Dinamo Maladzyechna VS Něman Grodno


Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Dinamo Maladzyechna (T1) VS Něman Grodno (T2)

Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno

Zaujímavé

Dinamo Maladzyechna

  • Počet remíz tímu Dinamo Maladzyechna je až 1 z celkového počtu 1 zápasov, čo je až 100%.
  • Až 1 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.

Něman Grodno

  • Mužsvo Něman Grodno prehralo až 100% svojích zápasov (1 prehier z 1).
  • Tím Něman Grodno odohral až 1 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 1 zápasov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 29 z 45 vzájomných zápasov, čo je 64%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
04.01.2022 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:1,2:2,0:1
30.12.2021 16:55 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:2,0:0,1:1
08.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.10.2021 17:45 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 0:6 0:2,0:2,0:2
06.08.2021 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 3:5 1:1,0:1,2:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
16.02.2021 16:45 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,1:1,1:0
16.01.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
09.01.2021 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:0,0:1,0:1
14.11.2020 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,1:3,0:1
20.10.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:3,1:1
29.09.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 4:0,0:0,1:2
07.09.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3ppsn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:2
18.08.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
24.02.2020 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
09.02.2020 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.02.2020 13:30 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 2:0,1:1,1:2
20.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
17.12.2019 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
05.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
21.11.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.10.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
25.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
05.09.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
26.01.2019 11:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.01.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1 1:1,1:0,0:0
20.12.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,1:1,0:3
05.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4 0:3,1:1,2:0
24.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.10.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
13.09.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,0:0,2:1
24.08.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
12.08.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
23.03.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.03.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:1,1:0
18.03.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,0:1,1:3
17.03.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 0:0,3:1,1:2
14.03.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 5:0 0:0,2:0,3:0
13.03.2018 17:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,1:2,1:0
16.02.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

Dinamo Maladzyechna

17 - 7 - 21

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.08.22 16:55 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.08.22 18:00 Lida Něman Grodno over 7:2 2:1,2:0,3:1

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
12.08.2022 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest H2H
14.08.2022 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna H2H

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
12.08.2022 18:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
14.08.2022 16:00 Něman Grodno Brest H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Dinamo Maladzyechna 3 -2 2 1 -1 1 8 7 5
3. Junost Minsk 3 1 0 2 -2 0 7 7 5
4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 12 14 5
5. Lida 3 1 0 1 0 2 10 8 4
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 4 3 0 0 1 12 17 5 9
2. Vitebsk 4 3 0 0 1 2 11 9 9
3. Novopolock 4 0 1 0 2 0 7 7 5
4. Lokomotiv Orsha 4 1 0 2 -1 -7 3 10 5
5. Žlobin 4 1 0 1 1 -2 6 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 4 -2 2 0 2 -5 6 11 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 4 3 0 0 1 12 17 5 9
2. Vitebsk 4 3 0 0 1 2 11 9 9
3. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
4. Dinamo Maladzyechna 3 -2 2 1 -1 1 8 7 5
5. Junost Minsk 3 1 0 2 -2 0 7 7 5
6. Novopolock 4 0 1 0 2 0 7 7 5
7. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 12 14 5
8. Lokomotiv Orsha 4 1 0 2 -1 -7 3 10 5
9. Lida 3 1 0 1 0 2 10 8 4
10. Žlobin 4 1 0 1 1 -2 6 8 4
11. Khimvolokno Mogilev 4 -2 2 0 2 -5 6 11 4
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Dinamo Maladzyechna 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
3. Junost Minsk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
4. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 1 1 0 0 0 6 7 1 3
2. Vitebsk 1 1 0 0 0 2 4 2 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 0 3 3 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
3. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
4. Gomel 1 1 0 0 0 6 7 1 3
5. Vitebsk 1 1 0 0 0 2 4 2 3
6. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
7. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
8. Dinamo Maladzyechna 2 -1 1 1 -1 0 5 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 0 3 3 2
11. Junost Minsk 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
12. Shakhtar Soligorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
3. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
4. Něman Grodno 2 -1 1 0 1 -4 7 11 2
5. Lida 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
3. Novopolock 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
4. Lokomotiv Orsha 1 0 0 1 -1 -1 1 2 1
5. Žlobin 2 0 0 1 0 -2 1 3 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
3. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
4. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
6. Něman Grodno 2 -1 1 0 1 -4 7 11 2
7. Lokomotiv Orsha 1 0 0 1 -1 -1 1 2 1
8. Lida 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
9. Žlobin 2 0 0 1 0 -2 1 3 1
10. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1
11. Brest 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Novopolock 1 0 0 0 1 -2 1 3 0