Něman Grodno VS Dinamo Maladzyechna


Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Něman Grodno

    Dinamo Maladzyechna

      H2H

      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 22 z 33 vzájomných zápasov, čo je 67%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Bielorusko / Pohár / 2020/2021
      18.08.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
      24.02.2020 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
      09.02.2020 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 2:0,1:0,0:1
      01.02.2020 13:30 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 2:0,1:1,1:2
      20.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
      17.12.2019 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
      05.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
      21.11.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
      18.10.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
      25.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
      05.09.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
      26.01.2019 11:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
      19.01.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1 1:1,1:0,0:0
      20.12.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,1:1,0:3
      05.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4 0:3,1:1,2:0
      24.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:1,1:1,0:0
      25.10.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:0,1:1
      02.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
      13.09.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,0:0,2:1
      24.08.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
      12.08.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
      Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
      23.03.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 1:1,0:1,0:0
      21.03.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:1,1:0
      18.03.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,0:1,1:3
      17.03.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 0:0,3:1,1:2
      14.03.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 5:0 0:0,2:0,3:0
      13.03.2018 17:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,1:2,1:0
      16.02.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
      11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
      11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
      09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
      20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
      02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

      Něman Grodno

      17 - 5 - 11

      Dinamo Maladzyechna

      Něman Grodno


      nenájdený žiadny zápas

      Dinamo Maladzyechna


      nenájdený žiadny zápas

      Něman Grodno


      nenájdený žiadny zápas

      Dinamo Maladzyechna


      nenájdený žiadny zápas

      Winners Group

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
      2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
      3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
      4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
      5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
      6. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56

      Losers Group

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
      2. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
      3. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
      4. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
      5. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
      6. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
      2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
      3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
      4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
      5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
      6. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
      7. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
      8. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
      9. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56
      10. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
      11. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
      12. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30

      Winners Group

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
      2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
      3. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
      4. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
      5. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
      6. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23

      Losers Group

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
      2. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
      3. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
      4. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
      5. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
      6. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
      2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
      3. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
      4. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
      5. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
      6. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
      7. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
      8. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
      9. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
      10. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
      11. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23
      12. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13

      Winners Group

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
      2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
      3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
      4. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
      5. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
      6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33

      Losers Group

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
      2. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
      3. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
      4. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
      5. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
      6. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
      2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
      3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
      4. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
      5. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
      6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33
      7. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
      8. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
      9. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
      10. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
      11. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
      12. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17