumperk Slavia Praha over 3:4 2:0,1:0,0:4
17:00 Vsetín Přerov over 5:3 1:1,1:0,3:2
08.12.21 18:00 Liberec Hradec Králové under 2:1 0:0,0:1,2:0
17:00 Třinec Vítkovice under 1:3 0:2,0:1,1:0
07.12.21 18:00 Pardubice Plzeň over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,3:1
05.12.21 17:00 Olomouc Kometa Brno under 0:2 0:0,0:2,0:0
16:00 Kladno Sparta Praha over 0:6 0:0,0:2,0:4
16:00 Hradec Králové České Budějovice under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
16:00 Mladá Boleslav Třinec under 0:3 0:1,0:1,0:1
15:30 Karlovy Vary Litvínov under 2:3 1:2,0:0,1:1
15:30 Zlín Pardubice under 1:4 0:1,0:2,1:1
15:00 Liberec Vítkovice over 4:3pp 0:2,2:0,1:1,1:0
03.12.21 18:30 Sparta Praha Zlín over 4:6 2:1,1:2,1:3
18:00 Kometa Brno Kladno over 5:2 2:0,0:2,3:0
18:00 Pardubice Třinec over 6:3 1:0,2:1,3:2
17:30 Litvínov Olomouc over 3:4 0:1,2:2,1:1
17:30 Plzeň Karlovy Vary under 3:2 1:0,1:1,1:1
17:30 Vítkovice Hradec Králové under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
01.12.21 18:00 Liberec Kometa Brno over 2:4 1:0,0:2,1:2
30.11.21 18:00 Kladno Mladá Boleslav under 2:1 0:0,2:1,0:0
18:00 Hradec Králové Litvínov under 3:2 0:1,3:1,0:0
18:00 Olomouc Pardubice under 1:4 1:1,0:1,0:2
17:30 Karlovy Vary Sparta Praha over 4:5pp 0:1,2:3,2:0,0:1
17:30 Vítkovice České Budějovice over 4:2 0:2,2:0,2:0
17:30 Zlín Plzeň under 1:2 0:1,0:1,1:0
28.11.21 17:00 Kometa Brno Hradec Králové under 1:3 0:0,1:2,0:1
16:30 Plzeň Kladno under 4:1 1:0,2:0,1:1
16:00 Mladá Boleslav Zlín under 3:1 1:0,2:0,0:1
15:30 Litvínov Vítkovice over 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:2
15:30 Třinec Olomouc over 5:1 1:0,0:1,4:0
15:00 Sparta Praha Liberec under 4:1 1:1,2:0,1:0
26.11.21 18:00 Liberec Plzeň over 4:2 1:1,2:1,1:0
18:00 Hradec Králové Sparta Praha over 3:8 1:1,1:4,1:3
17:30 Karlovy Vary Mladá Boleslav under 3:0 0:0,0:0,3:0
17:30 Litvínov České Budějovice under 3:2 1:1,1:0,1:1
17:30 Vítkovice Kometa Brno under 3:2 0:0,2:0,1:2
25.11.21 17:30 Zlín Třinec under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
24.11.21 17:30 Vítkovice Olomouc over 5:3 0:1,3:1,2:1
23.11.21 17:30 České Budějovice Karlovy Vary over 2:5 0:1,0:0,2:4
17:20 Pardubice Liberec under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
21.11.21 18:00 České Budějovice Sparta Praha under 2:0 0:0,1:0,1:0
17:00 Kometa Brno Litvínov over 4:2 0:1,2:0,2:1
17:00 Olomouc Kladno over 4:3 2:0,2:2,0:1
16:30 Plzeň Vítkovice under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
16:00 Mladá Boleslav Hradec Králové over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
15:30 Karlovy Vary Třinec over 2:5 0:2,0:1,2:2
19.11.21 18:00 Liberec Třinec over 2:4 0:1,0:1,2:2
18:00 Hradec Králové Plzeň over 7:4 1:0,5:2,1:2
17:30 Karlovy Vary Pardubice under 4:1 1:0,3:1,0:0
17:30 Litvínov Mladá Boleslav under 5:0 2:0,3:0,0:0
17:30 Vítkovice Sparta Praha under 3:2 1:0,1:2,1:0
17:30 Zlín Olomouc under 3:2 1:0,2:0,0:2
18.11.21 17:30 České Budějovice Kometa Brno under 2:3 1:1,0:2,1:0
08.12.21 19:00 Sonderjylland IK Rungsted over 5:2 3:1,2:0,0:1
07.12.21 20:15 Herlev Aalborg over 2:5 2:4,0:1,0:0
06.12.21 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn under 3:0 0:0,1:0,2:0
05.12.21 13:30 Esbjerg Aalborg under 5:0 1:0,1:0,3:0
04.12.21 19:00 Rungsted Herning under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
03.12.21 20:15 Odense Esbjerg over 3:5 0:1,1:1,2:3
19:30 Aalborg Sonderjylland IK under 2:3 1:0,1:2,0:1
18:00 Herlev Rodovre Kobenhavn under 3:0 1:0,2:0,0:0
02.12.21 20:15 Fredrikshavn Rungsted under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
01.12.21 19:00 Herlev Sonderjylland IK over 4:6 2:2,1:1,1:3
30.11.21 19:00 Aalborg Herning over 5:3 2:1,2:1,1:1
19:00 Rungsted Fredrikshavn under 4:1 1:0,1:0,2:1
29.11.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,1:0
28.11.21 15:00 Esbjerg Aalborg over 5:4 2:1,1:1,2:2
27.11.21 19:00 Odense Herlev over 5:2 1:0,1:0,3:2
26.11.21 19:30 Herning Esbjerg over 4:3 2:2,0:0,2:1
19:30 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 3:0 0:0,1:0,2:0
25.11.21 19:00 Aalborg Rungsted under 3:1 0:1,1:0,2:0
24.11.21 19:00 Herlev Esbjerg under 3:2 0:0,2:1,1:1
23.11.21 18:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 5:0 3:0,0:0,2:0
22.11.21 19:00 Fredrikshavn Herning under 3:1 2:1,0:0,1:0
20.11.21 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 4:3sn 1:0,0:1,2:2,0:0,2:0
18:00 Esbjerg Odense over 5:6 0:3,2:0,3:3
19.11.21 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 3:1 2:1,0:0,1:0
19:30 Fredrikshavn Sonderjylland IK under 4:1 1:0,3:1,0:0
18.11.21 19:00 Herning Herlev over 7:6sn 2:1,3:3,1:2,0:0,1:0
07.12.21 19:00 Leksand IF Frolunda over 2:5 2:2,0:0,0:3
18:00 Sparta Praha Rogle BK over 2:5 1:1,1:3,0:1
18:00 Lukko Rauma München under 2:2 0:0,2:0,0:2
18:00 Tappara Tampere Rouen over 3:3 2:0,1:2,0:1
24.11.21 20:20 Salzburg Rouen under 3:1 1:0,1:0,1:1
18:00 München Fribourg under 3:2 0:0,0:0,3:2
23.11.21 19:00 Leksand IF Klagenfurt over 8:1 3:0,2:0,3:1
18:05 Frolunda Mannheim under 4:1 1:0,1:0,2:1
18:05 Rogle BK SC Curych under 3:1 0:0,1:1,2:0
18:00 Sparta Praha Skelleftea AIK under 1:2 1:0,0:0,0:2
18:00 Tappara Tampere Vaxjö Lakers HC over 4:2 0:0,1:2,3:0
08.12.21 17:30 Ässät Pori Jukurit Mikkeli over 3:4 1:2,1:1,1:1
17:30 Jyp Jyväskylä Lahti Pelicans under 0:3 0:0,0:2,0:1
17:30 Kärpät Ilves Tampere over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
17:30 KooKoo Kouvola Hämeenlinna under 1:2 0:2,0:0,1:0
17:30 Tappara Tampere Saipa over 4:2 0:0,2:1,2:1
07.12.21 17:30 Kalpa Kuopio KooKoo Kouvola over 3:4sn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
04.12.21 17:30 Jukurit Mikkeli Saipa under 1:0 0:0,0:0,1:0
17:30 Lahti Pelicans KooKoo Kouvola over 4:2 1:0,1:1,2:1
16:00 Hämeenlinna TPS Turku under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
16:00 Kärpät Ässät Pori under 3:0 1:0,1:0,1:0
16:00 Lukko Rauma IFK Helsinki over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
16:00 Jyp Jyväskylä Sport Vaasa under 1:4 0:1,1:1,0:2
15:00 Ilves Tampere Tappara Tampere over 0:7 0:0,0:3,0:4
03.12.21 17:30 Kalpa Kuopio Jyp Jyväskylä under 2:1 1:0,1:0,0:1
17:30 KooKoo Kouvola Lahti Pelicans under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
17:30 Saipa Jukurit Mikkeli over 2:4 2:1,0:0,0:3
17:30 Tappara Tampere Ilves Tampere over 3:6 1:4,0:1,2:1
02.12.21 17:30 Hämeenlinna Lukko Rauma under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
17:30 TPS Turku Kärpät over 4:3 1:1,3:2,0:0
01.12.21 17:30 Ässät Pori TPS Turku under 1:2 1:0,0:2,0:0
17:30 Lukko Rauma Hämeenlinna over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
17:30 Sport Vaasa IFK Helsinki under 2:3 1:2,0:1,1:0
27.11.21 17:30 Lahti Pelicans Saipa over 6:4 1:1,1:1,4:2
16:00 KooKoo Kouvola Ilves Tampere over 3:4sn 0:3,2:0,1:0,0:0,2:3
16:00 Tappara Tampere Hämeenlinna under 2:3 0:0,0:2,2:1
16:00 Sport Vaasa Jyp Jyväskylä over 5:2 0:0,3:1,2:1
16:00 Kärpät IFK Helsinki over 5:2 1:0,0:0,4:2
15:00 Jukurit Mikkeli Kalpa Kuopio under 4:1 3:1,0:0,1:0
26.11.21 17:30 Ässät Pori Tappara Tampere under 0:5 0:0,0:2,0:3
17:30 IFK Helsinki Kärpät over 4:2 2:0,1:1,1:1
17:30 Ilves Tampere TPS Turku over 2:5 1:2,1:1,0:2
17:30 Kalpa Kuopio Jukurit Mikkeli under 1:3 0:1,1:1,0:1
17:30 Saipa Lahti Pelicans under 0:3 0:1,0:0,0:2
17:30 Jyp Jyväskylä Sport Vaasa under 2:1 1:0,1:1,0:0
25.11.21 17:30 TPS Turku KooKoo Kouvola under 1:4 0:2,1:0,0:2
24.11.21 17:30 Hämeenlinna KooKoo Kouvola over 4:2 1:1,1:1,2:0
17:30 IFK Helsinki Saipa under 3:0 0:0,2:0,1:0
17:30 Jyp Jyväskylä Jukurit Mikkeli over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
17:30 Sport Vaasa Lahti Pelicans under 0:3 0:1,0:1,0:1
20.11.21 17:30 Saipa IFK Helsinki under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:2
16:00 Ässät Pori Hämeenlinna under 0:1 0:0,0:0,0:1
16:00 Ilves Tampere Jyp Jyväskylä over 6:1 3:0,1:1,2:0
16:00 Kärpät Lukko Rauma over 2:5 1:2,0:1,1:2
16:00 KooKoo Kouvola Jukurit Mikkeli over 4:2 2:0,1:1,1:1
16:00 Lahti Pelicans Kalpa Kuopio under 4:1 1:1,1:0,2:0
16:00 Sport Vaasa Tappara Tampere under 0:4 0:1,0:2,0:1
19.11.21 17:30 Hämeenlinna Sport Vaasa under 3:0 1:0,2:0,0:0
17:30 Jukurit Mikkeli Ilves Tampere over 3:4sn 1:0,1:3,1:0,0:0,0:2
17:30 Kalpa Kuopio Lukko Rauma under 1:0 1:0,0:0,0:0
17:30 Tappara Tampere TPS Turku under 1:2 0:0,0:2,1:0
18.11.21 17:30 TPS Turku Ässät Pori over 5:2 1:0,1:1,3:1
17:30 Jyp Jyväskylä Kärpät over 1:10 1:1,0:5,0:4
17:30 Lahti Pelicans Saipa over 5:3 0:1,3:2,2:0
08.12.21 17:30 Hokki Kajaani Hermes Kokkola under 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 KeuPa HT Iisalmen Peli-Karhut over 4:2 2:0,1:0,1:2
17:30 KOO-VEE Tampere FPS Forssa over 2:5 0:2,1:0,1:3
17:30 SaPKo Savonlinnan Heinolan Peliitat over 8:1 3:1,5:0,0:0
17:30 Tuto Turku Kiekko-Vantaa under 1:4 1:1,0:1,0:2
07.12.21 17:30 Jokipojat Joensuu Kettera Imarta under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.12.21 16:00 Hermes Kokkola Kiekko-Vantaa under 0:1 0:0,0:1,0:0
16:00 Iisalmen Peli-Karhut Kiekko Espoo under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
16:00 KeuPa HT Tuto Turku under 0:4 0:2,0:0,0:2
16:00 Jokipojat Joensuu KOO-VEE Tampere over 6:4 2:3,0:1,4:0
03.12.21 17:30 FPS Forssa KeuPa HT over 5:2 3:1,1:0,1:1
17:30 Hokki Kajaani Iisalmen Peli-Karhut over 4:5pp 1:1,1:0,2:3,0:1
17:30 Kettera Imarta KOO-VEE Tampere under 5:0 3:0,1:0,1:0
17:30 Jokipojat Joensuu Kiekko Espoo over 3:5 0:1,1:2,2:2
17:30 SaPKo Savonlinnan Tuto Turku under 4:1 1:0,2:0,1:1
02.12.21 17:30 RoKi Rovaniemi Heinolan Peliitat under 5:0 2:0,2:0,1:0
01.12.21 17:30 FPS Forssa Kiekko Espoo under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
17:30 Hokki Kajaani Heinolan Peliitat under 2:1 0:0,1:1,1:0
17:30 KeuPa HT Kiekko-Vantaa over 6:7 1:1,3:3,2:3
17:30 KOO-VEE Tampere Hermes Kokkola over 3:4 1:1,1:3,1:0
30.11.21 17:30 SaPKo Savonlinnan Jokipojat Joensuu over 4:2 0:1,2:1,2:0
27.11.21 16:00 FPS Forssa Tuto Turku over 5:2 1:0,4:2,0:0
16:00 Hermes Kokkola Jokipojat Joensuu under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
16:00 Iisalmen Peli-Karhut KOO-VEE Tampere under 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 KeuPa HT Hokki Kajaani under 1:4 0:1,1:1,0:2
16:00 RoKi Rovaniemi Kettera Imarta under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
16:00 SaPKo Savonlinnan Kiekko Espoo over 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
26.11.21 17:30 Hokki Kajaani Kettera Imarta under 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 Kiekko-Vantaa FPS Forssa over 4:7 0:3,3:3,1:1
17:30 Heinolan Peliitat Iisalmen Peli-Karhut under 3:2 2:0,0:0,1:2
17:30 RoKi Rovaniemi Jokipojat Joensuu over 3:4 0:0,2:3,1:1
17:30 Tuto Turku Hermes Kokkola over 5:4pp 2:0,1:3,1:1,1:0
25.11.21 17:30 KOO-VEE Tampere Kiekko-Vantaa over 6:2 1:0,3:2,2:0
24.11.21 17:30 Hermes Kokkola Heinolan Peliitat over 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
17:30 Hokki Kajaani SaPKo Savonlinnan over 4:5pp 2:2,1:2,1:0,0:1
17:30 Iisalmen Peli-Karhut RoKi Rovaniemi under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Kettera Imarta FPS Forssa over 7:4 1:2,3:0,3:2
23.11.21 17:30 KeuPa HT KOO-VEE Tampere over 5:3 2:1,1:1,2:1
20.11.21 19:00 SaPKo Savonlinnan Iisalmen Peli-Karhut under 4:1 1:0,1:0,2:1
16:00 Hermes Kokkola Kettera Imarta over 3:4sn 1:3,0:0,2:0,0:0,0:3
16:00 Kiekko Espoo RoKi Rovaniemi under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,2:3
16:00 Heinolan Peliitat Hokki Kajaani over 4:3pp 2:2,1:0,0:1,1:0
16:00 Tuto Turku Jokipojat Joensuu under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.11.21 17:30 FPS Forssa Jokipojat Joensuu over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
17:30 KeuPa HT Kettera Imarta over 4:3 0:1,2:1,2:1
17:30 Kiekko Espoo Hokki Kajaani over 5:1 3:0,1:0,1:1
17:30 Kiekko-Vantaa RoKi Rovaniemi over 4:5pp 0:2,1:2,3:0,0:1
18.11.21 17:30 Tuto Turku Heinolan Peliitat over 5:4 3:1,1:1,1:2
17:30 KOO-VEE Tampere SaPKo Savonlinnan under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
07.12.21 20:30 Angers Bordeaux over 6:1 3:1,1:0,2:0
20:30 Cergy-Pontoise Amiens over 5:2 2:0,2:1,1:1
20:00 Briancon Chamonix under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
20:00 Nice Grenoble over 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,2:0
04.12.21 20:15 Grenoble Anglet over 8:1 4:1,2:0,2:0
03.12.21 20:15 Amiens Mulhouse under 2:3 0:1,2:2,0:0
20:15 Bordeaux Gap under 1:4 1:1,0:0,0:3
20:00 Briancon Cergy-Pontoise under 3:2 1:0,1:2,1:0
20:00 Chamonix Angers over 4:8 2:2,1:2,1:4
20:00 Rouen Nice over 5:3 1:1,0:1,4:1
30.11.21 20:30 Anglet Rouen under 2:1 0:0,0:0,2:1
28.11.21 18:30 Bordeaux Amiens under 2:3 1:2,0:0,1:1
18:30 Nice Gap over 3:5 1:0,0:2,2:3
26.11.21 20:30 Anglet Briancon over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,2:0
20:30 Gap Angers over 3:4 0:1,3:0,0:3
20:30 Rouen Mulhouse over 6:0 0:0,2:0,4:0
20:15 Bordeaux Chamonix under 2:1 0:0,0:1,2:0
20:15 Grenoble Cergy-Pontoise over 5:1 3:1,1:0,1:0
20:00 Nice Amiens under 3:2 2:1,1:1,0:0
23.11.21 20:30 Anglet Bordeaux over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
20:30 Cergy-Pontoise Angers over 3:6 0:4,1:1,2:1
20:00 Briancon Gap over 3:4 1:1,0:1,2:2
20:00 Nice Chamonix under 4:1 2:1,1:0,1:0
19.11.21 20:30 Angers Gap under 1:2 1:1,0:0,0:1
20:15 Bordeaux Grenoble under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
20:00 Chamonix Amiens over 3:4 0:0,2:2,1:2
20:00 Mulhouse Anglet under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
20:00 Nice Cergy-Pontoise over 4:5 2:3,2:1,0:1
20:00 Rouen Briancon over 8:5 3:3,5:1,0:1
09.12.21 01:30 Windsor Spitfires Owen Sound Attack under 4:1 0:1,2:0,2:0
01:00 Flint Firebirds Erie Otters over 9:6 1:2,3:2,5:3
01:00 Guelph Storm Sarnia Sting over 3:5 1:4,0:0,2:1
01:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Oshawa Generals under 4:0 2:0,1:0,1:0
01:00 Ottawa 67's Peterborough Petes over 4:3 1:0,0:1,3:2
08.12.21 01:00 Kitchener Rangers London Knights over 2:6 1:2,0:2,1:2
05.12.21 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Saginaw Spirit over 7:2 2:2,4:0,1:0
20:05 Sarnia Sting Kitchener Rangers over 3:5 0:5,1:0,2:0
20:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Erie Otters under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
20:00 Kingston Frontenacs Ottawa 67's over 5:1 2:0,1:1,2:0
20:00 Mississauga Steelheads Oshawa Generals under 3:2 1:0,0:1,2:1
20:00 Owen Sound Attack Flint Firebirds under 3:2 1:0,1:1,1:1
01:30 Owen Sound Attack Flint Firebirds over 4:7 1:0,2:3,1:4
01:05 Saginaw Spirit Guelph Storm under 1:2 1:0,0:2,0:0
01:00 Niagara IceDogs North Bay Battalion over 1:5 0:3,1:0,0:2
04.12.21 22:00 London Knights Sarnia Sting under 2:3 1:1,1:2,0:0
01:30 Kitchener Rangers Owen Sound Attack over 4:3 1:1,1:1,2:1
01:30 London Knights Erie Otters under 4:1 2:0,1:1,1:0
01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Guelph Storm over 7:2 5:0,1:1,1:1
01:05 Sarnia Sting Windsor Spitfires over 5:7 1:1,1:3,3:3
01:00 Hamilton Bulldogs (OHL) North Bay Battalion over 2:5 0:2,1:0,1:3
01:00 Kingston Frontenacs Oshawa Generals under 5:0 0:0,3:0,2:0
01:00 Mississauga Steelheads Ottawa 67's under 1:0 1:0,0:0,0:0
03.12.21 01:30 Barrie Colts Hamilton Bulldogs (OHL) under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
01:30 Windsor Spitfires Erie Otters over 4:5pp 1:1,3:0,0:3,0:1
01:05 Peterborough Petes Kingston Frontenacs over 5:6 0:4,3:1,2:1
01:05 Saginaw Spirit Flint Firebirds under 0:3 0:1,0:1,0:1
01:00 Niagara IceDogs Ottawa 67's over 6:1 2:0,1:0,3:1
29.11.21 00:05 Oshawa Generals Hamilton Bulldogs (OHL) over 4:6 1:2,0:0,3:4
28.11.21 20:05 Peterborough Petes Ottawa 67's under 3:2 2:0,1:0,0:2
20:05 Sarnia Sting Sault Ste. Marie Greyhounds under 0:2 0:0,0:1,0:1
20:05 Sudbury Wolves Barrie Colts over 2:4 0:1,2:0,0:3
20:00 Guelph Storm Erie Otters over 7:3 3:1,4:1,0:1
20:00 Mississauga Steelheads Kingston Frontenacs over 4:5 1:4,3:0,0:1
01:30 Barrie Colts Niagara IceDogs over 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
01:30 Owen Sound Attack London Knights over 4:5sn 0:1,3:2,1:1,0:0,1:2
01:05 Saginaw Spirit Windsor Spitfires over 6:5pp 1:1,4:2,0:2,1:0
01:00 Erie Otters Guelph Storm under 2:3 2:1,0:2,0:0
01:00 Flint Firebirds Sarnia Sting over 3:4 2:0,0:2,1:2
27.11.21 22:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Kingston Frontenacs over 4:5sn 1:0,1:3,2:1,0:0,0:1
20:00 Ottawa 67's North Bay Battalion under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
01:35 Oshawa Generals Ottawa 67's over 4:3pp 2:3,0:0,1:0,1:0
01:30 Guelph Storm London Knights under 3:2 1:0,1:1,1:1
01:30 Kitchener Rangers Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:4 2:1,1:2,2:1
01:30 Windsor Spitfires Saginaw Spirit over 5:6 2:1,0:5,3:0
01:05 Sarnia Sting Flint Firebirds over 3:6 0:1,2:2,1:3
01:05 Sudbury Wolves Mississauga Steelheads under 2:1 1:0,1:1,0:0
01:00 Kingston Frontenacs North Bay Battalion over 2:5 1:2,1:1,0:2
26.11.21 01:30 Barrie Colts Owen Sound Attack over 3:4 1:4,0:0,2:0
01:05 Peterborough Petes North Bay Battalion over 5:3 1:0,3:1,1:2
01:05 Sudbury Wolves Mississauga Steelheads over 3:5 2:2,0:2,1:1
01:00 Erie Otters Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:3 0:2,1:1,4:0
01:00 Niagara IceDogs Hamilton Bulldogs (OHL) over 3:6 2:2,0:3,1:1
25.11.21 01:30 Windsor Spitfires London Knights over 2:5 0:0,2:2,0:3
22.11.21 00:05 Oshawa Generals Kingston Frontenacs over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
21.11.21 22:05 Windsor Spitfires Flint Firebirds over 7:6sn 0:1,3:5,3:0,0:0,2:0
20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Erie Otters over 5:4 2:0,1:2,2:2
20:05 Sarnia Sting Owen Sound Attack under 4:0 0:0,2:0,2:0
20:00 Kitchener Rangers London Knights over 3:6 1:1,0:3,2:2
20:00 Mississauga Steelheads Sudbury Wolves over 7:2 2:1,2:1,3:0
20:00 North Bay Battalion Niagara IceDogs over 7:3 4:0,2:1,1:2
20:00 Ottawa 67's Peterborough Petes over 3:9 1:3,1:3,1:3
01:30 Barrie Colts Niagara IceDogs over 6:2 3:0,2:1,1:1
01:00 Flint Firebirds Windsor Spitfires over 0:7 0:1,0:3,0:3
01:00 Hamilton Bulldogs (OHL) Sudbury Wolves under 4:1 3:0,0:1,1:0
20.11.21 22:00 Guelph Storm Sarnia Sting over 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
22:00 London Knights Kitchener Rangers under 4:0 1:0,1:0,2:0
01:35 Oshawa Generals North Bay Battalion over 2:4 1:1,1:2,0:1
01:30 Guelph Storm Owen Sound Attack under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
01:30 London Knights Sarnia Sting over 2:4 0:1,0:2,2:1
01:05 Sudbury Wolves Ottawa 67's over 4:2 1:1,1:0,2:1
01:00 Flint Firebirds Erie Otters over 6:2 2:0,1:1,3:1
01:00 Kingston Frontenacs Peterborough Petes over 5:3 1:1,2:1,2:1
01:00 Mississauga Steelheads Barrie Colts under 3:0 1:0,0:0,2:0
19.11.21 01:30 Windsor Spitfires Erie Otters over 4:7 2:2,0:2,2:3
01:05 Peterborough Petes Hamilton Bulldogs (OHL) over 6:10 1:2,2:6,3:2
01:00 Niagara IceDogs Mississauga Steelheads over 1:7 0:2,1:2,0:3
01:00 North Bay Battalion Ottawa 67's under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.12.21 01:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 7:1 1:0,3:1,3:0
00:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs over 5:2 2:1,2:1,1:0
08.12.21 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs over 4:6 1:3,2:0,1:3
01:00 Sherbrooke Phoenix Baie-Comeau Drakkar under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
05.12.21 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic over 4:2 0:1,3:0,1:1
22:00 Victoriaville Tigres Saint John Sea Dogs under 2:1 0:0,0:0,2:1
21:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada under 0:2 0:0,0:1,0:1
21:00 Quebec Remparts Halifax Mooseheads under 3:2 0:0,0:0,3:2
21:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan over 2:11 1:2,1:5,0:4
01:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Moncton Wildcats over 2:7 1:2,0:4,1:1
00:00 Sherbrooke Phoenix Saint John Sea Dogs over 1:5 1:3,0:1,0:1
04.12.21 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic under 3:2 1:1,1:0,1:1
22:00 Shawinigan Cataractes Halifax Mooseheads over 5:4 1:1,1:1,3:2
22:00 Val-d'Or Foreurs Charlottetown Islanders over 5:4pp 1:1,2:3,1:0,1:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs over 3:6 1:3,1:1,1:2
01:30 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes over 2:6 2:1,0:1,0:4
01:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic under 1:0 0:0,0:0,1:0
01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Charlottetown Islanders over 2:7 0:3,2:0,0:4
01:00 Val-d'Or Foreurs Moncton Wildcats over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
01:00 Victoriaville Tigres Halifax Mooseheads over 5:6 3:2,1:3,1:1
00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles over 9:1 2:0,4:1,3:0
03.12.21 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 6:4 1:3,3:0,2:1
01:00 Quebec Remparts Sherbrooke Phoenix under 1:3 0:2,0:0,1:1
00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles over 3:4pp 0:3,2:0,1:0,0:1
02.12.21 01:00 Drummondville Voltigeurs Moncton Wildcats over 6:1 3:0,2:1,1:0
01:00 Gatineau Olympiques Charlottetown Islanders under 1:2 1:1,0:0,0:1
01.12.21 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
28.11.21 21:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 5:4pp 0:1,3:2,1:1,1:0
21:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens over 1:5 0:2,0:1,1:2
21:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs over 3:7 0:0,0:4,3:3
20:00 Acadie–Bathurst Titan Baie-Comeau Drakkar over 8:3 6:1,2:1,0:1
20:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies over 4:6 2:2,0:3,2:1
20:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 2:1,1:0,2:1
00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada over 5:4pp 0:1,1:0,3:3,1:0
00:00 Saint John Sea Dogs Baie-Comeau Drakkar over 5:4pp 1:2,2:0,1:2,1:0
27.11.21 22:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques under 1:2 1:1,0:0,0:1
21:00 Acadie–Bathurst Titan Quebec Remparts over 3:4 1:1,0:3,2:0
01:30 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes over 2:5 1:1,1:3,0:1
01:30 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 4:1 0:0,3:1,1:0
01:30 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques over 2:4 1:1,0:0,1:3
01:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres over 6:4 2:2,3:1,1:1
00:30 Charlottetown Islanders Quebec Remparts under 1:4 0:1,1:1,0:2
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada over 1:7 1:3,0:1,0:3
00:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 2:1,1:1,2:0
00:00 Moncton Wildcats Baie-Comeau Drakkar under 2:3 0:1,2:1,0:1
26.11.21 01:00 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs over 5:4pp 0:0,3:2,1:2,1:0
00:00 Moncton Wildcats Quebec Remparts over 4:2 1:1,1:1,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs Rouyn-Noranda Huskies over 9:2 2:1,3:0,4:1
25.11.21 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques over 2:4 1:3,1:1,0:0
21.11.21 22:00 Chicoutimi Saguenéens Rimouski Océanic over 1:6 0:2,0:2,1:2
22:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 4:3 3:2,1:0,0:1
21:00 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads under 4:1 1:1,2:0,1:0
21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs over 1:6 0:3,0:1,1:2
19:00 Baie-Comeau Drakkar Cape Breton Screaming Eagles under 5:0 2:0,2:0,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Saint John Sea Dogs over 6:5sn 2:1,0:2,3:2,0:0,2:1
00:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan over 6:2 2:1,3:0,1:1
20.11.21 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix over 6:2 2:0,0:1,4:1
22:00 Chicoutimi Saguenéens Cape Breton Screaming Eagles over 4:2 2:2,1:0,1:0
22:00 Victoriaville Tigres Quebec Remparts over 5:6 1:3,1:2,3:1
01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 3:2 1:0,2:2,0:0
01:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs under 4:1 2:0,1:1,1:0
01:00 Quebec Remparts Cape Breton Screaming Eagles under 1:3 1:0,0:1,0:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads over 5:1 3:0,1:1,1:0
01:00 Sherbrooke Phoenix Rimouski Océanic over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
01:00 Val-d'Or Foreurs Saint John Sea Dogs over 1:5 1:0,0:2,0:3
00:00 Moncton Wildcats Acadie–Bathurst Titan over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
19.11.21 01:30 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 6:3 0:1,1:1,5:1
01:00 Val-d'Or Foreurs Halifax Mooseheads over 3:5 1:3,2:0,0:2
00:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats over 7:3 0:1,6:1,1:1
09.12.21 04:05 Everett Silvertips Kelowna Rockets over 5:3 1:1,3:1,1:1
04:00 Kamloops Blazers Vancouver Giants over 7:1 2:0,3:0,2:1
03:00 Lethbridge Hurricanes Calgary Hitmen under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
02:00 Moose Jaw Warriors Brandon Wheat Kings under 2:1 0:1,2:0,0:0
02:00 Regina Pats Medicine Hat Tigers over 4:2 1:0,1:1,2:1
02:00 Winnipeg Ice Edmonton Oil Kings under 2:3 1:1,0:0,1:2
08.12.21 04:05 Seattle Thunderbirds Kelowna Rockets under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
02:00 Brandon Wheat Kings Medicine Hat Tigers over 6:4 1:2,2:1,3:1
02:00 Prince Albert Raiders Swift Current Broncos over 4:5pp 0:2,2:2,2:0,0:1
06.12.21 02:00 Portland Winterhawks Everett Silvertips over 7:1 3:0,3:0,1:1
00:00 Red Deer Rebels Calgary Hitmen over 4:3pp 0:1,2:2,1:0,1:0
05.12.21 04:05 Spokane Chiefs Seattle Thunderbirds under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
04:00 Kamloops Blazers Kelowna Rockets over 3:4 2:1,0:2,1:1
03:05 Everett Silvertips Vancouver Giants over 5:6 3:1,1:3,1:2
03:05 Tri-City Americans Prince George Cougars under 4:1 0:1,4:0,0:0
03:00 Edmonton Oil Kings Moose Jaw Warriors over 7:4 3:2,4:2,0:0
03:00 Portland Winterhawks Victoria Royals over 4:5pp 1:0,1:2,2:2,0:1
03:00 Medicine Hat Tigers Brandon Wheat Kings under 1:4 0:0,1:3,0:1
02:00 Regina Pats Swift Current Broncos over 4:5 2:2,1:1,1:2
02:00 Winnipeg Ice Saskatoon Blades over 2:6 0:1,0:5,2:0
04.12.21 22:00 Calgary Hitmen Lethbridge Hurricanes over 4:5pp 0:2,1:1,3:1,0:1
04:30 Vancouver Giants Kamloops Blazers under 3:1 1:0,0:0,2:1
04:05 Everett Silvertips Tri-City Americans over 8:2 2:0,3:1,3:1
04:05 Spokane Chiefs Prince George Cougars over 2:4 2:1,0:2,0:1
04:05 Seattle Thunderbirds Victoria Royals over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
03:00 Edmonton Oil Kings Medicine Hat Tigers over 8:2 1:0,3:1,4:1
03:00 Lethbridge Hurricanes Brandon Wheat Kings over 2:4 1:1,1:1,0:2
03:00 Red Deer Rebels Moose Jaw Warriors under 0:4 0:1,0:1,0:2
02:00 Prince Albert Raiders Regina Pats over 5:2 3:0,2:2,0:0
02:00 Winnipeg Ice Saskatoon Blades over 4:3 2:0,2:1,0:2
03.12.21 03:00 Calgary Hitmen Moose Jaw Warriors over 7:1 4:0,3:0,0:1
02.12.21 04:05 Kelowna Rockets Vancouver Giants over 3:5 0:2,2:1,1:2
04:05 Everett Silvertips Spokane Chiefs over 9:2 3:1,2:1,4:0
04:05 Tri-City Americans Victoria Royals over 3:4pp 0:3,0:0,3:0,0:1
04:00 Portland Winterhawks Prince George Cougars over 6:2 2:2,1:0,3:0
02:00 Swift Current Broncos Brandon Wheat Kings under 3:0 3:0,0:0,0:0
01.12.21 04:05 Seattle Thunderbirds Prince George Cougars under 3:1 1:1,2:0,0:0
04:05 Spokane Chiefs Victoria Royals over 6:5pp 4:1,0:2,1:2,1:0
02:00 Moose Jaw Warriors Brandon Wheat Kings over 4:3sn 0:0,3:1,0:2,0:0,2:1
29.11.21 00:00 Edmonton Oil Kings Saskatoon Blades over 5:2 0:2,1:0,4:0
00:00 Winnipeg Ice Prince Albert Raiders over 3:4pp 2:0,1:3,0:0,0:1
28.11.21 19:00 Calgary Hitmen Regina Pats over 10:3 3:0,3:3,4:0
04:05 Kelowna Rockets Prince George Cougars under 4:1 3:1,0:0,1:0
04:05 Spokane Chiefs Vancouver Giants under 1:3 0:2,1:0,0:1
03:05 Everett Silvertips Kamloops Blazers under 2:3 0:1,1:1,1:1
03:05 Seattle Thunderbirds Tri-City Americans over 5:1 1:0,3:0,1:1
03:00 Red Deer Rebels Regina Pats over 4:2 2:1,1:0,1:1
03:00 Winnipeg Ice Medicine Hat Tigers over 7:2 2:0,4:2,1:0
02:00 Brandon Wheat Kings Prince Albert Raiders under 1:2 0:1,0:0,1:1
02:00 Moose Jaw Warriors Swift Current Broncos over 6:2 2:2,1:0,3:0
27.11.21 21:30 Calgary Hitmen Saskatoon Blades over 7:0 1:0,4:0,2:0
04:05 Kelowna Rockets Spokane Chiefs under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
04:05 Tri-City Americans Vancouver Giants under 1:3 1:0,0:1,0:2
04:05 Victoria Royals Everett Silvertips over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
03:00 Lethbridge Hurricanes Edmonton Oil Kings under 3:2 2:1,1:0,0:1
03:00 Red Deer Rebels Saskatoon Blades under 1:3 1:0,0:1,0:2
02:00 Brandon Wheat Kings Medicine Hat Tigers over 7:4 2:1,3:1,2:2
02:00 Swift Current Broncos Moose Jaw Warriors under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
01:00 Portland Winterhawks Kamloops Blazers over 3:4 1:1,2:0,0:3
25.11.21 04:05 Everett Silvertips Tri-City Americans over 6:2 0:0,2:0,4:2
04:05 Seattle Thunderbirds Kamloops Blazers under 1:4 0:2,1:0,0:2
04:05 Spokane Chiefs Kelowna Rockets under 2:1 1:0,1:1,0:0
04:00 Portland Winterhawks Vancouver Giants under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
03:00 Edmonton Oil Kings Red Deer Rebels over 5:3 0:1,4:1,1:1
03:00 Lethbridge Hurricanes Regina Pats under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
02:00 Prince Albert Raiders Moose Jaw Warriors under 1:4 0:4,0:0,1:0
02:00 Winnipeg Ice Swift Current Broncos over 7:0 2:0,4:0,1:0
24.11.21 03:00 Medicine Hat Tigers Regina Pats over 2:6 1:1,0:2,1:3
02:00 Brandon Wheat Kings Swift Current Broncos over 8:2 3:1,4:1,1:0
22.11.21 01:05 Everett Silvertips Seattle Thunderbirds over 5:2 2:1,1:0,2:1
00:00 Edmonton Oil Kings Calgary Hitmen under 3:2 1:0,2:1,0:1
21.11.21 04:00 Prince George Cougars Tri-City Americans over 4:2 1:0,0:0,3:2
04:00 Vancouver Giants Victoria Royals under 2:3 0:1,2:1,0:1
03:05 Everett Silvertips Spokane Chiefs under 4:1 3:0,1:0,0:1
03:05 Seattle Thunderbirds Kamloops Blazers over 1:5 0:2,0:2,1:1
03:00 Portland Winterhawks Kelowna Rockets over 4:2 4:0,0:2,0:0
03:00 Red Deer Rebels Prince Albert Raiders over 5:1 2:0,0:0,3:1
03:00 Medicine Hat Tigers Winnipeg Ice over 2:4 0:1,0:1,2:2
02:00 Moose Jaw Warriors Regina Pats over 2:4 0:2,1:0,1:2
02:00 Swift Current Broncos Saskatoon Blades under 3:0 1:0,1:0,1:0
20.11.21 04:30 Vancouver Giants Everett Silvertips under 1:4 0:1,1:1,0:2
04:05 Spokane Chiefs Seattle Thunderbirds over 3:5 0:1,3:1,0:3
04:00 Portland Winterhawks Kelowna Rockets over 6:5sn 2:1,3:1,0:3,0:0,1:0
04:00 Prince George Cougars Tri-City Americans over 3:4 0:2,1:2,2:0
03:00 Edmonton Oil Kings Prince Albert Raiders over 6:3 1:0,4:1,1:2
03:00 Lethbridge Hurricanes Medicine Hat Tigers over 7:3 2:1,1:1,4:1
03:00 Red Deer Rebels Calgary Hitmen under 2:0 1:0,0:0,1:0
02:00 Brandon Wheat Kings Moose Jaw Warriors over 4:2 1:1,2:0,1:1
02:00 Swift Current Broncos Winnipeg Ice over 3:4 0:2,2:1,1:1
08.12.21 14:30 Almaty HK Arystan Temirtau over 2:6 0:1,2:3,0:2
14:00 Sary-Arka Karaganda Kulager over 6:0 1:0,2:0,3:0
06.12.21 14:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 2:9 0:4,1:3,1:2
13:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 5:1 1:0,2:0,2:1
05.12.21 12:00 Almaty HK Gornyak Rudny under 1:4 0:1,0:2,1:1
12:00 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:2
12:00 Yertis Pavlodar Beibarys Atyrau over 1:5 0:1,1:1,0:3
12:00 Sary-Arka Karaganda Nomad Astana under 3:2 2:0,1:2,0:0
12:00 Arlan Kokshetau Kulager over 6:1 6:0,0:1,0:0
08:00 Altay Torpedo Arystan Temirtau over 5:3 0:0,3:3,2:0
04.12.21 12:00 Arlan Kokshetau Kulager under 4:1 1:0,2:1,1:0
12:00 Almaty HK Gornyak Rudny over 4:3sn 1:3,2:0,0:0,0:0,4:3
12:00 Sary-Arka Karaganda Nomad Astana over 7:6sn 1:3,3:1,2:2,0:0,2:0
09:00 Altay Torpedo Arystan Temirtau under 4:0 0:0,1:0,3:0
02.12.21 14:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 3:8 3:1,0:4,0:3
13:30 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.12.21 12:00 Kazzinc-Torpedo Beibarys Atyrau over 3:4 0:2,2:1,1:1
12:00 Nomad Astana Gornyak Rudny over 6:1 0:0,3:1,3:0
12:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:5 1:0,3:2,0:3
30.11.21 14:00 Nomad Astana Gornyak Rudny over 9:0 3:0,3:0,3:0
14:00 Sary-Arka Karaganda Barys Astana over 5:2 4:0,1:1,0:1
29.11.21 14:00 Sary-Arka Karaganda Barys Astana under 3:2 1:1,2:1,0:0
28.11.21 12:00 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar over 8:1 3:0,2:0,3:1
27.11.21 12:00 Kazzinc-Torpedo Yertis Pavlodar under 1:4 0:1,0:1,1:2
26.11.21 14:00 Nomad Astana Sary-Arka Karaganda under 2:1 2:1,0:0,0:0
14:00 Arystan Temirtau Almaty HK over 5:1 3:0,1:1,1:0
25.11.21 14:00 Arystan Temirtau Almaty HK under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
08:00 Nomad Astana Sary-Arka Karaganda over 4:3 0:0,3:2,1:1
24.11.21 14:00 Arlan Kokshetau Altay Torpedo over 5:3 2:0,2:2,1:1
14:00 Gornyak Rudny Barys Astana over 5:4 4:2,1:1,0:1
23.11.21 14:00 Arlan Kokshetau Altay Torpedo over 8:2 1:0,4:0,3:2
14:00 Gornyak Rudny Barys Astana under 3:2 2:0,1:1,0:1
22.11.21 15:00 Aktobe Almaty HK over 4:6 2:1,2:3,0:2
15:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar over 8:4 3:2,3:1,2:1
14:00 Kulager Arystan Temirtau over 6:2 2:1,1:1,3:0
21.11.21 13:00 Aktobe Almaty HK over 4:2 0:1,1:0,3:1
13:00 Beibarys Atyrau Yertis Pavlodar over 6:0 2:0,1:0,3:0
12:00 Kulager Arystan Temirtau under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:2
20.11.21 08:00 Barys Astana Altay Torpedo under 2:1 0:1,0:0,2:0
19.11.21 08:00 Barys Astana Altay Torpedo over 3:6 1:1,0:2,2:3
08.12.21 18:00 Olimp Riga Riga Prizma over 9:6 3:3,3:2,3:1
18:00 Dinaburga HK Zemgale/LLU under 1:4 1:0,0:2,0:2
07.12.21 18:00 Riga Prizma Olimp Riga over 1:6 1:3,0:2,0:1
04.12.21 16:00 Zemgale/LLU Riga HS over 6:2 1:0,4:2,1:0
15:30 Olimp Riga Mogo HK over 1:6 0:3,1:0,0:3
14:15 Liepajas Metalurgs Dinaburga HK under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
01.12.21 19:45 Olimp Riga Riga HS over 8:2 1:0,3:1,4:1
17:30 Liepajas Metalurgs Zemgale/LLU under 1:4 0:2,1:0,0:2
30.11.21 18:00 Riga Prizma Dinaburga HK over 9:2 4:0,3:2,2:0
27.11.21 16:00 Zemgale/LLU Olimp Riga over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:2
12:30 Riga HS Dinaburga HK over 3:4 2:1,1:1,0:2
12:00 Riga Prizma Mogo HK over 1:7 0:1,1:5,0:1
24.11.21 18:15 Mogo HK Riga HS over 8:2 2:2,1:0,5:0
17:30 Liepajas Metalurgs Riga Prizma over 9:1 4:0,3:0,2:1
23.11.21 00:00 Riga Prizma Liepajas Metalurgs over 1:5 -:-,-:-,-:-
20.11.21 15:00 Zemgale/LLU Riga Prizma over 4:2 3:0,1:1,0:1
14:00 Dinaburga HK Mogo HK over 0:10 0:3,0:2,0:5
12:30 Riga HS Liepajas Metalurgs over 4:5 2:1,1:3,1:1
06.12.21 18:30 Ferencváros Budapešť Csikszereda HSC over 6:0 2:0,1:0,3:0
18:00 Debreceni HK Gyergyoi HK over 3:5 1:2,1:2,1:1
18:00 Ujpest Budapest Brašov under 1:2 0:1,0:1,1:0
05.12.21 18:00 Dunaůjváros Csikszereda HSC over 1:5 0:3,0:1,1:1
14:15 Gyori ETO Brašov over 3:6 0:2,1:2,2:2
04.12.21 18:30 Ujpest Budapest Ferencváros Budapešť under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
17:00 Miskolci JJSE Gyergyoi HK over 5:3 1:3,2:0,2:0
14:15 Dunaůjváros Budapest MAC over 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
03.12.21 19:00 Gyori ETO Csikszereda HSC over 3:6 1:1,1:2,1:3
18:30 Debreceni HK Fehérvár AV19 II over 7:0 4:0,2:0,1:0
17:00 Budapest MAC Brašov over 5:1 1:0,4:1,0:0
02.12.21 18:30 Ferencváros Budapešť Brašov over 5:1 1:0,3:1,1:0
18:00 Ujpest Budapest Csikszereda HSC under 3:2 2:1,1:1,0:0
17:00 Fehérvár AV19 II Gyergyoi HK over 2:5 0:0,1:3,1:2
28.11.21 18:30 Ujpest Budapest Gyori ETO under 2:1 0:0,1:1,1:0
18:30 Ferencváros Budapešť Debreceni HK under 4:1 2:1,0:0,2:0
17:30 Csikszereda HSC Brašov over 8:1 0:0,7:1,1:0
14:00 Budapest MAC Miskolci JJSE under 3:1 2:0,0:0,1:1
26.11.21 19:00 Gyori ETO Budapest MAC over 3:10 1:3,2:3,0:4
18:30 Debreceni HK Ujpest Budapest under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3
18:00 Miskolci JJSE Ferencváros Budapešť over 1:5 0:0,0:1,1:4
17:30 Gyergyoi HK Csikszereda HSC over 4:5 2:0,0:1,2:4
22.11.21 17:30 Gyergyoi HK Gyori ETO over 4:2 0:2,2:0,2:0
21.11.21 18:30 Ujpest Budapest Dunaůjváros over 5:2 3:0,0:0,2:2
17:30 Csikszereda HSC Budapest MAC under 4:1 0:1,2:0,2:0
20.11.21 17:30 Brašov Gyori ETO over 6:1 2:1,2:0,2:0
17:30 Gyergyoi HK Budapest MAC over 2:6 1:1,1:2,0:3
19.11.21 18:30 Ferencváros Budapešť Debreceni HK over 1:5 0:1,0:1,1:3
18:00 Dunaůjváros Fehérvár AV19 II over 9:1 5:0,2:1,2:0
18:00 Miskolci JJSE Ujpest Budapest over 4:3 1:1,2:1,1:1
17:30 Brašov Budapest MAC under 4:1 0:0,2:0,2:1
17:30 Csikszereda HSC Gyori ETO under 3:2 2:1,1:1,0:0
07.12.21 19:30 Iserlohn Roosters Düsseldorf over 3:4 0:2,1:1,2:1
05.12.21 19:00 Iserlohn Roosters Köln over 7:3 0:1,5:0,2:2
17:00 Norimberk Bremerhaven over 4:3 0:1,1:2,3:0
16:30 Bietigheim Krefeld under 1:4 1:0,0:1,0:3
14:00 Mannheim Wolfsburg over 3:7 1:5,1:1,1:1
14:00 Düsseldorf Augsburg over 3:4 0:2,2:0,1:2
14:00 Schwenningen Eisbaren under 0:4 0:2,0:2,0:0
03.12.21 19:30 Bietigheim Augsburg under 4:0 1:0,2:0,1:0
19:30 Wolfsburg Iserlohn Roosters under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
19:30 Köln Norimberk under 2:1 1:0,1:1,0:0
19:30 Krefeld Ingolstadt ERC over 4:5pp 3:2,1:1,0:1,0:1
19:30 München Schwenningen over 4:2 2:2,2:0,0:0
02.12.21 19:30 München Mannheim over 2:5 1:2,0:2,1:1
19:30 Eisbaren Düsseldorf over 6:7pp 2:1,2:2,2:3,0:1
30.11.21 19:30 Norimberk Düsseldorf under 1:4 0:2,0:1,1:1
19:30 Ingolstadt ERC München over 3:4 0:1,1:1,2:2
28.11.21 19:00 Eisbaren Norimberk under 1:3 0:0,1:2,0:1
17:00 Mannheim München under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
16:30 Iserlohn Roosters Bremerhaven over 5:6 3:2,1:2,1:2
16:30 Krefeld Düsseldorf over 6:3 3:0,3:2,0:1
14:00 Augsburg Köln over 4:5sn 3:2,1:1,0:1,0:0,1:2
14:00 Ingolstadt ERC Straubing over 8:1 2:1,4:0,2:0
14:00 Schwenningen Bietigheim over 2:5 1:1,1:1,0:3
26.11.21 20:45 Norimberk Schwenningen under 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
19:30 Bietigheim Eisbaren over 4:5sn 2:2,0:1,2:1,0:0,0:1
19:30 Düsseldorf Ingolstadt ERC under 3:2 0:1,3:0,0:1
19:30 München Krefeld over 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
19:30 Bremerhaven Mannheim over 4:3 1:0,1:1,2:2
25.11.21 19:30 Köln Wolfsburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
24.11.21 19:30 Krefeld Norimberk under 2:3 0:1,1:0,1:2
23.11.21 19:30 Eisbaren Iserlohn Roosters under 4:1 2:0,2:1,0:0
19:30 Wolfsburg Düsseldorf over 4:2 0:1,3:0,1:1
19:30 Köln Bremerhaven under 2:0 0:0,0:0,2:0
19:30 Schwenningen Straubing over 5:2 1:0,2:2,2:0
21.11.21 19:00 Düsseldorf Straubing under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,4:3
19:00 Mannheim Köln under 1:3 0:1,0:2,1:0
19:00 Krefeld Bremerhaven over 3:4 1:1,1:2,1:1
17:00 München Augsburg over 4:3 1:1,1:1,2:1
16:30 Schwenningen Wolfsburg under 1:0 0:0,1:0,0:0
14:00 Bietigheim Iserlohn Roosters over 2:4 2:1,0:3,0:0
14:00 Ingolstadt ERC Norimberk over 7:2 3:0,4:1,0:1
19.11.21 19:30 Düsseldorf Schwenningen under 2:3 0:3,1:0,1:0
19:30 Eisbaren Mannheim under 3:1 0:0,3:1,0:0
19:30 Iserlohn Roosters Krefeld under 1:4 0:1,0:2,1:1
19:30 Köln Bietigheim over 7:3 4:0,1:2,2:1
19:30 Norimberk München over 2:4 1:1,0:0,1:3
19:30 Bremerhaven Ingolstadt ERC under 0:1 0:0,0:0,0:1
18.11.21 19:30 Wolfsburg Augsburg under 3:1 0:0,2:1,1:0
07.12.21 20:00 Bayreuth ESV Tölzer Löwen over 5:4 1:2,2:1,2:1
20:00 Crimmitschau Dresden over 3:4sn 2:1,1:0,0:2,0:0,0:1
19:30 Bad Nauheim Selb over 4:2 2:1,0:1,2:0
19:30 Frankfurt Ravensburg under 2:3 0:0,2:1,0:2
19:30 Freiburg Kassel over 7:2 4:2,2:0,1:0
19:30 Landshut Kaufbeuren over 3:4 1:2,1:0,1:2
19:30 Lausitzer Füchse Heilbronn over 2:8 1:1,1:3,0:4
05.12.21 18:30 Freiburg Lausitzer Füchse over 6:5 4:1,1:1,1:3
18:30 Heilbronn Kaufbeuren over 5:2 2:2,2:0,1:0
18:30 Kassel Landshut over 5:2 2:0,1:0,2:2
18:30 Ravensburg Bad Nauheim under 3:1 0:0,3:0,0:1
18:30 Tölzer Löwen Dresden over 4:5pp 0:2,3:1,1:1,0:1
17:00 Crimmitschau Selb under 4:1 1:1,2:0,1:0
16:00 Frankfurt Bayreuth ESV over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
03.12.21 20:00 Bayreuth ESV Kassel over 2:4 0:0,2:1,0:3
19:30 Bad Nauheim Crimmitschau under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
19:30 Dresden Ravensburg over 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:1
19:30 Kaufbeuren Freiburg under 2:0 0:0,1:0,1:0
19:30 Landshut Heilbronn over 4:5sn 2:0,0:3,2:1,0:0,0:1
19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt under 2:3 0:1,0:1,2:1
19:30 Selb Tölzer Löwen over 2:4 0:2,1:0,1:2
30.11.21 19:30 Freiburg Crimmitschau under 3:1 1:0,2:0,0:1
19:30 Selb Bayreuth ESV over 4:6 1:3,1:2,2:1
28.11.21 18:30 Frankfurt Selb under 4:1 1:1,2:0,1:0
18:30 Freiburg Dresden under 2:1 0:0,1:0,1:1
18:30 Heilbronn Bad Nauheim over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
18:30 Tölzer Löwen Ravensburg over 0:6 0:2,0:2,0:2
17:00 Lausitzer Füchse Kaufbeuren under 4:1 1:0,3:1,0:0
26.11.21 20:00 Ravensburg Kassel over 3:4 0:0,2:1,1:3
19:30 Bad Nauheim Tölzer Löwen under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
19:30 Dresden Frankfurt over 4:2 1:0,0:2,3:0
19:30 Landshut Freiburg over 1:6 0:1,0:1,1:4
19:30 Selb Heilbronn over 4:3 0:1,2:0,2:2
23.11.21 19:30 Landshut Kassel over 2:5 1:1,0:3,1:1
21.11.21 18:30 Heilbronn Tölzer Löwen over 6:5 3:1,1:0,2:4
18:30 Kassel Bad Nauheim under 1:3 0:1,0:0,1:2
17:00 Bayreuth ESV Ravensburg over 5:6pp 1:2,1:2,3:1,0:1
17:00 Kaufbeuren Dresden over 2:4 0:1,1:1,1:2
19.11.21 20:00 Ravensburg Freiburg over 2:4 0:1,1:0,1:3
19:30 Bad Nauheim Bayreuth ESV over 4:2 2:2,1:0,1:0
19:30 Dresden Heilbronn over 4:3 2:1,1:0,1:2
19:30 Frankfurt Kassel over 4:2 0:0,2:1,2:1
19:30 Tölzer Löwen Lausitzer Füchse over 4:3 0:0,0:2,4:1
05.12.21 17:00 Lillehammer Ringerike IHK over 7:0 2:0,2:0,3:0
04.12.21 18:00 Stjernen Storhamar over 6:3 3:0,2:1,1:2
16:00 Frisk/Asker Grüner over 6:3 1:1,4:0,1:2
15:30 Sapsborg Sparta Stavanger under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:1
02.12.21 18:30 Lillehammer Sapsborg Sparta under 2:1 1:1,0:0,1:0
18:30 Manglerud Stjernen over 2:7 0:2,1:3,1:2
18:30 Storhamar Grüner under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
30.11.21 19:00 Ringerike IHK Frisk/Asker over 2:7 1:1,1:2,0:4
28.11.21 18:00 Grüner Manglerud over 2:6 1:1,0:2,1:3
15:30 Stjernen Stavanger under 0:5 0:1,0:1,0:3
27.11.21 18:00 Valerenga Oslo Lillehammer under 3:1 1:1,2:0,0:0
16:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK over 5:4 1:0,3:3,1:1
15:30 Frisk/Asker Storhamar over 5:3 3:1,1:2,1:0
25.11.21 19:00 Manglerud Storhamar under 1:2 0:0,1:1,0:1
18:30 Lillehammer Stjernen over 2:4 0:1,2:2,0:1
18:30 Ringerike IHK Valerenga Oslo over 4:2 1:1,1:0,2:1
18:00 Stavanger Grüner over 6:0 2:0,1:0,3:0
23.11.21 19:00 Sapsborg Sparta Frisk/Asker under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
21.11.21 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 2:1 1:0,0:1,1:0
20.11.21 18:00 Storhamar Stavanger over 5:4pp 3:3,1:0,0:1,1:0
16:00 Lillehammer Grüner under 3:1 1:0,2:0,0:1
16:00 Ringerike IHK Stjernen over 2:4 2:1,0:2,0:1
15:30 Valerenga Oslo Sapsborg Sparta over 4:2 1:1,0:1,3:0
18.11.21 19:00 Valerenga Oslo Stjernen over 4:5pp 4:0,0:3,0:1,0:1
19:00 Grüner Sapsborg Sparta over 2:4 0:1,2:1,0:2
18:30 Frisk/Asker Stavanger under 1:2 1:0,0:0,0:2
18:30 Manglerud Lillehammer over 2:4 0:2,1:2,1:0
18:30 Storhamar Ringerike IHK over 4:5pp 0:1,2:1,2:2,0:1
07.12.21 19:00 Zagłębie Sosnowiec Kraków under 1:2 1:1,0:0,0:1
18:00 Unia Osvětim Toruň under 3:1 1:0,0:0,2:1
18:00 Tychy Sanok over 2:7 0:1,1:2,1:4
05.12.21 18:00 Sanok Kraków over 7:3 2:2,3:1,2:0
17:00 Podhale Nowy Targ Tychy under 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Zagłębie Sosnowiec Jastrzebie JKH GKS under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
03.12.21 18:30 Katowice Toruň under 3:0 1:0,1:0,1:0
18:30 Kraków Podhale Nowy Targ under 4:1 1:1,2:0,1:0
18:00 Tychy Unia Osvětim under 1:4 0:3,1:0,0:1
02.12.21 18:00 Jastrzebie JKH GKS Sanok under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
28.11.21 18:00 Sanok Zagłębie Sosnowiec over 4:2 2:0,0:1,2:1
17:00 Podhale Nowy Targ Jastrzebie JKH GKS under 1:2 0:2,0:0,1:0
17:00 Unia Osvětim Kraków over 4:2 1:1,2:0,1:1
17:00 Toruň Tychy over 2:4 0:2,1:2,1:0
26.11.21 19:00 Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ over 5:2 2:0,0:1,3:1
18:00 Jastrzebie JKH GKS Unia Osvětim over 1:5 0:2,1:3,0:0
18:00 Tychy Katowice over 4:3 2:1,0:1,2:1
25.11.21 18:00 Kraków Toruň under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
23.11.21 18:30 Kraków Katowice over 2:4 0:3,0:0,2:1
18:30 Toruň Jastrzebie JKH GKS under 0:5 0:1,0:1,0:3
18:00 Podhale Nowy Targ Sanok under 4:1 2:1,0:0,2:0
18:00 Unia Osvětim Zagłębie Sosnowiec over 4:3 1:2,3:0,0:1
21.11.21 18:00 Sanok Unia Osvětim under 3:2 1:0,0:1,2:1
17:00 Jastrzebie JKH GKS Katowice over 4:7 2:3,1:3,1:1
17:00 Zagłębie Sosnowiec Toruň under 1:0 1:0,0:0,0:0
19.11.21 18:30 Toruň Sanok over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
18:30 Katowice Zagłębie Sosnowiec under 3:2 0:1,0:1,3:0
18:00 Unia Osvětim Podhale Nowy Targ over 6:5 0:2,4:1,2:2
18.11.21 18:00 Tychy Jastrzebie JKH GKS over 5:4pp 1:1,1:3,2:0,1:0
05.12.21 16:00 Klagenfurt II Fassa under 0:3 0:2,0:0,0:1
04.12.21 20:30 Asiago Ritten Collalbo over 8:1 2:0,3:0,3:1
20:00 Feldkirch Salzburg II under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
19:30 Lustenau Linz II over 5:2 1:1,0:1,4:0
19:15 CE Wien II Fassa over 4:3 2:0,1:2,1:1
18:00 Gherdeina Selva Cortina under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
17:00 Jesenice Kitzbühel under 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
02.12.21 20:30 Cortina Feldkirch over 5:2 1:1,3:0,1:1
20:30 Merano Junior Fassa over 4:5 3:0,0:4,1:1
19:30 Zell Am See Linz II over 5:6 1:0,2:5,2:1
19:30 Kitzbühel Salzburg II under 2:3 1:1,1:1,0:1
19:00 Jesenice Gherdeina Selva over 10:1 4:0,4:1,2:0
19:00 Klagenfurt II CE Wien II over 6:3 1:0,3:1,2:2
27.11.21 20:00 Feldkirch Lustenau under 3:2 2:0,0:1,1:1
19:30 Bregenzerwald Jesenice over 4:5pp 1:1,0:2,3:1,0:1
19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
19:25 CE Wien II Kitzbühel under 4:0 1:0,0:0,3:0
19:15 Salzburg II Klagenfurt II under 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 Ritten Collalbo Merano Junior over 5:3 1:1,3:0,1:2
18:00 Linz II Vipiteno over 2:4 0:1,1:1,1:2
26.11.21 19:30 Lustenau Jesenice over 7:4 1:2,3:2,3:0
19:15 Salzburg II Vipiteno under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
25.11.21 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo over 1:5 0:1,1:2,0:2
20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
19:30 Feldkirch Bregenzerwald under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
19:30 Kitzbühel Cortina over 2:4 2:1,0:1,0:2
19:00 Linz II CE Wien II under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.11.21 20:00 Vipiteno Fassa over 2:4 1:1,0:1,1:2
20:00 Ritten Collalbo Linz II over 7:2 1:1,4:0,2:1
19:25 CE Wien II Salzburg II over 1:5 0:3,1:1,0:1
19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.21 20:30 Cortina Fassa over 5:4pp 1:2,1:2,2:0,1:0
19:30 Zell Am See Salzburg II over 2:4 0:0,1:2,1:2
19:30 Kitzbühel Bregenzerwald over 4:2 1:0,1:1,2:1
19:30 Merano Junior Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:2,2:1
19:30 Vipiteno Gherdeina Selva over 2:4 1:2,0:0,1:2
18:00 Linz II Lustenau over 3:4 1:1,1:1,1:2
19.11.21 19:25 CE Wien II Lustenau over 1:7 0:1,0:5,1:1
18.11.21 20:30 Fassa Kitzbühel over 7:4 3:0,3:3,1:1
20:00 Ritten Collalbo Vipiteno under 4:0 1:0,0:0,3:0
19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 1:5 1:2,0:1,0:2
19:15 Salzburg II Merano Junior over 6:2 1:1,3:1,2:0
19:00 Jesenice Zell Am See under 3:2 0:1,1:0,2:1
19:00 Klagenfurt II Cortina under 1:3 0:1,1:1,0:1
07.12.21 19:45 Val Pusteria Linz over 7:3 2:1,0:1,5:1
19:15 Dornbirn Bolzano over 3:5 0:2,2:1,1:2
19:15 Graz Villach over 4:3 2:1,1:1,1:1
19:15 Klagenfurt Olimpia Ljublana under 2:3 0:2,1:0,1:1
19:15 CE Wien Fehérvár AV19 over 5:2 0:0,3:0,2:2
19:14 Innsbruck Znojmo over 6:3 0:0,2:0,4:3
05.12.21 17:30 Linz Fehérvár AV19 under 0:4 0:1,0:0,0:3
17:30 Znojmo Klagenfurt under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
16:30 Salzburg Innsbruck over 6:3 2:0,2:3,2:0
16:00 Bolzano Graz under 3:2 1:0,1:2,1:0
04.12.21 19:45 Olimpia Ljublana Dornbirn under 1:3 0:1,0:0,1:2
17:00 Val Pusteria CE Wien under 0:3 0:0,0:1,0:2
03.12.21 19:45 Bolzano CE Wien under 1:2 1:1,0:1,0:0
19:30 Innsbruck Klagenfurt under 0:4 0:0,0:2,0:2
19:15 Linz Graz under 1:2 1:0,0:2,0:0
19:15 Fehérvár AV19 Znojmo over 5:1 1:0,2:1,2:0
19:15 Salzburg Val Pusteria over 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,0:1
19:15 Villach Dornbirn over 5:1 3:0,0:0,2:1
30.11.21 19:45 Olimpia Ljublana Graz over 7:2 2:0,3:1,2:1
28.11.21 18:00 Val Pusteria Villach under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
17:30 Klagenfurt Fehérvár AV19 under 3:1 0:0,1:0,2:1
17:30 Znojmo Bolzano over 10:2 6:1,3:1,1:0
16:30 Salzburg Olimpia Ljublana under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
16:00 CE Wien Linz over 5:4 2:0,1:3,2:1
26.11.21 19:30 Villach CE Wien over 7:1 2:1,1:0,4:0
19:15 Linz Olimpia Ljublana over 5:1 1:1,3:0,1:0
19:15 Dornbirn Klagenfurt under 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
19:15 Fehérvár AV19 Salzburg over 3:4sn 3:0,0:2,0:1,0:0,0:2
19:15 Graz Val Pusteria under 2:0 0:0,0:0,2:0
23.11.21 19:15 Dornbirn Villach over 2:6 0:1,1:4,1:1
21.11.21 18:00 Bolzano Linz under 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 Klagenfurt Znojmo under 2:0 0:0,1:0,1:0
16:30 Salzburg Graz under 2:0 0:0,1:0,1:0
20.11.21 19:45 Val Pusteria Fehérvár AV19 over 4:3sn 1:2,2:0,0:1,0:0,1:0
19:15 CE Wien Dornbirn under 4:0 0:0,2:0,2:0
19.11.21 19:45 Olimpia Ljublana Salzburg over 2:7 0:4,1:2,1:1
19:45 Val Pusteria Bolzano over 6:2 2:1,1:1,3:0
19:30 Linz Klagenfurt under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
19:15 Graz CE Wien under 3:0 1:0,0:0,2:0
18:30 Znojmo Dornbirn under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
08.12.21 18:30 Dinamo Riga Chabarovsk Amur under 1:2 0:1,0:0,1:1
17:30 CSKA Moskva Nižnyj Novgorod over 2:5 0:3,2:1,0:1
17:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2
17:30 Jaroslavl Omsk under 3:2 2:1,0:1,1:0
17:10 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov under 1:4 0:0,1:3,0:1
17:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
17:00 Čerepovec Jokerit Helsinki under 0:1pp 0:2,1:0,2:1,0:1
15:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun over 6:4 1:0,1:2,4:2
15:00 Čeljabinsk Petrohrad under 1:4 0:0,0:2,1:2
07.12.21 15:00 Ufa Sochi under 5:0 2:0,1:0,2:0
06.12.21 17:30 Omsk Dinamo Riga under 4:1 0:1,0:0,4:0
17:30 Kazaň Barys Astana under 1:2 0:0,0:1,1:1
17:30 Dynamo Moskva CSKA Moskva under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
17:30 Jaroslavl Novosibirsk under 3:2 2:0,1:1,0:1
17:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov under 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur under 2:0 1:0,0:0,1:0