Něman Grodno VS Dinamo Maladzyechna


Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

not draw --6--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Něman Grodno (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Něman Grodno

  • Z celkového počtu 45 prehralo mužstvo Něman Grodno až 53% svojích zápasov. 24 prehraných zápasov.
  • Až 30 zápasov tímu Něman Grodno skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 45 zápasov, to je až 67%.
  • Něman Grodno už 6 zápasov v rade neremízovali.

Dinamo Maladzyechna

  • 30 z celkového počtu 44 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 68%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 26 z 39 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
16.01.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
09.01.2021 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:0,0:1,0:1
14.11.2020 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,1:3,0:1
20.10.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:3,1:1
29.09.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 4:0,0:0,1:2
07.09.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3ppsn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:2
18.08.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
24.02.2020 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
09.02.2020 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.02.2020 13:30 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 2:0,1:1,1:2
20.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
17.12.2019 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
05.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
21.11.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.10.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
25.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
05.09.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
26.01.2019 11:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.01.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1 1:1,1:0,0:0
20.12.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,1:1,0:3
05.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4 0:3,1:1,2:0
24.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.10.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
13.09.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,0:0,2:1
24.08.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
12.08.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
23.03.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.03.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:1,1:0
18.03.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,0:1,1:3
17.03.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 0:0,3:1,1:2
14.03.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 5:0 0:0,2:0,3:0
13.03.2018 17:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,1:2,1:0
16.02.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

Něman Grodno

18 - 7 - 14

Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.02.21 10:00 Junost Minsk Něman Grodno under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.02.21 17:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 3:4 1:2,0:1,2:1
02.02.21 17:00 Gomel Něman Grodno under 1:3 0:2,1:0,0:1
30.01.21 11:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 2:1 0:0,2:0,0:1
28.01.21 17:30 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
24.01.21 11:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 1:4 0:2,1:0,0:2
22.01.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:2
20.01.21 17:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno under 4:1 1:0,1:1,2:0
16.01.21 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
14.01.21 17:00 Něman Grodno Žlobin over 2:4 1:1,0:2,1:1
12.01.21 16:30 Něman Grodno Gomel under 1:3 0:2,1:1,0:0
09.01.21 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:0,0:1,0:1
29.12.20 17:45 Junost Minsk Něman Grodno over 6:1 3:0,2:1,1:0
27.12.20 11:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:3 1:1,1:0,2:2
24.12.20 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 5:0 0:0,3:0,2:0
22.12.20 17:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,3:1
19.12.20 10:30 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:0,1:0,0:2
17.12.20 16:30 Něman Grodno Junost Minsk under 3:1 1:0,0:1,2:0
12.12.20 15:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
10.12.20 16:30 Gomel Něman Grodno over 4:2 2:0,1:1,1:1
05.12.20 11:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
03.12.20 17:00 Něman Grodno Junost Minsk under 0:1 0:1,0:0,0:0
27.11.20 16:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno under 1:0 1:0,0:0,0:0
25.11.20 16:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno under 0:2 0:1,0:1,0:0
21.11.20 15:00 Něman Grodno Gomel under 1:3 0:1,1:0,0:2
14.11.20 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,1:3,0:1
10.11.20 18:15 Gomel Něman Grodno under 3:2 1:0,0:1,2:1
31.10.20 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 4:1 1:1,3:0,0:0
29.10.20 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 6:2 2:0,1:2,3:0
24.10.20 16:00 Junost Minsk Něman Grodno over 5:1 0:0,2:0,3:1
22.10.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,0:1,3:1
20.10.20 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:3,1:1
12.10.20 18:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 2:4 0:2,2:1,0:1
04.10.20 12:00 Něman Grodno Žlobin under 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.20 16:00 Něman Grodno Žlobin under 0:5 0:3,0:0,0:2
01.10.20 17:30 Něman Grodno Gomel over 4:3sn 0:3,1:0,2:0,0:0,4:3
29.09.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 4:0,0:0,1:2
26.09.20 16:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:3,1:1
24.09.20 18:00 Gomel Něman Grodno under 2:1 0:1,2:0,0:0
19.09.20 16:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 5:3 1:1,0:2,4:0
17.09.20 18:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 2:0 0:0,1:0,1:0
12.09.20 11:15 Junost Minsk Něman Grodno under 5:0 2:0,1:0,2:0
10.09.20 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 4:1 0:0,0:1,4:0
07.09.20 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:2
12.11.20 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 -:-,-:-,-:-

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.02.21 15:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:0
04.02.21 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,2:0,2:1
02.02.21 16:45 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
30.01.21 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
28.01.21 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,3:1
22.01.21 17:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:1 2:0,0:0,0:1
20.01.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:2,1:1,0:0
16.01.21 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
14.01.21 16:45 Dinamo Maladzyechna Gomel over 2:6 0:1,1:3,1:2
12.01.21 16:45 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 2:7 1:0,0:2,1:5
09.01.21 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:0,0:1,0:1
29.12.20 15:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,1:0,2:0
27.12.20 10:30 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:1,0:0,0:2
24.12.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:1 1:0,2:1,1:0
22.12.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,1:0,2:0
19.12.20 11:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 2:1 0:1,2:0,0:0
12.12.20 16:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:1 2:1,0:0,1:0
10.12.20 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 4:3sn 1:1,1:0,1:2,0:0,2:1
05.12.20 15:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
03.12.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 4:3 0:2,3:0,1:1
29.11.20 15:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:1,0:0,2:2
27.11.20 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 1:6 0:0,1:5,0:1
21.11.20 15:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:1 1:0,1:1,1:0
19.11.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.11.20 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,1:3,0:1
12.11.20 15:45 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
31.10.20 11:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 1:5 0:1,0:2,1:2
29.10.20 17:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha over 4:3 2:0,0:1,2:2
24.10.20 16:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
22.10.20 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 6:3 0:2,1:0,5:1
20.10.20 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:3,1:1
15.10.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
10.10.20 16:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:3,1:0,3:0
03.10.20 16:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:4 1:1,0:2,0:1
01.10.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 3:2 1:0,1:1,1:1
29.09.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 4:0,0:0,1:2
26.09.20 16:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,2:2,0:0
24.09.20 18:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
19.09.20 16:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 8:1 1:0,3:0,4:1
17.09.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 4:0 2:0,0:0,2:0
12.09.20 19:00 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
10.09.20 18:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,0:1,3:1
07.09.20 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:2
10.11.20 17:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 0:1 -:-,-:-,-:-

Něman Grodno


nenájdený žiadny zápas

Dinamo Maladzyechna


nenájdený žiadny zápas

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
6. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
2. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
3. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
4. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
5. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
6. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 54 22 9 7 0 57 156 99 87
2. Žlobin 54 13 12 7 3 54 174 120 81
3. Gomel 54 18 7 7 8 26 152 126 71
4. Shakhtar Soligorsk 54 14 9 5 12 25 142 117 69
5. Vitebsk 54 13 8 10 5 10 134 124 68
6. Dinamo Maladzyechna 54 21 4 5 15 -5 133 138 63
7. Novopolock 54 6 11 6 14 4 107 103 62
8. Lokomotiv Orsha 54 14 6 8 12 10 116 106 60
9. Něman Grodno 54 16 4 8 14 17 137 120 56
10. Brest 54 6 6 9 18 -49 98 147 45
11. Khimvolokno Mogilev 54 7 5 8 21 -60 70 130 42
12. Lida 54 2 5 6 30 -89 103 192 30

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
3. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
4. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
5. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
6. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
2. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
3. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
4. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
5. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
6. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 10 5 4 -1 25 73 48 44
2. Žlobin 27 3 7 5 0 22 80 58 39
3. Shakhtar Soligorsk 27 10 4 2 5 26 80 54 38
4. Lokomotiv Orsha 27 6 5 3 5 14 64 50 35
5. Gomel 27 12 2 3 5 18 79 61 35
6. Vitebsk 27 6 4 6 1 2 69 67 34
7. Dinamo Maladzyechna 27 14 1 1 9 9 63 54 33
8. Novopolock 27 3 5 3 8 -3 53 56 29
9. Khimvolokno Mogilev 27 6 2 5 7 -25 37 62 25
10. Brest 27 5 2 5 8 -19 49 68 23
11. Něman Grodno 27 7 1 5 8 -3 68 71 23
12. Lida 27 -1 3 3 16 -44 57 101 13

Winners Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
4. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
5. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33

Losers Group

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
2. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
3. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
4. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
5. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
6. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 27 12 4 3 1 32 83 51 43
2. Žlobin 27 10 5 2 3 32 94 62 42
3. Gomel 27 6 5 4 3 8 73 65 36
4. Vitebsk 27 7 4 4 4 8 65 57 34
5. Novopolock 27 3 6 3 6 7 54 47 33
6. Něman Grodno 27 9 3 3 6 20 69 49 33
7. Shakhtar Soligorsk 27 4 5 3 7 -1 62 63 31
8. Dinamo Maladzyechna 27 7 3 4 6 -14 70 84 30
9. Lokomotiv Orsha 27 8 1 5 7 -4 52 56 25
10. Brest 27 1 4 4 10 -30 49 79 22
11. Khimvolokno Mogilev 27 1 3 3 14 -35 33 68 17
12. Lida 27 3 2 3 14 -45 46 91 17