Asiago VS Zell Am See


Asiago

Zell Am See

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Asiago (T1) VS Zell Am See (T2)

Asiago

Zell Am See

Zaujímavé

Asiago

  • 67% (16 z 24) výhier mužstva Asiago.
  • Až 14 zápasov tímu Asiago skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 24 zápasov, to je až 58%.

Zell Am See

  • Tím Zell Am See odohral až 16 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 62% z celkového počtu 26 zápasov.

H2H

  • Z 6 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 83%.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 6 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
14.12.2019 19:30 Zell Am See Asiago over 1:6 0:2,1:1,0:3
23.11.2019 20:30 Asiago Zell Am See over 5:6 0:0,3:4,2:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
12.01.2019 20:30 Asiago Zell Am See over 5:3 3:0,1:2,1:1
29.09.2018 19:30 Zell Am See Asiago under 1:4 0:1,0:0,1:3
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
02.12.2017 20:30 Asiago Zell Am See under 5:0 0:0,3:0,2:0
03.10.2017 19:30 Zell Am See Asiago over 2:6 1:4,1:0,0:2

Asiago

5 - 0 - 1

Zell Am See

Asiago


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.12.21 19:30 Kitzbühel Asiago over 4:5pp 1:0,1:3,2:1,0:1
23.12.21 20:30 Asiago Jesenice under 2:3 2:0,0:1,0:2
18.12.21 20:30 Asiago Feldkirch under 3:2 3:0,0:1,0:1
16.12.21 20:30 Fassa Asiago under 4:0 1:0,1:0,2:0
11.12.21 19:30 Merano Junior Asiago under 3:2 2:0,0:1,1:1
09.12.21 20:00 Vipiteno Asiago under 1:4 0:1,1:1,0:2
04.12.21 20:30 Asiago Ritten Collalbo over 8:1 2:0,3:0,3:1
06.11.21 19:25 CE Wien II Asiago under 1:3 0:1,1:0,0:2
04.11.21 20:30 Asiago Fassa over 5:2 0:1,2:0,3:1
30.10.21 20:30 Asiago Kitzbühel under 4:1 1:0,3:0,0:1
28.10.21 20:00 Ritten Collalbo Asiago over 5:1 2:1,1:0,2:0
16.10.21 20:30 Asiago Cortina under 3:2 1:1,1:0,1:1
14.10.21 20:30 Asiago Vipiteno over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 4:1 2:0,1:1,1:0
05.10.21 19:00 Jesenice Asiago over 5:3 1:1,2:2,2:0
02.10.21 20:30 Cortina Asiago under 1:4 0:0,0:2,1:2
28.09.21 20:30 Asiago Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
24.09.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.21 20:30 Asiago Salzburg II under 3:2 1:1,1:1,1:0
18.09.21 20:30 Asiago Bregenzerwald over 3:4 1:1,1:1,1:2
14.09.21 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 0:5 0:3,0:2,0:0
11.09.21 20:30 Asiago Linz II over 4:2 1:1,3:1,0:0

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.12.21 19:30 Zell Am See Vipiteno over 5:3 2:1,2:1,1:1
23.12.21 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
21.12.21 20:30 Cortina Zell Am See over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.12.21 20:00 Vipiteno Zell Am See under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.12.21 20:30 Fassa Zell Am See under 3:2 0:1,0:1,3:0
02.12.21 19:30 Zell Am See Linz II over 5:6 1:0,2:5,2:1
27.11.21 19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
25.11.21 20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
20.11.21 19:30 Zell Am See Salzburg II over 2:4 0:0,1:2,1:2
18.11.21 19:00 Jesenice Zell Am See under 3:2 0:1,1:0,2:1
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 19:00 Linz II Zell Am See under 1:2 1:1,0:1,0:0
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
16.10.21 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 1:2 0:0,0:0,1:2
14.10.21 19:30 Zell Am See Jesenice over 5:4 1:1,2:1,2:2
09.10.21 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:7 2:2,3:3,1:2
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
28.09.21 19:30 Zell Am See Fassa over 5:4 1:0,4:2,0:2
25.09.21 19:15 Salzburg II Zell Am See over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Asiago


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Fassa Asiago H2H
05.03.2022 19:00 Asiago Lustenau H2H

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 CE Wien II Zell Am See H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 38 21 5 1 5 79 167 88 89
2. Asiago 40 24 2 3 6 65 150 85 85
3. Ritten Collalbo 41 18 4 1 13 45 152 107 75
4. Lustenau 39 13 6 2 10 23 127 104 71
5. Salzburg II 40 16 3 5 8 37 147 110 68
6. Gherdeina Selva 38 19 1 3 11 14 125 111 65
7. Zell Am See 41 15 3 4 12 3 135 132 64
8. Cortina 38 16 2 3 12 19 119 100 61
9. Feldkirch 41 7 6 5 12 -16 106 122 56
10. Vipiteno 37 13 2 2 16 -11 104 115 51
11. Fassa 39 16 0 2 19 -11 129 140 50
12. Bregenzerwald 32 10 3 5 6 11 112 101 50
13. Merano Junior 37 10 3 3 15 -23 99 122 48
14. Klagenfurt II 39 9 3 3 18 -26 98 124 45
15. Linz II 41 13 1 1 24 -58 107 165 45
16. Kitzbühel 36 3 4 5 15 -60 91 151 34
17. CE Wien II 37 8 0 0 29 -91 76 167 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 20 15 0 2 1 44 84 40 47
2. Jesenice 18 7 4 1 1 37 76 39 42
3. Ritten Collalbo 21 12 1 1 5 29 88 59 42
4. Lustenau 20 10 2 0 6 15 67 52 40
5. Zell Am See 20 7 3 2 3 20 78 58 38
6. Salzburg II 20 9 1 2 5 21 75 54 34
7. Klagenfurt II 20 8 2 0 8 -1 59 60 34
8. Gherdeina Selva 18 10 0 2 4 15 64 49 32
9. Feldkirch 20 5 3 2 5 -1 55 56 32
10. Linz II 21 8 1 0 11 -12 52 64 29
11. Cortina 20 7 1 2 7 1 55 54 28
12. Fassa 19 9 0 1 8 5 69 64 28
13. Merano Junior 19 7 1 1 8 -6 56 62 27
14. Vipiteno 18 7 1 0 9 -2 50 52 26
15. Bregenzerwald 15 4 2 3 1 13 56 43 25
16. Kitzbühel 19 0 4 3 5 -17 53 70 23
17. CE Wien II 19 7 0 0 12 -37 47 84 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 14 1 0 4 42 91 49 47
2. Asiago 20 9 2 1 5 21 66 45 38
3. Salzburg II 20 7 2 3 3 16 72 56 34
4. Cortina 18 9 1 1 5 18 64 46 33
5. Ritten Collalbo 20 6 3 0 8 16 64 48 33
6. Gherdeina Selva 20 9 1 1 7 -1 61 62 33
7. Lustenau 19 3 4 2 4 8 60 52 31
8. Zell Am See 21 8 0 2 9 -17 57 74 26
9. Bregenzerwald 17 6 1 2 5 -2 56 58 25
10. Vipiteno 19 6 1 2 7 -9 54 63 25
11. Feldkirch 21 2 3 3 7 -15 51 66 24
12. Fassa 20 7 0 1 11 -16 60 76 22
13. Merano Junior 18 3 2 2 7 -17 43 60 21
14. Linz II 20 5 0 1 13 -46 55 101 16
15. Klagenfurt II 19 1 1 3 10 -25 39 64 11
16. Kitzbühel 17 3 0 2 10 -43 38 81 11
17. CE Wien II 18 1 0 0 17 -54 29 83 3