Dinamo Maladzyechna VS Něman Grodno


Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno

not draw --22--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Dinamo Maladzyechna (T1) VS Něman Grodno (T2)

Dinamo Maladzyechna

Něman Grodno

Zaujímavé

Dinamo Maladzyechna

  • 61% prehier (30 zápasov) z celkového počtu 49 tímu Dinamo Maladzyechna.
  • Dinamo Maladzyechna už 22 zápasov v rade neremízovali.

Něman Grodno

  • Něman Grodno vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 49 vyhral 28 zápasov).

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 34 z 56 vzájomných zápasov, čo je 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2023/2024
29.12.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 1:7 1:1,0:3,0:3
27.12.2023 18:10 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 7:2 1:1,3:0,3:1
11.10.2023 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 6:3 2:1,1:1,3:1
09.10.2023 17:55 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:0 1:0,1:0,0:0
08.08.2023 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 4:1 1:0,1:1,2:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2022/2023
25.02.2023 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2ppsn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
17.11.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 1:0,0:2,0:2
15.11.2022 16:45 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:6 3:2,0:2,0:2
06.09.2022 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,0:1,2:0
04.09.2022 13:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 7:2 2:2,3:0,2:0
06.08.2022 13:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:5pp 0:4,2:0,2:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
04.01.2022 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:1,2:2,0:1
30.12.2021 16:55 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:2,0:0,1:1
08.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.10.2021 17:45 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 0:6 0:2,0:2,0:2
06.08.2021 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 3:5 1:1,0:1,2:3
Bielorusko / Ekstralegue / 2020/2021
16.02.2021 16:45 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,1:1,1:0
16.01.2021 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4pp 0:1,2:0,1:2,0:1
09.01.2021 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 0:2 0:0,0:1,0:1
14.11.2020 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,1:3,0:1
20.10.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,0:3,1:1
29.09.2020 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 4:0,0:0,1:2
07.09.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3ppsn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:2
18.08.2020 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
24.02.2020 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 1:0,1:3,0:0
09.02.2020 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 2:0,1:0,0:1
01.02.2020 13:30 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 2:0,1:1,1:2
20.01.2020 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:2 2:1,1:1,2:0
17.12.2019 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4pp 1:1,1:1,2:2,1:0
05.12.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 5:4pp 3:2,0:2,1:0,1:0
21.11.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.10.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:3 0:1,1:2,4:0
25.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 6:3 2:1,2:1,2:1
05.09.2019 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 5:4 1:2,4:2,0:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
26.01.2019 11:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:1,1:0,1:0
19.01.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1 1:1,1:0,0:0
20.12.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:0,1:1,0:3
05.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 3:4 0:3,1:1,2:0
24.11.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:1,1:1,0:0
25.10.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,0:0,1:1
02.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
13.09.2018 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,0:0,2:1
24.08.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:4 1:0,0:2,1:2
12.08.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
23.03.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.03.2018 16:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:0,0:1,1:0
18.03.2018 16:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:4 0:0,0:1,1:3
17.03.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:3 0:0,3:1,1:2
14.03.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 5:0 0:0,2:0,3:0
13.03.2018 17:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 0:0,1:2,1:0
16.02.2018 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:1,2:1,0:0
11.02.2018 15:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
11.01.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 1:2 0:2,0:0,1:0
09.12.2017 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:2 1:0,1:1,1:1
20.11.2017 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 2:6 0:2,1:1,1:3
02.11.2017 16:30 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 3:0 0:0,2:0,1:0

Dinamo Maladzyechna

18 - 9 - 29

Něman Grodno

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.02.24 11:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 4:8 1:2,0:3,3:3
01.02.24 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 4:1 3:0,1:0,0:1
30.01.24 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev over 2:4 0:2,1:0,1:2
27.01.24 11:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 4:2 2:0,1:0,1:2
25.01.24 17:25 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:1,0:1,0:1
23.01.24 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna over 4:2 0:0,1:2,3:0
20.01.24 15:55 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna over 8:2 3:0,3:1,2:1
18.01.24 16:55 Shakhtar Soligorsk Dinamo Maladzyechna under 4:0 1:0,1:0,2:0
14.01.24 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 1:3 0:0,0:2,1:1
12.01.24 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 1:3 1:1,0:0,0:2
08.01.24 15:55 Gomel Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
06.01.24 15:25 Gomel Dinamo Maladzyechna under 5:0 2:0,3:0,0:0
29.12.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 1:7 1:1,0:3,0:3
27.12.23 18:10 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 7:2 1:1,3:0,3:1
20.12.23 17:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna under 3:1 1:0,0:1,2:0
18.12.23 17:00 Vitebsk Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:0,2:2,1:1
10.12.23 15:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 1:3 0:0,1:0,0:3
08.12.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 3:1 2:0,0:0,1:1
03.12.23 11:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 7:1 3:1,2:0,2:0
01.12.23 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna over 3:5 0:1,1:3,2:1
27.11.23 18:10 Žlobin Dinamo Maladzyechna under 2:1 1:0,1:1,0:0
25.11.23 15:00 Žlobin Dinamo Maladzyechna over 6:4 3:1,1:3,2:0
21.11.23 17:30 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
19.11.23 12:40 Dinamo Maladzyechna Lokomotiv Orsha over 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,-:-
16.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
14.11.23 17:00 Brest Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:1,0:2,1:1
04.11.23 12:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 3:4sn 2:0,0:3,1:0,0:0,-:-
02.11.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Novopolock over 5:2 0:1,2:0,3:1
29.10.23 15:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 2:6 1:2,1:2,0:2
27.10.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk over 3:7 1:2,0:2,2:3
24.10.23 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
22.10.23 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 0:5 0:2,0:1,0:2
17.10.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
15.10.23 12:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 4:5pp 1:2,1:2,2:0,0:1
11.10.23 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 6:3 2:1,1:1,3:1
09.10.23 17:55 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.10.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk under 1:4 0:1,0:2,1:1
04.10.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Vitebsk over 2:5 1:1,0:3,1:1
29.09.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna over 5:2 1:1,0:0,4:1
27.09.23 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 0:1 0:1,0:0,0:0
24.09.23 12:45 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk under 0:5 0:2,0:2,0:1
22.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Junost Minsk over 5:4 1:3,2:1,2:0
18.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin over 2:5 1:1,1:2,0:2
16.09.23 16:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
12.09.23 18:00 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:3,3:0,0:0
10.09.23 17:55 Lokomotiv Orsha Dinamo Maladzyechna under 4:0 1:0,1:0,2:0
05.09.23 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 1:2 0:0,1:1,0:1
03.09.23 13:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 5:2 3:2,0:0,2:0
31.08.23 18:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna over 4:3 1:0,2:1,1:2

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.02.24 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,-:-
02.02.24 17:00 Něman Grodno Novopolock over 6:1 3:0,1:1,2:0
31.01.24 17:00 Něman Grodno Vitebsk under 1:2 1:0,0:2,0:0
28.01.24 11:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 2:4 1:2,1:1,0:1
26.01.24 17:00 Gomel Něman Grodno under 1:4 1:1,0:0,0:3
24.01.24 17:00 Žlobin Něman Grodno over 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
19.01.24 17:25 Něman Grodno Vitebsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
17.01.24 17:00 Něman Grodno Vitebsk under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-
13.01.24 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 4:6 0:3,3:1,1:2
11.01.24 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno over 4:2 2:0,1:0,1:2
07.01.24 17:25 Něman Grodno Junost Minsk under 3:2 0:2,2:0,1:0
05.01.24 17:00 Něman Grodno Junost Minsk over 5:1 2:1,1:0,2:0
29.12.23 17:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 1:7 1:1,0:3,0:3
27.12.23 18:10 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 7:2 1:1,3:0,3:1
20.12.23 17:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,2:0,1:1
18.12.23 17:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 4:2 2:2,1:0,1:0
09.12.23 15:00 Brest Něman Grodno under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
07.12.23 17:00 Brest Něman Grodno over 4:3 2:1,1:1,1:1
04.12.23 16:45 Něman Grodno Novopolock over 4:2 1:0,3:0,0:2
02.12.23 15:00 Něman Grodno Novopolock over 6:3 1:0,1:1,4:2
27.11.23 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:3 2:2,0:1,0:0
25.11.23 15:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 3:6 1:0,0:3,2:3
22.11.23 17:00 Něman Grodno Lida over 4:3pp 0:2,2:0,1:1,1:0
20.11.23 17:00 Něman Grodno Lida under 2:0 0:0,1:0,1:0
15.11.23 16:55 Gomel Něman Grodno under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
16:55 Gomel Něman Grodno under 5:0 0:0,3:0,2:0
05.11.23 15:00 Něman Grodno Žlobin under 2:0 0:0,1:0,1:0
03.11.23 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 1:0,0:0,2:0
30.10.23 17:00 Vitebsk Něman Grodno over 5:3 1:0,1:2,3:1
28.10.23 16:00 Vitebsk Něman Grodno under 2:1 2:1,0:0,0:0
23.10.23 18:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 8:3 2:2,4:1,2:0
21.10.23 16:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:0,1:0,2:1
18.10.23 18:55 Junost Minsk Něman Grodno under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
16.10.23 19:10 Junost Minsk Něman Grodno under 4:0 3:0,1:0,0:0
11.10.23 18:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 6:3 2:1,1:1,3:1
09.10.23 17:55 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:0 1:0,1:0,0:0
06.10.23 18:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 4:2 2:0,2:1,0:1
04.10.23 18:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 4:5 3:0,0:4,1:1
30.09.23 12:45 Něman Grodno Brest over 4:3 2:0,0:1,2:2
28.09.23 18:00 Něman Grodno Brest under 3:2 1:1,1:1,1:0
23.09.23 13:00 Novopolock Něman Grodno over 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
21.09.23 18:00 Novopolock Něman Grodno over 3:5 1:1,2:2,0:2
18.09.23 18:25 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.23 10:55 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
11.09.23 18:00 Lida Něman Grodno under 1:4 0:1,1:3,0:0
09.09.23 13:00 Lida Něman Grodno over 3:5 0:3,2:0,1:2
06.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5 2:1,1:3,1:1
04.09.23 18:00 Něman Grodno Gomel under 4:1 1:1,1:0,2:0
30.08.23 18:25 Žlobin Něman Grodno over 5:4 1:2,0:2,4:0

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 17:00 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna H2H
27.02.2024 17:00 Novopolock Dinamo Maladzyechna H2H

Něman Grodno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 17:00 Něman Grodno Lida H2H
26.02.2024 16:45 Žlobin Něman Grodno H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 53 34 4 0 11 101 203 102 84
2. Vitebsk 53 27 6 4 6 57 158 101 82
3. Junost Minsk 53 20 7 8 3 55 164 109 76
4. Něman Grodno 53 27 3 6 8 37 177 140 72
5. Gomel 53 17 7 4 13 35 161 126 67
6. Žlobin 53 19 5 3 18 11 153 142 61
7. Brest 53 14 4 8 15 -27 107 134 52
8. Novopolock 53 10 7 3 23 -28 125 153 51
9. Lokomotiv Orsha 53 0 8 9 19 -47 120 167 41
10. Lida 53 10 3 4 28 -58 112 170 37
11. Khimvolokno Mogilev 53 11 3 2 32 -73 129 202 36
12. Dinamo Maladzyechna 53 12 1 7 25 -63 127 190 35
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 28 16 4 1 2 40 91 51 49
2. Něman Grodno 27 19 1 2 2 41 94 53 44
3. Shakhtar Soligorsk 26 14 3 0 6 51 99 48 40
4. Junost Minsk 27 11 3 5 0 27 81 54 39
5. Gomel 25 15 2 0 6 43 84 41 38
6. Žlobin 26 11 3 1 7 21 84 63 35
7. Novopolock 26 5 5 1 9 -5 70 75 31
8. Brest 26 8 2 5 4 -6 56 62 29
9. Khimvolokno Mogilev 27 9 1 1 14 -19 77 96 23
10. Dinamo Maladzyechna 27 7 1 5 8 -22 76 98 23
11. Lokomotiv Orsha 27 1 3 6 8 -24 59 83 20
12. Lida 26 2 2 1 17 -31 55 86 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 27 20 1 0 5 50 104 54 44
2. Junost Minsk 26 9 4 3 3 28 83 55 37
3. Vitebsk 25 11 2 3 4 17 67 50 33
4. Gomel 28 2 5 4 7 -8 77 85 29
5. Něman Grodno 26 8 2 4 6 -4 83 87 28
6. Žlobin 27 8 2 2 11 -10 69 79 26
7. Brest 27 6 2 3 11 -21 51 72 23
8. Lida 27 8 1 3 11 -27 57 84 23
9. Lokomotiv Orsha 26 -1 5 3 11 -23 61 84 21
10. Novopolock 27 5 2 2 14 -23 55 78 20
11. Khimvolokno Mogilev 26 2 2 1 18 -54 52 106 13
12. Dinamo Maladzyechna 26 5 0 2 17 -41 51 92 12