Flint Firebirds VS London Knights


Flint Firebirds

London Knights

not draw --6--0---0
not win --5--0---0
not lost --5--0---0

Flint Firebirds (T1) VS London Knights (T2)

Flint Firebirds

London Knights

Zaujímavé

Flint Firebirds

  • Z celkového počtu 70 prehralo mužstvo Flint Firebirds až 50% svojích zápasov. 35 prehraných zápasov.
  • Až 51 zápasov tímu Flint Firebirds skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 70 zápasov, to je až 73%.
  • Flint Firebirds už 6 zápasov v rade neremízovali.
  • Flint Firebirds ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Flint Firebirds už 5 zápasov v rade nevyhrali.

London Knights

  • 63% (44 z 70) výhier mužstva London Knights.
  • Tím London Knights odohral až 54 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 77% z celkového počtu 70 zápasov.
  • London Knights ťahá aktuálne sériu 9 výhier v rade.
  • London Knights už 9 zápasov v rade neprehrali.
  • London Knights už 11 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 58% vzájomných zápasov, čo je 15 výhier z 26 zápasov.
  • 77% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 20 z 26 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / OHL / 2023/2024
31.03.2024 20:00 London Knights Flint Firebirds over 6:4 2:3,2:0,2:1
30.03.2024 00:00 London Knights Flint Firebirds under 3:0 1:0,1:0,1:0
03.03.2024 01:00 Flint Firebirds London Knights over 3:4 0:1,2:3,1:0
08.02.2024 01:00 Flint Firebirds London Knights over 2:9 0:1,1:5,1:3
31.12.2023 22:00 London Knights Flint Firebirds over 5:3 1:2,3:1,1:0
18.11.2023 01:00 London Knights Flint Firebirds over 4:7 0:2,1:3,3:2
Kanada / OHL / 2022/2023
19.03.2023 00:00 Flint Firebirds London Knights over 4:3 2:1,0:2,2:0
07.02.2023 01:00 London Knights Flint Firebirds over 9:5 4:1,2:1,3:3
20.11.2022 01:00 Flint Firebirds London Knights over 4:7 1:1,1:4,2:2
19.11.2022 01:00 London Knights Flint Firebirds over 4:6 1:1,2:1,1:4
Kanada / OHL / 2021/2022
02.04.2022 01:30 London Knights Flint Firebirds under 1:3 1:1,0:0,0:2
31.03.2022 01:00 Flint Firebirds London Knights over 5:4pp 1:1,3:1,0:2,1:0
12.03.2022 01:30 London Knights Flint Firebirds over 2:6 0:1,1:3,1:2
08.01.2022 01:00 London Knights Flint Firebirds over 6:1 3:0,1:1,2:0
07.11.2021 00:00 Flint Firebirds London Knights under 3:2 1:0,2:2,0:0
Kanada / OHL / 2019/2020
05.01.2020 01:00 Flint Firebirds London Knights over 3:4pp 0:1,3:1,0:1,0:1
01.12.2019 01:00 Flint Firebirds London Knights under 1:4 0:0,0:1,1:3
16.11.2019 01:30 London Knights Flint Firebirds over 1:6 0:1,1:3,0:2
Kanada / OHL / 2018/2019
09.03.2019 01:30 London Knights Flint Firebirds under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
31.01.2019 01:00 Flint Firebirds London Knights over 3:4 1:0,1:3,1:1
03.11.2018 00:30 London Knights Flint Firebirds over 6:2 1:0,2:1,3:1
30.09.2018 01:00 Flint Firebirds London Knights over 2:4 1:3,1:0,0:1
Kanada / OHL / 2017/2018
11.03.2018 01:00 Flint Firebirds London Knights over 3:4 1:1,2:2,0:1
29.12.2017 01:00 Flint Firebirds London Knights under 3:2ppsn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
11.11.2017 01:30 London Knights Flint Firebirds over 9:0 2:0,3:0,4:0
28.10.2017 01:30 London Knights Flint Firebirds over 8:2 3:0,3:2,2:0

Flint Firebirds

7 - 4 - 15

London Knights

Flint Firebirds


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
31.03.24 20:00 London Knights Flint Firebirds over 6:4 2:3,2:0,2:1
30.03.24 00:00 London Knights Flint Firebirds under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.03.24 00:00 Flint Firebirds Sarnia Sting under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.03.24 00:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Flint Firebirds over 4:2 3:0,0:1,1:1
21.03.24 00:00 Flint Firebirds Erie Otters under 0:5 0:1,0:2,0:2
17.03.24 00:00 Flint Firebirds Windsor Spitfires over 7:4 3:2,2:0,2:2
16.03.24 00:05 Sarnia Sting Flint Firebirds over 6:5pp 3:3,2:1,0:1,1:0
14.03.24 00:00 Flint Firebirds Sault Ste. Marie Greyhounds over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,-:-
10.03.24 01:00 Flint Firebirds Kingston Frontenacs under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
09.03.24 01:00 Kitchener Rangers Flint Firebirds over 9:5 2:2,6:1,1:2
07.03.24 01:00 Flint Firebirds Saginaw Spirit under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
03.03.24 01:00 Flint Firebirds London Knights over 3:4 0:1,2:3,1:0
02.03.24 01:00 Flint Firebirds Windsor Spitfires over 7:3 1:1,4:2,2:0
01.03.24 01:05 Windsor Spitfires Flint Firebirds over 4:5 3:2,1:1,0:2
25.02.24 01:00 Flint Firebirds North Bay Battalion under 2:3 2:0,0:1,0:2
24.02.24 01:00 Flint Firebirds Brantford Bulldogs under 2:3 0:0,0:1,2:2
22.02.24 01:05 Saginaw Spirit Flint Firebirds under 3:1 1:0,2:1,0:0
18.02.24 01:00 Flint Firebirds Windsor Spitfires under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
17.02.24 01:05 Sarnia Sting Flint Firebirds over 2:5 0:2,1:1,1:2
15.02.24 01:00 Flint Firebirds Sarnia Sting over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
10.02.24 22:00 Brantford Bulldogs Flint Firebirds under 1:3 1:1,0:1,0:1
01:35 Oshawa Generals Flint Firebirds over 2:7 1:4,0:2,1:1
08.02.24 01:00 Flint Firebirds London Knights over 2:9 0:1,1:5,1:3
04.02.24 01:00 Flint Firebirds Ottawa 67's under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
03.02.24 01:00 Flint Firebirds Barrie Colts over 2:4 1:1,1:1,0:2
28.01.24 01:00 Owen Sound Attack Flint Firebirds over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
27.01.24 01:00 Mississauga Steelheads Flint Firebirds under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
21.01.24 01:00 Flint Firebirds Sarnia Sting over 2:6 0:0,1:3,1:3
20.01.24 01:30 Guelph Storm Flint Firebirds over 5:3 1:0,1:1,3:2
14.01.24 01:00 Erie Otters Flint Firebirds over 7:2 1:1,4:1,2:0
13.01.24 01:00 Niagara IceDogs Flint Firebirds over 2:5 0:0,1:2,1:3
11.01.24 01:00 Flint Firebirds Owen Sound Attack over 5:3 1:1,2:2,2:0
07.01.24 01:00 Flint Firebirds Oshawa Generals over 2:10 0:2,1:5,1:3
06.01.24 01:00 Flint Firebirds Peterborough Petes under 3:1 1:1,0:0,2:0
04.01.24 01:05 Windsor Spitfires Flint Firebirds over 5:3 2:0,1:2,2:1
31.12.23 22:00 London Knights Flint Firebirds over 5:3 1:2,3:1,1:0
01:00 Flint Firebirds Guelph Storm under 2:3 0:2,2:1,0:0
30.12.23 01:00 Kitchener Rangers Flint Firebirds over 3:5 2:2,0:2,1:1
17.12.23 01:00 Flint Firebirds Sarnia Sting over 2:5 2:2,0:2,0:1
16.12.23 01:00 Flint Firebirds Sudbury Wolves over 4:6 2:2,2:2,0:2
15.12.23 01:05 Saginaw Spirit Flint Firebirds over 5:3 2:0,0:3,3:0
10.12.23 22:05 Windsor Spitfires Flint Firebirds over 6:3 3:0,1:1,2:2
01:00 Flint Firebirds Saginaw Spirit over 1:7 1:1,0:3,0:3
03.12.23 20:00 Kingston Frontenacs Flint Firebirds over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
02.12.23 21:00 Ottawa 67's Flint Firebirds over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
01.12.23 01:05 Peterborough Petes Flint Firebirds under 1:4 0:1,1:2,0:1
26.11.23 22:00 Flint Firebirds Kitchener Rangers under 1:3 0:1,0:0,1:2
01:00 Flint Firebirds Niagara IceDogs over 7:3 2:1,4:1,1:1
23.11.23 01:00 Flint Firebirds Saginaw Spirit over 3:6 1:5,0:0,2:1
19.11.23 20:05 Sarnia Sting Flint Firebirds over 1:5 0:1,0:2,1:2
01:00 Flint Firebirds Owen Sound Attack over 2:4 2:0,0:2,0:2
18.11.23 01:00 London Knights Flint Firebirds over 4:7 0:2,1:3,3:2
12.11.23 01:00 Erie Otters Flint Firebirds over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
11.11.23 01:30 Guelph Storm Flint Firebirds under 3:2 0:1,2:1,1:0
09.11.23 01:05 Saginaw Spirit Flint Firebirds over 6:2 5:1,1:0,0:1
04.11.23 00:00 Flint Firebirds Erie Otters over 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,-:-
02.11.23 00:00 Owen Sound Attack Flint Firebirds over 3:6 1:2,2:1,0:3
29.10.23 21:00 Flint Firebirds Saginaw Spirit over 5:3 3:1,1:1,1:1
01:00 Flint Firebirds Sault Ste. Marie Greyhounds over 5:6pp 3:0,1:5,1:0,0:1
26.10.23 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Flint Firebirds over 3:6 1:1,2:1,0:4
22.10.23 20:00 North Bay Battalion Flint Firebirds over 6:4 2:0,2:2,2:2
21.10.23 01:05 Sudbury Wolves Flint Firebirds over 3:4 1:1,1:3,1:0
20.10.23 01:00 Barrie Colts Flint Firebirds over 3:5 1:2,1:1,1:2
15.10.23 01:00 Flint Firebirds Guelph Storm under 1:2 0:0,1:1,0:1
14.10.23 01:05 Sarnia Sting Flint Firebirds over 4:6 0:3,4:1,0:2
12.10.23 01:05 Saginaw Spirit Flint Firebirds under 2:1 1:0,0:1,1:0
08.10.23 01:00 Flint Firebirds Sault Ste. Marie Greyhounds over 3:7 2:3,1:2,0:2
01.10.23 01:00 Flint Firebirds Kitchener Rangers over 0:8 0:0,0:4,0:4
30.09.23 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds Flint Firebirds over 11:3 5:1,3:0,3:2
05.11.23 00:00 Flint Firebirds Mississauga Steelheads over 5:1 2:0,1:1,2:0

London Knights


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
31.03.24 20:00 London Knights Flint Firebirds over 6:4 2:3,2:0,2:1
30.03.24 00:00 London Knights Flint Firebirds under 3:0 1:0,1:0,1:0
24.03.24 21:00 London Knights Guelph Storm under 3:0 0:0,2:0,1:0
23.03.24 00:00 London Knights Windsor Spitfires over 4:3 0:1,3:1,1:1
17.03.24 21:05 Windsor Spitfires London Knights over 4:7 2:5,1:1,1:1
16.03.24 00:00 London Knights Sault Ste. Marie Greyhounds over 6:3 2:1,2:1,2:1
14.03.24 00:00 Erie Otters London Knights over 1:5 0:2,0:0,1:3
09.03.24 22:00 London Knights Kitchener Rangers under 4:1 0:0,3:0,1:1
01:00 London Knights Sarnia Sting over 6:1 2:0,1:0,3:1
07.03.24 00:30 Guelph Storm London Knights over 5:4 3:0,0:2,2:2
03.03.24 01:00 Flint Firebirds London Knights over 3:4 0:1,2:3,1:0
02.03.24 01:00 Kitchener Rangers London Knights over 4:3pp 0:1,2:2,1:0,1:0
29.02.24 01:00 London Knights Oshawa Generals over 4:6 0:2,1:1,3:3
24.02.24 21:00 Ottawa 67's London Knights over 3:4sn 0:1,1:2,2:0,0:0,-:-
01:00 Kingston Frontenacs London Knights under 0:5 0:2,0:0,0:3
19.02.24 20:00 London Knights Windsor Spitfires over 7:2 3:2,3:0,1:0
18.02.24 01:00 Owen Sound Attack London Knights over 2:5 1:3,0:0,1:2
17.02.24 01:00 London Knights Sault Ste. Marie Greyhounds over 2:8 1:1,1:3,0:4
11.02.24 20:05 Oshawa Generals London Knights over 3:4pp 1:0,2:0,0:3,0:1
10.02.24 01:00 London Knights Windsor Spitfires over 5:1 2:1,1:0,2:0
08.02.24 01:00 Flint Firebirds London Knights over 2:9 0:1,1:5,1:3
04.02.24 22:00 Guelph Storm London Knights over 3:4 2:3,0:1,1:0
01:00 Owen Sound Attack London Knights over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-
03.02.24 01:00 London Knights Erie Otters over 5:3 3:1,1:1,1:1
31.01.24 01:00 Kitchener Rangers London Knights under 0:4 0:1,0:1,0:2
28.01.24 01:00 Erie Otters London Knights over 5:4sn 3:0,1:3,0:1,0:0,-:-
27.01.24 01:00 London Knights Peterborough Petes under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
20.01.24 22:00 London Knights Kitchener Rangers over 10:3 2:0,4:2,4:1
01:00 Kitchener Rangers London Knights over 2:4 0:0,2:2,0:2
14.01.24 20:00 London Knights Owen Sound Attack over 10:0 5:0,2:0,3:0
13.01.24 01:00 London Knights Saginaw Spirit over 6:1 2:0,3:1,1:0
11.01.24 01:05 Sarnia Sting London Knights over 2:9 0:5,1:1,1:3
06.01.24 01:00 London Knights Barrie Colts over 6:2 0:0,3:0,3:2
04.01.24 01:00 London Knights Erie Otters over 5:1 2:0,2:1,1:0
31.12.23 22:00 London Knights Flint Firebirds over 5:3 1:2,3:1,1:0
30.12.23 01:00 London Knights Sarnia Sting over 5:1 2:0,2:0,1:1
29.12.23 01:05 Sarnia Sting London Knights over 2:6 1:2,1:3,0:1
17.12.23 20:00 London Knights Sudbury Wolves over 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
16.12.23 01:00 London Knights Owen Sound Attack over 8:2 0:1,5:1,3:0
15.12.23 01:05 Windsor Spitfires London Knights over 2:6 2:3,0:2,0:1
10.12.23 20:07 Sault Ste. Marie Greyhounds London Knights over 5:4 3:2,1:1,1:1
09.12.23 01:00 London Knights Saginaw Spirit over 7:3 5:2,1:1,1:0
06.12.23 01:00 London Knights Sarnia Sting under 4:1 1:0,1:1,2:0
03.12.23 01:05 Saginaw Spirit London Knights over 7:5 0:2,3:2,4:1
26.11.23 01:30 Barrie Colts London Knights over 3:9 1:1,1:7,1:1
25.11.23 01:05 Sudbury Wolves London Knights over 9:2 3:1,3:0,3:1
24.11.23 01:00 North Bay Battalion London Knights over 3:6 1:3,2:1,0:2
19.11.23 01:00 Erie Otters London Knights over 4:2 2:0,1:2,1:0
18.11.23 01:00 London Knights Flint Firebirds over 4:7 0:2,1:3,3:2
16.11.23 00:38 Guelph Storm London Knights over 2:5 1:2,0:1,1:2
12.11.23 01:00 London Knights Guelph Storm under 4:0 1:0,2:0,1:0
11.11.23 01:00 London Knights Owen Sound Attack over 5:4pp 1:0,0:1,3:3,1:0
10.11.23 01:05 Windsor Spitfires London Knights over 7:10 3:2,3:5,1:3
06.11.23 00:00 London Knights Kitchener Rangers over 2:4 1:2,1:2,0:0
05.11.23 00:00 Owen Sound Attack London Knights under 2:3 0:1,2:0,0:2
04.11.23 00:00 London Knights Brantford Bulldogs under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
28.10.23 01:00 London Knights Ottawa 67's under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
22.10.23 23:30 Saginaw Spirit London Knights over 6:4 0:0,2:2,4:2
21.10.23 01:00 London Knights Erie Otters over 3:5 1:0,1:2,1:3
19.10.23 01:00 Brantford Bulldogs London Knights over 1:5 0:2,1:3,0:0
15.10.23 01:05 Sarnia Sting London Knights over 5:3 0:0,3:1,2:2
14.10.23 01:00 London Knights Kingston Frontenacs over 8:1 3:0,3:0,2:1
13.10.23 01:05 Peterborough Petes London Knights under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
08.10.23 01:00 London Knights Guelph Storm under 4:1 1:0,2:1,1:0
07.10.23 01:00 London Knights North Bay Battalion under 1:4 1:3,0:0,0:1
05.10.23 01:07 Sault Ste. Marie Greyhounds London Knights under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,-:-
01.10.23 01:10 Niagara IceDogs London Knights over 2:5 0:1,2:1,0:3
30.09.23 01:00 London Knights Niagara IceDogs under 2:1 1:1,1:0,0:0
06.01.24 22:00 Mississauga Steelheads London Knights over 3:5 1:1,2:3,0:1
02.12.23 01:00 London Knights Mississauga Steelheads over 1:5 0:0,1:2,0:3

Flint Firebirds


nenájdený žiadny zápas

London Knights


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.04.2024 01:00 Kitchener Rangers London Knights H2H
19.04.2024 01:00 Kitchener Rangers London Knights H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Oshawa Generals 68 26 7 9 10 69 273 204 89
2. North Bay Battalion 68 35 2 9 11 60 300 240 87
3. Brantford Bulldogs 68 31 3 11 9 24 267 243 85
4. Mississauga Steelheads 68 34 2 8 14 36 248 212 84
5. Sudbury Wolves 68 22 8 7 16 56 328 272 83
6. Ottawa 67's 68 22 7 8 16 25 253 228 80
7. Kingston Frontenacs 68 17 8 4 27 -25 247 272 70
8. Barrie Colts 68 10 9 4 32 -49 234 283 60
9. Peterborough Petes 68 6 7 8 32 -113 183 296 48
10. Niagara IceDogs 68 7 5 8 35 -130 193 323 42

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 68 34 8 4 10 125 322 197 104
2. Saginaw Spirit 68 34 8 2 14 88 303 215 102
3. Sault Ste. Marie Greyhounds 68 33 6 5 13 71 286 215 95
4. Kitchener Rangers 68 25 8 4 19 65 290 225 86
5. Erie Otters 68 19 7 7 21 -16 254 270 73
6. Guelph Storm 68 19 7 7 21 -15 210 225 73
7. Owen Sound Attack 68 13 8 9 21 -28 246 274 67
8. Flint Firebirds 68 12 9 5 28 -42 232 274 65
9. Sarnia Sting 68 7 9 4 35 -88 204 292 54
10. Windsor Spitfires 68 12 3 8 34 -113 247 360 44

Midwest Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 68 34 8 4 10 125 322 197 104
2. Kitchener Rangers 68 25 8 4 19 65 290 225 86
3. Erie Otters 68 19 7 7 21 -16 254 270 73
4. Guelph Storm 68 19 7 7 21 -15 210 225 73
5. Owen Sound Attack 68 13 8 9 21 -28 246 274 67

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Saginaw Spirit 68 34 8 2 14 88 303 215 102
2. Sault Ste. Marie Greyhounds 68 33 6 5 13 71 286 215 95
3. Flint Firebirds 68 12 9 5 28 -42 232 274 65
4. Sarnia Sting 68 7 9 4 35 -88 204 292 54
5. Windsor Spitfires 68 12 3 8 34 -113 247 360 44

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Oshawa Generals 68 26 7 9 10 69 273 204 89
2. Brantford Bulldogs 68 31 3 11 9 24 267 243 85
3. Ottawa 67's 68 22 7 8 16 25 253 228 80
4. Kingston Frontenacs 68 17 8 4 27 -25 247 272 70
5. Peterborough Petes 68 6 7 8 32 -113 183 296 48

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. North Bay Battalion 68 35 2 9 11 60 300 240 87
2. Mississauga Steelheads 68 34 2 8 14 36 248 212 84
3. Sudbury Wolves 68 22 8 7 16 56 328 272 83
4. Barrie Colts 68 10 9 4 32 -49 234 283 60
5. Niagara IceDogs 68 7 5 8 35 -130 193 323 42
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 68 34 8 4 10 125 322 197 104
2. Saginaw Spirit 68 34 8 2 14 88 303 215 102
3. Sault Ste. Marie Greyhounds 68 33 6 5 13 71 286 215 95
4. Oshawa Generals 68 26 7 9 10 69 273 204 89
5. North Bay Battalion 68 35 2 9 11 60 300 240 87
6. Kitchener Rangers 68 25 8 4 19 65 290 225 86
7. Brantford Bulldogs 68 31 3 11 9 24 267 243 85
8. Mississauga Steelheads 68 34 2 8 14 36 248 212 84
9. Sudbury Wolves 68 22 8 7 16 56 328 272 83
10. Ottawa 67's 68 22 7 8 16 25 253 228 80
11. Erie Otters 68 19 7 7 21 -16 254 270 73
12. Guelph Storm 68 19 7 7 21 -15 210 225 73
13. Kingston Frontenacs 68 17 8 4 27 -25 247 272 70
14. Owen Sound Attack 68 13 8 9 21 -28 246 274 67
15. Flint Firebirds 68 12 9 5 28 -42 232 274 65
16. Barrie Colts 68 10 9 4 32 -49 234 283 60
17. Sarnia Sting 68 7 9 4 35 -88 204 292 54
18. Peterborough Petes 68 6 7 8 32 -113 183 296 48
19. Windsor Spitfires 68 12 3 8 34 -113 247 360 44
20. Niagara IceDogs 68 7 5 8 35 -130 193 323 42

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Oshawa Generals 34 18 1 4 6 45 147 102 44
2. North Bay Battalion 34 21 0 3 7 49 156 107 45
3. Brantford Bulldogs 34 18 2 3 6 34 145 111 47
4. Mississauga Steelheads 34 16 1 6 4 21 127 106 42
5. Sudbury Wolves 34 13 5 2 7 48 179 131 48
6. Ottawa 67's 34 13 2 4 9 12 130 118 38
7. Kingston Frontenacs 34 9 5 2 11 4 126 122 40
8. Barrie Colts 34 6 7 2 10 17 133 116 42
9. Peterborough Petes 34 4 2 6 14 -52 91 143 22
10. Niagara IceDogs 34 6 2 5 14 -41 99 140 25

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 18 4 1 6 71 158 87 53
2. Saginaw Spirit 34 16 5 1 6 51 157 106 53
3. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 18 2 2 8 22 131 109 46
4. Kitchener Rangers 34 12 6 2 6 61 163 102 50
5. Erie Otters 34 7 5 5 7 4 123 119 39
6. Guelph Storm 34 12 4 3 8 13 123 110 43
7. Owen Sound Attack 34 6 3 5 12 -19 127 146 29
8. Flint Firebirds 34 2 5 3 16 -41 99 140 27
9. Sarnia Sting 34 1 6 1 19 -44 109 153 27
10. Windsor Spitfires 34 9 1 3 17 -37 146 183 25

Midwest Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 18 4 1 6 71 158 87 53
2. Kitchener Rangers 34 12 6 2 6 61 163 102 50
3. Erie Otters 34 7 5 5 7 4 123 119 39
4. Guelph Storm 34 12 4 3 8 13 123 110 43
5. Owen Sound Attack 34 6 3 5 12 -19 127 146 29

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Saginaw Spirit 34 16 5 1 6 51 157 106 53
2. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 18 2 2 8 22 131 109 46
3. Flint Firebirds 34 2 5 3 16 -41 99 140 27
4. Sarnia Sting 34 1 6 1 19 -44 109 153 27
5. Windsor Spitfires 34 9 1 3 17 -37 146 183 25

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Oshawa Generals 34 18 1 4 6 45 147 102 44
2. Brantford Bulldogs 34 18 2 3 6 34 145 111 47
3. Ottawa 67's 34 13 2 4 9 12 130 118 38
4. Kingston Frontenacs 34 9 5 2 11 4 126 122 40
5. Peterborough Petes 34 4 2 6 14 -52 91 143 22

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. North Bay Battalion 34 21 0 3 7 49 156 107 45
2. Mississauga Steelheads 34 16 1 6 4 21 127 106 42
3. Sudbury Wolves 34 13 5 2 7 48 179 131 48
4. Barrie Colts 34 6 7 2 10 17 133 116 42
5. Niagara IceDogs 34 6 2 5 14 -41 99 140 25
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 18 4 1 6 71 158 87 53
2. Saginaw Spirit 34 16 5 1 6 51 157 106 53
3. Kitchener Rangers 34 12 6 2 6 61 163 102 50
4. Sudbury Wolves 34 13 5 2 7 48 179 131 48
5. Brantford Bulldogs 34 18 2 3 6 34 145 111 47
6. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 18 2 2 8 22 131 109 46
7. North Bay Battalion 34 21 0 3 7 49 156 107 45
8. Oshawa Generals 34 18 1 4 6 45 147 102 44
9. Guelph Storm 34 12 4 3 8 13 123 110 43
10. Mississauga Steelheads 34 16 1 6 4 21 127 106 42
11. Barrie Colts 34 6 7 2 10 17 133 116 42
12. Kingston Frontenacs 34 9 5 2 11 4 126 122 40
13. Erie Otters 34 7 5 5 7 4 123 119 39
14. Ottawa 67's 34 13 2 4 9 12 130 118 38
15. Owen Sound Attack 34 6 3 5 12 -19 127 146 29
16. Flint Firebirds 34 2 5 3 16 -41 99 140 27
17. Sarnia Sting 34 1 6 1 19 -44 109 153 27
18. Niagara IceDogs 34 6 2 5 14 -41 99 140 25
19. Windsor Spitfires 34 9 1 3 17 -37 146 183 25
20. Peterborough Petes 34 4 2 6 14 -52 91 143 22

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Oshawa Generals 34 8 6 5 4 24 126 102 45
2. North Bay Battalion 34 14 2 6 4 11 144 133 42
3. Brantford Bulldogs 34 13 1 8 3 -10 122 132 38
4. Mississauga Steelheads 34 18 1 2 10 15 121 106 42
5. Sudbury Wolves 34 9 3 5 9 8 149 141 35
6. Ottawa 67's 34 9 5 4 7 13 123 110 42
7. Kingston Frontenacs 34 8 3 2 16 -29 121 150 30
8. Barrie Colts 34 4 2 2 22 -66 101 167 18
9. Peterborough Petes 34 2 5 2 18 -61 92 153 26
10. Niagara IceDogs 34 1 3 3 21 -89 94 183 17

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 16 4 3 4 54 164 110 51
2. Saginaw Spirit 34 18 3 1 8 37 146 109 49
3. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 15 4 3 5 49 155 106 49
4. Kitchener Rangers 34 13 2 2 13 4 127 123 36
5. Erie Otters 34 12 2 2 14 -20 131 151 34
6. Guelph Storm 34 7 3 4 13 -28 87 115 30
7. Owen Sound Attack 34 7 5 4 9 -9 119 128 38
8. Flint Firebirds 34 10 4 2 12 -1 133 134 38
9. Sarnia Sting 34 6 3 3 16 -44 95 139 27
10. Windsor Spitfires 34 3 2 5 17 -76 101 177 19

Midwest Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 16 4 3 4 54 164 110 51
2. Kitchener Rangers 34 13 2 2 13 4 127 123 36
3. Erie Otters 34 12 2 2 14 -20 131 151 34
4. Guelph Storm 34 7 3 4 13 -28 87 115 30
5. Owen Sound Attack 34 7 5 4 9 -9 119 128 38

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Saginaw Spirit 34 18 3 1 8 37 146 109 49
2. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 15 4 3 5 49 155 106 49
3. Flint Firebirds 34 10 4 2 12 -1 133 134 38
4. Sarnia Sting 34 6 3 3 16 -44 95 139 27
5. Windsor Spitfires 34 3 2 5 17 -76 101 177 19

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Oshawa Generals 34 8 6 5 4 24 126 102 45
2. Brantford Bulldogs 34 13 1 8 3 -10 122 132 38
3. Ottawa 67's 34 9 5 4 7 13 123 110 42
4. Kingston Frontenacs 34 8 3 2 16 -29 121 150 30
5. Peterborough Petes 34 2 5 2 18 -61 92 153 26

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. North Bay Battalion 34 14 2 6 4 11 144 133 42
2. Mississauga Steelheads 34 18 1 2 10 15 121 106 42
3. Sudbury Wolves 34 9 3 5 9 8 149 141 35
4. Barrie Colts 34 4 2 2 22 -66 101 167 18
5. Niagara IceDogs 34 1 3 3 21 -89 94 183 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. London Knights 34 16 4 3 4 54 164 110 51
2. Sault Ste. Marie Greyhounds 34 15 4 3 5 49 155 106 49
3. Saginaw Spirit 34 18 3 1 8 37 146 109 49
4. Oshawa Generals 34 8 6 5 4 24 126 102 45
5. Mississauga Steelheads 34 18 1 2 10 15 121 106 42
6. Ottawa 67's 34 9 5 4 7 13 123 110 42
7. North Bay Battalion 34 14 2 6 4 11 144 133 42
8. Owen Sound Attack 34 7 5 4 9 -9 119 128 38
9. Brantford Bulldogs 34 13 1 8 3 -10 122 132 38
10. Flint Firebirds 34 10 4 2 12 -1 133 134 38
11. Kitchener Rangers 34 13 2 2 13 4 127 123 36
12. Sudbury Wolves 34 9 3 5 9 8 149 141 35
13. Erie Otters 34 12 2 2 14 -20 131 151 34
14. Guelph Storm 34 7 3 4 13 -28 87 115 30
15. Kingston Frontenacs 34 8 3 2 16 -29 121 150 30
16. Sarnia Sting 34 6 3 3 16 -44 95 139 27
17. Peterborough Petes 34 2 5 2 18 -61 92 153 26
18. Windsor Spitfires 34 3 2 5 17 -76 101 177 19
19. Barrie Colts 34 4 2 2 22 -66 101 167 18
20. Niagara IceDogs 34 1 3 3 21 -89 94 183 17