Saint John Sea Dogs VS Drummondville Voltigeurs


Saint John Sea Dogs

Drummondville Voltigeurs

not draw --5--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Saint John Sea Dogs (T1) VS Drummondville Voltigeurs (T2)

Saint John Sea Dogs

Drummondville Voltigeurs

Zaujímavé

Saint John Sea Dogs

  • 59% prehier (42 zápasov) z celkového počtu 71 tímu Saint John Sea Dogs.
  • Až 53 zápasov tímu Saint John Sea Dogs skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 71 zápasov, to je až 75%.
  • Saint John Sea Dogs už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Saint John Sea Dogs ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Saint John Sea Dogs už 4 zápasov v rade nevyhrali.
  • Saint John Sea Dogs ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Drummondville Voltigeurs

  • 66% (47 z 71) výhier mužstva Drummondville Voltigeurs.
  • Tím Drummondville Voltigeurs odohral až 53 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 75% z celkového počtu 71 zápasov.
  • Drummondville Voltigeurs ťahá aktuálne sériu 10 výhier v rade.
  • Drummondville Voltigeurs už 10 zápasov v rade neprehrali.
  • Drummondville Voltigeurs už 16 zápasov v rade neremízovali.
  • Drummondville Voltigeurs ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 80% vzájomných zápasov, čo je 12 výhier z 15 zápasov.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 12 z 15 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2023/2024
03.04.2024 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 2:4 0:2,1:2,1:0
31.03.2024 00:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 6:2 1:1,2:1,3:0
30.03.2024 00:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 7:3 3:1,1:1,3:1
24.02.2024 22:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 9:2 4:0,2:0,3:2
07.12.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 1:6 0:1,1:3,0:2
Kanada / QMJHL / 2022/2023
04.12.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs under 2:3 0:1,0:0,2:2
13.11.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs under 4:1 1:0,1:1,2:0
Kanada / QMJHL / 2021/2022
20.02.2022 20:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.11.2021 20:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 4:3 2:2,1:1,1:0
Kanada / QMJHL / 2019/2020
08.03.2020 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 2:8 1:1,0:1,1:6
07.12.2019 01:30 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 2:5 0:2,1:2,1:1
Kanada / QMJHL / 2018/2019
18.01.2019 01:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 9:2 2:0,3:0,4:2
24.11.2018 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 2:7 1:1,1:3,0:3
Kanada / QMJHL / 2017/2018
07.12.2017 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 3:4 2:1,1:3,0:0
03.12.2017 01:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 7:2 2:1,0:0,5:1

Saint John Sea Dogs

3 - 0 - 12

Drummondville Voltigeurs

Saint John Sea Dogs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.04.24 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 2:4 0:2,1:2,1:0
31.03.24 00:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 6:2 1:1,2:1,3:0
30.03.24 00:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 7:3 3:1,1:1,3:1
23.03.24 20:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 4:7 1:2,2:0,1:5
22.03.24 23:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 5:2 4:0,0:2,1:0
20.03.24 23:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
17.03.24 19:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 8:4 2:0,3:1,3:3
16.03.24 23:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 6:2 3:0,1:2,2:0
14.03.24 23:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan under 2:1 0:0,0:0,2:1
10.03.24 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 6:0 2:0,4:0,0:0
09.03.24 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 6:1 5:0,0:0,1:1
07.03.24 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 6:1 1:0,3:0,2:1
03.03.24 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 7:1 2:1,1:0,4:0
02.03.24 00:00 Saint John Sea Dogs Baie-Comeau Drakkar over 2:5 1:2,1:1,0:2
25.02.24 21:00 Sherbrooke Phoenix Saint John Sea Dogs under 3:0 1:0,0:0,2:0
24.02.24 22:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 9:2 4:0,2:0,3:2
01:00 Quebec Remparts Saint John Sea Dogs over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
19.02.24 19:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
18.02.24 00:00 Saint John Sea Dogs Gatineau Olympiques over 4:5pp 1:3,3:0,0:1,0:1
16.02.24 00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 2:1,0:2,0:2
10.02.24 00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs under 2:0 0:0,2:0,0:0
09.02.24 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs under 3:2 1:0,0:0,2:2
04.02.24 21:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 7:0 1:0,2:0,4:0
03.02.24 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 5:3 1:1,1:1,3:1
28.01.24 21:00 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs over 7:1 1:0,4:0,2:1
00:00 Victoriaville Tigres Saint John Sea Dogs over 4:7 0:4,2:1,2:2
27.01.24 01:00 Shawinigan Cataractes Saint John Sea Dogs over 5:3 1:0,3:1,1:2
21.01.24 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 5:2 2:1,1:0,2:1
19.01.24 00:00 Saint John Sea Dogs Shawinigan Cataractes over 1:6 0:3,1:1,0:2
18.01.24 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 3:6 1:3,2:0,0:3
14.01.24 00:00 Saint John Sea Dogs Victoriaville Tigres under 2:1 1:0,1:0,0:1
12.01.24 00:00 Saint John Sea Dogs Rimouski Océanic under 0:4 0:0,0:2,0:2
07.01.24 20:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 2:6 1:0,1:2,0:4
06.01.24 00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs under 1:2 0:0,1:0,0:2
05.01.24 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
31.12.23 19:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 2:4 0:1,1:2,1:1
00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 7:2 2:2,2:0,3:0
29.12.23 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 10:3 1:1,6:0,3:2
17.12.23 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs under 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
16.12.23 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 5:4pp 2:1,1:2,1:1,1:0
10.12.23 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads under 3:2 0:0,1:1,2:1
09.12.23 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 4:3 1:1,2:1,1:1
07.12.23 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 1:6 0:1,1:3,0:2
03.12.23 20:00 Saint John Sea Dogs Chicoutimi Saguenéens under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 6:3 1:2,2:0,3:1
01.12.23 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 4:7 1:4,1:1,2:2
26.11.23 20:00 Saint John Sea Dogs Val-d'Or Foreurs over 6:0 1:0,3:0,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs Rouyn-Noranda Huskies under 0:4 0:3,0:1,0:0
19.11.23 21:00 Rimouski Océanic Saint John Sea Dogs over 3:6 1:1,2:2,0:3
18.11.23 01:30 Chicoutimi Saguenéens Saint John Sea Dogs under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17.11.23 01:00 Baie-Comeau Drakkar Saint John Sea Dogs over 6:2 0:1,3:1,3:0
13.11.23 19:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 1:6 0:0,1:1,0:5
12.11.23 20:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 5:2 2:1,0:1,3:0
11.11.23 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads over 2:4 0:2,1:1,1:1
05.11.23 20:00 Saint John Sea Dogs Sherbrooke Phoenix over 3:7 1:2,2:3,0:2
04.11.23 20:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 5:4 3:1,0:1,2:2
03.11.23 23:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 6:4 1:1,1:2,4:1
29.10.23 19:00 Saint John Sea Dogs Quebec Remparts over 1:6 0:2,1:2,0:2
28.10.23 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs over 5:2 2:2,2:0,1:0
27.10.23 00:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 6:5sn 1:1,2:1,2:3,0:0,-:-
22.10.23 20:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 4:2 1:0,2:1,1:1
00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 1:5 0:2,1:2,0:1
15.10.23 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Saint John Sea Dogs under 4:0 2:0,1:0,1:0
14.10.23 22:00 Val-d'Or Foreurs Saint John Sea Dogs over 1:5 1:1,0:1,0:3
08.10.23 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 2:4 1:1,0:1,1:2
07.10.23 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs under 1:3 1:1,0:1,0:1
01.10.23 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 4:5pp 2:0,0:2,2:2,0:1
30.09.23 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 3:4 1:0,2:2,0:2
24.09.23 00:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
23.09.23 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 4:6 1:1,2:3,1:2
13.10.23 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs under 4:1 1:0,1:0,2:1

Drummondville Voltigeurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.04.24 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 2:4 0:2,1:2,1:0
31.03.24 00:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 6:2 1:1,2:1,3:0
30.03.24 00:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 7:3 3:1,1:1,3:1
23.03.24 21:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs over 2:4 1:1,1:2,0:1
00:30 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 4:6 2:0,1:2,1:4
20.03.24 00:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 5:2 2:0,1:0,2:2
16.03.24 23:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic under 3:1 0:0,0:1,3:0
00:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:5 0:1,3:1,1:3
14.03.24 00:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs over 6:3 3:0,2:1,1:2
10.03.24 21:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 7:0 1:0,5:0,1:0
09.03.24 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs over 5:4 2:1,1:1,2:2
07.03.24 01:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs over 4:2 1:0,1:1,2:1
03.03.24 22:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 3:5 1:1,2:2,0:2
02.03.24 01:00 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders over 8:2 2:0,2:1,4:1
25.02.24 22:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies under 1:4 0:0,1:3,0:1
24.02.24 22:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs over 9:2 4:0,2:0,3:2
01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
18.02.24 22:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs under 2:3 1:1,0:1,1:1
17.02.24 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs under 1:3 0:0,0:2,1:1
16.02.24 01:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs under 2:0 0:0,2:0,0:0
10.02.24 22:00 Drummondville Voltigeurs Moncton Wildcats over 8:6 1:1,2:2,5:3
01:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes under 2:1 1:0,0:1,1:0
08.02.24 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 1:11 1:3,0:5,0:3
04.02.24 22:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs over 3:5 0:0,0:2,3:3
03.02.24 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads over 3:4 1:0,1:2,1:2
02.02.24 01:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar under 4:0 2:0,1:0,1:0
27.01.24 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs over 4:5pp 2:0,1:2,1:2,0:1
21.01.24 21:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs over 5:8 3:3,2:3,0:2
20.01.24 01:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs over 4:6 2:4,2:1,0:1
13.01.24 22:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs over 6:0 4:0,1:0,1:0
07.01.24 00:00 Drummondville Voltigeurs Acadie–Bathurst Titan over 6:2 2:1,2:0,2:1
06.01.24 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs over 2:6 2:0,0:4,0:2
04.01.24 01:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts over 4:3 1:1,1:1,2:1
31.12.23 20:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes over 4:3sn 2:0,0:1,1:2,0:0,-:-
29.12.23 01:30 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 5:4pp 1:1,3:2,0:1,1:0
16.12.23 22:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens over 7:3 3:0,3:1,1:2
01:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic over 6:3 2:0,2:2,2:1
10.12.23 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs over 1:5 0:1,0:1,1:3
08.12.23 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 4:3 2:1,1:1,1:1
07.12.23 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs over 1:6 0:1,1:3,0:2
03.12.23 22:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts over 10:3 3:0,6:1,1:2
02.12.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 8:3 2:1,1:1,5:1
01.12.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 6:2 1:1,1:1,4:0
26.11.23 22:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes under 3:1 0:0,0:0,3:1
22.11.23 01:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs under 3:1 2:0,1:0,0:1
18.11.23 22:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 1:5 0:1,1:2,0:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs under 3:0 1:0,2:0,0:0
11.11.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar over 5:4 0:1,4:1,1:2
09.11.23 01:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs over 4:3pp 3:1,0:0,0:2,1:0
04.11.23 21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs under 1:4 1:1,0:2,0:1
00:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres under 4:1 1:0,1:1,2:0
29.10.23 20:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 2:4 1:1,0:2,1:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
27.10.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles over 2:4 0:1,1:2,1:1
22.10.23 22:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix over 6:2 3:1,2:0,1:1
20.10.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 1:6 1:0,0:2,0:4
14.10.23 21:00 Acadie–Bathurst Titan Drummondville Voltigeurs over 5:2 1:1,2:1,2:0
00:30 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs over 5:4pp 0:2,2:2,2:0,1:0
13.10.23 00:00 Moncton Wildcats Drummondville Voltigeurs over 1:11 0:2,1:4,0:5
08.10.23 21:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 4:2 1:0,1:0,2:2
07.10.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques under 4:0 0:0,2:0,2:0
06.10.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies over 5:2 0:0,3:1,2:1
30.09.23 22:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs over 5:4pp 2:2,2:1,0:1,1:0
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs over 4:3sn 2:3,1:0,0:0,0:0,-:-
24.09.23 22:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens over 5:2 1:1,2:1,2:0
23.09.23 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
13.01.24 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada under 3:2 1:1,1:0,1:1
30.12.23 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs under 1:4 0:2,1:0,0:2
24.11.23 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:3 1:1,0:1,3:1
12.11.23 00:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 6:3 1:0,2:3,3:0
21.10.23 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 2:4 0:1,0:2,2:1

Saint John Sea Dogs


nenájdený žiadny zápas

Drummondville Voltigeurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.04.2024 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs H2H
18.04.2024 01:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 68 43 5 3 9 127 290 163 109
2. Halifax Mooseheads 68 22 10 8 10 43 227 184 92
3. Moncton Wildcats 68 28 5 7 16 43 274 231 83
4. Cape Breton Screaming Eagles 68 25 7 3 23 22 216 194 81
5. Rimouski Océanic 68 17 10 5 21 14 250 236 79
6. Chicoutimi Saguenéens 68 23 6 8 17 18 247 229 78
7. Acadie–Bathurst Titan 68 24 3 7 24 -16 227 243 67
8. Charlottetown Islanders 68 12 7 8 26 -59 208 267 60
9. Saint John Sea Dogs 68 14 3 9 30 -108 185 293 49
10. Quebec Remparts 68 -1 11 6 35 -100 165 265 48

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Drummondville Voltigeurs 68 40 4 6 8 123 306 183 102
2. Rouyn-Noranda Huskies 68 33 7 6 9 109 301 192 100
3. Victoriaville Tigres 68 31 6 5 15 45 263 218 91
4. Sherbrooke Phoenix 68 24 4 6 24 -24 215 239 70
5. Blainville-Boisbriand Armada 68 13 9 6 25 -15 214 229 68
6. Shawinigan Cataractes 68 14 8 4 30 -21 194 215 64
7. Gatineau Olympiques 68 15 5 12 19 -55 213 268 62
8. Val-d'Or Foreurs 68 7 4 5 43 -146 173 319 35

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 68 22 10 8 10 43 227 184 92
2. Moncton Wildcats 68 28 5 7 16 43 274 231 83
3. Cape Breton Screaming Eagles 68 25 7 3 23 22 216 194 81
4. Acadie–Bathurst Titan 68 24 3 7 24 -16 227 243 67
5. Charlottetown Islanders 68 12 7 8 26 -59 208 267 60
6. Saint John Sea Dogs 68 14 3 9 30 -108 185 293 49

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 68 33 7 6 9 109 301 192 100
2. Blainville-Boisbriand Armada 68 13 9 6 25 -15 214 229 68
3. Gatineau Olympiques 68 15 5 12 19 -55 213 268 62
4. Val-d'Or Foreurs 68 7 4 5 43 -146 173 319 35

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 68 43 5 3 9 127 290 163 109
2. Rimouski Océanic 68 17 10 5 21 14 250 236 79
3. Chicoutimi Saguenéens 68 23 6 8 17 18 247 229 78
4. Quebec Remparts 68 -1 11 6 35 -100 165 265 48

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Drummondville Voltigeurs 68 40 4 6 8 123 306 183 102
2. Victoriaville Tigres 68 31 6 5 15 45 263 218 91
3. Sherbrooke Phoenix 68 24 4 6 24 -24 215 239 70
4. Shawinigan Cataractes 68 14 8 4 30 -21 194 215 64
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 68 43 5 3 9 127 290 163 109
2. Drummondville Voltigeurs 68 40 4 6 8 123 306 183 102
3. Rouyn-Noranda Huskies 68 33 7 6 9 109 301 192 100
4. Halifax Mooseheads 68 22 10 8 10 43 227 184 92
5. Victoriaville Tigres 68 31 6 5 15 45 263 218 91
6. Moncton Wildcats 68 28 5 7 16 43 274 231 83
7. Cape Breton Screaming Eagles 68 25 7 3 23 22 216 194 81
8. Rimouski Océanic 68 17 10 5 21 14 250 236 79
9. Chicoutimi Saguenéens 68 23 6 8 17 18 247 229 78
10. Sherbrooke Phoenix 68 24 4 6 24 -24 215 239 70
11. Blainville-Boisbriand Armada 68 13 9 6 25 -15 214 229 68
12. Acadie–Bathurst Titan 68 24 3 7 24 -16 227 243 67
13. Shawinigan Cataractes 68 14 8 4 30 -21 194 215 64
14. Gatineau Olympiques 68 15 5 12 19 -55 213 268 62
15. Charlottetown Islanders 68 12 7 8 26 -59 208 267 60
16. Saint John Sea Dogs 68 14 3 9 30 -108 185 293 49
17. Quebec Remparts 68 -1 11 6 35 -100 165 265 48
18. Val-d'Or Foreurs 68 7 4 5 43 -146 173 319 35

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 24 2 2 2 71 149 78 58
2. Halifax Mooseheads 34 12 4 6 2 22 115 93 46
3. Moncton Wildcats 34 16 1 5 6 19 135 116 41
4. Cape Breton Screaming Eagles 34 18 1 0 14 19 107 88 40
5. Rimouski Océanic 34 11 4 2 11 9 123 114 40
6. Chicoutimi Saguenéens 34 15 3 5 3 31 124 93 47
7. Acadie–Bathurst Titan 34 14 1 4 10 4 128 124 36
8. Charlottetown Islanders 34 8 3 7 6 -9 112 121 35
9. Saint John Sea Dogs 34 9 1 6 11 -38 96 134 28
10. Quebec Remparts 34 -5 9 3 15 -40 85 125 29

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Drummondville Voltigeurs 34 26 1 0 6 81 164 83 56
2. Rouyn-Noranda Huskies 34 18 4 4 0 80 161 81 56
3. Victoriaville Tigres 34 15 5 3 3 39 144 105 53
4. Sherbrooke Phoenix 34 17 1 2 11 10 121 111 40
5. Blainville-Boisbriand Armada 34 9 4 2 13 2 114 112 36
6. Shawinigan Cataractes 34 8 5 2 12 13 107 94 38
7. Gatineau Olympiques 34 12 2 5 8 -3 123 126 37
8. Val-d'Or Foreurs 34 6 2 3 18 -52 105 157 23

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 34 12 4 6 2 22 115 93 46
2. Moncton Wildcats 34 16 1 5 6 19 135 116 41
3. Cape Breton Screaming Eagles 34 18 1 0 14 19 107 88 40
4. Acadie–Bathurst Titan 34 14 1 4 10 4 128 124 36
5. Charlottetown Islanders 34 8 3 7 6 -9 112 121 35
6. Saint John Sea Dogs 34 9 1 6 11 -38 96 134 28

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 34 18 4 4 0 80 161 81 56
2. Blainville-Boisbriand Armada 34 9 4 2 13 2 114 112 36
3. Gatineau Olympiques 34 12 2 5 8 -3 123 126 37
4. Val-d'Or Foreurs 34 6 2 3 18 -52 105 157 23

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 24 2 2 2 71 149 78 58
2. Rimouski Océanic 34 11 4 2 11 9 123 114 40
3. Chicoutimi Saguenéens 34 15 3 5 3 31 124 93 47
4. Quebec Remparts 34 -5 9 3 15 -40 85 125 29

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Drummondville Voltigeurs 34 26 1 0 6 81 164 83 56
2. Victoriaville Tigres 34 15 5 3 3 39 144 105 53
3. Sherbrooke Phoenix 34 17 1 2 11 10 121 111 40
4. Shawinigan Cataractes 34 8 5 2 12 13 107 94 38
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 24 2 2 2 71 149 78 58
2. Rouyn-Noranda Huskies 34 18 4 4 0 80 161 81 56
3. Drummondville Voltigeurs 34 26 1 0 6 81 164 83 56
4. Victoriaville Tigres 34 15 5 3 3 39 144 105 53
5. Chicoutimi Saguenéens 34 15 3 5 3 31 124 93 47
6. Halifax Mooseheads 34 12 4 6 2 22 115 93 46
7. Moncton Wildcats 34 16 1 5 6 19 135 116 41
8. Cape Breton Screaming Eagles 34 18 1 0 14 19 107 88 40
9. Sherbrooke Phoenix 34 17 1 2 11 10 121 111 40
10. Rimouski Océanic 34 11 4 2 11 9 123 114 40
11. Shawinigan Cataractes 34 8 5 2 12 13 107 94 38
12. Gatineau Olympiques 34 12 2 5 8 -3 123 126 37
13. Blainville-Boisbriand Armada 34 9 4 2 13 2 114 112 36
14. Acadie–Bathurst Titan 34 14 1 4 10 4 128 124 36
15. Charlottetown Islanders 34 8 3 7 6 -9 112 121 35
16. Quebec Remparts 34 -5 9 3 15 -40 85 125 29
17. Saint John Sea Dogs 34 9 1 6 11 -38 96 134 28
18. Val-d'Or Foreurs 34 6 2 3 18 -52 105 157 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 19 3 1 7 56 141 85 51
2. Halifax Mooseheads 34 10 6 2 8 21 112 91 46
3. Moncton Wildcats 34 12 4 2 10 24 139 115 42
4. Cape Breton Screaming Eagles 34 7 6 3 9 3 109 106 41
5. Rimouski Océanic 34 6 6 3 10 5 127 122 39
6. Chicoutimi Saguenéens 34 8 3 3 14 -13 123 136 31
7. Acadie–Bathurst Titan 34 10 2 3 14 -20 99 119 31
8. Charlottetown Islanders 34 4 4 1 20 -50 96 146 25
9. Saint John Sea Dogs 34 5 2 3 19 -70 89 159 21
10. Quebec Remparts 34 4 2 3 20 -60 80 140 19

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Drummondville Voltigeurs 34 14 3 6 2 42 142 100 46
2. Rouyn-Noranda Huskies 34 15 3 2 9 29 140 111 44
3. Victoriaville Tigres 34 16 1 2 12 6 119 113 38
4. Sherbrooke Phoenix 34 7 3 4 13 -34 94 128 30
5. Blainville-Boisbriand Armada 34 4 5 4 12 -17 100 117 32
6. Shawinigan Cataractes 34 6 3 2 18 -34 87 121 26
7. Gatineau Olympiques 34 3 3 7 11 -52 90 142 25
8. Val-d'Or Foreurs 34 1 2 2 25 -94 68 162 12

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 34 10 6 2 8 21 112 91 46
2. Moncton Wildcats 34 12 4 2 10 24 139 115 42
3. Cape Breton Screaming Eagles 34 7 6 3 9 3 109 106 41
4. Acadie–Bathurst Titan 34 10 2 3 14 -20 99 119 31
5. Charlottetown Islanders 34 4 4 1 20 -50 96 146 25
6. Saint John Sea Dogs 34 5 2 3 19 -70 89 159 21

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 34 15 3 2 9 29 140 111 44
2. Blainville-Boisbriand Armada 34 4 5 4 12 -17 100 117 32
3. Gatineau Olympiques 34 3 3 7 11 -52 90 142 25
4. Val-d'Or Foreurs 34 1 2 2 25 -94 68 162 12

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 19 3 1 7 56 141 85 51
2. Rimouski Océanic 34 6 6 3 10 5 127 122 39
3. Chicoutimi Saguenéens 34 8 3 3 14 -13 123 136 31
4. Quebec Remparts 34 4 2 3 20 -60 80 140 19

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Drummondville Voltigeurs 34 14 3 6 2 42 142 100 46
2. Victoriaville Tigres 34 16 1 2 12 6 119 113 38
3. Sherbrooke Phoenix 34 7 3 4 13 -34 94 128 30
4. Shawinigan Cataractes 34 6 3 2 18 -34 87 121 26
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Baie-Comeau Drakkar 34 19 3 1 7 56 141 85 51
2. Halifax Mooseheads 34 10 6 2 8 21 112 91 46
3. Drummondville Voltigeurs 34 14 3 6 2 42 142 100 46
4. Rouyn-Noranda Huskies 34 15 3 2 9 29 140 111 44
5. Moncton Wildcats 34 12 4 2 10 24 139 115 42
6. Cape Breton Screaming Eagles 34 7 6 3 9 3 109 106 41
7. Rimouski Océanic 34 6 6 3 10 5 127 122 39
8. Victoriaville Tigres 34 16 1 2 12 6 119 113 38
9. Blainville-Boisbriand Armada 34 4 5 4 12 -17 100 117 32
10. Acadie–Bathurst Titan 34 10 2 3 14 -20 99 119 31
11. Chicoutimi Saguenéens 34 8 3 3 14 -13 123 136 31
12. Sherbrooke Phoenix 34 7 3 4 13 -34 94 128 30
13. Shawinigan Cataractes 34 6 3 2 18 -34 87 121 26
14. Gatineau Olympiques 34 3 3 7 11 -52 90 142 25
15. Charlottetown Islanders 34 4 4 1 20 -50 96 146 25
16. Saint John Sea Dogs 34 5 2 3 19 -70 89 159 21
17. Quebec Remparts 34 4 2 3 20 -60 80 140 19
18. Val-d'Or Foreurs 34 1 2 2 25 -94 68 162 12