Feldkirch VS Merano Junior


Feldkirch

Merano Junior

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Feldkirch (T1) VS Merano Junior (T2)

Feldkirch

Merano Junior

Zaujímavé

Feldkirch

  • 60% prehier (6 zápasov) z celkového počtu 10 tímu Feldkirch.
  • Počet remíz tímu Feldkirch je až 3 z celkového počtu 10 zápasov, čo je až 30%.
  • Až 6 zápasov tímu Feldkirch skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 60%.

Merano Junior

  • Z celkového počtu 11 prehralo mužstvo Merano Junior až 55% svojích zápasov (6 prehraných zápasov).
  • 7 z celkového počtu 11 zápasov tímu Merano Junior skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.
  • Merano Junior už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Merano Junior ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Merano Junior už 5 zápasov v rade nevyhrali.
nenájdený žiadny zápas

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.10.21 20:30 Fassa Feldkirch over 5:2 0:1,3:1,2:0
17.10.21 18:00 Feldkirch Vipiteno under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.21 19:30 Kitzbühel Feldkirch over 5:4sn 1:2,1:1,2:1,0:0,1:0
09.10.21 19:30 Feldkirch Linz II over 1:5 0:1,1:2,0:2
02.10.21 19:00 Klagenfurt II Feldkirch under 2:0 1:0,0:0,1:0
01.10.21 19:00 Jesenice Feldkirch under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.09.21 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo over 1:6 0:1,0:2,1:3
24.09.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:1,0:1,1:1
14.09.21 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.10.21 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Merano Junior Cortina under 0:5 0:0,0:2,0:3
02.10.21 20:30 Fassa Merano Junior under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
23.09.21 20:30 Merano Junior Vipiteno under 3:2 0:0,0:2,3:0
18.09.21 19:30 Merano Junior Linz II over 3:4 1:1,0:0,2:3
16.09.21 20:30 Merano Junior Ritten Collalbo over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
11.09.21 17:30 Jesenice Merano Junior under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2022 19:30 Zell Am See Feldkirch H2H
29.01.2022 19:00 Feldkirch CE Wien II H2H
03.02.2022 19:00 Feldkirch Merano Junior H2H
05.02.2022 19:00 Linz II Feldkirch H2H
17.02.2022 19:00 Feldkirch Gherdeina Selva H2H
19.02.2022 19:00 Feldkirch Linz II H2H
24.02.2022 19:00 Gherdeina Selva Feldkirch H2H
26.02.2022 19:00 CE Wien II Feldkirch H2H
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2022 20:30 Merano Junior Linz II H2H
29.01.2022 19:30 Merano Junior Zell Am See H2H
03.02.2022 19:00 Feldkirch Merano Junior H2H
05.02.2022 19:00 Gherdeina Selva Merano Junior H2H
18.02.2022 19:00 Merano Junior CE Wien II H2H
19.02.2022 19:00 Zell Am See Merano Junior H2H
25.02.2022 19:00 CE Wien II Merano Junior H2H
26.02.2022 19:00 Linz II Merano Junior H2H
03.03.2022 19:00 Merano Junior Gherdeina Selva H2H
05.03.2022 19:00 Merano Junior Feldkirch H2H

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
2. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
7. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
8. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
9. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
10. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
11. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
12. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
14. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
15. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
16. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17
17. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
2. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
7. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
8. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
9. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
10. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
11. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
12. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
14. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
15. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
16. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
17. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
2. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
3. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
4. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
5. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
6. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
7. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
8. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
9. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
10. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
11. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
12. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
15. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
16. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
2. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
3. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
4. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
5. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
6. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
7. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
8. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
9. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
10. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
11. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
12. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
15. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
16. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0