Ťumeň VS Almetievsk


Ťumeň

Almetievsk

not draw --7--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Ťumeň (T1) VS Almetievsk (T2)

Ťumeň

Almetievsk

Zaujímavé

Ťumeň

  • Ťumeň vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 67 vyhral 38 zápasov).
  • Až 45 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 67 zápasov, to je až 67%.
  • Ťumeň už 7 zápasov v rade neremízovali.

Almetievsk

  • 31% zápasov tímu Almetievsk skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 21 z celkového počtu 67 zápasov.
  • Almetievsk už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 27% vzájomných zápasov (4 z 15) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 15 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2023/2024
02.04.2024 16:00 Ťumeň Almetievsk under 2:3 1:0,1:3,0:0
29.12.2023 13:00 Ťumeň Almetievsk over 4:3ppsn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
10.10.2023 17:30 Almetievsk Ťumeň under 2:3 1:0,1:2,0:1
Rusko / MHL / 2022/2023
09.01.2023 15:00 Ťumeň Almetievsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
13.10.2022 17:30 Almetievsk Ťumeň over 3:5 1:2,1:2,1:1
Rusko / MHL / 2021/2022
24.01.2022 15:00 Ťumeň Almetievsk over 5:4ppsn 1:1,2:1,1:2,0:0,-:-
03.10.2021 16:00 Almetievsk Ťumeň under 0:3 0:2,0:1,0:0
Rusko / MHL / 2020/2021
31.01.2021 13:00 Ťumeň Almetievsk over 3:5 2:0,0:4,1:1
25.11.2020 16:30 Almetievsk Ťumeň under 1:4 0:0,1:2,0:2
Rusko / MHL / 2019/2020
01.02.2020 15:00 Almetievsk Ťumeň under 1:3 0:2,0:0,1:1
21.09.2019 14:00 Ťumeň Almetievsk under 1:3 0:2,0:0,1:1
Rusko / VHL / 2018/2019
27.01.2019 13:00 Ťumeň Almetievsk over 4:3ppsn 2:0,0:1,1:2,0:0,4:1
08.11.2018 16:30 Almetievsk Ťumeň over 5:1 2:1,2:0,1:0
Rusko / VHL / 2017/2018
12.01.2018 16:30 Almetievsk Ťumeň under 3:0 1:0,1:0,1:0
16.10.2017 16:00 Ťumeň Almetievsk under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-

Ťumeň

6 - 4 - 5

Almetievsk

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.04.24 16:00 Ťumeň Almetievsk under 2:3 1:0,1:3,0:0
19.03.24 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk under 3:1 2:1,0:0,1:0
16.03.24 11:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň over 4:2 1:1,2:1,1:0
15.03.24 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň under 1:3 1:0,0:1,0:2
12.03.24 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 6:2 2:1,1:0,3:1
11.03.24 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
02.03.24 13:00 Ťumeň Norilsk over 6:3 0:1,5:1,1:1
29.02.24 13:00 Norilsk Ťumeň over 4:5pp 2:0,2:3,0:1,0:1
28.02.24 13:00 Norilsk Ťumeň under 2:3 0:1,1:1,1:1
24.02.24 13:00 Ťumeň Norilsk over 5:1 0:0,3:0,2:1
23.02.24 13:00 Ťumeň Norilsk under 2:3 0:0,1:1,1:2
18.02.24 13:00 Ťumeň Ryazan under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
16.02.24 15:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 0:2 0:0,0:0,0:2
14.02.24 15:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg over 2:6 0:3,1:1,1:2
12.02.24 15:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:4 0:1,1:1,0:2
08.02.24 14:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň under 2:1 0:0,1:0,1:1
06.02.24 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 1:4 0:1,0:2,1:1
04.02.24 13:00 Kurgan Ťumeň under 0:4 0:0,0:2,0:2
02.02.24 14:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 1:4 0:0,0:2,1:2
29.01.24 15:00 Ťumeň Norilsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
27.01.24 13:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 2:4 1:0,1:2,0:2
19.01.24 16:30 Tambov Ťumeň over 2:4 0:2,1:1,1:1
17.01.24 17:30 Rostov Ťumeň under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
15.01.24 17:00 Voroněž Ťumeň over 2:7 0:2,2:2,0:3
13.01.24 10:00 Saratov Ťumeň under 2:3 1:1,1:2,0:0
09.01.24 15:00 Ťumeň Penza under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
07.01.24 13:00 Ťumeň Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.12.23 13:00 Ťumeň Almetievsk over 4:3sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
27.12.23 15:00 Ťumeň Samara over 8:0 2:0,2:0,4:0
21.12.23 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň under 3:0 3:0,0:0,0:0
19.12.23 15:30 Iževsk Ťumeň under 2:3 0:1,2:0,0:2
17.12.23 15:00 Chelny Ťumeň over 1:6 0:0,0:0,1:6
15.12.23 15:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 2:3 0:1,1:2,1:0
07.12.23 11:00 Zvezda Chekhov Ťumeň under 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
05.12.23 17:00 AKM Ťumeň under 1:4 0:1,1:1,0:2
29.11.23 15:00 Ťumeň Novokuzněck over 3:4 1:2,0:2,2:0
27.11.23 15:00 Ťumeň Dynamo Altay over 7:4 1:2,4:2,2:0
23.11.23 15:00 Ťumeň Omskie Krylia under 1:2 0:1,0:1,1:0
21.11.23 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 6:3 4:0,1:3,1:0
17.11.23 12:30 Novokuzněck Ťumeň under 1:2 0:1,0:0,1:1
15.11.23 13:00 Dynamo Altay Ťumeň over 4:7 3:2,0:2,1:3
13.11.23 12:00 Omskie Krylia Ťumeň over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
08.11.23 15:00 Ťumeň Zvezda Chekhov over 4:3 2:0,1:1,1:2
06.11.23 13:00 Ťumeň AKM under 1:0 0:0,1:0,0:0
31.10.23 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
27.10.23 16:00 Ťumeň Chelny over 4:2 1:2,0:0,3:0
25.10.23 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk over 5:1 1:0,3:0,1:1
23.10.23 16:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
21.10.23 14:00 Ťumeň Iževsk under 3:1 0:0,1:0,2:1
16.10.23 18:00 Bars Kazan Ťumeň under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
14.10.23 16:00 Penza Ťumeň over 1:9 0:2,0:6,1:1
12.10.23 17:00 Samara Ťumeň under 1:4 1:1,0:1,0:2
10.10.23 17:30 Almetievsk Ťumeň under 2:3 1:0,1:2,0:1
06.10.23 16:00 Ťumeň Rostov under 4:0 1:0,1:0,2:0
04.10.23 16:00 Ťumeň Voroněž under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
02.10.23 16:00 Ťumeň Saratov under 4:1 2:1,2:0,0:0
30.09.23 14:00 Ťumeň Tambov under 0:1 0:0,0:1,0:0
26.09.23 14:00 Norilsk Ťumeň under 1:3 1:0,0:1,0:2
24.09.23 12:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň under 1:2 1:2,0:0,0:0
20.09.23 16:00 Ťumeň Kurgan under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
18.09.23 17:00 Ťumeň Gornyak Uchaly under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
16.09.23 14:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
14.09.23 16:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
09.09.23 16:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 0:3 0:1,0:2,0:0
07.09.23 18:00 Karelia SKA Ťumeň over 4:2 1:0,1:1,2:1
05.09.23 18:00 Ryazan Ťumeň under 2:3 2:2,0:0,0:1
03.09.23 12:00 Khimik Voskresensk Ťumeň under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.04.24 16:00 Ťumeň Almetievsk under 2:3 1:0,1:3,0:0
28.03.24 16:30 Almetievsk Kurgan under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.03.24 14:30 Kurgan Almetievsk over 4:2 1:1,3:0,0:1
17.03.24 15:00 Almetievsk Kurgan over 6:2 1:0,2:1,3:1
16.03.24 15:00 Almetievsk Kurgan over 5:4pp 3:0,0:4,1:0,1:0
13.03.24 14:30 Kurgan Almetievsk under 1:4 1:1,0:2,0:1
12.03.24 14:30 Kurgan Almetievsk under 2:1 1:1,0:0,1:0
28.02.24 16:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg over 5:3 2:2,1:0,2:1
27.02.24 16:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg over 4:3 1:1,2:1,1:1
24.02.24 15:00 Dinamo St. Petersburg Almetievsk over 1:7 1:1,0:1,0:5
23.02.24 15:00 Dinamo St. Petersburg Almetievsk over 4:5pp 2:0,2:2,0:2,0:1
18.02.24 15:00 Almetievsk Norilsk under 3:2 1:0,1:0,1:2
16.02.24 16:30 Almetievsk Sokol Krasnoyarsk over 6:3 0:1,3:0,3:2
12.02.24 15:30 Saratov Almetievsk over 1:5 1:1,0:4,0:0
10.02.24 11:00 Tambov Almetievsk under 4:1 0:1,2:0,2:0
08.02.24 17:30 Rostov Almetievsk over 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,-:-
06.02.24 17:00 Voroněž Almetievsk over 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
01.02.24 16:00 Samara Almetievsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
28.01.24 15:00 Almetievsk Bars Kazan over 4:2 0:0,2:2,2:0
26.01.24 16:30 Almetievsk Penza over 4:2 2:2,1:0,1:0
21.01.24 15:00 Almetievsk Iževsk under 5:0 1:0,3:0,1:0
19.01.24 16:30 Almetievsk Molot-Prikam'e Perm over 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
17.01.24 16:30 Almetievsk Chelny under 4:1 1:0,1:1,2:0
15.01.24 16:30 Almetievsk Toros Neftekamsk under 4:1 3:1,1:0,0:0
10.01.24 11:00 Zvezda Chekhov Almetievsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
08.01.24 15:00 AKM Almetievsk over 5:1 3:0,1:1,1:0
29.12.23 13:00 Ťumeň Almetievsk over 4:3sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
27.12.23 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Almetievsk over 2:5 1:3,0:1,1:1
23.12.23 10:00 Almetievsk Omskie Krylia under 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
21.12.23 16:30 Almetievsk Novokuzněck under 1:0 0:0,0:0,1:0
19.12.23 16:30 Almetievsk Dynamo Altay under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
09.12.23 15:00 Karelia SKA Almetievsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
07.12.23 17:30 Dinamo St. Petersburg Almetievsk over 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,-:-
05.12.23 17:00 Ryazan Almetievsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
03.12.23 11:00 Khimik Voskresensk Almetievsk under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
28.11.23 16:30 Almetievsk Kurgan over 5:3 1:2,1:1,3:0
26.11.23 15:00 Almetievsk Gornyak Uchaly under 4:1 2:0,1:0,1:1
24.11.23 16:30 Almetievsk Yuzhny Ural Orsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
22.11.23 16:30 Almetievsk Chelmet Čeljabinsk over 7:1 0:0,4:0,3:1
18.11.23 09:00 Yuzhny Ural Orsk Almetievsk over 4:2 0:1,4:0,0:1
16.11.23 14:30 Gornyak Uchaly Almetievsk over 5:4sn 2:0,1:1,1:3,0:0,-:-
14.11.23 14:30 Kurgan Almetievsk over 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
12.11.23 13:00 Chelmet Čeljabinsk Almetievsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
05.11.23 15:00 Almetievsk Karelia SKA over 1:5 0:0,0:1,1:4
03.11.23 16:30 Almetievsk Dinamo St. Petersburg over 4:3sn 1:0,2:0,0:3,0:0,-:-
01.11.23 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk under 3:1 1:0,0:0,2:1
30.10.23 16:30 Almetievsk Ryazan over 5:2 1:2,2:0,2:0
24.10.23 13:30 Novokuzněck Almetievsk under 3:1 0:1,2:0,1:0
22.10.23 12:00 Dynamo Altay Almetievsk under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
20.10.23 15:30 Omskie Krylia Almetievsk under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
16.10.23 17:30 Almetievsk Zvezda Chekhov under 4:1 1:0,0:1,3:0
14.10.23 16:00 Almetievsk AKM under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12.10.23 17:30 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
10.10.23 17:30 Almetievsk Ťumeň under 2:3 1:0,1:2,0:1
06.10.23 16:00 Toros Neftekamsk Almetievsk over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
04.10.23 18:00 Chelny Almetievsk over 2:4 0:2,1:1,1:1
02.10.23 16:30 Iževsk Almetievsk over 3:9 0:2,2:4,1:3
30.09.23 14:00 Molot-Prikam'e Perm Almetievsk over 2:4 2:1,0:0,0:3
24.09.23 12:00 Bars Kazan Almetievsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
22.09.23 18:00 Penza Almetievsk over 5:2 3:0,0:0,2:2
20.09.23 17:30 Almetievsk Samara under 3:2 2:1,1:0,0:1
14.09.23 17:30 Almetievsk Voroněž under 3:0 1:0,0:0,2:0
12.09.23 17:30 Almetievsk Rostov under 4:1 0:0,2:0,2:1
10.09.23 16:00 Almetievsk Saratov under 1:2 0:1,1:0,0:1
08.09.23 17:30 Almetievsk Tambov over 2:4 1:0,0:3,1:1
04.09.23 14:00 Sokol Krasnoyarsk Almetievsk over 5:2 3:0,1:1,1:1
02.09.23 12:00 Norilsk Almetievsk under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-

Ťumeň


nenájdený žiadny zápas

Almetievsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
18.04.2024 18:00 AKM Almetievsk H2H
19.04.2024 18:00 AKM Almetievsk H2H
22.04.2024 17:30 Almetievsk AKM H2H
23.04.2024 17:30 Almetievsk AKM H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 56 24 7 8 2 64 175 111 84
2. Molot-Prikam'e Perm 56 19 11 2 11 64 192 128 84
3. Kurgan 56 14 13 3 10 47 169 122 83
4. AKM 56 31 4 4 9 67 162 95 82
5. Yugra Khanty-Mansiysk 56 22 8 6 6 59 185 126 82
6. Khimik Voskresensk 56 19 9 5 9 57 201 144 79
7. Karelia SKA 56 17 9 4 13 44 172 128 74
8. Dinamo St. Petersburg 56 25 4 6 10 43 191 148 73
9. Almetievsk 56 15 8 11 3 25 167 142 73
10. Tambov 56 19 7 4 15 31 159 128 70
11. Voroněž 56 19 6 8 9 13 152 139 70
12. Yuzhny Ural Orsk 56 15 8 8 9 12 152 140 70
13. Toros Neftekamsk 56 19 6 5 15 22 170 148 67
14. Zvezda Chekhov 56 15 7 9 9 2 153 151 67
15. Sokol Krasnoyarsk 56 23 3 6 15 4 165 161 64
16. Norilsk 56 18 5 8 12 8 167 159 64
17. Chelmet Čeljabinsk 56 21 4 5 17 11 151 140 63
18. Novokuzněck 56 19 5 5 17 16 163 147 63
19. Gornyak Uchaly 56 14 7 4 20 -13 148 161 60
20. Dynamo Altay 56 13 5 10 13 -33 131 164 56
21. Ryazan 56 11 6 7 19 -18 124 142 53
22. Penza 56 20 1 8 18 -20 134 154 52
23. Samara 56 8 7 4 26 -43 143 186 48
24. Omskie Krylia 56 7 7 6 23 -41 143 184 48
25. Bars Kazan 56 13 4 4 27 -17 122 139 46
26. Iževsk 56 3 7 7 25 -67 110 177 41
27. Rostov 56 4 4 8 27 -72 118 190 33
28. Saratov 56 8 1 7 32 -119 121 240 27
29. Chelny 56 4 3 4 38 -146 99 245 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 28 12 5 3 0 49 103 54 47
2. Khimik Voskresensk 28 11 5 3 1 42 107 65 45
3. Toros Neftekamsk 28 12 4 3 2 34 97 63 43
4. Almetievsk 28 15 2 4 1 33 90 57 42
5. Molot-Prikam'e Perm 28 12 4 1 6 32 102 70 41
6. Karelia SKA 28 11 4 2 5 34 96 62 40
7. Dinamo St. Petersburg 28 14 2 2 5 26 97 71 39
8. Ťumeň 28 7 5 4 3 21 80 59 38
9. Kurgan 28 6 6 2 6 13 82 69 38
10. Voroněž 28 16 0 5 2 19 82 63 37
11. Zvezda Chekhov 28 10 3 5 2 16 86 70 37
12. Gornyak Uchaly 28 10 4 1 8 11 86 75 37
13. Dynamo Altay 28 9 3 6 1 7 70 63 36
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 6 1 3 74 71 36
15. AKM 28 13 2 1 9 32 89 57 35
16. Sokol Krasnoyarsk 28 13 2 0 11 7 81 74 34
17. Tambov 28 11 2 2 9 20 82 62 32
18. Chelmet Čeljabinsk 28 9 3 2 9 7 75 68 32
19. Novokuzněck 28 13 1 2 9 10 84 74 32
20. Samara 28 6 4 4 6 3 78 75 32
21. Norilsk 28 9 2 5 5 0 79 79 31
22. Penza 28 12 0 5 6 -8 66 74 29
23. Omskie Krylia 28 7 3 2 11 -13 81 94 28
24. Bars Kazan 28 4 3 3 12 -11 62 73 23
25. Ryazan 28 2 4 3 12 -16 60 76 23
26. Iževsk 28 0 5 1 16 -33 52 85 21
27. Rostov 28 2 3 4 12 -30 68 98 20
28. Saratov 28 3 1 6 11 -42 66 108 16
29. Chelny 28 1 3 1 19 -61 47 108 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AKM 28 18 2 3 0 35 73 38 47
2. Ťumeň 28 17 2 4 -1 43 95 52 46
3. Kurgan 28 8 7 1 4 34 87 53 45
4. Molot-Prikam'e Perm 28 7 7 1 5 32 90 58 43
5. Tambov 28 8 5 2 6 11 77 66 38
6. Yugra Khanty-Mansiysk 28 10 3 3 6 10 82 72 35
7. Karelia SKA 28 6 5 2 8 10 76 66 34
8. Yuzhny Ural Orsk 28 6 5 2 8 9 78 69 34
9. Dinamo St. Petersburg 28 11 2 4 5 17 94 77 34
10. Khimik Voskresensk 28 8 4 2 8 15 94 79 34
11. Voroněž 28 3 6 3 7 -6 70 76 33
12. Norilsk 28 9 3 3 7 8 88 80 33
13. Chelmet Čeljabinsk 28 12 1 3 8 4 76 72 31
14. Novokuzněck 28 6 4 3 8 6 79 73 31
15. Almetievsk 28 0 6 7 2 -8 77 85 31
16. Ryazan 28 9 2 4 7 -2 64 66 30
17. Zvezda Chekhov 28 5 4 4 7 -14 67 81 30
18. Sokol Krasnoyarsk 28 10 1 6 4 -3 84 87 30
19. Toros Neftekamsk 28 7 2 2 13 -12 73 85 24
20. Bars Kazan 28 9 1 1 15 -6 60 66 23
21. Penza 28 8 1 3 12 -12 68 80 23
22. Gornyak Uchaly 28 4 3 3 12 -24 62 86 23
23. Omskie Krylia 28 0 4 4 12 -28 62 90 20
24. Iževsk 28 3 2 6 9 -34 58 92 20
25. Dynamo Altay 28 4 2 4 12 -40 61 101 20
26. Samara 28 2 3 0 20 -46 65 111 16
27. Rostov 28 2 1 4 15 -42 50 92 13
28. Saratov 28 5 0 1 21 -77 55 132 11
29. Chelny 28 3 0 3 19 -85 52 137 9