Feldkirch VS Zell Am See


Feldkirch

Zell Am See

not draw --5--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Feldkirch (T1) VS Zell Am See (T2)

Feldkirch

Zell Am See

Zaujímavé

Feldkirch

  • Až 22 zápasov tímu Feldkirch skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 56%.
  • Feldkirch už 5 zápasov v rade neremízovali.

Zell Am See

  • Tím Zell Am See odohral až 24 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 62% z celkového počtu 39 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
27.01.2022 19:30 Zell Am See Feldkirch over 4:5ppsn 2:1,2:1,0:2,0:0,-:-
11.11.2021 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
11.09.2021 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
27.02.2020 19:30 Feldkirch Zell Am See over 5:2 2:0,1:2,2:0
13.02.2020 19:30 Zell Am See Feldkirch under 0:3 0:1,0:0,0:2
04.01.2020 19:30 Feldkirch Zell Am See over 9:1 2:1,3:0,4:0
05.10.2019 18:30 Zell Am See Feldkirch over 3:6 0:3,2:2,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
22.12.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See under 3:0 1:0,2:0,0:0
22.09.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:1 0:0,0:0,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
10.02.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See over 3:4 1:0,2:1,0:3
02.01.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
11.11.2017 19:30 Feldkirch Zell Am See over 8:1 2:0,6:0,0:1
05.11.2017 16:30 Zell Am See Feldkirch under 1:4 0:0,1:0,0:4

Feldkirch

7 - 3 - 3

Zell Am See

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:25 CE Wien II Feldkirch over 4:3 2:1,0:2,2:0
24.02.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.02.22 20:00 Feldkirch Linz II over 5:3 1:0,2:2,2:1
17.02.22 19:00 Feldkirch Gherdeina Selva over 5:4 1:3,1:1,3:0
05.02.22 19:00 Linz II Feldkirch over 8:2 5:1,1:1,2:0
03.02.22 19:00 Feldkirch Merano Junior under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
29.01.22 19:00 Feldkirch CE Wien II over 6:1 3:1,1:0,2:0
27.01.22 19:30 Zell Am See Feldkirch over 4:5sn 2:1,2:1,0:2,0:0,-:-
22.01.22 19:00 Vipiteno Feldkirch under 2:3 0:1,2:1,0:1
20.01.22 19:00 Feldkirch Fassa under 3:0 0:0,2:0,1:0
15.01.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,-:-
08.01.22 18:30 Bregenzerwald Feldkirch under 1:2 0:0,0:2,1:0
06.01.22 19:15 Salzburg II Feldkirch under 1:4 1:0,0:2,0:2
30.12.21 18:30 Lustenau Feldkirch under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.12.21 20:00 Ritten Collalbo Feldkirch under 2:3 0:0,1:1,1:2
26.12.21 18:00 Feldkirch Kitzbühel over 4:2 0:0,2:0,2:2
18.12.21 20:30 Asiago Feldkirch under 3:2 3:0,0:1,0:1
11.12.21 19:30 Feldkirch CE Wien II over 5:2 0:0,2:0,3:2
04.12.21 20:00 Feldkirch Salzburg II under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
02.12.21 20:30 Cortina Feldkirch over 5:2 1:1,3:0,1:1
27.11.21 20:00 Feldkirch Lustenau under 3:2 2:0,0:1,1:1
25.11.21 19:30 Feldkirch Bregenzerwald under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
18.11.21 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 1:5 1:2,0:1,0:2
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Merano Junior Feldkirch under 3:2 0:0,0:2,3:0
05.11.21 19:30 Feldkirch Jesenice under 1:3 1:1,0:0,0:2
30.10.21 19:25 CE Wien II Feldkirch under 4:0 0:0,3:0,1:0
29.10.21 19:00 Linz II Feldkirch over 4:3 1:0,1:0,2:3
23.10.21 19:30 Feldkirch Merano Junior over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
21.10.21 20:30 Fassa Feldkirch over 5:2 0:1,3:1,2:0
17.10.21 18:00 Feldkirch Vipiteno under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.21 19:30 Kitzbühel Feldkirch over 5:4sn 1:2,1:1,2:1,0:0,1:0
09.10.21 19:30 Feldkirch Linz II over 1:5 0:1,1:2,0:2
02.10.21 19:00 Klagenfurt II Feldkirch under 2:0 1:0,0:0,1:0
01.10.21 19:00 Jesenice Feldkirch under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.09.21 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo over 1:6 0:1,0:2,1:3
24.09.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:1,0:1,1:1
14.09.21 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:2 1:0,2:2,2:0
24.02.22 19:30 Zell Am See Linz II under 3:1 1:0,1:1,1:0
19.02.22 19:30 Zell Am See Merano Junior under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
17.02.22 19:00 Linz II Zell Am See under 3:2 0:2,2:0,1:0
05.02.22 19:30 Zell Am See CE Wien II under 1:3 0:0,1:1,0:2
03.02.22 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 3:0 1:0,1:0,1:0
29.01.22 19:30 Merano Junior Zell Am See over 3:6 0:2,3:4,0:0
27.01.22 19:30 Zell Am See Feldkirch over 4:5sn 2:1,2:1,0:2,0:0,-:-
22.01.22 19:00 Zell Am See Asiago over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,-:-
09.01.22 18:00 Zell Am See Bregenzerwald over 6:1 2:0,2:1,2:0
06.01.22 19:30 Zell Am See Merano Junior over 7:0 3:0,2:0,2:0
02.01.22 18:00 Kitzbühel Zell Am See over 7:4 3:1,1:1,3:2
30.12.21 20:30 Asiago Zell Am See over 6:2 1:1,1:0,4:1
28.12.21 19:30 Zell Am See Vipiteno over 5:3 2:1,2:1,1:1
23.12.21 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
21.12.21 20:30 Cortina Zell Am See over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.12.21 20:00 Vipiteno Zell Am See under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.12.21 20:30 Fassa Zell Am See under 3:2 0:1,0:1,3:0
02.12.21 19:30 Zell Am See Linz II over 5:6 1:0,2:5,2:1
27.11.21 19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
25.11.21 20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
20.11.21 19:30 Zell Am See Salzburg II over 2:4 0:0,1:2,1:2
18.11.21 19:00 Jesenice Zell Am See under 3:2 0:1,1:0,2:1
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 19:00 Linz II Zell Am See under 1:2 1:1,0:1,0:0
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
16.10.21 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 1:2 0:0,0:0,1:2
14.10.21 19:30 Zell Am See Jesenice over 5:4 1:1,2:1,2:2
09.10.21 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:7 2:2,3:3,1:2
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
28.09.21 19:30 Zell Am See Fassa over 5:4 1:0,4:2,0:2
25.09.21 19:15 Salzburg II Zell Am See over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 CE Wien II Zell Am See H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 18 17 0 0 1 65 86 21 51
2. Cortina 21 12 1 3 1 16 69 53 44
3. Salzburg II 25 7 4 2 6 5 80 75 43
4. Unterland Cavaliers 21 9 3 0 6 18 75 57 42
5. Zell Am See 20 10 1 0 8 21 70 49 35
6. Ritten Collalbo 20 8 1 4 2 5 67 62 33
7. Kitzbühel 20 5 3 2 5 -2 71 73 32
8. Gherdeina Selva 19 9 0 2 6 8 60 52 29
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Lustenau 20 4 2 5 2 -6 55 61 26
11. Merano Junior 21 7 1 0 12 -23 57 80 26
12. Vipiteno 21 5 2 1 10 -12 57 69 26
13. Bregenzerwald 19 3 3 2 6 -14 59 73 25
14. Fassa 19 -2 4 4 5 -25 50 75 18
15. Linz II 20 3 1 3 9 -22 37 59 17
16. Klagenfurt II 26 0 3 1 18 -34 52 86 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 18 17 0 0 1 65 86 21 51
2. Cortina 21 12 1 3 1 16 69 53 44
3. Salzburg II 25 7 4 2 6 5 80 75 43
4. Unterland Cavaliers 21 9 3 0 6 18 75 57 42
5. Zell Am See 20 10 1 0 8 21 70 49 35
6. Ritten Collalbo 20 8 1 4 2 5 67 62 33
7. Kitzbühel 20 5 3 2 5 -2 71 73 32
8. Gherdeina Selva 19 9 0 2 6 8 60 52 29
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Lustenau 20 4 2 5 2 -6 55 61 26
11. Merano Junior 21 7 1 0 12 -23 57 80 26
12. Vipiteno 21 5 2 1 10 -12 57 69 26
13. Bregenzerwald 19 3 3 2 6 -14 59 73 25
14. Fassa 19 -2 4 4 5 -25 50 75 18
15. Linz II 20 3 1 3 9 -22 37 59 17
16. Klagenfurt II 26 0 3 1 18 -34 52 86 16

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 11 11 0 0 0 48 56 8 33
2. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
3. Salzburg II 12 5 2 1 1 12 46 34 26
4. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
5. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 9 3 2 1 0 8 37 29 20
8. Gherdeina Selva 10 5 0 1 3 5 34 29 16
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Lustenau 11 2 1 5 -3 8 34 26 16
11. Merano Junior 10 6 0 0 4 6 30 24 18
12. Vipiteno 10 1 1 1 5 -12 22 34 9
13. Bregenzerwald 8 2 2 1 0 7 30 23 17
14. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
15. Linz II 11 2 1 1 5 -8 25 33 12
16. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 11 11 0 0 0 48 56 8 33
2. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
3. Salzburg II 12 5 2 1 1 12 46 34 26
4. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
5. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 9 3 2 1 0 8 37 29 20
8. Merano Junior 10 6 0 0 4 6 30 24 18
9. Bregenzerwald 8 2 2 1 0 7 30 23 17
10. Lustenau 11 2 1 5 -3 8 34 26 16
11. Gherdeina Selva 10 5 0 1 3 5 34 29 16
12. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
13. Linz II 11 2 1 1 5 -8 25 33 12
14. Vipiteno 10 1 1 1 5 -12 22 34 9
15. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 7 6 0 0 1 17 30 13 18
2. Cortina 10 4 1 1 2 1 25 24 18
3. Salzburg II 13 2 2 1 5 -7 34 41 17
4. Unterland Cavaliers 11 3 2 0 4 1 34 33 19
5. Zell Am See 10 2 1 0 6 -2 25 27 11
6. Ritten Collalbo 10 1 1 3 1 -12 29 41 11
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
11. Merano Junior 11 1 1 0 8 -29 27 56 8
12. Vipiteno 11 4 1 0 5 0 35 35 17
13. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
14. Fassa 10 -2 2 2 4 -18 25 43 6
15. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
16. Klagenfurt II 13 -1 2 1 8 -22 23 45 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 11 3 2 0 4 1 34 33 19
2. Jesenice 7 6 0 0 1 17 30 13 18
3. Cortina 10 4 1 1 2 1 25 24 18
4. Vipiteno 11 4 1 0 5 0 35 35 17
5. Salzburg II 13 2 2 1 5 -7 34 41 17
6. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Zell Am See 10 2 1 0 6 -2 25 27 11
9. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
10. Ritten Collalbo 10 1 1 3 1 -12 29 41 11
11. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
12. Klagenfurt II 13 -1 2 1 8 -22 23 45 8
13. Merano Junior 11 1 1 0 8 -29 27 56 8
14. Fassa 10 -2 2 2 4 -18 25 43 6
15. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0