Feldkirch VS Zell Am See


Feldkirch

Zell Am See

not draw --5--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Feldkirch (T1) VS Zell Am See (T2)

Feldkirch

Zell Am See

Zaujímavé

Feldkirch

  • Až 22 zápasov tímu Feldkirch skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 39 zápasov, to je až 56%.
  • Feldkirch už 5 zápasov v rade neremízovali.

Zell Am See

  • Tím Zell Am See odohral až 24 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 62% z celkového počtu 39 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
27.01.2022 19:30 Zell Am See Feldkirch over 4:5ppsn 2:1,2:1,0:2,0:0,-:-
11.11.2021 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
11.09.2021 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
27.02.2020 19:30 Feldkirch Zell Am See over 5:2 2:0,1:2,2:0
13.02.2020 19:30 Zell Am See Feldkirch under 0:3 0:1,0:0,0:2
04.01.2020 19:30 Feldkirch Zell Am See over 9:1 2:1,3:0,4:0
05.10.2019 18:30 Zell Am See Feldkirch over 3:6 0:3,2:2,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
22.12.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See under 3:0 1:0,2:0,0:0
22.09.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:1 0:0,0:0,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
10.02.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See over 3:4 1:0,2:1,0:3
02.01.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
11.11.2017 19:30 Feldkirch Zell Am See over 8:1 2:0,6:0,0:1
05.11.2017 16:30 Zell Am See Feldkirch under 1:4 0:0,1:0,0:4

Feldkirch

7 - 3 - 3

Zell Am See

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:25 CE Wien II Feldkirch over 4:3 2:1,0:2,2:0
24.02.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.02.22 20:00 Feldkirch Linz II over 5:3 1:0,2:2,2:1
17.02.22 19:00 Feldkirch Gherdeina Selva over 5:4 1:3,1:1,3:0
05.02.22 19:00 Linz II Feldkirch over 8:2 5:1,1:1,2:0
03.02.22 19:00 Feldkirch Merano Junior under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
29.01.22 19:00 Feldkirch CE Wien II over 6:1 3:1,1:0,2:0
27.01.22 19:30 Zell Am See Feldkirch over 4:5sn 2:1,2:1,0:2,0:0,-:-
22.01.22 19:00 Vipiteno Feldkirch under 2:3 0:1,2:1,0:1
20.01.22 19:00 Feldkirch Fassa under 3:0 0:0,2:0,1:0
15.01.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,-:-
08.01.22 18:30 Bregenzerwald Feldkirch under 1:2 0:0,0:2,1:0
06.01.22 19:15 Salzburg II Feldkirch under 1:4 1:0,0:2,0:2
30.12.21 18:30 Lustenau Feldkirch under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.12.21 20:00 Ritten Collalbo Feldkirch under 2:3 0:0,1:1,1:2
26.12.21 18:00 Feldkirch Kitzbühel over 4:2 0:0,2:0,2:2
18.12.21 20:30 Asiago Feldkirch under 3:2 3:0,0:1,0:1
11.12.21 19:30 Feldkirch CE Wien II over 5:2 0:0,2:0,3:2
04.12.21 20:00 Feldkirch Salzburg II under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
02.12.21 20:30 Cortina Feldkirch over 5:2 1:1,3:0,1:1
27.11.21 20:00 Feldkirch Lustenau under 3:2 2:0,0:1,1:1
25.11.21 19:30 Feldkirch Bregenzerwald under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
18.11.21 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 1:5 1:2,0:1,0:2
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Merano Junior Feldkirch under 3:2 0:0,0:2,3:0
05.11.21 19:30 Feldkirch Jesenice under 1:3 1:1,0:0,0:2
30.10.21 19:25 CE Wien II Feldkirch under 4:0 0:0,3:0,1:0
29.10.21 19:00 Linz II Feldkirch over 4:3 1:0,1:0,2:3
23.10.21 19:30 Feldkirch Merano Junior over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
21.10.21 20:30 Fassa Feldkirch over 5:2 0:1,3:1,2:0
17.10.21 18:00 Feldkirch Vipiteno under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.21 19:30 Kitzbühel Feldkirch over 5:4sn 1:2,1:1,2:1,0:0,1:0
09.10.21 19:30 Feldkirch Linz II over 1:5 0:1,1:2,0:2
02.10.21 19:00 Klagenfurt II Feldkirch under 2:0 1:0,0:0,1:0
01.10.21 19:00 Jesenice Feldkirch under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.09.21 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo over 1:6 0:1,0:2,1:3
24.09.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:1,0:1,1:1
14.09.21 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:2 1:0,2:2,2:0
24.02.22 19:30 Zell Am See Linz II under 3:1 1:0,1:1,1:0
19.02.22 19:30 Zell Am See Merano Junior under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
17.02.22 19:00 Linz II Zell Am See under 3:2 0:2,2:0,1:0
05.02.22 19:30 Zell Am See CE Wien II under 1:3 0:0,1:1,0:2
03.02.22 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 3:0 1:0,1:0,1:0
29.01.22 19:30 Merano Junior Zell Am See over 3:6 0:2,3:4,0:0
27.01.22 19:30 Zell Am See Feldkirch over 4:5sn 2:1,2:1,0:2,0:0,-:-
22.01.22 19:00 Zell Am See Asiago over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,-:-
09.01.22 18:00 Zell Am See Bregenzerwald over 6:1 2:0,2:1,2:0
06.01.22 19:30 Zell Am See Merano Junior over 7:0 3:0,2:0,2:0
02.01.22 18:00 Kitzbühel Zell Am See over 7:4 3:1,1:1,3:2
30.12.21 20:30 Asiago Zell Am See over 6:2 1:1,1:0,4:1
28.12.21 19:30 Zell Am See Vipiteno over 5:3 2:1,2:1,1:1
23.12.21 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
21.12.21 20:30 Cortina Zell Am See over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.12.21 20:00 Vipiteno Zell Am See under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.12.21 20:30 Fassa Zell Am See under 3:2 0:1,0:1,3:0
02.12.21 19:30 Zell Am See Linz II over 5:6 1:0,2:5,2:1
27.11.21 19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
25.11.21 20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
20.11.21 19:30 Zell Am See Salzburg II over 2:4 0:0,1:2,1:2
18.11.21 19:00 Jesenice Zell Am See under 3:2 0:1,1:0,2:1
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 19:00 Linz II Zell Am See under 1:2 1:1,0:1,0:0
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
16.10.21 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 1:2 0:0,0:0,1:2
14.10.21 19:30 Zell Am See Jesenice over 5:4 1:1,2:1,2:2
09.10.21 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:7 2:2,3:3,1:2
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
28.09.21 19:30 Zell Am See Fassa over 5:4 1:0,4:2,0:2
25.09.21 19:15 Salzburg II Zell Am See over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 CE Wien II Zell Am See H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 38 21 5 1 5 79 167 88 89
2. Asiago 40 24 2 3 6 65 150 85 85
3. Ritten Collalbo 41 18 4 1 13 45 152 107 75
4. Lustenau 39 13 6 2 10 23 127 104 71
5. Salzburg II 40 16 3 5 8 37 147 110 68
6. Gherdeina Selva 38 19 1 3 11 14 125 111 65
7. Zell Am See 41 15 3 4 12 3 135 132 64
8. Cortina 38 16 2 3 12 19 119 100 61
9. Feldkirch 41 7 6 5 12 -16 106 122 56
10. Vipiteno 37 13 2 2 16 -11 104 115 51
11. Fassa 39 16 0 2 19 -11 129 140 50
12. Bregenzerwald 32 10 3 5 6 11 112 101 50
13. Merano Junior 37 10 3 3 15 -23 99 122 48
14. Klagenfurt II 39 9 3 3 18 -26 98 124 45
15. Linz II 41 13 1 1 24 -58 107 165 45
16. Kitzbühel 36 3 4 5 15 -60 91 151 34
17. CE Wien II 37 8 0 0 29 -91 76 167 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 20 15 0 2 1 44 84 40 47
2. Jesenice 18 7 4 1 1 37 76 39 42
3. Ritten Collalbo 21 12 1 1 5 29 88 59 42
4. Lustenau 20 10 2 0 6 15 67 52 40
5. Zell Am See 20 7 3 2 3 20 78 58 38
6. Salzburg II 20 9 1 2 5 21 75 54 34
7. Klagenfurt II 20 8 2 0 8 -1 59 60 34
8. Gherdeina Selva 18 10 0 2 4 15 64 49 32
9. Feldkirch 20 5 3 2 5 -1 55 56 32
10. Linz II 21 8 1 0 11 -12 52 64 29
11. Cortina 20 7 1 2 7 1 55 54 28
12. Fassa 19 9 0 1 8 5 69 64 28
13. Merano Junior 19 7 1 1 8 -6 56 62 27
14. Vipiteno 18 7 1 0 9 -2 50 52 26
15. Bregenzerwald 15 4 2 3 1 13 56 43 25
16. Kitzbühel 19 0 4 3 5 -17 53 70 23
17. CE Wien II 19 7 0 0 12 -37 47 84 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 14 1 0 4 42 91 49 47
2. Asiago 20 9 2 1 5 21 66 45 38
3. Salzburg II 20 7 2 3 3 16 72 56 34
4. Cortina 18 9 1 1 5 18 64 46 33
5. Ritten Collalbo 20 6 3 0 8 16 64 48 33
6. Gherdeina Selva 20 9 1 1 7 -1 61 62 33
7. Lustenau 19 3 4 2 4 8 60 52 31
8. Zell Am See 21 8 0 2 9 -17 57 74 26
9. Bregenzerwald 17 6 1 2 5 -2 56 58 25
10. Vipiteno 19 6 1 2 7 -9 54 63 25
11. Feldkirch 21 2 3 3 7 -15 51 66 24
12. Fassa 20 7 0 1 11 -16 60 76 22
13. Merano Junior 18 3 2 2 7 -17 43 60 21
14. Linz II 20 5 0 1 13 -46 55 101 16
15. Klagenfurt II 19 1 1 3 10 -25 39 64 11
16. Kitzbühel 17 3 0 2 10 -43 38 81 11
17. CE Wien II 18 1 0 0 17 -54 29 83 3