Dinamo Maladzyechna VS Shakhtar Soligorsk


Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Dinamo Maladzyechna (T1) VS Shakhtar Soligorsk (T2)

Dinamo Maladzyechna

Shakhtar Soligorsk

Zaujímavé

Dinamo Maladzyechna

    Shakhtar Soligorsk

      H2H

      • 30% vzájomných zápasov (13 z 43) skončilo remízou.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
      08.01.2022 10:45 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 2:1,1:0,1:2
      06.01.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
      20.11.2021 15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 7:3 3:2,3:1,1:0
      18.11.2021 16:45 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 7:6ppsn 0:2,2:2,4:2,0:0,2:0
      02.08.2021 18:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 3:2 2:0,1:2,0:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
      20.02.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:5 1:1,0:1,0:3
      28.01.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3ppsn 0:0,1:1,2:2,0:0,3:1
      29.12.2020 15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,1:0,2:0
      03.12.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 0:2,3:0,1:1
      24.10.2020 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
      15.10.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
      12.09.2020 19:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
      Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
      13.02.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4ppsn 2:2,0:1,1:0,0:0,2:3
      28.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:1,2:0
      23.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 1:7 0:7,1:0,0:0
      14.01.2020 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,2:1,0:0
      19.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:0,1:2,2:1
      03.12.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
      02.11.2019 14:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:5ppsn 0:1,2:2,2:1,0:0,1:2
      24.10.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:2,0:1
      22.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
      07.09.2019 15:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 4:1,0:0,0:0
      12.08.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
      Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
      14.04.2019 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:2 1:0,4:0,1:2
      12.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 5:4pp 0:1,1:3,3:0,1:0
      11.04.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
      09.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
      08.04.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
      26.02.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 2:7 0:3,1:3,1:1
      21.02.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 2:0,2:2,0:1
      10.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
      29.12.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:1,1:0,0:2
      17.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 4:1 1:0,2:1,1:0
      04.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 5:0 1:0,3:0,1:0
      27.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
      20.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,1:0,1:1
      17.08.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
      Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
      19.02.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 1:2 1:1,0:0,0:1
      23.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 6:3 1:1,3:0,2:2
      15.01.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:0,2:1
      07.12.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:4 0:2,1:1,2:1
      23.11.2017 16:30 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
      06.09.2017 18:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 6:4 2:0,4:1,0:3

      Dinamo Maladzyechna

      12 - 13 - 18

      Shakhtar Soligorsk

      Dinamo Maladzyechna


      nenájdený žiadny zápas

      Shakhtar Soligorsk


      nenájdený žiadny zápas

      Dinamo Maladzyechna


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      14.08.2022 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna H2H

      Shakhtar Soligorsk


      nenájdený žiadny zápas

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
      2. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
      3. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
      4. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
      5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
      6. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
      2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
      3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
      4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
      5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
      6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
      2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
      3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
      4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
      5. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
      6. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
      7. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
      8. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
      9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
      10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
      11. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4
      12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
      2. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      3. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
      4. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
      5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
      6. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
      2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
      3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
      4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
      5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
      6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
      2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
      3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
      4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
      5. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
      6. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
      7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3
      8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
      9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
      10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
      11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
      12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

      Group A

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
      2. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
      3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
      4. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
      5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
      6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

      Group B

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
      2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
      3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
      4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
      5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
      6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
      2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
      3. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
      4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
      5. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
      6. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
      7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
      8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
      9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
      10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
      11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
      12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1