Feldkirch VS Zell Am See


Feldkirch

Zell Am See

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Feldkirch (T1) VS Zell Am See (T2)

Feldkirch

Zell Am See

Zaujímavé

Feldkirch

  • Feldkirch vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 34 vyhral 18 zápasov).

Zell Am See

  • Tím Zell Am See odohral až 20 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 57% z celkového počtu 35 zápasov.
  • Zell Am See už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 3 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 2, čo je 67%.
  • 33% vzájomných zápasov (1 z 3) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 2 z 3 vzájomných zápasov, čo je 67%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
02.01.2018 19:30 Zell Am See Feldkirch under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
11.11.2017 19:30 Feldkirch Zell Am See over 8:1 2:0,6:0,0:1
05.11.2017 16:30 Zell Am See Feldkirch under 1:4 0:0,1:0,0:4

Feldkirch

2 - 1 - 0

Zell Am See

Feldkirch


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.02.18 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
30.01.18 19:30 Feldkirch Vipiteno over 5:3 1:1,1:0,3:2
27.01.18 19:00 Egna Wildgoose Feldkirch over 3:4 1:1,0:2,2:1
21.01.18 18:00 Feldkirch Jesenice over 3:6 0:1,1:3,2:2
13.01.18 19:30 Feldkirch Kitzbühel over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
05.01.18 19:30 Feldkirch Bregenzerwald under 3:2 0:0,1:0,2:2
02.01.18 19:30 Zell Am See Feldkirch under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
28.12.17 20:00 Kitzbühel Feldkirch under 2:3 0:1,1:2,1:0
26.12.17 19:30 Lustenau Feldkirch over 4:2 2:0,1:1,1:1
22.12.17 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:0,1:1
20.12.17 20:00 Ritten Collalbo Feldkirch over 5:2 1:0,3:0,1:2
13.12.17 19:30 Bregenzerwald Feldkirch over 3:5 2:1,1:2,0:2
09.12.17 20:00 Val Pusteria Feldkirch over 4:3 0:2,3:0,0:1
05.12.17 19:30 Feldkirch Olimpia Ljublana over 6:1 1:0,3:0,2:1
02.12.17 19:30 Feldkirch Lustenau under 4:1 1:0,0:1,3:0
29.11.17 19:15 Salzburg II Feldkirch under 1:2 0:0,0:2,1:0
25.11.17 20:30 Asiago Feldkirch under 3:0 1:0,1:0,1:0
18.11.17 19:30 Feldkirch Cortina under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
14.11.17 19:30 Feldkirch Kitzbühel over 4:3pp 0:2,1:0,2:1,1:0
11.11.17 19:30 Feldkirch Zell Am See over 8:1 2:0,6:0,0:1
05.11.17 16:30 Zell Am See Feldkirch under 1:4 0:0,1:0,0:4
04.11.17 16:00 Klagenfurt II Feldkirch under 0:5 0:1,0:1,0:3
31.10.17 19:30 Feldkirch Asiago under 1:4 0:1,1:2,0:1
28.10.17 19:30 Lustenau Feldkirch over 2:5 0:1,2:1,0:3
22.10.17 17:30 Olimpia Ljublana Feldkirch under 2:3 1:1,0:1,1:1
21.10.17 18:00 Jesenice Feldkirch over 5:4sn 1:2,0:2,3:0,0:0,1:0
14.10.17 19:30 Feldkirch Val Pusteria over 2:4 0:2,2:0,0:2
07.10.17 20:30 Vipiteno Feldkirch under 1:2 0:1,1:0,0:1
04.10.17 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch over 2:9 0:3,1:4,1:2
30.09.17 19:30 Feldkirch Egna Wildgoose under 1:0 0:0,1:0,0:0
27.09.17 20:30 Cortina Feldkirch over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
23.09.17 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo over 2:5 2:1,0:3,0:1
16.09.17 20:00 Fassa Feldkirch under 3:2 1:0,1:2,1:0
12.09.17 19:30 Feldkirch Salzburg II under 3:2 2:0,1:2,0:0

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.02.18 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:3 3:2,2:1,1:0
31.01.18 19:00 Jesenice Zell Am See over 6:2 1:0,2:2,3:0
27.01.18 19:30 Zell Am See Jesenice under 1:0 1:0,0:0,0:0
20.01.18 19:30 Zell Am See Egna Wildgoose over 5:1 2:0,2:0,1:1
06.01.18 19:30 Lustenau Zell Am See over 5:6 0:0,3:3,2:3
04.01.18 20:00 Kitzbühel Zell Am See under 1:3 0:1,1:1,0:1
02.01.18 19:30 Zell Am See Feldkirch under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
30.12.17 19:30 Zell Am See Lustenau over 5:6pp 0:2,0:1,5:2,0:1
26.12.17 19:30 Zell Am See Bregenzerwald over 4:8 2:3,2:3,0:2
23.12.17 20:00 Val Pusteria Zell Am See over 6:4 3:1,3:1,0:2
20.12.17 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
16.12.17 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 5:1 2:0,2:1,1:0
09.12.17 19:30 Zell Am See Fassa under 3:2 0:1,0:1,3:0
06.12.17 19:30 Zell Am See Cortina under 0:3 0:1,0:2,0:0
02.12.17 20:30 Asiago Zell Am See under 5:0 0:0,3:0,2:0
29.11.17 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 6:1 3:1,2:0,1:0
25.11.17 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 3:1 0:1,1:0,2:0
15.11.17 19:30 Bregenzerwald Zell Am See over 6:1 2:1,0:0,4:0
11.11.17 19:30 Feldkirch Zell Am See over 8:1 2:0,6:0,0:1
05.11.17 16:30 Zell Am See Feldkirch under 1:4 0:0,1:0,0:4
04.11.17 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva under 3:0 3:0,0:0,0:0
28.10.17 20:30 Cortina Zell Am See over 4:2 2:0,0:1,2:1
22.10.17 16:30 Zell Am See Lustenau under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
21.10.17 19:30 Zell Am See Olimpia Ljublana over 2:5 0:1,1:2,1:2
18.10.17 19:30 Kitzbühel Zell Am See over 5:2 2:0,1:2,2:0
14.10.17 19:30 Zell Am See Vipiteno under 3:1 0:0,1:0,2:1
11.10.17 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See under 4:1 2:1,1:0,1:0
07.10.17 19:00 Egna Wildgoose Zell Am See under 1:2 0:1,0:1,1:0
03.10.17 19:30 Zell Am See Asiago over 2:6 1:4,1:0,0:2
30.09.17 20:00 Fassa Zell Am See over 4:3 2:1,0:1,2:1
24.09.17 18:30 Zell Am See Bregenzerwald over 6:3 1:1,3:1,2:1
23.09.17 19:30 Zell Am See Val Pusteria under 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
17.09.17 19:15 Salzburg II Zell Am See over 2:4 0:1,2:0,0:3
16.09.17 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 4:3 2:2,0:1,2:0
09.09.17 19:30 Lustenau Zell Am See under 2:3 0:0,2:1,0:2

Feldkirch


nenájdený žiadny zápas

Zell Am See


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
2. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
5. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
8. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
11. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
12. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
13. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
14. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
15. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
16. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
2. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
5. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
8. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
9. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
10. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
11. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
12. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
13. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
14. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
15. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
2. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
3. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
4. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
5. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
8. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
14. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
2. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
3. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
4. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
5. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
8. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
9. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
14. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0