Zell Am See VS Feldkirch


Zell Am See

Feldkirch

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Zell Am See (T1) VS Feldkirch (T2)

Zell Am See

Feldkirch

Zaujímavé

Zell Am See

    Feldkirch

      H2H

      • Hosťujúce mužstvo vyhralo 70% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 10 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
      27.02.2020 19:30 Feldkirch Zell Am See over 5:2 2:0,1:2,2:0
      13.02.2020 19:30 Zell Am See Feldkirch under 0:3 0:1,0:0,0:2
      04.01.2020 19:30 Feldkirch Zell Am See over 9:1 2:1,3:0,4:0
      05.10.2019 18:30 Zell Am See Feldkirch over 3:6 0:3,2:2,1:1
      Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
      22.12.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See under 3:0 1:0,2:0,0:0
      22.09.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:1 0:0,0:0,1:1
      Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
      10.02.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See over 3:4 1:0,2:1,0:3
      02.01.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
      11.11.2017 19:30 Feldkirch Zell Am See over 8:1 2:0,6:0,0:1
      05.11.2017 16:30 Zell Am See Feldkirch under 1:4 0:0,1:0,0:4

      Zell Am See

      2 - 1 - 7

      Feldkirch

      Zell Am See


      nenájdený žiadny zápas

      Feldkirch


      nenájdený žiadny zápas

      Zell Am See


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      27.01.2022 19:30 Zell Am See Feldkirch H2H
      29.01.2022 19:30 Merano Junior Zell Am See H2H
      03.02.2022 19:00 Gherdeina Selva Zell Am See H2H
      05.02.2022 19:00 Zell Am See CE Wien II H2H
      17.02.2022 19:00 Linz II Zell Am See H2H
      19.02.2022 19:00 Zell Am See Merano Junior H2H
      24.02.2022 19:00 Zell Am See Linz II H2H
      26.02.2022 19:00 Zell Am See Gherdeina Selva H2H
      03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
      05.03.2022 19:00 CE Wien II Zell Am See H2H

      Feldkirch


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      27.01.2022 19:30 Zell Am See Feldkirch H2H
      29.01.2022 19:00 Feldkirch CE Wien II H2H
      03.02.2022 19:00 Feldkirch Merano Junior H2H
      05.02.2022 19:00 Linz II Feldkirch H2H
      17.02.2022 19:00 Feldkirch Gherdeina Selva H2H
      19.02.2022 19:00 Feldkirch Linz II H2H
      24.02.2022 19:00 Gherdeina Selva Feldkirch H2H
      26.02.2022 19:00 CE Wien II Feldkirch H2H
      03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
      05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

      Regular Round

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
      2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
      3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
      4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
      5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
      6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
      7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
      8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
      9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
      10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
      11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
      12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
      13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
      14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
      15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
      16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
      17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
      2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
      3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
      4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
      5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
      6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
      7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
      8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
      9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
      10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
      11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
      12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
      13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
      14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
      15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
      16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
      17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18

      Regular Round

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
      2. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
      3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
      4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
      5. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
      6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
      7. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
      8. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
      9. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
      10. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
      11. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
      12. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
      13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
      14. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
      15. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
      16. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17
      17. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
      2. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
      3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
      4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
      5. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
      6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
      7. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
      8. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
      9. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
      10. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
      11. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
      12. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
      13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
      14. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
      15. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
      16. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
      17. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17

      Regular Round

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
      2. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
      3. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
      4. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
      5. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
      6. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
      7. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
      8. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
      9. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
      10. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
      11. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
      12. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
      13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
      14. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
      15. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
      16. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
      17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
      2. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
      3. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
      4. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
      5. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
      6. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
      7. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
      8. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
      9. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
      10. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
      11. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
      12. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
      13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
      14. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
      15. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
      16. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
      17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0