Něman Grodno VS Dinamo Maladzyechna


Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Něman Grodno

  • 67% (2 z 3) výhier mužstva Něman Grodno.
  • Až 2 zápasov tímu Něman Grodno skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.

Dinamo Maladzyechna

  • 67% (2 z 3) výhier mužstva Dinamo Maladzyechna.
  • 33% zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 3 zápasov.
  • Tím Dinamo Maladzyechna odohral až 2 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 3 zápasov.

H2H

  • Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 75%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 12 vzájomných zápasov, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
23.03.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.03.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:1,1:0
18.03.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,0:1,1:3
17.03.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 0:0,3:1,1:2
14.03.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 5:0 0:0,2:0,3:0
13.03.2018 17:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,1:2,1:0
16.02.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

Něman Grodno

9 - 1 - 2

Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.08.18 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 3:5 3:1,0:1,0:3
07.08.18 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
05.08.18 16:00 Něman Grodno Donbass Donetsk over 9:2 2:1,5:1,2:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.08.18 18:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 under 5:0 2:0,2:0,1:0
07.08.18 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 1:5 0:2,1:2,0:1
05.08.18 12:30 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:3sn 1:0,0:2,2:1,0:0,2:1

Něman Grodno


nenájdený žiadny zápas

Dinamo Maladzyechna


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
2. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
3. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
4. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
6. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
5. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
6. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
7. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
8. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
11. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
4. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3
6. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
7. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
2. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
3. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
4. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
6. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1