Cortina VS Zell Am See


Cortina

Zell Am See

not draw --2--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Cortina (T1) VS Zell Am See (T2)

Cortina

Zell Am See

Zaujímavé

Cortina

  • Až 15 zápasov tímu Cortina skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 24 zápasov, to je až 63%.

Zell Am See

  • Tím Zell Am See odohral až 13 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 23 zápasov.
  • Zell Am See už 16 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 43% vzájomných zápasov (3 z 7) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 5 z 7 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
27.11.2021 19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
28.12.2019 19:30 Zell Am See Cortina under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
21.09.2019 20:30 Cortina Zell Am See under 3:2ppsn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
22.11.2018 20:30 Cortina Zell Am See under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
10.10.2018 19:30 Zell Am See Cortina over 5:4 2:0,1:2,1:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
06.12.2017 19:30 Zell Am See Cortina under 0:3 0:1,0:2,0:0
28.10.2017 20:30 Cortina Zell Am See over 4:2 2:0,0:1,2:1

Cortina

2 - 3 - 2

Zell Am See

Cortina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.12.21 19:30 Vipiteno Cortina over 2:7 0:2,2:3,0:2
09.12.21 20:00 Ritten Collalbo Cortina under 4:1 4:0,0:1,0:0
04.12.21 18:00 Gherdeina Selva Cortina under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
02.12.21 20:30 Cortina Feldkirch over 5:2 1:1,3:0,1:1
27.11.21 19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
25.11.21 19:30 Kitzbühel Cortina over 2:4 2:1,0:1,0:2
20.11.21 20:30 Cortina Fassa over 5:4pp 1:2,1:2,2:0,1:0
18.11.21 19:00 Klagenfurt II Cortina under 1:3 0:1,1:1,0:1
06.11.21 20:30 Cortina Bregenzerwald under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
04.11.21 19:15 Salzburg II Cortina over 10:3 2:0,7:2,1:1
30.10.21 20:30 Cortina Merano Junior under 1:3 0:1,1:1,0:1
28.10.21 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 3:6 2:1,0:2,1:3
23.10.21 19:30 Lustenau Cortina under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.10.21 20:30 Cortina Ritten Collalbo under 4:1 0:1,1:0,3:0
18.10.21 20:30 Cortina CE Wien II over 6:2 2:1,0:0,4:1
16.10.21 20:30 Asiago Cortina under 3:2 1:1,1:0,1:1
07.10.21 20:30 Merano Junior Cortina under 0:5 0:0,0:2,0:3
02.10.21 20:30 Cortina Asiago under 1:4 0:0,0:2,1:2
30.09.21 20:30 Cortina Vipiteno under 2:3 1:0,1:1,0:2
25.09.21 20:30 Cortina Jesenice under 1:3 0:2,1:0,0:1
23.09.21 20:30 Cortina Salzburg II under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.09.21 20:30 Cortina Klagenfurt II under 2:0 0:0,1:0,1:0
16.09.21 20:30 Fassa Cortina over 2:4 0:2,1:1,1:1
11.09.21 19:25 CE Wien II Cortina over 1:6 0:2,1:1,0:3

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.12.21 20:00 Vipiteno Zell Am See under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.12.21 20:30 Fassa Zell Am See under 3:2 0:1,0:1,3:0
02.12.21 19:30 Zell Am See Linz II over 5:6 1:0,2:5,2:1
27.11.21 19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
25.11.21 20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
20.11.21 19:30 Zell Am See Salzburg II over 2:4 0:0,1:2,1:2
18.11.21 19:00 Jesenice Zell Am See under 3:2 0:1,1:0,2:1
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 19:00 Linz II Zell Am See under 1:2 1:1,0:1,0:0
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
16.10.21 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 1:2 0:0,0:0,1:2
14.10.21 19:30 Zell Am See Jesenice over 5:4 1:1,2:1,2:2
09.10.21 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:7 2:2,3:3,1:2
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
28.09.21 19:30 Zell Am See Fassa over 5:4 1:0,4:2,0:2
25.09.21 19:15 Salzburg II Zell Am See over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Cortina


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.01.2022 19:00 Cortina Kitzbühel H2H
22.01.2022 19:00 Linz II Cortina H2H

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.01.2022 19:00 Zell Am See Asiago H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 27 14 5 1 1 67 120 53 68
2. Asiago 28 18 1 0 8 45 101 56 59
3. Ritten Collalbo 29 16 2 0 9 41 116 75 58
4. Lustenau 28 10 4 2 6 23 95 72 52
5. Salzburg II 30 12 2 3 8 22 107 85 49
6. Fassa 28 15 0 1 11 17 106 89 46
7. Zell Am See 30 13 1 2 11 -1 104 105 46
8. Cortina 27 11 2 1 10 17 87 70 44
9. Gherdeina Selva 26 11 1 3 7 -8 79 87 41
10. Vipiteno 27 8 2 1 13 -13 78 91 35
11. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
12. Feldkirch 29 5 3 4 10 -21 66 87 34
13. Bregenzerwald 23 7 2 3 6 4 76 72 34
14. Klagenfurt II 29 10 0 2 15 -24 65 89 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 29 7 1 1 18 -49 70 119 27
17. CE Wien II 25 5 0 0 20 -64 55 119 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 14 12 0 0 2 34 59 25 36
2. Jesenice 13 4 4 1 -1 31 54 23 33
3. Ritten Collalbo 15 11 0 0 4 29 70 41 33
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Zell Am See 14 7 1 1 3 16 60 44 27
6. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
7. Salzburg II 15 6 1 2 3 13 56 43 25
8. Fassa 13 8 0 0 5 17 53 36 24
9. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
10. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
11. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
12. Vipiteno 12 4 1 0 6 -2 35 37 17
13. Linz II 15 4 1 0 9 -16 33 49 17
14. Bregenzerwald 10 3 1 2 1 7 35 28 16
15. Feldkirch 14 3 1 2 5 -14 32 46 16
16. CE Wien II 13 5 0 0 8 -25 34 59 15
17. Gherdeina Selva 12 4 0 2 4 -5 36 41 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 14 10 1 0 2 36 66 30 35
2. Gherdeina Selva 14 7 1 1 3 -3 43 46 27
3. Ritten Collalbo 14 5 2 0 5 12 46 34 25
4. Salzburg II 15 6 1 1 5 9 51 42 24
5. Asiago 14 6 1 0 6 11 42 31 23
6. Fassa 15 7 0 1 6 0 53 53 22
7. Lustenau 13 3 2 2 2 9 45 36 21
8. Cortina 12 5 1 0 5 9 41 32 20
9. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
10. Feldkirch 15 2 2 2 5 -7 34 41 18
11. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
12. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
15. Linz II 14 3 0 1 9 -33 37 70 10
16. Klagenfurt II 13 1 0 2 8 -17 23 40 5
17. CE Wien II 12 0 0 0 12 -39 21 60 0