Ťumeň
Ťumeň |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Zaujímavé
Ťumeň
- Ťumeň vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 66 vyhral 38 zápasov).
- Až 44 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 66 zápasov, to je až 67%.
- Ťumeň už 6 zápasov v rade neremízovali.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
19.03.24 | 15:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
16.03.24 | 11:00 | Sokol Krasnoyarsk | Ťumeň | 4:2 | 1:1,2:1,1:0 | |
15.03.24 | 13:00 | Sokol Krasnoyarsk | Ťumeň | 1:3 | 1:0,0:1,0:2 | |
12.03.24 | 15:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 6:2 | 2:1,1:0,3:1 | |
11.03.24 | 15:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
02.03.24 | 13:00 | Ťumeň | Norilsk | 6:3 | 0:1,5:1,1:1 | |
29.02.24 | 13:00 | Norilsk | Ťumeň | 4:5pp | 2:0,2:3,0:1,0:1 | |
28.02.24 | 13:00 | Norilsk | Ťumeň | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
24.02.24 | 13:00 | Ťumeň | Norilsk | 5:1 | 0:0,3:0,2:1 | |
23.02.24 | 13:00 | Ťumeň | Norilsk | 2:3 | 0:0,1:1,1:2 | |
18.02.24 | 13:00 | Ťumeň | Ryazan | 3:2pp | 0:0,1:2,1:0,1:0 | |
16.02.24 | 15:00 | Ťumeň | Khimik Voskresensk | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
14.02.24 | 15:00 | Ťumeň | Dinamo St. Petersburg | 2:6 | 0:3,1:1,1:2 | |
12.02.24 | 15:00 | Ťumeň | Karelia SKA | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
08.02.24 | 14:30 | Yuzhny Ural Orsk | Ťumeň | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
06.02.24 | 15:00 | Chelmet Čeljabinsk | Ťumeň | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
04.02.24 | 13:00 | Kurgan | Ťumeň | 0:4 | 0:0,0:2,0:2 | |
02.02.24 | 14:30 | Gornyak Uchaly | Ťumeň | 1:4 | 0:0,0:2,1:2 | |
29.01.24 | 15:00 | Ťumeň | Norilsk | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
27.01.24 | 13:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
19.01.24 | 16:30 | Tambov | Ťumeň | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
17.01.24 | 17:30 | Rostov | Ťumeň | 2:3sn | 0:1,0:1,2:0,0:0,-:- | |
15.01.24 | 17:00 | Voroněž | Ťumeň | 2:7 | 0:2,2:2,0:3 | |
13.01.24 | 10:00 | Saratov | Ťumeň | 2:3 | 1:1,1:2,0:0 | |
09.01.24 | 15:00 | Ťumeň | Penza | 2:3pp | 0:0,2:0,0:2,0:1 | |
07.01.24 | 13:00 | Ťumeň | Bars Kazan | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
29.12.23 | 13:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:3sn | 0:0,1:2,2:1,0:0,-:- | |
27.12.23 | 15:00 | Ťumeň | Samara | 8:0 | 2:0,2:0,4:0 | |
21.12.23 | 15:00 | Molot-Prikam'e Perm | Ťumeň | 3:0 | 3:0,0:0,0:0 | |
19.12.23 | 15:30 | Iževsk | Ťumeň | 2:3 | 0:1,2:0,0:2 | |
17.12.23 | 15:00 | Chelny | Ťumeň | 1:6 | 0:0,0:0,1:6 | |
15.12.23 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Ťumeň | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
07.12.23 | 11:00 | Zvezda Chekhov | Ťumeň | 3:2pp | 2:0,0:0,0:2,1:0 | |
05.12.23 | 17:00 | AKM | Ťumeň | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
29.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Novokuzněck | 3:4 | 1:2,0:2,2:0 | |
27.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Dynamo Altay | 7:4 | 1:2,4:2,2:0 | |
23.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Omskie Krylia | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
21.11.23 | 14:00 | Ťumeň | Yugra Khanty-Mansiysk | 6:3 | 4:0,1:3,1:0 | |
17.11.23 | 12:30 | Novokuzněck | Ťumeň | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
15.11.23 | 13:00 | Dynamo Altay | Ťumeň | 4:7 | 3:2,0:2,1:3 | |
13.11.23 | 12:00 | Omskie Krylia | Ťumeň | 3:4sn | 2:1,1:2,0:0,0:0,-:- | |
08.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Zvezda Chekhov | 4:3 | 2:0,1:1,1:2 | |
06.11.23 | 13:00 | Ťumeň | AKM | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
31.10.23 | 09:00 | Yugra Khanty-Mansiysk | Ťumeň | 3:2pp | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
27.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Chelny | 4:2 | 1:2,0:0,3:0 | |
25.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Toros Neftekamsk | 5:1 | 1:0,3:0,1:1 | |
23.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Molot-Prikam'e Perm | 1:2pp | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
21.10.23 | 14:00 | Ťumeň | Iževsk | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
16.10.23 | 18:00 | Bars Kazan | Ťumeň | 2:1sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,-:- | |
14.10.23 | 16:00 | Penza | Ťumeň | 1:9 | 0:2,0:6,1:1 | |
12.10.23 | 17:00 | Samara | Ťumeň | 1:4 | 1:1,0:1,0:2 | |
10.10.23 | 17:30 | Almetievsk | Ťumeň | 2:3 | 1:0,1:2,0:1 | |
06.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Rostov | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
04.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Voroněž | 3:2sn | 2:0,0:1,0:1,0:0,-:- | |
02.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Saratov | 4:1 | 2:1,2:0,0:0 | |
30.09.23 | 14:00 | Ťumeň | Tambov | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
26.09.23 | 14:00 | Norilsk | Ťumeň | 1:3 | 1:0,0:1,0:2 | |
24.09.23 | 12:00 | Sokol Krasnoyarsk | Ťumeň | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
20.09.23 | 16:00 | Ťumeň | Kurgan | 2:3sn | 1:0,1:2,0:0,0:0,-:- | |
18.09.23 | 17:00 | Ťumeň | Gornyak Uchaly | 2:1sn | 0:0,0:1,1:0,0:0,-:- | |
16.09.23 | 14:00 | Ťumeň | Chelmet Čeljabinsk | 2:1pp | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
14.09.23 | 16:00 | Ťumeň | Yuzhny Ural Orsk | 2:3sn | 1:0,1:1,0:1,0:0,-:- | |
09.09.23 | 16:00 | Dinamo St. Petersburg | Ťumeň | 0:3 | 0:1,0:2,0:0 | |
07.09.23 | 18:00 | Karelia SKA | Ťumeň | 4:2 | 1:0,1:1,2:1 | |
05.09.23 | 18:00 | Ryazan | Ťumeň | 2:3 | 2:2,0:0,0:1 | |
03.09.23 | 12:00 | Khimik Voskresensk | Ťumeň | 3:2sn | 1:0,0:1,1:1,0:0,-:- |
nenájdený žiadny zápas