Lida VS Něman Grodno


Lida

Něman Grodno

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Lida (T1) VS Něman Grodno (T2)

Lida

Něman Grodno

Zaujímavé

Lida

    Něman Grodno

      H2H

      • Hosťujúce mužstvo vyhralo 88% vzájomných zápasov, čo je 23 výhier z 26 zápasov.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 26 vzájomných zápasov, čo je 65%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
      08.01.2022 15:00 Lida Něman Grodno over 2:5 1:2,1:1,0:2
      06.01.2022 17:00 Lida Něman Grodno over 2:6 0:2,1:2,1:2
      20.11.2021 15:00 Něman Grodno Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
      18.11.2021 17:00 Něman Grodno Lida over 9:1 4:0,3:1,2:0
      10.08.2021 18:00 Lida Něman Grodno under 3:2ppsn 0:0,0:2,2:0,0:0,2:1
      Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
      28.02.2021 15:00 Něman Grodno Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
      26.02.2021 17:00 Lida Něman Grodno over 2:4 1:0,0:0,1:4
      24.08.2020 18:00 Něman Grodno Lida over 7:0 3:0,3:0,1:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
      02.11.2019 11:00 Lida Něman Grodno under 1:2 0:0,0:1,1:1
      26.10.2019 12:00 Něman Grodno Lida under 1:0 0:0,0:0,1:0
      21.09.2019 12:00 Něman Grodno Lida over 4:2 2:1,2:1,0:0
      31.08.2019 12:00 Lida Něman Grodno under 1:2 1:1,0:0,0:1
      Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
      11.03.2019 17:00 Lida Něman Grodno under 2:3 0:0,0:1,2:2
      10.03.2019 15:00 Lida Něman Grodno under 1:2 0:1,0:0,1:1
      07.03.2019 17:00 Něman Grodno Lida under 4:1 2:0,2:0,0:1
      06.03.2019 17:00 Něman Grodno Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
      22.01.2019 17:00 Něman Grodno Lida under 5:0 2:0,1:0,2:0
      12.01.2019 11:00 Lida Něman Grodno under 0:2 0:0,0:2,0:0
      22.12.2018 11:00 Něman Grodno Lida under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
      17.11.2018 11:00 Lida Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
      30.10.2018 17:00 Něman Grodno Lida under 3:2 2:1,1:1,0:0
      20.10.2018 12:00 Lida Něman Grodno over 1:5 0:0,1:3,0:2
      22.09.2018 12:00 Lida Něman Grodno over 1:5 0:0,0:2,1:3
      11.09.2018 18:00 Něman Grodno Lida under 5:0 3:0,1:0,1:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
      26.10.2017 18:00 Lida Něman Grodno under 1:4 0:2,1:1,0:1
      14.10.2017 12:00 Něman Grodno Lida over 10:0 2:0,4:0,4:0

      Lida

      1 - 2 - 23

      Něman Grodno

      Lida


      nenájdený žiadny zápas

      Něman Grodno


      nenájdený žiadny zápas

      Lida


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      14.08.2022 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna H2H

      Něman Grodno


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      14.08.2022 16:00 Něman Grodno Brest H2H

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
      2. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
      3. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
      4. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
      5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
      6. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
      2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
      3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
      4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
      5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
      6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
      2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
      3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
      4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
      5. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
      6. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
      7. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
      8. Junost Minsk 4 1 0 2 -1 -2 9 11 5
      9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
      10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
      11. Shakhtar Soligorsk 4 1 0 1 1 -4 6 10 4
      12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
      2. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
      3. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
      4. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
      6. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
      2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
      3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
      4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
      5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
      6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
      2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
      3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
      4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
      5. Shakhtar Soligorsk 1 1 0 0 0 1 2 1 3
      6. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
      7. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
      8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
      9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
      10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
      11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
      12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
      2. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
      3. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
      4. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
      5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
      6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
      2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
      3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
      4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
      5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
      6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
      2. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
      3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
      4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
      5. Junost Minsk 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
      6. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
      7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
      8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
      9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
      10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
      11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
      12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1