Almetievsk VS Ťumeň
Almetievsk |
Ťumeň |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Almetievsk (T1) VS Ťumeň (T2)
Almetievsk
Ťumeň
Zaujímavé
Almetievsk
- Počet remíz tímu Almetievsk je až 21 z celkového počtu 69 zápasov, čo je až 30%.
- Almetievsk už 6 zápasov v rade neremízovali.
Ťumeň
- 40 víťazstiev z celkového počtu 69 (58% výhier).
- 46 z celkového počtu 69 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.
- Ťumeň už 9 zápasov v rade neremízovali.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 17 vzájomných zápasov, čo je 59%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Rusko / MHL / 2023/2024 | ||||||
06.04.2024 | 16:00 | Almetievsk | Ťumeň | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
03.04.2024 | 16:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
02.04.2024 | 16:00 | Ťumeň | Almetievsk | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | |
29.12.2023 | 13:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:3ppsn | 0:0,1:2,2:1,0:0,-:- | |
10.10.2023 | 17:30 | Almetievsk | Ťumeň | 2:3 | 1:0,1:2,0:1 | |
Rusko / MHL / 2022/2023 | ||||||
09.01.2023 | 15:00 | Ťumeň | Almetievsk | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
13.10.2022 | 17:30 | Almetievsk | Ťumeň | 3:5 | 1:2,1:2,1:1 | |
Rusko / MHL / 2021/2022 | ||||||
24.01.2022 | 15:00 | Ťumeň | Almetievsk | 5:4ppsn | 1:1,2:1,1:2,0:0,-:- | |
03.10.2021 | 16:00 | Almetievsk | Ťumeň | 0:3 | 0:2,0:1,0:0 | |
Rusko / MHL / 2020/2021 | ||||||
31.01.2021 | 13:00 | Ťumeň | Almetievsk | 3:5 | 2:0,0:4,1:1 | |
25.11.2020 | 16:30 | Almetievsk | Ťumeň | 1:4 | 0:0,1:2,0:2 | |
Rusko / MHL / 2019/2020 | ||||||
01.02.2020 | 15:00 | Almetievsk | Ťumeň | 1:3 | 0:2,0:0,1:1 | |
21.09.2019 | 14:00 | Ťumeň | Almetievsk | 1:3 | 0:2,0:0,1:1 | |
Rusko / VHL / 2018/2019 | ||||||
27.01.2019 | 13:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:3ppsn | 2:0,0:1,1:2,0:0,4:1 | |
08.11.2018 | 16:30 | Almetievsk | Ťumeň | 5:1 | 2:1,2:0,1:0 | |
Rusko / VHL / 2017/2018 | ||||||
12.01.2018 | 16:30 | Almetievsk | Ťumeň | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
16.10.2017 | 16:00 | Ťumeň | Almetievsk | 1:2ppsn | 0:0,1:1,0:0,0:0,-:- |
Almetievsk |
5 - 4 - 8 |
Ťumeň |
Almetievsk
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.04.24 | 16:00 | Almetievsk | Ťumeň | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
03.04.24 | 16:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
02.04.24 | 16:00 | Ťumeň | Almetievsk | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | |
28.03.24 | 16:30 | Almetievsk | Kurgan | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
20.03.24 | 14:30 | Kurgan | Almetievsk | 4:2 | 1:1,3:0,0:1 | |
17.03.24 | 15:00 | Almetievsk | Kurgan | 6:2 | 1:0,2:1,3:1 | |
16.03.24 | 15:00 | Almetievsk | Kurgan | 5:4pp | 3:0,0:4,1:0,1:0 | |
13.03.24 | 14:30 | Kurgan | Almetievsk | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
12.03.24 | 14:30 | Kurgan | Almetievsk | 2:1 | 1:1,0:0,1:0 | |
28.02.24 | 16:30 | Almetievsk | Dinamo St. Petersburg | 5:3 | 2:2,1:0,2:1 | |
27.02.24 | 16:30 | Almetievsk | Dinamo St. Petersburg | 4:3 | 1:1,2:1,1:1 | |
24.02.24 | 15:00 | Dinamo St. Petersburg | Almetievsk | 1:7 | 1:1,0:1,0:5 | |
23.02.24 | 15:00 | Dinamo St. Petersburg | Almetievsk | 4:5pp | 2:0,2:2,0:2,0:1 | |
18.02.24 | 15:00 | Almetievsk | Norilsk | 3:2 | 1:0,1:0,1:2 | |
16.02.24 | 16:30 | Almetievsk | Sokol Krasnoyarsk | 6:3 | 0:1,3:0,3:2 | |
12.02.24 | 15:30 | Saratov | Almetievsk | 1:5 | 1:1,0:4,0:0 | |
10.02.24 | 11:00 | Tambov | Almetievsk | 4:1 | 0:1,2:0,2:0 | |
08.02.24 | 17:30 | Rostov | Almetievsk | 4:3sn | 2:1,1:1,0:1,0:0,-:- | |
06.02.24 | 17:00 | Voroněž | Almetievsk | 3:4pp | 1:0,0:2,2:1,0:1 | |
01.02.24 | 16:00 | Samara | Almetievsk | 0:1sn | 0:0,0:0,0:0,0:0,-:- | |
28.01.24 | 15:00 | Almetievsk | Bars Kazan | 4:2 | 0:0,2:2,2:0 | |
26.01.24 | 16:30 | Almetievsk | Penza | 4:2 | 2:2,1:0,1:0 | |
21.01.24 | 15:00 | Almetievsk | Iževsk | 5:0 | 1:0,3:0,1:0 | |
19.01.24 | 16:30 | Almetievsk | Molot-Prikam'e Perm | 3:4pp | 2:1,1:1,0:1,0:1 | |
17.01.24 | 16:30 | Almetievsk | Chelny | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
15.01.24 | 16:30 | Almetievsk | Toros Neftekamsk | 4:1 | 3:1,1:0,0:0 | |
10.01.24 | 11:00 | Zvezda Chekhov | Almetievsk | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
08.01.24 | 15:00 | AKM | Almetievsk | 5:1 | 3:0,1:1,1:0 | |
29.12.23 | 13:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:3sn | 0:0,1:2,2:1,0:0,-:- | |
27.12.23 | 15:00 | Yugra Khanty-Mansiysk | Almetievsk | 2:5 | 1:3,0:1,1:1 | |
23.12.23 | 10:00 | Almetievsk | Omskie Krylia | 2:3pp | 1:2,0:0,1:0,0:1 | |
21.12.23 | 16:30 | Almetievsk | Novokuzněck | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
19.12.23 | 16:30 | Almetievsk | Dynamo Altay | 2:1sn | 1:0,0:1,0:0,0:0,-:- | |
09.12.23 | 15:00 | Karelia SKA | Almetievsk | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
07.12.23 | 17:30 | Dinamo St. Petersburg | Almetievsk | 3:4sn | 0:2,1:1,2:0,0:0,-:- | |
05.12.23 | 17:00 | Ryazan | Almetievsk | 2:4 | 0:1,1:1,1:2 | |
03.12.23 | 11:00 | Khimik Voskresensk | Almetievsk | 1:2pp | 0:0,0:0,1:1,0:1 | |
28.11.23 | 16:30 | Almetievsk | Kurgan | 5:3 | 1:2,1:1,3:0 | |
26.11.23 | 15:00 | Almetievsk | Gornyak Uchaly | 4:1 | 2:0,1:0,1:1 | |
24.11.23 | 16:30 | Almetievsk | Yuzhny Ural Orsk | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
22.11.23 | 16:30 | Almetievsk | Chelmet Čeljabinsk | 7:1 | 0:0,4:0,3:1 | |
18.11.23 | 09:00 | Yuzhny Ural Orsk | Almetievsk | 4:2 | 0:1,4:0,0:1 | |
16.11.23 | 14:30 | Gornyak Uchaly | Almetievsk | 5:4sn | 2:0,1:1,1:3,0:0,-:- | |
14.11.23 | 14:30 | Kurgan | Almetievsk | 4:3pp | 1:1,0:1,2:1,1:0 | |
12.11.23 | 13:00 | Chelmet Čeljabinsk | Almetievsk | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
05.11.23 | 15:00 | Almetievsk | Karelia SKA | 1:5 | 0:0,0:1,1:4 | |
03.11.23 | 16:30 | Almetievsk | Dinamo St. Petersburg | 4:3sn | 1:0,2:0,0:3,0:0,-:- | |
01.11.23 | 16:30 | Almetievsk | Khimik Voskresensk | 3:1 | 1:0,0:0,2:1 | |
30.10.23 | 16:30 | Almetievsk | Ryazan | 5:2 | 1:2,2:0,2:0 | |
24.10.23 | 13:30 | Novokuzněck | Almetievsk | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
22.10.23 | 12:00 | Dynamo Altay | Almetievsk | 3:2sn | 1:1,1:0,0:1,0:0,-:- | |
20.10.23 | 15:30 | Omskie Krylia | Almetievsk | 3:2sn | 0:0,1:1,1:1,0:0,-:- | |
16.10.23 | 17:30 | Almetievsk | Zvezda Chekhov | 4:1 | 1:0,0:1,3:0 | |
14.10.23 | 16:00 | Almetievsk | AKM | 1:2pp | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
12.10.23 | 17:30 | Almetievsk | Yugra Khanty-Mansiysk | 3:4pp | 0:2,1:1,2:0,0:1 | |
10.10.23 | 17:30 | Almetievsk | Ťumeň | 2:3 | 1:0,1:2,0:1 | |
06.10.23 | 16:00 | Toros Neftekamsk | Almetievsk | 4:3pp | 0:0,2:1,1:2,1:0 | |
04.10.23 | 18:00 | Chelny | Almetievsk | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
02.10.23 | 16:30 | Iževsk | Almetievsk | 3:9 | 0:2,2:4,1:3 | |
30.09.23 | 14:00 | Molot-Prikam'e Perm | Almetievsk | 2:4 | 2:1,0:0,0:3 | |
24.09.23 | 12:00 | Bars Kazan | Almetievsk | 1:2pp | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
22.09.23 | 18:00 | Penza | Almetievsk | 5:2 | 3:0,0:0,2:2 | |
20.09.23 | 17:30 | Almetievsk | Samara | 3:2 | 2:1,1:0,0:1 | |
14.09.23 | 17:30 | Almetievsk | Voroněž | 3:0 | 1:0,0:0,2:0 | |
12.09.23 | 17:30 | Almetievsk | Rostov | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
10.09.23 | 16:00 | Almetievsk | Saratov | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
08.09.23 | 17:30 | Almetievsk | Tambov | 2:4 | 1:0,0:3,1:1 | |
04.09.23 | 14:00 | Sokol Krasnoyarsk | Almetievsk | 5:2 | 3:0,1:1,1:1 | |
02.09.23 | 12:00 | Norilsk | Almetievsk | 2:3sn | 0:0,1:0,1:2,0:0,-:- |
Ťumeň
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.04.24 | 16:00 | Almetievsk | Ťumeň | 0:3 | 0:2,0:0,0:1 | |
03.04.24 | 16:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:2 | 2:1,1:1,1:0 | |
02.04.24 | 16:00 | Ťumeň | Almetievsk | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | |
19.03.24 | 15:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
16.03.24 | 11:00 | Sokol Krasnoyarsk | Ťumeň | 4:2 | 1:1,2:1,1:0 | |
15.03.24 | 13:00 | Sokol Krasnoyarsk | Ťumeň | 1:3 | 1:0,0:1,0:2 | |
12.03.24 | 15:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 6:2 | 2:1,1:0,3:1 | |
11.03.24 | 15:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
02.03.24 | 13:00 | Ťumeň | Norilsk | 6:3 | 0:1,5:1,1:1 | |
29.02.24 | 13:00 | Norilsk | Ťumeň | 4:5pp | 2:0,2:3,0:1,0:1 | |
28.02.24 | 13:00 | Norilsk | Ťumeň | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
24.02.24 | 13:00 | Ťumeň | Norilsk | 5:1 | 0:0,3:0,2:1 | |
23.02.24 | 13:00 | Ťumeň | Norilsk | 2:3 | 0:0,1:1,1:2 | |
18.02.24 | 13:00 | Ťumeň | Ryazan | 3:2pp | 0:0,1:2,1:0,1:0 | |
16.02.24 | 15:00 | Ťumeň | Khimik Voskresensk | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
14.02.24 | 15:00 | Ťumeň | Dinamo St. Petersburg | 2:6 | 0:3,1:1,1:2 | |
12.02.24 | 15:00 | Ťumeň | Karelia SKA | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
08.02.24 | 14:30 | Yuzhny Ural Orsk | Ťumeň | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
06.02.24 | 15:00 | Chelmet Čeljabinsk | Ťumeň | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
04.02.24 | 13:00 | Kurgan | Ťumeň | 0:4 | 0:0,0:2,0:2 | |
02.02.24 | 14:30 | Gornyak Uchaly | Ťumeň | 1:4 | 0:0,0:2,1:2 | |
29.01.24 | 15:00 | Ťumeň | Norilsk | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
27.01.24 | 13:00 | Ťumeň | Sokol Krasnoyarsk | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
19.01.24 | 16:30 | Tambov | Ťumeň | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
17.01.24 | 17:30 | Rostov | Ťumeň | 2:3sn | 0:1,0:1,2:0,0:0,-:- | |
15.01.24 | 17:00 | Voroněž | Ťumeň | 2:7 | 0:2,2:2,0:3 | |
13.01.24 | 10:00 | Saratov | Ťumeň | 2:3 | 1:1,1:2,0:0 | |
09.01.24 | 15:00 | Ťumeň | Penza | 2:3pp | 0:0,2:0,0:2,0:1 | |
07.01.24 | 13:00 | Ťumeň | Bars Kazan | 2:0 | 1:0,1:0,0:0 | |
29.12.23 | 13:00 | Ťumeň | Almetievsk | 4:3sn | 0:0,1:2,2:1,0:0,-:- | |
27.12.23 | 15:00 | Ťumeň | Samara | 8:0 | 2:0,2:0,4:0 | |
21.12.23 | 15:00 | Molot-Prikam'e Perm | Ťumeň | 3:0 | 3:0,0:0,0:0 | |
19.12.23 | 15:30 | Iževsk | Ťumeň | 2:3 | 0:1,2:0,0:2 | |
17.12.23 | 15:00 | Chelny | Ťumeň | 1:6 | 0:0,0:0,1:6 | |
15.12.23 | 15:00 | Toros Neftekamsk | Ťumeň | 2:3 | 0:1,1:2,1:0 | |
07.12.23 | 11:00 | Zvezda Chekhov | Ťumeň | 3:2pp | 2:0,0:0,0:2,1:0 | |
05.12.23 | 17:00 | AKM | Ťumeň | 1:4 | 0:1,1:1,0:2 | |
29.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Novokuzněck | 3:4 | 1:2,0:2,2:0 | |
27.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Dynamo Altay | 7:4 | 1:2,4:2,2:0 | |
23.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Omskie Krylia | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
21.11.23 | 14:00 | Ťumeň | Yugra Khanty-Mansiysk | 6:3 | 4:0,1:3,1:0 | |
17.11.23 | 12:30 | Novokuzněck | Ťumeň | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
15.11.23 | 13:00 | Dynamo Altay | Ťumeň | 4:7 | 3:2,0:2,1:3 | |
13.11.23 | 12:00 | Omskie Krylia | Ťumeň | 3:4sn | 2:1,1:2,0:0,0:0,-:- | |
08.11.23 | 15:00 | Ťumeň | Zvezda Chekhov | 4:3 | 2:0,1:1,1:2 | |
06.11.23 | 13:00 | Ťumeň | AKM | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
31.10.23 | 09:00 | Yugra Khanty-Mansiysk | Ťumeň | 3:2pp | 1:1,0:1,1:0,1:0 | |
27.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Chelny | 4:2 | 1:2,0:0,3:0 | |
25.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Toros Neftekamsk | 5:1 | 1:0,3:0,1:1 | |
23.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Molot-Prikam'e Perm | 1:2pp | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
21.10.23 | 14:00 | Ťumeň | Iževsk | 3:1 | 0:0,1:0,2:1 | |
16.10.23 | 18:00 | Bars Kazan | Ťumeň | 2:1sn | 0:1,0:0,1:0,0:0,-:- | |
14.10.23 | 16:00 | Penza | Ťumeň | 1:9 | 0:2,0:6,1:1 | |
12.10.23 | 17:00 | Samara | Ťumeň | 1:4 | 1:1,0:1,0:2 | |
10.10.23 | 17:30 | Almetievsk | Ťumeň | 2:3 | 1:0,1:2,0:1 | |
06.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Rostov | 4:0 | 1:0,1:0,2:0 | |
04.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Voroněž | 3:2sn | 2:0,0:1,0:1,0:0,-:- | |
02.10.23 | 16:00 | Ťumeň | Saratov | 4:1 | 2:1,2:0,0:0 | |
30.09.23 | 14:00 | Ťumeň | Tambov | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
26.09.23 | 14:00 | Norilsk | Ťumeň | 1:3 | 1:0,0:1,0:2 | |
24.09.23 | 12:00 | Sokol Krasnoyarsk | Ťumeň | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
20.09.23 | 16:00 | Ťumeň | Kurgan | 2:3sn | 1:0,1:2,0:0,0:0,-:- | |
18.09.23 | 17:00 | Ťumeň | Gornyak Uchaly | 2:1sn | 0:0,0:1,1:0,0:0,-:- | |
16.09.23 | 14:00 | Ťumeň | Chelmet Čeljabinsk | 2:1pp | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
14.09.23 | 16:00 | Ťumeň | Yuzhny Ural Orsk | 2:3sn | 1:0,1:1,0:1,0:0,-:- | |
09.09.23 | 16:00 | Dinamo St. Petersburg | Ťumeň | 0:3 | 0:1,0:2,0:0 | |
07.09.23 | 18:00 | Karelia SKA | Ťumeň | 4:2 | 1:0,1:1,2:1 | |
05.09.23 | 18:00 | Ryazan | Ťumeň | 2:3 | 2:2,0:0,0:1 | |
03.09.23 | 12:00 | Khimik Voskresensk | Ťumeň | 3:2sn | 1:0,0:1,1:1,0:0,-:- |
Almetievsk
nenájdený žiadny zápas
Ťumeň
nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ťumeň | 56 | 24 | 7 | 8 | 2 | 64 | 175 | 111 | 84 | |
2. | Molot-Prikam'e Perm | 56 | 19 | 11 | 2 | 11 | 64 | 192 | 128 | 84 | |
3. | Kurgan | 56 | 14 | 13 | 3 | 10 | 47 | 169 | 122 | 83 | |
4. | AKM | 56 | 31 | 4 | 4 | 9 | 67 | 162 | 95 | 82 | |
5. | Yugra Khanty-Mansiysk | 56 | 22 | 8 | 6 | 6 | 59 | 185 | 126 | 82 | |
6. | Khimik Voskresensk | 56 | 19 | 9 | 5 | 9 | 57 | 201 | 144 | 79 | |
7. | Karelia SKA | 56 | 17 | 9 | 4 | 13 | 44 | 172 | 128 | 74 | |
8. | Dinamo St. Petersburg | 56 | 25 | 4 | 6 | 10 | 43 | 191 | 148 | 73 | |
9. | Almetievsk | 56 | 15 | 8 | 11 | 3 | 25 | 167 | 142 | 73 | |
10. | Tambov | 56 | 19 | 7 | 4 | 15 | 31 | 159 | 128 | 70 | |
11. | Voroněž | 56 | 19 | 6 | 8 | 9 | 13 | 152 | 139 | 70 | |
12. | Yuzhny Ural Orsk | 56 | 15 | 8 | 8 | 9 | 12 | 152 | 140 | 70 | |
13. | Toros Neftekamsk | 56 | 19 | 6 | 5 | 15 | 22 | 170 | 148 | 67 | |
14. | Zvezda Chekhov | 56 | 15 | 7 | 9 | 9 | 2 | 153 | 151 | 67 | |
15. | Sokol Krasnoyarsk | 56 | 23 | 3 | 6 | 15 | 4 | 165 | 161 | 64 | |
16. | Norilsk | 56 | 18 | 5 | 8 | 12 | 8 | 167 | 159 | 64 | |
17. | Chelmet Čeljabinsk | 56 | 21 | 4 | 5 | 17 | 11 | 151 | 140 | 63 | |
18. | Novokuzněck | 56 | 19 | 5 | 5 | 17 | 16 | 163 | 147 | 63 | |
19. | Gornyak Uchaly | 56 | 14 | 7 | 4 | 20 | -13 | 148 | 161 | 60 | |
20. | Dynamo Altay | 56 | 13 | 5 | 10 | 13 | -33 | 131 | 164 | 56 | |
21. | Ryazan | 56 | 11 | 6 | 7 | 19 | -18 | 124 | 142 | 53 | |
22. | Penza | 56 | 20 | 1 | 8 | 18 | -20 | 134 | 154 | 52 | |
23. | Samara | 56 | 8 | 7 | 4 | 26 | -43 | 143 | 186 | 48 | |
24. | Omskie Krylia | 56 | 7 | 7 | 6 | 23 | -41 | 143 | 184 | 48 | |
25. | Bars Kazan | 56 | 13 | 4 | 4 | 27 | -17 | 122 | 139 | 46 | |
26. | Iževsk | 56 | 3 | 7 | 7 | 25 | -67 | 110 | 177 | 41 | |
27. | Rostov | 56 | 4 | 4 | 8 | 27 | -72 | 118 | 190 | 33 | |
28. | Saratov | 56 | 8 | 1 | 7 | 32 | -119 | 121 | 240 | 27 | |
29. | Chelny | 56 | 4 | 3 | 4 | 38 | -146 | 99 | 245 | 24 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 12 | 5 | 3 | 0 | 49 | 103 | 54 | 47 | |
2. | Khimik Voskresensk | 28 | 11 | 5 | 3 | 1 | 42 | 107 | 65 | 45 | |
3. | Toros Neftekamsk | 28 | 12 | 4 | 3 | 2 | 34 | 97 | 63 | 43 | |
4. | Almetievsk | 28 | 15 | 2 | 4 | 1 | 33 | 90 | 57 | 42 | |
5. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 12 | 4 | 1 | 6 | 32 | 102 | 70 | 41 | |
6. | Karelia SKA | 28 | 11 | 4 | 2 | 5 | 34 | 96 | 62 | 40 | |
7. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 14 | 2 | 2 | 5 | 26 | 97 | 71 | 39 | |
8. | Ťumeň | 28 | 7 | 5 | 4 | 3 | 21 | 80 | 59 | 38 | |
9. | Kurgan | 28 | 6 | 6 | 2 | 6 | 13 | 82 | 69 | 38 | |
10. | Voroněž | 28 | 16 | 0 | 5 | 2 | 19 | 82 | 63 | 37 | |
11. | Zvezda Chekhov | 28 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 86 | 70 | 37 | |
12. | Gornyak Uchaly | 28 | 10 | 4 | 1 | 8 | 11 | 86 | 75 | 37 | |
13. | Dynamo Altay | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 7 | 70 | 63 | 36 | |
14. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 9 | 3 | 6 | 1 | 3 | 74 | 71 | 36 | |
15. | AKM | 28 | 13 | 2 | 1 | 9 | 32 | 89 | 57 | 35 | |
16. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 13 | 2 | 0 | 11 | 7 | 81 | 74 | 34 | |
17. | Tambov | 28 | 11 | 2 | 2 | 9 | 20 | 82 | 62 | 32 | |
18. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 9 | 3 | 2 | 9 | 7 | 75 | 68 | 32 | |
19. | Novokuzněck | 28 | 13 | 1 | 2 | 9 | 10 | 84 | 74 | 32 | |
20. | Samara | 28 | 6 | 4 | 4 | 6 | 3 | 78 | 75 | 32 | |
21. | Norilsk | 28 | 9 | 2 | 5 | 5 | 0 | 79 | 79 | 31 | |
22. | Penza | 28 | 12 | 0 | 5 | 6 | -8 | 66 | 74 | 29 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 7 | 3 | 2 | 11 | -13 | 81 | 94 | 28 | |
24. | Bars Kazan | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -11 | 62 | 73 | 23 | |
25. | Ryazan | 28 | 2 | 4 | 3 | 12 | -16 | 60 | 76 | 23 | |
26. | Iževsk | 28 | 0 | 5 | 1 | 16 | -33 | 52 | 85 | 21 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 3 | 4 | 12 | -30 | 68 | 98 | 20 | |
28. | Saratov | 28 | 3 | 1 | 6 | 11 | -42 | 66 | 108 | 16 | |
29. | Chelny | 28 | 1 | 3 | 1 | 19 | -61 | 47 | 108 | 15 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AKM | 28 | 18 | 2 | 3 | 0 | 35 | 73 | 38 | 47 | |
2. | Ťumeň | 28 | 17 | 2 | 4 | -1 | 43 | 95 | 52 | 46 | |
3. | Kurgan | 28 | 8 | 7 | 1 | 4 | 34 | 87 | 53 | 45 | |
4. | Molot-Prikam'e Perm | 28 | 7 | 7 | 1 | 5 | 32 | 90 | 58 | 43 | |
5. | Tambov | 28 | 8 | 5 | 2 | 6 | 11 | 77 | 66 | 38 | |
6. | Yugra Khanty-Mansiysk | 28 | 10 | 3 | 3 | 6 | 10 | 82 | 72 | 35 | |
7. | Karelia SKA | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 10 | 76 | 66 | 34 | |
8. | Yuzhny Ural Orsk | 28 | 6 | 5 | 2 | 8 | 9 | 78 | 69 | 34 | |
9. | Dinamo St. Petersburg | 28 | 11 | 2 | 4 | 5 | 17 | 94 | 77 | 34 | |
10. | Khimik Voskresensk | 28 | 8 | 4 | 2 | 8 | 15 | 94 | 79 | 34 | |
11. | Voroněž | 28 | 3 | 6 | 3 | 7 | -6 | 70 | 76 | 33 | |
12. | Norilsk | 28 | 9 | 3 | 3 | 7 | 8 | 88 | 80 | 33 | |
13. | Chelmet Čeljabinsk | 28 | 12 | 1 | 3 | 8 | 4 | 76 | 72 | 31 | |
14. | Novokuzněck | 28 | 6 | 4 | 3 | 8 | 6 | 79 | 73 | 31 | |
15. | Almetievsk | 28 | 0 | 6 | 7 | 2 | -8 | 77 | 85 | 31 | |
16. | Ryazan | 28 | 9 | 2 | 4 | 7 | -2 | 64 | 66 | 30 | |
17. | Zvezda Chekhov | 28 | 5 | 4 | 4 | 7 | -14 | 67 | 81 | 30 | |
18. | Sokol Krasnoyarsk | 28 | 10 | 1 | 6 | 4 | -3 | 84 | 87 | 30 | |
19. | Toros Neftekamsk | 28 | 7 | 2 | 2 | 13 | -12 | 73 | 85 | 24 | |
20. | Bars Kazan | 28 | 9 | 1 | 1 | 15 | -6 | 60 | 66 | 23 | |
21. | Penza | 28 | 8 | 1 | 3 | 12 | -12 | 68 | 80 | 23 | |
22. | Gornyak Uchaly | 28 | 4 | 3 | 3 | 12 | -24 | 62 | 86 | 23 | |
23. | Omskie Krylia | 28 | 0 | 4 | 4 | 12 | -28 | 62 | 90 | 20 | |
24. | Iževsk | 28 | 3 | 2 | 6 | 9 | -34 | 58 | 92 | 20 | |
25. | Dynamo Altay | 28 | 4 | 2 | 4 | 12 | -40 | 61 | 101 | 20 | |
26. | Samara | 28 | 2 | 3 | 0 | 20 | -46 | 65 | 111 | 16 | |
27. | Rostov | 28 | 2 | 1 | 4 | 15 | -42 | 50 | 92 | 13 | |
28. | Saratov | 28 | 5 | 0 | 1 | 21 | -77 | 55 | 132 | 11 | |
29. | Chelny | 28 | 3 | 0 | 3 | 19 | -85 | 52 | 137 | 9 |