Zell Am See VS Feldkirch


Zell Am See

Feldkirch

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Zell Am See (T1) VS Feldkirch (T2)

Zell Am See

Feldkirch

Zaujímavé

Zell Am See

  • Až 21 zápasov tímu Zell Am See skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 35 zápasov, to je až 60%.

Feldkirch

  • 26% zápasov tímu Feldkirch skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 9 z celkového počtu 35 zápasov.
  • Tím Feldkirch odohral až 22 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 35 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 63% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
04.01.2020 19:30 Feldkirch Zell Am See over 9:1 2:1,3:0,4:0
05.10.2019 18:30 Zell Am See Feldkirch over 3:6 0:3,2:2,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
22.12.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See under 3:0 1:0,2:0,0:0
22.09.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:1 0:0,0:0,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
10.02.2018 19:30 Feldkirch Zell Am See over 3:4 1:0,2:1,0:3
02.01.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
11.11.2017 19:30 Feldkirch Zell Am See over 8:1 2:0,6:0,0:1
05.11.2017 16:30 Zell Am See Feldkirch under 1:4 0:0,1:0,0:4

Zell Am See

2 - 1 - 5

Feldkirch

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.02.20 19:30 Zell Am See Linz II over 6:3 2:1,1:2,3:0
01.02.20 19:00 Zell Am See Olimpia Ljublana under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
29.01.20 20:00 Fassa Zell Am See under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.01.20 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
11.01.20 19:30 Vipiteno Zell Am See under 3:0 0:0,1:0,2:0
09.01.20 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See under 2:0 0:0,1:0,1:0
06.01.20 19:30 Zell Am See Lustenau over 6:4 1:1,3:0,2:3
04.01.20 19:30 Feldkirch Zell Am See over 9:1 2:1,3:0,4:0
02.01.20 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 4:2 1:1,2:0,1:1
30.12.19 19:00 Jesenice Zell Am See over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
28.12.19 19:30 Zell Am See Cortina under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
26.12.19 19:30 Zell Am See Linz II over 6:1 3:0,3:0,0:1
21.12.19 19:30 Kitzbühel Zell Am See under 3:1 1:0,1:1,1:0
19.12.19 19:15 Salzburg II Zell Am See over 5:3 1:0,1:2,3:1
14.12.19 19:30 Zell Am See Asiago over 1:6 0:2,1:1,0:3
05.12.19 20:00 Val Pusteria Zell Am See over 8:6 5:1,2:1,1:4
30.11.19 19:30 Zell Am See CE Wien II over 5:4 2:1,1:0,2:3
27.11.19 19:30 Zell Am See Bregenzerwald over 6:3 1:1,2:1,3:1
24.11.19 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 4:2 0:0,1:1,3:1
23.11.19 20:30 Asiago Zell Am See over 5:6 0:0,3:4,2:2
16.11.19 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:0 2:0,3:0,1:0
14.11.19 19:15 Olimpia Ljublana Zell Am See under 3:1 1:0,1:1,1:0
02.11.19 18:15 Zell Am See Fassa over 7:2 1:0,5:1,1:1
31.10.19 19:00 Linz II Zell Am See under 1:3 0:0,0:3,1:0
26.10.19 19:30 Zell Am See Val Pusteria under 1:3 1:2,0:1,0:0
23.10.19 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 3:2 0:0,0:1,3:1
20.10.19 17:30 Lustenau Zell Am See over 5:2 2:2,2:0,1:0
19.10.19 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 3:2 0:0,2:0,1:2
12.10.19 19:30 Zell Am See Vipiteno over 5:3 2:2,2:1,1:0
10.10.19 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 2:7 2:1,0:2,0:4
05.10.19 18:30 Zell Am See Feldkirch over 3:6 0:3,2:2,1:1
03.10.19 19:00 CE Wien II Zell Am See over 3:7 2:3,0:1,1:3
28.09.19 19:30 Zell Am See Jesenice over 10:3 6:1,3:1,1:1
21.09.19 20:30 Cortina Zell Am See under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
14.09.19 19:30 Zell Am See Salzburg II under 1:4 1:1,0:3,0:0

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.02.20 19:30 Feldkirch Bregenzerwald under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.02.20 19:00 Cortina Feldkirch under 3:1 1:0,0:1,2:0
29.01.20 20:00 Feldkirch Jesenice under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
18.01.20 19:30 Feldkirch Olimpia Ljublana over 3:4pp 0:3,1:0,2:0,0:1
12.01.20 19:15 Asiago Feldkirch over 4:5sn 1:1,2:2,1:1,0:0,-:-
11.01.20 20:00 Ritten Collalbo Feldkirch over 4:5pp 1:2,1:0,2:2,0:1
10.01.20 19:00 CE Wien II Feldkirch over 4:8 1:6,1:2,2:0
06.01.20 18:00 Feldkirch Fassa under 1:2 0:1,0:1,1:0
04.01.20 19:30 Feldkirch Zell Am See over 9:1 2:1,3:0,4:0
02.01.20 19:30 Feldkirch Lustenau over 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
30.12.19 20:00 Val Pusteria Feldkirch over 9:3 4:2,3:1,2:0
27.12.19 19:30 Bregenzerwald Feldkirch over 4:3 1:2,2:0,1:1
26.12.19 18:00 Feldkirch Klagenfurt II over 4:3 1:1,0:1,3:1
21.12.19 19:30 Feldkirch Salzburg II under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
14.12.19 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 4:3 3:0,0:1,1:2
10.12.19 20:30 Fassa Feldkirch over 4:2 2:1,1:1,1:0
07.12.19 19:30 Feldkirch Vipiteno under 2:3 1:1,0:1,1:1
05.12.19 19:00 Linz II Feldkirch over 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,0:1
30.11.19 19:30 Feldkirch Asiago over 4:3 3:0,1:3,0:0
28.11.19 19:30 Kitzbühel Feldkirch under 2:3 0:1,1:2,1:0
24.11.19 18:00 Feldkirch CE Wien II under 3:1 0:1,0:0,3:0
23.11.19 19:30 Lustenau Feldkirch over 7:3 1:1,4:1,2:1
09.11.19 19:30 Feldkirch Bregenzerwald over 7:4 1:1,2:2,4:1
02.11.19 19:30 Feldkirch Cortina under 2:0 0:0,1:0,1:0
26.10.19 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch over 7:6pp 3:1,2:4,1:1,1:0
24.10.19 19:30 Feldkirch Kitzbühel over 6:3 3:1,1:1,2:1
19.10.19 18:00 Jesenice Feldkirch under 4:0 2:0,0:0,2:0
13.10.19 18:00 Feldkirch Linz II over 8:2 3:0,3:2,2:0
12.10.19 19:15 Salzburg II Feldkirch under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
05.10.19 18:30 Zell Am See Feldkirch over 3:6 0:3,2:2,1:1
03.10.19 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo under 0:5 0:2,0:0,0:3
28.09.19 19:30 Vipiteno Feldkirch over 10:2 2:0,5:1,3:1
22.09.19 17:30 Olimpia Ljublana Feldkirch over 4:3 0:1,4:0,0:2
21.09.19 19:30 Klagenfurt II Feldkirch over 2:4 1:1,0:1,1:2
14.09.19 19:30 Feldkirch Val Pusteria under 3:0 2:0,1:0,0:0

Zell Am See


nenájdený žiadny zápas

Feldkirch


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
2. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
5. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
8. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
11. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
12. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
13. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
14. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
15. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
16. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
2. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
5. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
8. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
9. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
10. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
11. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
12. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
13. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
14. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
15. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
2. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
3. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
4. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
5. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
8. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
14. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
2. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
3. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
4. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
5. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
8. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
9. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
14. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0