Něman Grodno VS Dinamo Maladzyechna


Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Něman Grodno

  • 100% (1 z 1) výhier mužstva Něman Grodno.
  • Až 1 zápasov tímu Něman Grodno skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.

Dinamo Maladzyechna

  • 100% (2 z 2) výhier mužstva Dinamo Maladzyechna.
  • 2 z celkového počtu 2 zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 21 z 32 vzájomných zápasov, čo je 66%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
24.02.2020 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
09.02.2020 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.02.2020 13:30 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 2:0,1:1,1:2
20.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
17.12.2019 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
05.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
21.11.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.10.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
25.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
05.09.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
26.01.2019 11:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.01.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1 1:1,1:0,0:0
20.12.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,1:1,0:3
05.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4 0:3,1:1,2:0
24.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.10.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
13.09.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,0:0,2:1
24.08.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
12.08.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
23.03.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.03.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:1,1:0
18.03.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,0:1,1:3
17.03.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 0:0,3:1,1:2
14.03.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 5:0 0:0,2:0,3:0
13.03.2018 17:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,1:2,1:0
16.02.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

Něman Grodno

17 - 5 - 10

Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.08.20 16:00 Bělorusko 18 Něman Grodno under 1:4 0:1,1:3,0:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.08.20 16:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:2,0:1,1:1
06.08.20 18:00 Dinamo Maladzyechna Bělorusko 18 under 2:0 0:0,1:0,1:0

Něman Grodno


nenájdený žiadny zápas

Dinamo Maladzyechna


nenájdený žiadny zápas

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
2. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
3. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
4. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
6. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
5. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
6. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
7. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
8. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
11. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
3. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
6. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3
8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
2. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
4. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
5. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
6. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1