Něman Grodno VS Dinamo Maladzyechna


Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Něman Grodno

  • 70% (26 z 37) výhier mužstva Něman Grodno.
  • Až 22 zápasov tímu Něman Grodno skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 37 zápasov, to je až 59%.
  • Něman Grodno už 11 zápasov v rade neprehrali.
  • Něman Grodno ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Dinamo Maladzyechna

    H2H

    • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 4, čo je 80%.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 5 vzájomných zápasov, čo je 80%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
    11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
    11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
    09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
    20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
    02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

    Něman Grodno

    4 - 1 - 0

    Dinamo Maladzyechna

    Něman Grodno


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    13.02.18 17:00 Junost Minsk Něman Grodno under 0:2 0:1,0:1,0:0
    11.02.18 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
    08.02.18 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 4:1 0:1,2:0,2:0
    25.01.18 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:1 1:0,1:0,1:1
    23.01.18 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 0:0,2:0,2:1
    20.01.18 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 4:2 1:0,0:1,3:1
    17.01.18 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:2 0:0,0:1,0:1
    15.01.18 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:1,1:3
    11.01.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
    28.12.17 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,2:0
    26.12.17 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:5sn 1:2,2:3,2:0,0:0,1:0
    23.12.17 15:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
    18.12.17 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,0:0,1:0
    09.12.17 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
    07.12.17 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 2:0,0:0,1:1
    02.12.17 11:00 Gomel Něman Grodno under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
    30.11.17 17:00 Žlobin Něman Grodno over 1:5 0:1,0:4,1:0
    27.11.17 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:0
    25.11.17 11:00 Něman Grodno Novopolock over 4:2 1:1,2:1,1:0
    23.11.17 17:00 Něman Grodno Vitebsk over 6:0 2:0,1:0,3:0
    20.11.17 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
    04.11.17 15:00 Něman Grodno Bělorusko 20 under 2:1 1:1,1:0,0:0
    02.11.17 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0
    30.10.17 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 5:3 1:1,2:0,2:2
    28.10.17 12:00 Něman Grodno Brest under 4:1 3:0,1:1,0:0
    26.10.17 18:00 Lida Něman Grodno under 1:4 0:2,1:1,0:1
    21.10.17 12:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
    19.10.17 18:00 Junost Minsk Něman Grodno over 6:0 2:0,3:0,1:0
    14.10.17 12:00 Něman Grodno Lida over 10:0 2:0,4:0,4:0
    07.10.17 13:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:0,1:4,0:0
    28.09.17 18:00 Bělorusko 20 Něman Grodno under 0:4 0:1,0:2,0:1
    23.09.17 12:00 Brest Něman Grodno over 4:3sn 1:2,1:1,1:0,0:0,-:-
    21.09.17 18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 3:8 1:1,1:2,1:5
    16.09.17 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5sn 0:0,2:1,2:3,0:0,-:-
    14.09.17 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:2 2:0,0:2,3:0
    10.09.17 12:00 Novopolock Něman Grodno under 1:2 0:0,1:0,0:2
    08.09.17 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 0:5 0:2,0:2,0:1

    Dinamo Maladzyechna


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    13.02.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:3 0:0,1:1,0:2
    11.02.18 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
    08.02.18 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,0:1
    25.01.18 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 3:5 1:2,2:2,0:1
    23.01.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 6:3 1:1,3:0,2:2
    20.01.18 16:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
    17.01.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 2:0 0:0,0:0,2:0
    15.01.18 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:0,2:1
    11.01.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
    09.01.18 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 0:2 0:0,0:2,0:0
    28.12.17 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:2,2:1,2:0
    26.12.17 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 5:2 2:1,1:0,2:1
    23.12.17 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 2:5 1:2,1:1,0:2
    09.12.17 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
    07.12.17 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:1,2:1
    25.11.17 11:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 3:5 0:1,2:3,1:1
    23.11.17 16:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
    20.11.17 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
    18.11.17 11:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 2:6 1:1,1:1,0:4
    16.11.17 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:1,0:0,0:1
    04.11.17 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
    02.11.17 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0
    28.10.17 12:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 12:2 6:0,3:2,3:0
    26.10.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 6:0 2:0,3:0,1:0
    21.10.17 12:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 0:1 0:1,0:0,0:0
    19.10.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 5:2 0:1,2:1,3:0
    16.10.17 18:00 Bělorusko 20 Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:2,0:1,1:0
    12.10.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 20 under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
    07.10.17 12:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 4:2 0:0,2:1,2:1
    05.10.17 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:2 1:0,0:1,0:1
    28.09.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
    23.09.17 12:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
    21.09.17 18:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 0:13 0:4,0:3,0:6
    16.09.17 12:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 4:0 2:0,0:0,2:0
    14.09.17 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 4:0 1:0,1:0,2:0
    08.09.17 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 7:2 3:1,1:1,3:0
    06.09.17 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:4 2:0,4:1,0:3
    02.12.17 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 2:6 1:0,0:2,1:4

    Něman Grodno


    nenájdený žiadny zápas

    Dinamo Maladzyechna


    nenájdený žiadny zápas

    Winners Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
    2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
    3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
    4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
    5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
    6. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56

    Losers Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
    2. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
    3. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
    4. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
    5. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
    6. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
    2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
    3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
    4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
    5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
    6. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
    7. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
    8. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
    9. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56
    10. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
    11. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
    12. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30

    Winners Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
    2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
    3. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
    4. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
    5. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
    6. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23

    Losers Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
    2. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
    3. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
    4. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
    5. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
    6. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
    2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
    3. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
    4. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
    5. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
    6. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
    7. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
    8. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
    9. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
    10. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
    11. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23
    12. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13

    Winners Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
    2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
    3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
    4. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
    5. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
    6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33

    Losers Group

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
    2. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
    3. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
    4. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
    5. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
    6. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
    2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
    3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
    4. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
    5. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
    6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33
    7. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
    8. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
    9. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
    10. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
    11. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
    12. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17