Merano Junior VS Feldkirch


Merano Junior

Feldkirch

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Merano Junior (T1) VS Feldkirch (T2)

Merano Junior

Feldkirch

Zaujímavé

Merano Junior

  • Z celkového počtu 35 prehralo mužstvo Merano Junior až 51% svojích zápasov. 18 prehraných zápasov.
  • Až 19 zápasov tímu Merano Junior skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 35 zápasov, to je až 54%.

Feldkirch

  • 22 z celkového počtu 39 zápasov tímu Feldkirch skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 56%.
  • Feldkirch už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 67% vzájomných zápasov (2 z 3) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 3 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
03.02.2022 19:00 Feldkirch Merano Junior under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
06.11.2021 19:30 Merano Junior Feldkirch under 3:2 0:0,0:2,3:0
23.10.2021 19:30 Feldkirch Merano Junior over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1

Merano Junior

1 - 2 - 0

Feldkirch

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:00 Linz II Merano Junior under 3:1 1:1,1:0,1:0
25.02.22 19:25 CE Wien II Merano Junior over 1:7 1:4,0:2,0:1
19.02.22 19:30 Zell Am See Merano Junior under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
18.02.22 20:30 Merano Junior CE Wien II under 2:1 1:1,0:0,1:0
05.02.22 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 5:2 0:1,3:0,2:1
03.02.22 19:00 Feldkirch Merano Junior under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
29.01.22 19:30 Merano Junior Zell Am See over 3:6 0:2,3:4,0:0
27.01.22 20:30 Merano Junior Linz II over 4:5 0:1,2:3,2:1
06.01.22 19:30 Zell Am See Merano Junior over 7:0 3:0,2:0,2:0
30.12.21 20:30 Merano Junior Kitzbühel over 5:2 2:0,0:1,3:1
28.12.21 19:00 Linz II Merano Junior under 3:1 0:1,2:0,1:0
21.12.21 20:30 Merano Junior Jesenice over 2:4 0:0,1:0,1:4
15.12.21 20:00 Vipiteno Merano Junior under 4:1 1:0,1:1,2:0
11.12.21 19:30 Merano Junior Asiago under 3:2 2:0,0:1,1:1
09.12.21 20:30 Merano Junior Salzburg II over 3:6 2:3,0:0,1:3
02.12.21 20:30 Merano Junior Fassa over 4:5 3:0,0:4,1:1
27.11.21 18:00 Ritten Collalbo Merano Junior over 5:3 1:1,3:0,1:2
25.11.21 20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
20.11.21 19:30 Merano Junior Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.11.21 19:15 Salzburg II Merano Junior over 6:2 1:1,3:1,2:0
06.11.21 19:30 Merano Junior Feldkirch under 3:2 0:0,0:2,3:0
04.11.21 19:30 Kitzbühel Merano Junior over 3:7 3:2,0:2,0:3
30.10.21 20:30 Cortina Merano Junior under 1:3 0:1,1:1,0:1
23.10.21 19:30 Feldkirch Merano Junior over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
21.10.21 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Merano Junior Cortina under 0:5 0:0,0:2,0:3
02.10.21 20:30 Fassa Merano Junior under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
23.09.21 20:30 Merano Junior Vipiteno under 3:2 0:0,0:2,3:0
18.09.21 19:30 Merano Junior Linz II over 3:4 1:1,0:0,2:3
16.09.21 20:30 Merano Junior Ritten Collalbo over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
11.09.21 17:30 Jesenice Merano Junior under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 19:25 CE Wien II Feldkirch over 4:3 2:1,0:2,2:0
24.02.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.02.22 20:00 Feldkirch Linz II over 5:3 1:0,2:2,2:1
17.02.22 19:00 Feldkirch Gherdeina Selva over 5:4 1:3,1:1,3:0
05.02.22 19:00 Linz II Feldkirch over 8:2 5:1,1:1,2:0
03.02.22 19:00 Feldkirch Merano Junior under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
29.01.22 19:00 Feldkirch CE Wien II over 6:1 3:1,1:0,2:0
27.01.22 19:30 Zell Am See Feldkirch over 4:5sn 2:1,2:1,0:2,0:0,-:-
22.01.22 19:00 Vipiteno Feldkirch under 2:3 0:1,2:1,0:1
20.01.22 19:00 Feldkirch Fassa under 3:0 0:0,2:0,1:0
15.01.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,-:-
08.01.22 18:30 Bregenzerwald Feldkirch under 1:2 0:0,0:2,1:0
06.01.22 19:15 Salzburg II Feldkirch under 1:4 1:0,0:2,0:2
30.12.21 18:30 Lustenau Feldkirch under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.12.21 20:00 Ritten Collalbo Feldkirch under 2:3 0:0,1:1,1:2
26.12.21 18:00 Feldkirch Kitzbühel over 4:2 0:0,2:0,2:2
18.12.21 20:30 Asiago Feldkirch under 3:2 3:0,0:1,0:1
11.12.21 19:30 Feldkirch CE Wien II over 5:2 0:0,2:0,3:2
04.12.21 20:00 Feldkirch Salzburg II under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
02.12.21 20:30 Cortina Feldkirch over 5:2 1:1,3:0,1:1
27.11.21 20:00 Feldkirch Lustenau under 3:2 2:0,0:1,1:1
25.11.21 19:30 Feldkirch Bregenzerwald under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
18.11.21 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 1:5 1:2,0:1,0:2
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Merano Junior Feldkirch under 3:2 0:0,0:2,3:0
05.11.21 19:30 Feldkirch Jesenice under 1:3 1:1,0:0,0:2
30.10.21 19:25 CE Wien II Feldkirch under 4:0 0:0,3:0,1:0
29.10.21 19:00 Linz II Feldkirch over 4:3 1:0,1:0,2:3
23.10.21 19:30 Feldkirch Merano Junior over 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
21.10.21 20:30 Fassa Feldkirch over 5:2 0:1,3:1,2:0
17.10.21 18:00 Feldkirch Vipiteno under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.21 19:30 Kitzbühel Feldkirch over 5:4sn 1:2,1:1,2:1,0:0,1:0
09.10.21 19:30 Feldkirch Linz II over 1:5 0:1,1:2,0:2
02.10.21 19:00 Klagenfurt II Feldkirch under 2:0 1:0,0:0,1:0
01.10.21 19:00 Jesenice Feldkirch under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.09.21 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo over 1:6 0:1,0:2,1:3
24.09.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:1,0:1,1:1
14.09.21 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Merano Junior Gherdeina Selva H2H
05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
2. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
5. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
8. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
11. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
12. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
13. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
14. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
15. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
16. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
2. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
5. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
8. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
9. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
10. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
11. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
12. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
13. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
14. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
15. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
2. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
3. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
4. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
5. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
8. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
14. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
2. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
3. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
4. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
5. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
8. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
9. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
14. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0