Zell Am See VS Lustenau


Zell Am See

Lustenau

not draw --5--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Zell Am See (T1) VS Lustenau (T2)

Zell Am See

Lustenau

Zaujímavé

Zell Am See

  • Zell Am See vyhral 58% zápasov (z celkového počtu 12 vyhral 7 zápasov).
  • Až 9 zápasov tímu Zell Am See skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 12 zápasov, to je až 75%.
  • Zell Am See už 5 zápasov v rade neremízovali.

Lustenau

  • Tím Lustenau odohral až 8 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 62% z celkového počtu 13 zápasov.
  • Lustenau už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (3 z 9) skončilo remízou.
  • 78% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
02.10.2021 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
06.01.2020 19:30 Zell Am See Lustenau over 6:4 1:1,3:0,2:3
20.10.2019 17:30 Lustenau Zell Am See over 5:2 2:2,2:0,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
08.12.2018 17:30 Lustenau Zell Am See over 5:2 2:1,1:1,2:0
20.10.2018 19:30 Zell Am See Lustenau over 2:5 0:2,1:1,1:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
06.01.2018 19:30 Lustenau Zell Am See over 5:6 0:0,3:3,2:3
30.12.2017 19:30 Zell Am See Lustenau over 5:6pp 0:2,0:1,5:2,0:1
22.10.2017 16:30 Zell Am See Lustenau under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
09.09.2017 19:30 Lustenau Zell Am See under 2:3 0:0,2:1,0:2

Zell Am See

3 - 3 - 3

Lustenau

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
16.10.21 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 1:2 0:0,0:0,1:2
14.10.21 19:30 Zell Am See Jesenice over 5:4 1:1,2:1,2:2
09.10.21 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:7 2:2,3:3,1:2
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
28.09.21 19:30 Zell Am See Fassa over 5:4 1:0,4:2,0:2
25.09.21 19:15 Salzburg II Zell Am See over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.10.21 19:30 Lustenau Fassa under 2:1 0:1,1:0,1:0
23.10.21 19:30 Lustenau Cortina under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.10.21 20:00 Vipiteno Lustenau over 5:2 1:1,1:1,3:0
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 19:30 Lustenau Vipiteno over 4:7 0:2,1:3,3:2
07.10.21 19:30 Kitzbühel Lustenau over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
03.10.21 17:30 Lustenau CE Wien II under 4:1 1:1,2:0,1:0
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
23.09.21 19:30 Lustenau Kitzbühel over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.09.21 19:15 Salzburg II Lustenau over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
14.09.21 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 1:1,3:1,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2022 19:30 Zell Am See Feldkirch H2H
29.01.2022 19:30 Merano Junior Zell Am See H2H
03.02.2022 19:00 Gherdeina Selva Zell Am See H2H
05.02.2022 19:00 Zell Am See CE Wien II H2H
17.02.2022 19:00 Linz II Zell Am See H2H
19.02.2022 19:00 Zell Am See Merano Junior H2H
24.02.2022 19:00 Zell Am See Linz II H2H
26.02.2022 19:00 Zell Am See Gherdeina Selva H2H
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 CE Wien II Zell Am See H2H

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2022 18:30 Lustenau Asiago H2H
29.01.2022 20:30 Cortina Lustenau H2H
03.02.2022 19:00 Fassa Lustenau H2H
05.02.2022 19:00 Lustenau Jesenice H2H
17.02.2022 19:00 Ritten Collalbo Lustenau H2H
19.02.2022 19:00 Lustenau Cortina H2H
24.02.2022 19:00 Lustenau Fassa H2H
26.02.2022 19:00 Jesenice Lustenau H2H
03.03.2022 19:00 Lustenau Ritten Collalbo H2H
05.03.2022 19:00 Asiago Lustenau H2H

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
2. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
7. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
8. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
9. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
10. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
11. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
12. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
14. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
15. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
16. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17
17. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
2. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
7. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
8. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
9. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
10. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
11. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
12. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
14. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
15. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
16. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
17. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
2. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
3. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
4. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
5. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
6. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
7. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
8. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
9. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
10. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
11. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
12. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
15. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
16. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
2. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
3. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
4. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
5. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
6. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
7. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
8. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
9. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
10. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
11. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
12. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
15. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
16. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0