Něman Grodno VS Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno |
Dinamo Maladzyechna |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Něman Grodno (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)
Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna
Zaujímavé
Něman Grodno
- Mužsvo Něman Grodno prehralo až 67% svojích zápasov. 2 prehier z 3 odohraných zápasov.
- Až 2 zápasov tímu Něman Grodno skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 3 zápasov, to je až 67%.
Dinamo Maladzyechna
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 27 z 40 vzájomných zápasov, čo je 68%.
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021 | ||||||
16.02.2021 | 16:45 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 1:1,1:1,1:0 | |
16.01.2021 | 15:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 3:4pp | 0:1,2:0,1:2,0:1 | |
09.01.2021 | 15:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
14.11.2020 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 1:4 | 0:0,1:3,0:1 | |
20.10.2020 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
29.09.2020 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 5:2 | 4:0,0:0,1:2 | |
07.09.2020 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:3ppsn | 0:0,2:0,0:2,0:0,1:2 | |
18.08.2020 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
24.02.2020 | 17:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | |
09.02.2020 | 15:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 2:0,1:0,0:1 | |
01.02.2020 | 13:30 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 4:3 | 2:0,1:1,1:2 | |
20.01.2020 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 5:2 | 2:1,1:1,2:0 | |
17.12.2019 | 17:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:4pp | 1:1,1:1,2:2,1:0 | |
05.12.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 5:4pp | 3:2,0:2,1:0,1:0 | |
21.11.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
18.10.2019 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:3 | 0:1,1:2,4:0 | |
25.09.2019 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 6:3 | 2:1,2:1,2:1 | |
05.09.2019 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:4 | 1:2,4:2,0:0 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
26.01.2019 | 11:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
19.01.2019 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
20.12.2018 | 17:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 0:0,1:1,0:3 | |
05.12.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 3:4 | 0:3,1:1,2:0 | |
24.11.2018 | 11:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
25.10.2018 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:1 | 1:0,0:0,1:1 | |
02.10.2018 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 3:2pp | 0:2,0:0,2:0,1:0 | |
13.09.2018 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 0:2,0:0,2:1 | |
24.08.2018 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 2:4 | 1:0,0:2,1:2 | |
12.08.2018 | 16:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:2sn | 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1 | |
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
23.03.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 1:2 | 1:1,0:1,0:0 | |
21.03.2018 | 16:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 1:2 | 0:0,0:1,1:0 | |
18.03.2018 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 1:4 | 0:0,0:1,1:3 | |
17.03.2018 | 15:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 4:3 | 0:0,3:1,1:2 | |
14.03.2018 | 17:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 5:0 | 0:0,2:0,3:0 | |
13.03.2018 | 17:30 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 0:0,1:2,1:0 | |
16.02.2018 | 17:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 1:1,2:1,0:0 | |
11.02.2018 | 15:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 2:1ppsn | 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0 | |
11.01.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 1:2 | 0:2,0:0,1:0 | |
09.12.2017 | 15:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:2 | 1:0,1:1,1:1 | |
20.11.2017 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Něman Grodno | 2:6 | 0:2,1:1,1:3 | |
02.11.2017 | 16:30 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 |
Něman Grodno |
19 - 7 - 14 |
Dinamo Maladzyechna |
Něman Grodno
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
04.08.21 | 18:30 | Něman Grodno | Shakhtar Soligorsk | 2:6 | 1:0,0:2,1:4 | |
31.07.21 | 18:30 | Junost Minsk | Něman Grodno | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
29.07.21 | 18:00 | Brest | Něman Grodno | 3:6 | 2:3,1:2,0:1 |
Dinamo Maladzyechna
Dátum | Čas | DOMÁCI | HOSTIA | u/o | Výsledok | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
02.08.21 | 18:30 | Dinamo Maladzyechna | Shakhtar Soligorsk | 3:2 | 2:0,1:2,0:0 | |
31.07.21 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Brest | 4:6 | 1:1,2:3,1:2 |
Něman Grodno
nenájdený žiadny zápas
Dinamo Maladzyechna
nenájdený žiadny zápas
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podľa bodov
Najlepší útok
Najlepšia obrana
Najhorší útok
Najhoršia obrana
# | Tím | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |