Dinamo Maladzyechna VS Něman Grodno


Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno

not draw --11--0---0
not win --9--0---0
not lost --9--0---0

Dinamo Maladzyechna (T1) VS Něman Grodno (T2)

Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno

Zaujímavé

Dinamo Maladzyechna

  • Z celkového počtu 29 prehralo mužstvo Dinamo Maladzyechna až 52% svojích zápasov. 15 prehraných zápasov.
  • Dinamo Maladzyechna už 11 zápasov v rade neremízovali.
  • Dinamo Maladzyechna ťahá aktuálne sériu 9 prehier v rade.
  • Dinamo Maladzyechna už 9 zápasov v rade nevyhrali.

Něman Grodno

  • 64% (18 z 28) výhier mužstva Něman Grodno.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 3 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 3 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

Dinamo Maladzyechna

0 - 0 - 3

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.01.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 0:2 0:0,0:2,0:0
28.12.17 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:2,2:1,2:0
26.12.17 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 5:2 2:1,1:0,2:1
23.12.17 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
09.12.17 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
07.12.17 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:1,2:1
25.11.17 11:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:5 0:1,2:3,1:1
23.11.17 16:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
20.11.17 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
18.11.17 11:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 2:6 1:1,1:1,0:4
16.11.17 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.11.17 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
02.11.17 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0
28.10.17 12:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 12:2 6:0,3:2,3:0
26.10.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 6:0 2:0,3:0,1:0
21.10.17 12:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 0:1 0:1,0:0,0:0
19.10.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 5:2 0:1,2:1,3:0
16.10.17 18:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:2,0:1,1:0
12.10.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
07.10.17 12:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 4:2 0:0,2:1,2:1
05.10.17 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:2 1:0,0:1,0:1
28.09.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
23.09.17 12:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.09.17 18:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 0:13 0:4,0:3,0:6
16.09.17 12:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 4:0 2:0,0:0,2:0
14.09.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 4:0 1:0,1:0,2:0
08.09.17 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 7:2 3:1,1:1,3:0
06.09.17 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:4 2:0,4:1,0:3
02.12.17 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 2:6 1:0,0:2,1:4

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.12.17 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:0
26.12.17 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:5sn 1:2,2:3,2:0,0:0,1:0
23.12.17 15:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
18.12.17 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,0:0,1:0
09.12.17 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
07.12.17 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 2:0,0:0,1:1
02.12.17 11:00 Gomel Něman Grodno under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
30.11.17 17:00 Žlobin Něman Grodno over 1:5 0:1,0:4,1:0
27.11.17 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:0
25.11.17 11:00 Něman Grodno Novopolock over 4:2 1:1,2:1,1:0
23.11.17 17:00 Něman Grodno Vitebsk over 6:0 2:0,1:0,3:0
20.11.17 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
04.11.17 15:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 2:1 1:1,1:0,0:0
02.11.17 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.10.17 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 5:3 1:1,2:0,2:2
28.10.17 12:00 Něman Grodno Brest under 4:1 3:0,1:1,0:0
26.10.17 18:00 Lida Něman Grodno under 1:4 0:2,1:1,0:1
21.10.17 12:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
19.10.17 18:00 Junost Minsk Něman Grodno over 6:0 2:0,3:0,1:0
14.10.17 12:00 Něman Grodno Lida over 10:0 2:0,4:0,4:0
07.10.17 13:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:0,1:4,0:0
28.09.17 18:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:4 0:1,0:2,0:1
23.09.17 12:00 Brest Něman Grodno over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
21.09.17 18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 3:8 1:1,1:2,1:5
16.09.17 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5sn 0:0,2:1,2:3,0:0,-:-
14.09.17 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:2 2:0,0:2,3:0
10.09.17 12:00 Novopolock Něman Grodno under 1:2 0:0,1:0,0:2
08.09.17 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 0:5 0:2,0:2,0:1

Dinamo Maladzyechna


nenájdený žiadny zápas

Něman Grodno


nenájdený žiadny zápas

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
6. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
2. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
3. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
4. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
5. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
6. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
6. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
7. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
8. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
9. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56
10. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
11. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
12. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
3. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
4. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
5. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
6. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
2. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
3. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
4. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
5. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
6. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
3. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
4. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
5. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
6. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
7. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
8. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
9. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
10. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
11. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23
12. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
4. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
5. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
2. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
3. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
4. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
5. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
6. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
4. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
5. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33
7. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
8. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
9. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
10. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
11. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
12. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17