Gomel VS Žlobin


Gomel

Žlobin

not draw --1--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Gomel (T1) VS Žlobin (T2)

Gomel

Žlobin

Zaujímavé

Gomel

  • Až 41 zápasov tímu Gomel skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 65 zápasov, to je až 63%.
  • Gomel ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Žlobin

  • 36 z celkového počtu 64 zápasov tímu Žlobin skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Žlobin ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 39 z 61 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2023/2024
01.04.2024 16:55 Žlobin Gomel under 2:1 0:0,1:1,1:0
30.03.2024 10:55 Žlobin Gomel under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.03.2024 17:25 Gomel Žlobin under 1:0 1:0,0:0,0:0
26.03.2024 17:25 Gomel Žlobin under 0:3 0:0,0:0,0:3
17.02.2024 11:00 Žlobin Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
22.11.2023 17:00 Gomel Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
20.11.2023 17:00 Gomel Žlobin under 2:1 1:0,0:1,1:0
11.09.2023 18:25 Žlobin Gomel over 3:4 0:0,1:0,2:4
09.09.2023 14:25 Žlobin Gomel over 7:4 0:3,5:1,2:0
13.08.2023 13:00 Gomel Žlobin under 1:0 1:0,0:0,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
20.03.2023 18:30 Žlobin Gomel under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.03.2023 14:55 Gomel Žlobin under 2:1 1:0,0:1,1:0
16.03.2023 17:25 Žlobin Gomel under 3:1 1:0,1:1,1:0
14.03.2023 17:25 Žlobin Gomel under 2:1 1:0,1:0,0:1
12.03.2023 13:25 Gomel Žlobin under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
10.03.2023 17:25 Gomel Žlobin under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.02.2023 12:00 Žlobin Gomel over 5:2 3:2,1:0,1:0
23.11.2022 18:10 Gomel Žlobin under 3:2 1:1,1:0,1:1
21.11.2022 18:10 Gomel Žlobin under 3:2 1:1,1:0,1:1
12.09.2022 18:00 Žlobin Gomel over 3:4 0:2,1:1,2:1
10.09.2022 12:40 Žlobin Gomel under 2:3 1:0,0:2,1:1
13.08.2022 16:00 Gomel Žlobin under 0:3 0:2,0:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
19.02.2022 10:45 Žlobin Gomel over 8:1 3:1,1:0,4:0
30.01.2022 15:00 Gomel Žlobin over 2:4 0:1,1:2,1:1
12.01.2022 17:00 Žlobin Gomel over 3:5 1:2,2:2,0:1
03.01.2022 17:00 Gomel Žlobin under 3:2 2:1,0:1,1:0
15.11.2021 16:45 Gomel Žlobin over 7:6 0:3,6:2,1:1
24.10.2021 11:55 Žlobin Gomel over 4:5ppsn 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1
09.08.2021 16:00 Žlobin Gomel under 0:3 0:2,0:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
04.02.2021 16:45 Žlobin Gomel over 4:2 1:1,2:0,1:1
16.01.2021 11:00 Žlobin Gomel under 1:0 0:0,0:0,1:0
09.01.2021 15:00 Gomel Žlobin over 5:6 2:1,2:2,1:3
14.11.2020 11:00 Žlobin Gomel under 0:1 -:-,-:-,-:-
20.10.2020 18:00 Gomel Žlobin over 5:4 2:0,1:3,2:1
29.09.2020 18:00 Žlobin Gomel over 5:4pp 3:1,1:2,0:1,1:0
07.09.2020 18:00 Gomel Žlobin under 1:4 0:0,0:3,1:1
18.08.2020 18:00 Gomel Žlobin over 5:4 1:0,1:2,3:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
24.02.2020 17:00 Žlobin Gomel under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
01.02.2020 16:00 Žlobin Gomel over 4:3ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,2:1
21.01.2020 17:00 Gomel Žlobin over 4:3 2:0,0:2,2:1
04.01.2020 17:00 Gomel Žlobin over 4:5 1:2,1:2,2:1
17.12.2019 17:00 Žlobin Gomel under 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:2
05.12.2019 17:00 Gomel Žlobin over 2:5 0:1,1:4,1:0
02.11.2019 15:00 Gomel Žlobin over 3:4 1:2,2:1,0:1
26.10.2019 16:00 Žlobin Gomel under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
22.09.2019 16:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:0,0:2,1:1
08.09.2019 16:00 Gomel Žlobin under 0:2 0:0,0:1,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
09.02.2019 11:00 Gomel Žlobin under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
22.01.2019 17:00 Žlobin Gomel under 3:2 2:0,0:2,1:0
22.12.2018 17:00 Gomel Žlobin under 3:0 0:0,2:0,1:0
15.12.2018 11:00 Žlobin Gomel under 1:2 1:2,0:0,0:0
30.10.2018 17:00 Žlobin Gomel under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
20.10.2018 12:00 Gomel Žlobin under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
22.09.2018 12:00 Žlobin Gomel under 1:3 0:1,0:1,1:1
11.09.2018 18:00 Gomel Žlobin under 2:1 0:0,1:1,1:0
10.08.2018 18:00 Gomel Žlobin over 5:3 2:1,2:0,1:2
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
24.02.2018 15:00 Gomel Žlobin under 2:0 0:0,0:0,2:0
20.01.2018 17:00 Žlobin Gomel over 2:4 0:2,2:1,0:1
28.12.2017 17:00 Gomel Žlobin under 3:0 0:0,3:0,0:0
14.10.2017 12:00 Žlobin Gomel over 4:2 0:0,2:1,2:1
12.10.2017 18:00 Gomel Žlobin under 1:0 0:0,1:0,0:0

Gomel

28 - 11 - 22

Žlobin

Gomel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.04.24 16:55 Žlobin Gomel under 2:1 0:0,1:1,1:0
30.03.24 10:55 Žlobin Gomel under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.03.24 17:25 Gomel Žlobin under 1:0 1:0,0:0,0:0
26.03.24 17:25 Gomel Žlobin under 0:3 0:0,0:0,0:3
19.03.24 17:25 Gomel Něman Grodno under 3:1 1:0,2:0,0:1
17.03.24 16:55 Něman Grodno Gomel under 3:0 0:0,0:0,3:0
15.03.24 18:25 Gomel Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0
13.03.24 15:55 Gomel Něman Grodno under 3:1 0:0,2:1,1:0
11.03.24 17:25 Něman Grodno Gomel under 5:0 2:0,1:0,2:0
09.03.24 10:25 Něman Grodno Gomel over 2:5 1:1,0:3,1:1
26.02.24 17:00 Gomel Vitebsk over 4:5 2:1,1:3,1:1
23.02.24 17:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 1:4 0:1,1:2,0:1
21.02.24 17:00 Gomel Novopolock under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.02.24 11:00 Žlobin Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.02.24 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 4:2 0:1,2:0,2:1
13.02.24 17:00 Gomel Vitebsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
03.02.24 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
01.02.24 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 4:1 3:0,1:0,0:1
30.01.24 15:55 Junost Minsk Gomel over 4:3 2:0,0:0,2:3
28.01.24 12:25 Gomel Lida over 5:1 1:0,3:0,1:1
26.01.24 17:00 Gomel Něman Grodno under 1:4 1:1,0:0,0:3
24.01.24 17:00 Gomel Brest under 4:0 0:0,3:0,1:0
19.01.24 17:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 1:4 0:1,0:1,1:2
17.01.24 17:00 Gomel Khimvolokno Mogilev over 7:2 0:1,4:1,3:0
13.01.24 11:00 Junost Minsk Gomel over 5:3 1:1,3:1,1:1
11.01.24 17:00 Junost Minsk Gomel over 5:6pp 2:2,1:0,2:3,0:1
08.01.24 15:55 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
06.01.24 15:25 Gomel Dinamo Maladzyechna under 5:0 2:0,3:0,0:0
28.12.23 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel under 1:3 0:1,0:2,1:0
26.12.23 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
21.12.23 16:45 Gomel Brest under 2:1 1:0,1:0,0:1
19.12.23 17:00 Gomel Brest under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.12.23 12:00 Novopolock Gomel over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,-:-
07.12.23 17:00 Novopolock Gomel over 2:5 1:2,1:2,0:1
04.12.23 17:55 Gomel Shakhtar Soligorsk under 0:3 0:0,0:2,0:1
02.12.23 12:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 4:5 2:2,2:3,0:0
27.11.23 17:00 Lida Gomel over 2:4 1:2,0:2,1:0
25.11.23 10:30 Lida Gomel under 1:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
22.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
20.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.11.23 16:55 Gomel Něman Grodno under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
16:55 Gomel Něman Grodno under 5:0 0:0,3:0,2:0
09.11.23 17:00 Vitebsk Gomel under 3:1 2:0,1:1,0:0
07.11.23 17:00 Vitebsk Gomel under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
30.10.23 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 3:2 2:0,1:1,0:1
28.10.23 13:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 1:3 0:0,1:0,0:3
23.10.23 18:55 Gomel Junost Minsk under 2:1 0:0,0:0,2:1
21.10.23 11:45 Gomel Junost Minsk over 5:2 1:0,2:1,2:1
17.10.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
15.10.23 12:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:5pp 1:2,1:2,2:0,0:1
12.10.23 19:25 Gomel Lokomotiv Orsha under 4:1 1:0,2:1,1:0
10.10.23 18:25 Gomel Lokomotiv Orsha over 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,-:-
05.10.23 18:00 Brest Gomel over 4:2 1:1,1:0,2:1
03.10.23 18:00 Brest Gomel under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
30.09.23 13:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
28.09.23 18:00 Gomel Novopolock over 5:2 2:0,1:1,2:1
23.09.23 12:53 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
21.09.23 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel over 2:4 0:1,1:1,1:2
18.09.23 18:00 Gomel Lida over 6:2 1:0,4:1,1:1
16.09.23 13:00 Gomel Lida under 5:0 3:0,1:0,1:0
11.09.23 18:25 Žlobin Gomel over 3:4 0:0,1:0,2:4
09.09.23 14:25 Žlobin Gomel over 7:4 0:3,5:1,2:0
06.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5 2:1,1:3,1:1
04.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel under 4:1 1:1,1:0,2:0
30.08.23 18:00 Vitebsk Gomel under 3:1 2:0,0:0,1:1

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.04.24 16:55 Žlobin Gomel under 2:1 0:0,1:1,1:0
30.03.24 10:55 Žlobin Gomel under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.03.24 17:25 Gomel Žlobin under 1:0 1:0,0:0,0:0
26.03.24 17:25 Gomel Žlobin under 0:3 0:0,0:0,0:3
18.03.24 17:25 Junost Minsk Žlobin under 0:3 0:1,0:1,0:1
16.03.24 09:55 Žlobin Junost Minsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
14.03.24 17:55 Žlobin Junost Minsk under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
12.03.24 15:55 Junost Minsk Žlobin under 1:3 1:1,0:1,0:1
10.03.24 12:25 Junost Minsk Žlobin under 4:1 1:0,1:1,2:0
26.02.24 16:45 Žlobin Něman Grodno over 4:3 3:2,1:0,0:1
23.02.24 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:0,1:0,2:1
21.02.24 17:55 Žlobin Lokomotiv Orsha under 3:1 2:1,0:0,1:0
17.02.24 11:00 Žlobin Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
15.02.24 17:00 Vitebsk Žlobin under 1:2 1:1,0:0,0:1
13.02.24 17:00 Novopolock Žlobin under 1:4 0:1,1:0,0:3
03.02.24 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 4:8 1:2,0:3,3:3
01.02.24 17:25 Junost Minsk Žlobin over 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,-:-
30.01.24 18:10 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 4:5 2:2,1:1,1:2
28.01.24 17:25 Žlobin Brest over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
26.01.24 17:00 Žlobin Lida over 5:3 2:0,2:3,1:0
24.01.24 17:00 Žlobin Něman Grodno over 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
19.01.24 17:00 Brest Žlobin under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.01.24 17:00 Brest Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
13.01.24 16:55 Žlobin Vitebsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
11.01.24 17:00 Žlobin Vitebsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
07.01.24 12:00 Novopolock Žlobin over 4:2 2:1,0:1,2:0
05.01.24 17:00 Novopolock Žlobin under 1:3 0:0,1:0,0:3
29.12.23 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 3:1 0:1,2:0,1:0
27.12.23 15:55 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:0,1:1,2:1
20.12.23 18:15 Shakhtar Soligorsk Žlobin over 7:0 0:0,5:0,2:0
18.12.23 18:10 Shakhtar Soligorsk Žlobin under 3:0 1:0,0:0,2:0
09.12.23 13:55 Žlobin Junost Minsk under 1:4 0:2,0:2,1:0
07.12.23 18:25 Žlobin Junost Minsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
03.12.23 12:00 Lida Žlobin over 2:7 1:3,1:3,0:1
01.12.23 17:00 Lida Žlobin over 2:6 1:3,1:0,0:3
27.11.23 18:10 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,1:1,0:0
25.11.23 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 6:4 3:1,1:3,2:0
22.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 1:2 0:0,1:1,0:1
20.11.23 17:00 Gomel Žlobin under 2:1 1:0,0:1,1:0
16.11.23 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha over 4:3 1:1,2:2,1:0
14.11.23 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha over 2:4 0:1,0:1,2:2
05.11.23 15:00 Něman Grodno Žlobin under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.11.23 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 1:0,0:0,2:0
29.10.23 14:00 Žlobin Brest over 5:1 1:0,1:0,3:1
27.10.23 18:00 Žlobin Brest under 0:1 0:0,0:1,0:0
23.10.23 18:00 Vitebsk Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
21.10.23 13:00 Vitebsk Žlobin under 5:0 1:0,2:0,2:0
18.10.23 18:00 Žlobin Novopolock under 1:3 0:1,1:0,0:2
16.10.23 18:00 Žlobin Novopolock under 3:2 1:0,2:0,0:2
12.10.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 6:5 2:0,2:3,2:2
10.10.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 2:5 0:4,1:0,1:1
06.10.23 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 4:5 1:2,1:1,2:2
04.10.23 18:00 Žlobin Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:2,2:0
30.09.23 12:55 Junost Minsk Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
28.09.23 18:25 Junost Minsk Žlobin under 3:2 0:0,2:1,1:1
24.09.23 13:00 Žlobin Lida over 6:0 4:0,0:0,2:0
22.09.23 18:00 Žlobin Lida over 2:4 2:0,0:3,0:1
18.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 2:5 1:1,1:2,0:2
16.09.23 16:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
11.09.23 18:25 Žlobin Gomel over 3:4 0:0,1:0,2:4
09.09.23 14:25 Žlobin Gomel over 7:4 0:3,5:1,2:0
05.09.23 18:00 Lokomotiv Orsha Žlobin over 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,-:-
03.09.23 11:25 Lokomotiv Orsha Žlobin under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
30.08.23 18:25 Žlobin Něman Grodno over 5:4 1:2,0:2,4:0

Gomel


nenájdený žiadny zápas

Žlobin


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
16.04.2024 18:55 Brest Žlobin H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 55 34 5 0 11 104 209 105 88
2. Vitebsk 55 29 6 4 6 63 168 105 86
3. Junost Minsk 55 21 7 8 4 56 171 115 78
4. Něman Grodno 55 27 3 6 10 34 181 147 72
5. Gomel 55 17 7 4 15 31 166 135 67
6. Žlobin 55 21 5 3 18 16 162 146 65
7. Brest 55 15 4 9 14 -27 113 140 55
8. Novopolock 55 11 7 3 24 -29 130 159 53
9. Lokomotiv Orsha 55 1 8 9 20 -45 127 172 43
10. Lida 55 12 3 4 28 -54 119 173 41
11. Khimvolokno Mogilev 55 11 3 2 34 -79 132 211 36
12. Dinamo Maladzyechna 55 12 1 7 27 -70 131 201 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 29 17 4 1 2 45 96 51 51
2. Shakhtar Soligorsk 28 14 4 0 6 54 105 51 44
3. Něman Grodno 28 19 1 2 3 39 95 56 44
4. Junost Minsk 28 12 3 5 0 30 87 57 41
5. Žlobin 28 13 3 1 7 26 93 67 39
6. Gomel 27 15 2 0 8 39 89 50 38
7. Novopolock 27 6 5 1 9 -1 75 76 33
8. Brest 27 9 2 5 4 -5 60 65 31
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 1 1 14 -19 77 96 23
10. Dinamo Maladzyechna 27 7 1 5 8 -22 76 98 23
11. Lokomotiv Orsha 27 1 3 6 8 -24 59 83 20
12. Lida 27 3 2 1 17 -29 59 88 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 27 20 1 0 5 50 104 54 44
2. Junost Minsk 27 9 4 3 4 26 84 58 37
3. Vitebsk 26 12 2 3 4 18 72 54 35
4. Gomel 28 2 5 4 7 -8 77 85 29
5. Něman Grodno 27 8 2 4 7 -5 86 91 28
6. Žlobin 27 8 2 2 11 -10 69 79 26
7. Lida 28 9 1 3 11 -25 60 85 25
8. Brest 28 6 2 4 10 -22 53 75 24
9. Lokomotiv Orsha 28 0 5 3 12 -21 68 89 23
10. Novopolock 28 5 2 2 15 -28 55 83 20
11. Khimvolokno Mogilev 28 2 2 1 20 -60 55 115 13
12. Dinamo Maladzyechna 28 5 0 2 19 -48 55 103 12