Něman Grodno VS Dinamo Maladzyechna


Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Něman Grodno

  • 21 víťazstiev z celkového počtu 33 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Něman Grodno. 64% úspešnosť výhier.
  • Až 18 zápasov tímu Něman Grodno skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 33 zápasov, to je až 55%.
  • Něman Grodno už 6 zápasov v rade neprehrali.

Dinamo Maladzyechna

  • 36% zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 12 z celkového počtu 33 zápasov.
  • 20 z celkového počtu 33 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 61%.
  • Dinamo Maladzyechna už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Dinamo Maladzyechna ťahá aktuálne sériu 0 remíz v rade.
  • Dinamo Maladzyechna už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 27 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 16, čo je 59%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 19 z 27 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
05.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
21.11.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.10.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
25.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
05.09.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
26.01.2019 11:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.01.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1 1:1,1:0,0:0
20.12.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,1:1,0:3
05.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4 0:3,1:1,2:0
24.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.10.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
13.09.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,0:0,2:1
24.08.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
12.08.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
23.03.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.03.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:1,1:0
18.03.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,0:1,1:3
17.03.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 0:0,3:1,1:2
14.03.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 5:0 0:0,2:0,3:0
13.03.2018 17:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,1:2,1:0
16.02.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

Něman Grodno

16 - 4 - 7

Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 15:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
05.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
03.12.19 17:00 Gomel Něman Grodno over 2:4 0:3,2:0,0:1
30.11.19 15:00 Něman Grodno Žlobin over 5:1 1:0,2:0,2:1
28.11.19 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.11.19 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 4:2 2:0,1:1,1:1
23.11.19 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 0:2 0:0,0:2,0:0
21.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
10.11.19 15:00 Něman Grodno Gomel over 4:2 2:1,1:0,1:1
02.11.19 11:00 Lida Něman Grodno under 1:2 0:0,0:1,1:1
31.10.19 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
29.10.19 17:00 Gomel Něman Grodno over 3:4 0:0,2:4,1:0
26.10.19 12:00 Něman Grodno Lida under 1:0 0:0,0:0,1:0
24.10.19 17:00 Něman Grodno Žlobin over 6:1 0:0,4:1,2:0
20.10.19 12:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:3 0:2,2:1,0:0
18.10.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
14.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 2:4 1:1,1:1,0:2
12.10.19 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 2:10 0:4,0:4,2:2
07.10.19 18:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 4:3 1:0,1:3,2:0
05.10.19 16:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
29.09.19 12:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
27.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:3 1:3,0:0,1:0
25.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
21.09.19 12:00 Něman Grodno Lida over 4:2 2:1,2:1,0:0
19.09.19 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
17.09.19 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4
13.09.19 18:00 Žlobin Něman Grodno under 0:4 0:1,0:3,0:0
11.09.19 18:00 Gomel Něman Grodno over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
05.09.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
03.09.19 18:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 4:0 2:0,2:0,0:0
31.08.19 12:00 Lida Něman Grodno under 1:2 1:1,0:0,0:1
27.08.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 3:1 0:0,0:1,3:0
25.08.19 17:30 Junost Minsk Něman Grodno under 2:0 0:0,0:0,2:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.12.19 15:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
05.12.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
03.12.19 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
30.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
28.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:1 0:0,1:0,1:1
25.11.19 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,1:1,0:0
23.11.19 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
21.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.11.19 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 5:1 1:0,3:1,1:0
14.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:3
12.11.19 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 5:6 3:1,2:1,0:4
02.11.19 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
31.10.19 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
29.10.19 16:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,2:0,2:0
24.10.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
20.10.19 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
18.10.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
12.10.19 16:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
10.10.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,3:1
05.10.19 12:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:1,1:1,0:0
03.10.19 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:2,0:1,2:1
27.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
25.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
22.09.19 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
19.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 6:4 3:1,3:1,0:2
17.09.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 0:1,2:2,0:2
13.09.19 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 4:0 1:0,0:0,3:0
11.09.19 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:4 1:1,0:2,0:1
07.09.19 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
05.09.19 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
03.09.19 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:1,1:1,0:0
30.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:1 1:1,0:0,2:0
28.08.19 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 6:5 1:1,3:3,2:1

Něman Grodno


nenájdený žiadny zápas

Dinamo Maladzyechna


nenájdený žiadny zápas

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
6. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
2. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
3. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
4. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
5. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
6. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
6. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
7. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
8. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
9. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56
10. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
11. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
12. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
3. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
4. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
5. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
6. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
2. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
3. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
4. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
5. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
6. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
3. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
4. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
5. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
6. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
7. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
8. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
9. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
10. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
11. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23
12. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
4. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
5. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
2. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
3. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
4. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
5. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
6. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
4. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
5. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33
7. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
8. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
9. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
10. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
11. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
12. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17