HokejLive.netRuskoMHL › Výsledky

MHL - Rusko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
26.01.2021 13:00 Tolpar Ufa U21 - Irbis Kazan U21 0:1 0:0,0:0,0:0
25.01.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-Varyagi U21 3:4 2:0,1:1,0:2
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sarmaty Orenburg U21 6:2 1:1,5:0,0:1
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:1 2:0,0:1,0:0
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Ladia Tolyatti U21 8:2 3:0,2:2,3:0
24.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 1:2 1:0,0:1,0:1
12:00 Almaz Cherepovets U21 - Krylya Sovetov MHC U21 4:5 0:3,2:2,2:0
11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sarmaty Orenburg U21 6:1 2:0,3:0,1:1
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21 6:1 0:0,4:1,2:0
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Ladia Tolyatti U21 1:5 0:1,1:2,0:2
11:00 Atlanty Mytishchi U21 - Dynamo St.Petersburg U21 4:0 2:0,0:0,2:0
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-Varyagi U21 4:1 0:1,2:0,2:0
11:00 Loko Yaroslavl U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4:1 1:1,0:0,3:0
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Kapitan Stupino U21 8:4 2:2,2:1,4:1
10:00 HC MVD Balashikha U21 - Taifun Primorsky Krai U21 4:5 1:2,3:1,0:1
09:00 Tyumen Legion U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 1:4 0:1,0:2,1:1
09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4:3 0:0,1:1,2:2
23.01.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 3:4 2:2,1:1,0:1
12:00 Almaz Cherepovets U21 - Krylya Sovetov MHC U21 7:2 2:1,3:1,2:0
11:00 HC MVD Balashikha U21 - Taifun Primorsky Krai U21 3:2 0:0,1:2,1:0
11:00 Loko Yaroslavl U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 13:2 5:1,3:1,5:0
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Kapitan Stupino U21 4:1 2:0,0:0,2:1
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21 6:4 2:2,2:2,2:0
11:00 Atlanty Mytishchi U21 - Dynamo St.Petersburg U21 5:4 2:1,1:2,2:1
09:00 Avto Yekaterinburg U21 - Irbis Kazan U21 2:1 0:0,2:1,0:0
09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 1:2 1:0,0:1,0:1
09:00 Tolpar Ufa U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 3:2 0:1,0:0,2:1
09:00 Tyumen Legion U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0:12 0:2,0:6,0:4
22.01.2021 14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Irbis Kazan U21 0:1 0:0,0:0,0:0
13:00 Tolpar Ufa U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:4 0:0,1:0,1:4
12:00 Omskye Yastreby U21 - Kuznetskie Medvedi U21 4:1 2:1,1:0,1:0
21.01.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Ladia Tolyatti U21 5:9 2:3,0:2,3:4
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sarmaty Orenburg U21 4:3 1:0,3:0,0:3
11:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-Varyagi U21 5:3 1:1,1:2,3:0
20.01.2021 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-Varyagi U21 7:1 2:0,2:1,3:0
17:00 HC MVD Balashikha U21 - Sakhalinskie Akuly U21 2:3 2:2,0:0,0:0
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Kapitan Stupino U21 4:2 0:1,2:0,2:1
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21 2:3 0:1,2:0,0:1
16:30 Almaz Cherepovets U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 3:4 1:2,1:1,1:1
16:00 Loko Yaroslavl U21 - Krylya Sovetov MHC U21 5:0 0:0,2:0,3:0
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sarmaty Orenburg U21 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21 2:3 0:1,2:0,0:2
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 5:2 1:0,1:1,3:1
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Ladia Tolyatti U21 1:3 0:1,0:1,1:1
13:00 Tyumen Legion U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 1:7 0:1,0:2,1:4
13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4:3 0:1,1:2,2:0
12:00 Omskye Yastreby U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5:3 2:1,2:1,1:1
19.01.2021 17:00 HC MVD Balashikha U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:2 1:0,2:1,0:1
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Kapitan Stupino U21 3:1 0:1,2:0,1:0
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21 5:1 1:0,2:0,2:1
16:30 Almaz Cherepovets U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9:2 3:2,4:0,2:0
16:00 Loko Yaroslavl U21 - Krylya Sovetov MHC U21 2:3 1:1,0:0,1:1
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21 3:1 0:1,1:0,2:0
13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 1:4 0:1,1:0,0:3
13:00 Tyumen Legion U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:3 0:0,1:0,1:3
12:00 Omskye Yastreby U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0:1 0:0,0:1,0:0
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 2:1 1:0,1:1,0:0
16.01.2021 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Sakhalinskie Akuly U21 4:1 0:1,2:0,2:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - Dynamo St.Petersburg U21 1:4 0:1,0:2,1:1
10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:1 0:0,0:1,1:0
15.01.2021 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Sakhalinskie Akuly U21 4:3 1:0,3:2,0:1
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 1:3 1:2,0:0,0:1
14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5:3 1:0,3:1,1:2
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4:1 2:0,0:0,2:1
14.01.2021 17:30 HK Riga U21 - MHC Spartak Moscow U21 1:6 0:3,1:2,0:1
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 3:5 2:2,1:1,0:2
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:3 0:1,1:1,1:1
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Tolpar Ufa U21 4:3 1:2,2:0,1:1
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0:4 0:1,0:3,0:0
13.01.2021 17:30 HK Riga U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:4 2:1,0:1,1:1
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 2:1 1:0,1:1,0:0
17:00 Kapitan Stupino U21 - Almaz Cherepovets U21 3:4 2:2,0:1,1:0
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Loko Yaroslavl U21 0:2 0:0,0:2,0:0
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Tolpar Ufa U21 1:2 0:1,1:1,0:0
12.01.2021 17:00 Kapitan Stupino U21 - Almaz Cherepovets U21 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Loko Yaroslavl U21 1:5 0:4,0:0,1:1
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sarmaty Orenburg U21 2:3 0:1,2:1,0:1
15:00 Irbis Kazan U21 - Ladia Tolyatti U21 3:4 0:1,1:0,2:2
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Dynamo St.Petersburg U21 2:5 0:1,1:2,1:2
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-Varyagi U21 6:2 0:2,3:0,3:0
11.01.2021 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HC MVD Balashikha U21 4:2 0:1,2:1,2:0
15:00 Irbis Kazan U21 - Ladia Tolyatti U21 3:4 1:1,1:1,1:1
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sarmaty Orenburg U21 5:0 1:0,3:0,1:0
14:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:3 1:0,1:1,0:1
13:00 Tyumen Legion U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:4 0:2,3:2,0:0
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Dynamo St.Petersburg U21 1:3 0:2,0:1,1:0
10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 1:8 1:1,0:5,0:2
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-Varyagi U21 2:3 1:0,1:2,0:0
10.01.2021 11:00 Atlanty Mytishchi U21 - Mikhaylov Academy U21 4:3 0:1,2:1,1:1
11:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HC MVD Balashikha U21 2:5 1:1,0:3,1:1
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 4:2 1:0,2:1,1:1
10:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:7 0:0,1:5,1:2
09:00 Tyumen Legion U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:4 2:1,1:1,0:1
03:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 0:8 0:3,0:2,0:3
09.01.2021 11:00 Atlanty Mytishchi U21 - Mikhaylov Academy U21 2:3 0:0,0:2,2:1
11:00 Kapitan Stupino U21 - Loko Yaroslavl U21 2:3 2:1,0:0,0:1
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - MHC Spartak Moscow U21 2:3 0:0,2:0,0:2
11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Almaz Cherepovets U21 5:3 3:0,1:3,1:0
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 3:2 0:0,2:2,0:0
08.01.2021 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - MHC Spartak Moscow U21 4:1 1:1,0:0,3:0
11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Almaz Cherepovets U21 9:4 4:2,3:0,2:2
11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Ladia Tolyatti U21 4:1 3:0,1:1,0:0
11:00 Irbis Kazan U21 - Sarmaty Orenburg U21 6:1 1:1,2:0,3:0
11:00 Kapitan Stupino U21 - Loko Yaroslavl U21 1:3 1:2,0:0,0:1
10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 5:1 1:1,1:0,3:0
09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tyumen Legion U21 6:2 2:1,2:1,2:0
08:00 Omskye Yastreby U21 - Tolpar Ufa U21 1:2 1:0,0:0,0:2
07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 1:3 1:1,0:1,0:1
04:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Dynamo St.Petersburg U21 1:0 0:0,0:0,0:0
04:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-Varyagi U21 3:2 0:1,2:0,1:1
07.01.2021 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Ladia Tolyatti U21 2:0 1:0,1:0,0:0
11:00 Irbis Kazan U21 - Sarmaty Orenburg U21 5:0 2:0,2:0,1:0
11:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 0:2 0:0,0:0,0:2
10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 5:3 1:0,2:2,2:1
09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tyumen Legion U21 2:0 0:0,1:0,1:0
08:00 Omskye Yastreby U21 - Tolpar Ufa U21 1:2 0:1,1:0,0:1
07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 4:2 0:0,2:2,2:0
04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HC MVD Balashikha U21 1:4 1:1,0:2,0:1
04:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Dynamo St.Petersburg U21 0:1 0:0,0:1,0:0
04:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-Varyagi U21 4:5 0:2,3:2,1:0
06.01.2021 11:00 Atlanty Mytishchi U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:2 0:1,1:1,1:0
11:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 0:3 0:0,0:0,0:3
03:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HC MVD Balashikha U21 3:8 1:1,1:4,1:3
05.01.2021 17:30 HK Riga U21 - Mikhaylov Academy U21 6:2 1:1,4:1,1:0
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21 0:2 0:1,0:0,0:1
04.01.2021 17:30 HK Riga U21 - Mikhaylov Academy U21 1:4 0:1,0:2,1:1
11:00 Atlanty Mytishchi U21 - MHC Spartak Moscow U21 2:3 1:1,1:1,0:1
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21 1:2 0:1,1:1,0:0
30.12.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 2:5 2:2,0:0,0:3
29.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 3:4 1:3,0:0,2:1
16:30 Almaz Cherepovets U21 - Atlanty Mytishchi U21 1:2 0:0,1:0,0:1
16:00 Loko Yaroslavl U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 3:2 1:1,2:0,0:1
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 3:2 1:0,1:0,1:2
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2:1 0:0,1:1,0:0
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krylya Sovetov MHC U21 4:1 1:1,0:0,3:0
28.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 4:3 2:0,1:2,1:1
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tolpar Ufa U21 3:2 0:0,0:0,2:2
12:00 Omskye Yastreby U21 - Avto Yekaterinburg U21 4:2 2:0,2:2,0:0
11:00 Almaz Cherepovets U21 - Atlanty Mytishchi U21 3:1 1:0,1:1,1:0
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 3:4 1:2,1:2,1:0
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krylya Sovetov MHC U21 2:4 1:1,1:2,0:1
27.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 - Mikhaylov Academy U21 0:4 0:1,0:1,0:2
11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:4 1:2,1:1,1:0
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:5 2:2,1:0,0:3
11:00 HC MVD Balashikha U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 4:2 1:2,2:0,1:0
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21 4:2 1:1,3:0,0:1
08:00 Omskye Yastreby U21 - Avto Yekaterinburg U21 1:2 0:0,0:2,1:0
07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tolpar Ufa U21 3:1 0:0,0:1,3:0
26.12.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 - Mikhaylov Academy U21 3:2 0:2,1:0,1:0
13:00 Sarmaty Orenburg U21 - Sputnik Almetievsk U21 5:1 0:0,3:1,2:0
12:00 Almaz Cherepovets U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 6:2 1:1,4:1,1:0
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21 2:5 1:1,0:2,1:2
11:00 HC MVD Balashikha U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 4:2 1:0,3:1,0:1
11:00 Loko Yaroslavl U21 - Atlanty Mytishchi U21 4:5 1:3,2:0,1:1
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21 4:2 1:1,1:1,2:0
11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 0:1 0:0,0:0,0:0
25.12.2020 16:30 Almaz Cherepovets U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 3:2 2:0,1:2,0:0
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Sputnik Almetievsk U21 3:2 2:1,0:1,0:0
11:00 Loko Yaroslavl U21 - Atlanty Mytishchi U21 2:1 0:0,1:0,1:1
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Krylya Sovetov MHC U21 2:1 0:0,0:0,1:1
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 3:0 1:0,0:0,2:0
24.12.2020 13:00 Tolpar Ufa U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5:2 0:0,3:2,2:0
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Krylya Sovetov MHC U21 4:5 2:2,0:3,2:0
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2:4 1:2,0:2,1:0
23.12.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 - Kapitan Stupino U21 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 3:2 1:1,0:1,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21 4:0 1:0,1:0,2:0
12:30 Tolpar Ufa U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:1 0:0,0:1,2:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:5 1:1,0:2,2:2
22.12.2020 17:30 HK Riga U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 1:7 1:3,0:2,0:2
17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Almaz Cherepovets U21 1:3 0:1,0:2,1:0
17:00 HC MVD Balashikha U21 - Kapitan Stupino U21 6:1 1:0,2:1,3:0
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 3:2 2:1,1:0,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21 2:3 0:0,1:0,1:2
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 3:0 1:0,0:0,2:0
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:5 1:1,1:3,1:1
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Tyumen Legion U21 4:1 1:0,2:1,1:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - MHC Spartak Moscow U21 0:4 0:0,0:3,0:1
11:00 Irbis Kazan U21 - Sputnik Almetievsk U21 3:1 1:1,2:0,0:0
21.12.2020 17:30 HK Riga U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 3:4 0:1,1:1,2:1
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1:3 1:1,0:0,0:2
15:00 Irbis Kazan U21 - Sputnik Almetievsk U21 2:3 1:2,0:0,1:1
14:00 Ladia Tolyatti U21 - Tyumen Legion U21 4:0 1:0,1:0,2:0
13:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 1:4 1:0,0:0,0:4
11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 4:6 2:2,2:1,0:3
11:00 Atlanty Mytishchi U21 - Almaz Cherepovets U21 2:6 0:0,2:5,0:1
10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21 0:9 0:1,0:4,0:4
20.12.2020 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 3:5 0:1,1:3,2:1
07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Omskye Yastreby U21 3:1 0:0,1:1,2:0
04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21 1:2 0:1,1:0,0:1
19.12.2020 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Omskye Yastreby U21 2:3 1:1,1:0,0:1
18.12.2020 17:00 Kapitan Stupino U21 - Taifun Primorsky Krai U21 4:3 1:0,3:1,0:2
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21 2:3 0:0,0:0,2:2
17:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 3:5 2:1,0:2,1:2
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21 3:2 0:0,1:2,2:0
15:00 Irbis Kazan U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 6:7 1:4,2:2,3:1
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tyumen Legion U21 2:5 0:1,1:3,1:1
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sputnik Almetievsk U21 4:1 1:0,2:0,1:1
14:00 Ladia Tolyatti U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 1:3 1:1,0:1,0:1
17.12.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 4:2 1:1,1:1,2:0
17:00 Kapitan Stupino U21 - Taifun Primorsky Krai U21 3:5 1:1,2:2,0:2
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:1 1:0,0:1,2:0
16:30 Almaz Cherepovets U21 - SKA-Varyagi U21 3:1 0:0,3:0,0:1
16:00 Loko Yaroslavl U21 - Dynamo St.Petersburg U21 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sputnik Almetievsk U21 1:4 0:1,0:1,1:2
15:00 Irbis Kazan U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 2:1 1:0,0:1,0:0
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tyumen Legion U21 4:1 1:0,3:1,0:0
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0:3 0:1,0:1,0:1
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21 0:2 0:1,0:1,0:0
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:2 1:0,2:0,0:2
16.12.2020 16:30 Almaz Cherepovets U21 - SKA-Varyagi U21 3:1 2:0,0:1,1:0
16:00 Loko Yaroslavl U21 - Dynamo St.Petersburg U21 3:0 1:0,2:0,0:0
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 1:2 1:0,0:1,0:0
15.12.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - HC MVD Balashikha U21 3:2 0:0,2:1,0:1
17:00 Mikhaylov Academy U21 - MHC Spartak Moscow U21 0:4 0:1,0:1,0:2
14.12.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - HC MVD Balashikha U21 1:5 0:1,1:2,0:2
17:00 Kapitan Stupino U21 - Sakhalinskie Akuly U21 5:3 0:1,3:0,2:2
17:00 Mikhaylov Academy U21 - MHC Spartak Moscow U21 0:6 0:2,0:0,0:4
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21 5:2 1:1,3:1,1:0
16:30 Almaz Cherepovets U21 - Dynamo St.Petersburg U21 4:1 0:0,1:0,3:1
14:30 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 5:2 2:1,1:0,2:1
11:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tolpar Ufa U21 2:1 1:0,0:0,1:1
13.12.2020 11:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-Varyagi U21 4:2 2:1,0:1,2:0
11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21 3:6 3:1,0:2,0:3
11:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4:2 0:0,0:1,4:1
11:00 Kapitan Stupino U21 - Sakhalinskie Akuly U21 2:3 0:1,2:0,0:1
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 4:1 0:0,2:0,2:1
07:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tolpar Ufa U21 0:5 0:0,0:3,0:2
12.12.2020 12:00 Almaz Cherepovets U21 - Dynamo St.Petersburg U21 3:1 1:0,2:1,0:0
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 2:1 0:1,0:0,1:0
11:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-Varyagi U21 3:2 1:0,1:2,0:0
11:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 7:2 2:0,2:0,3:2
10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Irbis Kazan U21 0:2 0:0,0:0,0:2
09:00 Sarmaty Orenburg U21 - Omskye Yastreby U21 0:2 0:1,0:1,0:0
09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sputnik Almetievsk U21 1:2 0:0,1:1,0:1
09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 3:6 1:3,1:2,1:1
09:00 Tyumen Legion U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 2:3 1:1,1:0,0:1
11.12.2020 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Omskye Yastreby U21 3:6 1:3,0:0,2:3
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4:2 0:0,1:0,3:2
09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sputnik Almetievsk U21 2:1 1:0,0:1,0:0
09:00 Tyumen Legion U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 5:3 1:0,1:1,3:2
10.12.2020 12:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Irbis Kazan U21 8:1 2:0,3:0,3:1
12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:1 0:0,1:0,1:1
11:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:4 2:1,1:0,0:2
09.12.2020 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 2:4 1:0,0:2,1:2
11:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Avto Yekaterinburg U21 1:5 0:0,0:3,1:2
08.12.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 3:1 2:0,1:0,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 1:5 0:0,0:3,1:2
14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 5:4 3:3,0:1,2:0
14:00 Ladia Tolyatti U21 - Omskye Yastreby U21 3:1 0:0,0:1,3:0
13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 2:3 0:1,0:1,2:0
13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Irbis Kazan U21 2:1 0:0,1:0,0:1
09:00 Tyumen Legion U21 - Sputnik Almetievsk U21 0:1 0:0,0:0,0:1
07:00 Sarmaty Orenburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5:3 0:3,1:0,4:0
04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Kapitan Stupino U21 4:5 1:1,1:1,2:2
07.12.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Loko Yaroslavl U21 1:2 1:0,0:0,0:2
14:00 Ladia Tolyatti U21 - Omskye Yastreby U21 4:2 1:0,0:1,3:1
14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 1:2 0:1,1:0,0:1
13:00 Tyumen Legion U21 - Sputnik Almetievsk U21 0:4 0:1,0:0,0:3
13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 8:1 5:0,1:1,2:0
12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Irbis Kazan U21 1:3 0:0,1:3,0:0
12:30 Sarmaty Orenburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 2:3 0:1,1:0,1:2
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21 4:2 0:1,4:1,0:0
10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Kapitan Stupino U21 1:3 1:0,0:2,0:1
06.12.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 - Loko Yaroslavl U21 0:2 0:0,0:1,0:1
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21 4:3 2:0,1:1,0:2
05.12.2020 09:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sarmaty Orenburg U21 2:1 0:0,1:1,1:0
04.12.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Kapitan Stupino U21 4:2 0:2,4:0,0:0
17:00 SKA-Varyagi U21 - HC MVD Balashikha U21 2:3 0:2,0:0,2:0
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sarmaty Orenburg U21 3:1 1:0,2:0,0:1
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 1:2 1:1,0:0,0:0
10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 3:2 0:1,1:0,1:1
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Atlanty Mytishchi U21 3:4 0:0,0:3,3:1
03.12.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Kapitan Stupino U21 1:2 0:0,1:0,0:1
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Almaz Cherepovets U21 1:4 1:1,0:1,0:2
17:00 SKA-Varyagi U21 - HC MVD Balashikha U21 4:1 1:1,3:0,0:0
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21 2:4 1:1,1:2,0:1
10:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 3:0 1:0,1:0,1:0
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Atlanty Mytishchi U21 3:1 0:1,2:0,1:0
04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 1:6 0:3,1:1,0:2
02.12.2020 17:00 Mikhaylov Academy U21 - Almaz Cherepovets U21 2:3 1:0,1:2,0:1
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21 2:1 0:0,2:0,0:1
13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 3:2 2:2,0:0,0:0
13:00 Tyumen Legion U21 - Irbis Kazan U21 0:4 0:0,0:3,0:1
01.12.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:0 0:0,1:0,2:0
13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:1 0:0,1:0,1:1
13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tolpar Ufa U21 1:6 0:2,0:3,1:1
30.11.2020 17:30 HK Riga U21 - Krylya Sovetov MHC U21 3:4 1:1,2:2,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21 2:1 0:1,1:0,1:0
14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 4:3 1:1,0:2,2:0
13:00 Tyumen Legion U21 - Irbis Kazan U21 0:5 0:2,0:2,0:1
12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tolpar Ufa U21 3:1 2:0,0:1,1:0
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 5:1 2:0,2:0,1:1
12:00 Omskye Yastreby U21 - Sputnik Almetievsk U21 0:4 0:2,0:2,0:0
11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 3:2 0:0,0:2,2:0
10:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Atlanty Mytishchi U21 5:2 1:0,1:0,3:2
09:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 2:6 1:2,0:1,1:3
29.11.2020 12:00 HK Riga U21 - Krylya Sovetov MHC U21 3:5 1:2,0:1,2:2
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21 3:2 0:0,0:1,2:1
11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 1:3 0:1,1:2,0:0
08:00 Omskye Yastreby U21 - Sputnik Almetievsk U21 2:4 0:0,2:2,0:2
07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 5:1 3:0,1:1,1:0
04:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 1:2 0:0,1:0,0:1
04:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Atlanty Mytishchi U21 3:5 2:1,0:3,1:1
28.11.2020 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Irbis Kazan U21 2:3 1:1,0:1,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Ladia Tolyatti U21 4:5 0:1,2:3,2:1
10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tolpar Ufa U21 4:3 2:1,1:2,1:0
09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:1 0:0,0:0,3:1
09:00 Tyumen Legion U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 1:2 0:0,0:1,1:0
27.11.2020 16:00 Loko Yaroslavl U21 - Almaz Cherepovets U21 2:1 0:1,1:0,0:0
14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tolpar Ufa U21 2:1 0:0,0:0,2:1
13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Irbis Kazan U21 2:5 0:2,2:3,0:0
13:00 Tyumen Legion U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 0:4 0:0,0:2,0:2
11:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Ladia Tolyatti U21 3:2 0:0,0:2,3:0
26.11.2020 17:30 HK Riga U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 7:3 1:1,3:2,3:0
17:00 Kapitan Stupino U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 0:3 0:0,0:1,0:2
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Atlanty Mytishchi U21 3:5 0:0,3:4,0:1
16:00 Loko Yaroslavl U21 - Almaz Cherepovets U21 5:2 3:1,1:1,1:0
12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 1:5 1:1,0:2,0:2
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sputnik Almetievsk U21 1:2 0:2,0:0,1:0
12:00 Omskye Yastreby U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 6:3 2:0,1:2,3:1
25.11.2020 17:30 HK Riga U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 1:2 0:0,0:0,1:1
17:00 Kapitan Stupino U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 1:4 1:2,0:0,0:2
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Atlanty Mytishchi U21 2:3 1:0,1:1,0:1
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sputnik Almetievsk U21 2:3 1:1,1:0,0:2
12:00 Omskye Yastreby U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 9:1 0:0,5:0,4:1
24.11.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:1 1:1,0:0,2:0
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21 4:0 2:0,1:0,1:0
14:30 Kuznetskie Medvedi U21 - Sarmaty Orenburg U21 0:1 0:0,0:1,0:0
23.11.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 - MHC Spartak Moscow U21 5:2 2:1,2:1,1:0
14:30 Kuznetskie Medvedi U21 - Sarmaty Orenburg U21 1:3 1:1,0:2,0:0
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21 5:1 1:1,2:0,2:0
22.11.2020 11:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krylya Sovetov MHC U21 3:4 0:1,1:2,2:0
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21 3:2 1:1,2:1,0:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:1 1:0,1:1,1:0
09:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tyumen Legion U21 4:1 0:1,2:0,2:0
09:00 Tolpar Ufa U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4:2 0:2,2:0,2:0
21.11.2020 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Omskye Yastreby U21 5:2 0:0,2:1,3:1
11:00 Irbis Kazan U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6:1 2:0,1:1,3:0
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21 1:2 1:0,0:0,0:1
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 7:1 1:1,5:0,1:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:0 0:0,1:0,2:0
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 2:1 2:0,0:1,0:0
10:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krylya Sovetov MHC U21 3:2 0:0,2:1,1:1
09:00 Tolpar Ufa U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2:1 1:0,1:0,0:1
20.11.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 - Mikhaylov Academy U21 3:2 1:0,1:2,1:0
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21 1:0 0:0,0:0,0:0
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Omskye Yastreby U21 4:2 3:0,1:2,0:0
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6:3 2:1,2:2,2:0
15:00 Irbis Kazan U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4:2 0:1,0:1,4:0
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 7:0 3:0,3:0,1:0
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Tyumen Legion U21 1:3 0:1,1:1,0:1
14:30 Sarmaty Orenburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:4 0:1,2:2,0:1
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 3:0 2:0,0:0,1:0
19.11.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 - Mikhaylov Academy U21 5:1 1:0,2:0,2:1
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Kapitan Stupino U21 2:1 1:0,0:0,1:1
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21 9:1 2:0,4:0,3:1
14:30 Sarmaty Orenburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 3:1 2:1,0:0,1:0
14:00 Ladia Tolyatti U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:5 1:2,1:1,0:2
18.11.2020 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Kapitan Stupino U21 4:2 1:1,1:1,2:0
17:00 SKA-Varyagi U21 - Taifun Primorsky Krai U21 5:0 1:0,2:0,2:0
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21 1:2 0:0,0:1,1:0
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6:2 1:0,3:1,2:1
13:00 Tolpar Ufa U21 - Tyumen Legion U21 3:2 3:2,0:0,0:0
12:00 HK Riga U21 - Loko Yaroslavl U21 1:3 0:0,1:1,0:2
17.11.2020 17:30 HK Riga U21 - Loko Yaroslavl U21 0:2 0:2,0:0,0:0
17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 6:2 2:0,1:1,3:1
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21 4:1 2:1,1:0,1:0
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6:2 3:1,1:1,2:0
15:00 Irbis Kazan U21 - Omskye Yastreby U21 3:0 1:0,2:0,0:0
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21 2:1 0:0,1:0,1:1
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 6:5 2:1,1:3,2:1
14:30 Avto Yekaterinburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 2:1 0:1,0:0,1:0
13:00 Tolpar Ufa U21 - Tyumen Legion U21 8:1 2:0,3:0,3:1
11:00 SKA-Varyagi U21 - Taifun Primorsky Krai U21 3:1 0:0,0:1,3:0
16.11.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 5:3 2:1,1:1,2:1
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6:1 2:0,2:0,2:1
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 5:4 1:1,2:1,2:2
13:00 Sarmaty Orenburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:3 1:0,0:1,1:2
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 0:4 0:1,0:1,0:2
15.11.2020 13:00 Sarmaty Orenburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 1:5 0:1,1:3,0:1
11:00 Irbis Kazan U21 - Omskye Yastreby U21 1:2 0:1,1:0,0:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 3:1 0:0,1:0,2:1
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4:5 1:1,3:2,0:1
14.11.2020 15:00 Mikhaylov Academy U21 - Taifun Primorsky Krai U21 2:4 1:1,0:2,1:1
11:00 Kapitan Stupino U21 - HK Riga U21 3:2 0:0,1:1,1:1
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21 2:3 0:2,1:0,1:0
11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sputnik Almetievsk U21 1:4 0:2,0:2,1:0
13.11.2020 17:00 HC MVD Balashikha U21 - Loko Yaroslavl U21 4:1 0:1,3:0,1:0
17:00 Kapitan Stupino U21 - HK Riga U21 7:3 3:1,1:0,3:2
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Taifun Primorsky Krai U21 1:3 0:2,1:0,0:1
17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21 3:1 1:0,0:0,2:1
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:2 0:0,2:1,1:1
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 0:5 0:1,0:3,0:1
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sputnik Almetievsk U21 2:3 1:0,1:1,0:2
12.11.2020 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21 4:2 1:0,1:1,2:1
11:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 1:2 0:0,1:1,0:0
11:00 HC MVD Balashikha U21 - Loko Yaroslavl U21 4:3 2:1,2:0,0:2
11.11.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 SKA-Varyagi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 1:3 1:0,0:2,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21 1:2 1:0,0:1,0:0
10.11.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 1:7 1:1,0:2,0:4
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Sakhalinskie Akuly U21 2:5 1:1,1:2,0:2
17:00 SKA-Varyagi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4:2 3:0,1:2,0:0
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21 3:1 0:1,1:0,2:0
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Irbis Kazan U21 1:2 0:0,1:2,0:0
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21 3:5 2:1,0:3,1:1
09.11.2020 17:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21 3:4 1:0,1:1,1:3
17:00 HC MVD Balashikha U21 - Almaz Cherepovets U21 4:1 1:1,0:0,3:0
17:00 Mikhaylov Academy U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:4 1:1,0:0,2:2
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4:3 0:2,3:0,0:1
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21 4:0 2:0,1:0,1:0
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 3:8 1:1,1:4,1:3
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4:2 0:0,1:1,3:1
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Irbis Kazan U21 0:1 0:1,0:0,0:0
13:00 Tyumen Legion U21 - Omskye Yastreby U21 3:4 1:1,0:1,2:2
08.11.2020 11:00 HC MVD Balashikha U21 - Almaz Cherepovets U21 4:2 0:0,2:1,2:1
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Tolpar Ufa U21 5:3 1:2,4:0,0:1
11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:3 1:2,0:0,1:1
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21 2:1 0:0,1:0,1:1
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 3:4 0:1,0:2,3:1
09:00 Sarmaty Orenburg U21 - Avto Yekaterinburg U21 2:4 1:1,0:1,1:2
09:00 Tyumen Legion U21 - Omskye Yastreby U21 1:2 0:1,0:1,1:0
09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 2:3 0:0,2:2,0:0
07.11.2020 13:00 Sarmaty Orenburg U21 - Avto Yekaterinburg U21 0:3 0:1,0:2,0:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - Krylya Sovetov MHC U21 1:2 0:0,0:1,1:1
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4:1 3:0,0:0,1:1
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Tolpar Ufa U21 2:3 1:1,0:0,1:2
06.11.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:1 2:0,0:0,1:1
17:00 SKA-Varyagi U21 - Krylya Sovetov MHC U21 2:4 2:2,0:1,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 5:2 1:0,2:2,2:0
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21 3:4 1:1,2:0,0:2
05.11.2020 17:30 HK Riga U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 4:3 1:1,1:1,1:1
17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Sakhalinskie Akuly U21 5:2 1:0,3:1,1:1
16:30 Almaz Cherepovets U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:1 2:0,0:0,1:1
16:00 Loko Yaroslavl U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 2:4 1:0,1:2,0:2
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21 4:3 1:0,2:3,0:0
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Omskye Yastreby U21 2:3 1:1,0:0,1:1
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:6 0:1,1:4,1:1
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:3 0:0,1:1,1:2
13:00 Tyumen Legion U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 3:4 0:2,0:1,3:0
04.11.2020 17:30 HK Riga U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 2:4 0:0,2:2,0:2
13:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tolpar Ufa U21 1:6 0:2,0:3,1:1
12:00 Almaz Cherepovets U21 - MHC Spartak Moscow U21 5:2 3:0,0:1,2:1
11:00 Ladia Tolyatti U21 - Avto Yekaterinburg U21 0:4 0:2,0:2,0:0
11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:1 1:0,0:0,0:1
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 0:5 0:2,0:2,0:1
11:00 Loko Yaroslavl U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 4:2 2:1,1:1,1:0
09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Omskye Yastreby U21 3:2 0:0,2:2,1:0
09:00 Tyumen Legion U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5:4 1:1,1:2,2:1
03.11.2020 14:30 Sarmaty Orenburg U21 - Tolpar Ufa U21 2:3 0:1,1:1,1:1
14:00 Ladia Tolyatti U21 - Avto Yekaterinburg U21 1:3 0:0,1:0,0:3
02.11.2020 17:00 Atlanty Mytishchi U21 - Taifun Primorsky Krai U21 5:2 2:1,1:0,2:1
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 3:4 1:1,0:3,2:0
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21 4:1 1:0,2:1,1:0
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21 3:0 1:0,2:0,0:0
01.11.2020 11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21 9:1 2:0,3:0,4:1
11:00 Atlanty Mytishchi U21 - Taifun Primorsky Krai U21 9:2 4:0,2:0,3:2
11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21 2:1 0:0,2:1,0:0
31.10.2020 11:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 4:0 2:0,0:0,2:0
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 1:2 0:0,1:1,0:1
11:00 Irbis Kazan U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:1 1:1,1:0,0:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - Kapitan Stupino U21 3:1 1:0,0:0,2:1
04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HK Riga U21 1:4 0:0,1:0,0:4
30.10.2020 17:00 SKA-Varyagi U21 - Kapitan Stupino U21 4:3 3:0,1:2,0:1
12:00 Irbis Kazan U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 7:5 1:0,4:4,2:1
11:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 5:4 1:2,3:1,1:1
10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HK Riga U21 2:4 0:1,1:2,1:1
09:00 Tyumen Legion U21 - Kuznetskie Medvedi U21 1:2 1:1,0:0,0:0
29.10.2020 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21 2:3 1:1,1:0,0:1
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tolpar Ufa U21 1:12 0:2,1:5,0:5
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:1 1:1,0:0,2:0
09:00 Tyumen Legion U21 - Kuznetskie Medvedi U21 1:2 0:0,1:1,0:0
28.10.2020 17:00 Mikhaylov Academy U21 - Atlanty Mytishchi U21 3:4 0:3,3:0,0:0
15:00 Irbis Kazan U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:5 1:1,0:1,1:3
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tolpar Ufa U21 2:4 1:1,0:1,1:2
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Ladia Tolyatti U21 4:3 1:2,1:1,1:0
11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21 0:5 0:0,0:3,0:2
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 1:2 0:1,0:1,1:0
27.10.2020 17:00 Mikhaylov Academy U21 - Atlanty Mytishchi U21 0:4 0:1,0:1,0:2
17:00 SKA-Varyagi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 3:2 1:1,0:0,1:1
17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HK Riga U21 2:1 0:0,1:0,1:1
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21 3:2 2:1,1:0,0:1
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 5:1 1:1,2:0,2:0
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4:0 2:0,1:0,1:0
12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Ladia Tolyatti U21 2:1 0:1,1:0,0:0
11:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 0:1 0:1,0:0,0:0
26.10.2020 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HK Riga U21 2:0 0:0,1:0,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21 4:3 2:0,0:1,2:2
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 4:3 1:1,0:0,2:2
15:00 Irbis Kazan U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Kuznetskie Medvedi U21 3:1 1:1,2:0,0:0
11:00 SKA-Varyagi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 2:3 2:0,0:3,0:0
25.10.2020 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 2:5 0:2,2:3,0:0
11:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tolpar Ufa U21 4:3 2:1,1:1,1:1
24.10.2020 12:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tolpar Ufa U21 2:6 1:3,0:3,1:0
09:00 Omskye Yastreby U21 - Ladia Tolyatti U21 6:0 3:0,1:0,2:0
23.10.2020 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Almaz Cherepovets U21 3:4 0:0,2:3,1:0
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:0 1:0,2:0,0:0
13:00 Omskye Yastreby U21 - Ladia Tolyatti U21 5:3 0:1,4:0,1:2
05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Loko Yaroslavl U21 1:8 1:0,0:4,0:4
22.10.2020 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Almaz Cherepovets U21 1:4 1:0,0:2,0:2
11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Loko Yaroslavl U21 2:4 2:2,0:2,0:0
21.10.2020 18:00 Kapitan Stupino U21 - MHC Spartak Moscow U21 0:9 0:3,0:3,0:3
12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Mikhaylov Academy U21 5:0 2:0,3:0,0:0
11:30 Taifun Primorsky Krai U21 - HC MVD Balashikha U21 1:4 0:2,1:0,0:2
10:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 2:7 0:2,1:2,1:3
20.10.2020 18:00 Kapitan Stupino U21 - MHC Spartak Moscow U21 4:5 2:1,1:3,1:1
18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Mikhaylov Academy U21 4:2 1:0,1:1,2:1
16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Avto Yekaterinburg U21 5:1 1:0,3:1,1:0
16:00 Irbis Kazan U21 - Tolpar Ufa U21 5:3 1:0,3:0,1:3
13:30 Kuznetskie Medvedi U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 0:5 0:2,0:1,0:2
11:30 Taifun Primorsky Krai U21 - HC MVD Balashikha U21 3:4 0:0,2:0,1:3
10:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 2:3 0:1,2:0,0:1
19.10.2020 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Loko Yaroslavl U21 2:3 0:2,1:1,1:0
16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Avto Yekaterinburg U21 2:3 0:2,1:0,1:1
16:00 Irbis Kazan U21 - Tolpar Ufa U21 1:4 1:1,0:2,0:1
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:1 2:0,0:0,1:1
05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Almaz Cherepovets U21 1:6 0:1,1:0,0:5
18.10.2020 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Loko Yaroslavl U21 4:3 0:1,0:0,3:2
12:00 Ladia Tolyatti U21 - Sputnik Almetievsk U21 3:5 0:3,2:1,1:1
09:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 7:2 2:0,2:2,3:0
08:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 1:5 1:0,0:1,0:4
05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Almaz Cherepovets U21 4:5 0:2,2:2,2:0
17.10.2020 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tolpar Ufa U21 0:3 0:0,0:2,0:1
12:00 Irbis Kazan U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:4 0:2,1:1,2:1
12:00 Kapitan Stupino U21 - Mikhaylov Academy U21 1:3 0:1,0:0,1:2
12:00 Ladia Tolyatti U21 - Sputnik Almetievsk U21 3:2 2:2,1:0,0:0
12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - MHC Spartak Moscow U21 5:1 1:0,2:1,2:0
05:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HC MVD Balashikha U21 3:5 1:1,0:0,2:4
05:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 2:5 1:1,1:2,0:2
16.10.2020 18:00 Kapitan Stupino U21 - Mikhaylov Academy U21 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:2 0:1,2:0,1:1
16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21 3:2 0:1,1:0,1:1
11:30 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21 2:1 0:0,2:1,0:0
10:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HC MVD Balashikha U21 1:6 0:2,1:1,0:3
15.10.2020 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tolpar Ufa U21 3:1 1:0,1:0,1:1
16:00 Irbis Kazan U21 - Avto Yekaterinburg U21 2:1 0:1,0:0,1:0
16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21 1:3 0:2,1:0,0:1
14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 6:3 2:0,3:2,1:1
13:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Omskye Yastreby U21 0:4 0:1,0:2,0:1
14.10.2020 13:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Omskye Yastreby U21 1:3 0:1,1:1,0:1
12:00 Ladia Tolyatti U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 4:5 1:2,1:0,2:2
13.10.2020 16:30 MHC Spartak Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21 5:1 1:0,2:0,2:1
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21 4:3 1:1,1:1,2:1
14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:2 2:0,0:0,0:2
12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21 2:1 1:1,0:0,1:0
11:30 Taifun Primorsky Krai U21 - HK Riga U21 0:4 0:1,0:1,0:2
12.10.2020 18:00 HC MVD Balashikha U21 - Krylya Sovetov MHC U21 5:0 0:0,3:0,2:0
18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 10:1 5:0,3:0,2:1
17:30 Almaz Cherepovets U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 5:7 1:5,1:0,3:2
17:00 Loko Yaroslavl U21 - Kapitan Stupino U21 7:2 2:2,2:0,3:0
16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21 5:1 1:1,2:0,2:0
12:00 MHC Spartak Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21 2:1 1:0,0:0,1:1
11:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HK Riga U21 3:2 1:2,1:0,1:0
11.10.2020 13:00 Almaz Cherepovets U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 2:4 1:1,0:1,1:2
12:00 HC MVD Balashikha U21 - Krylya Sovetov MHC U21 5:1 1:0,4:1,0:0
12:00 Loko Yaroslavl U21 - Kapitan Stupino U21 7:2 1:0,5:0,1:2
12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8:2 1:1,5:0,2:1
10.10.2020 12:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HK Riga U21 1:2 0:0,0:2,1:0
10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tolpar Ufa U21 3:2 1:0,1:1,0:1
09:00 Omskye Yastreby U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 3:4 0:0,1:2,2:2
09.10.2020 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21 2:1 1:1,0:0,1:0
17:30 Sakhalinskie Akuly U21 - HK Riga U21 0:2 0:0,0:1,0:1
17:00 SKA-Varyagi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 4:5 1:2,2:2,1:0
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:6 0:2,1:4,1:0
14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tolpar Ufa U21 5:0 2:0,2:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:3 1:2,1:0,0:0
13:00 Omskye Yastreby U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 1:3 1:1,0:1,0:1
08.10.2020 18:00 HC MVD Balashikha U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 4:1 1:0,1:0,2:1
17:30 Almaz Cherepovets U21 - Kapitan Stupino U21 4:2 0:0,0:2,4:0
17:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21 2:3 0:0,1:0,1:2
17:30 HK Riga U21 - Sakhalinskie Akuly U21 8:3 2:0,4:2,2:1
16:00 Sarmaty Orenburg U21 - Irbis Kazan U21 4:5 2:1,1:2,1:1
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:5 0:1,1:3,1:1
13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 5:3 2:0,0:1,3:2
12:00 SKA-Varyagi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 1:2 0:0,0:1,1:1
07.10.2020 18:00 HC MVD Balashikha U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 9:2 2:2,3:0,4:0
17:30 Almaz Cherepovets U21 - Kapitan Stupino U21 3:1 3:0,0:1,0:0
17:30 HK Riga U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:1 1:1,1:0,1:0
06.10.2020 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:0 0:0,0:0,3:0
15:00 Omskye Yastreby U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2:1 1:0,0:1,1:0
05.10.2020 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 4:0 1:0,0:0,3:0
16:00 Sarmaty Orenburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 1:7 0:3,1:1,0:3
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Irbis Kazan U21 2:3 2:2,0:0,0:1
15:00 Omskye Yastreby U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 3:2 2:1,1:1,0:0
13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 3:4 1:2,2:1,0:0
12:00 SKA-Varyagi U21 - Atlanty Mytishchi U21 3:2 0:2,2:0,0:0
10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Avto Yekaterinburg U21 3:2 1:1,1:1,0:0
04.10.2020 14:00 Sarmaty Orenburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 0:4 0:1,0:2,0:1
12:00 Krylya Sovetov MHC U21 - MHC Spartak Moscow U21 0:1 0:0,0:1,0:0
12:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 2:3 1:1,0:1,1:1
12:00 HK Riga U21 - HC MVD Balashikha U21 5:2 0:0,3:1,2:1
12:00 Ladia Tolyatti U21 - Irbis Kazan U21 2:6 1:1,0:1,1:4
12:00 SKA-Varyagi U21 - Atlanty Mytishchi U21 1:3 0:0,1:2,0:1
08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:4 0:1,2:1,0:2
03.10.2020 12:00 HK Riga U21 - HC MVD Balashikha U21 0:6 0:1,0:1,0:4
12:00 Krylya Sovetov MHC U21 - MHC Spartak Moscow U21 3:1 1:0,1:1,1:0
02.10.2020 16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:4 0:1,0:2,2:1
01.10.2020 16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21 2:4 0:0,0:1,2:3
30.09.2020 18:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-Varyagi U21 3:4 0:0,0:2,3:1
18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HC MVD Balashikha U21 1:3 1:0,0:2,0:1
17:30 HK Riga U21 - Atlanty Mytishchi U21 0:1 0:0,0:0,0:1
16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sarmaty Orenburg U21 3:1 1:1,1:0,1:0
16:00 MHC Spartak Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21 2:1 1:0,0:0,0:1
15:30 Avto Yekaterinburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4:3 1:0,2:3,1:0
14:00 Tyumen Legion U21 - Ladia Tolyatti U21 2:3 2:0,0:1,0:1
11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21 2:6 1:4,0:1,1:1
10:00 Tolpar Ufa U21 - Omskye Yastreby U21 2:3 0:0,1:2,1:0
29.09.2020 18:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-Varyagi U21 3:2 2:1,1:1,0:0
17:30 HK Riga U21 - Atlanty Mytishchi U21 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HC MVD Balashikha U21 1:3 0:0,1:1,0:2
16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Irbis Kazan U21 5:3 1:1,2:1,2:1
16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sarmaty Orenburg U21 2:1 2:0,0:1,0:0
16:00 MHC Spartak Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21 3:1 1:0,0:1,2:0
15:30 Avto Yekaterinburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5:4 0:1,3:1,1:2
14:00 Tolpar Ufa U21 - Omskye Yastreby U21 1:2 0:1,0:0,1:0
14:00 Tyumen Legion U21 - Ladia Tolyatti U21 3:2 0:0,2:1,0:1
11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21 0:3 0:1,0:1,0:1
28.09.2020 16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Irbis Kazan U21 1:3 0:2,0:0,1:1
26.09.2020 16:00 Mikhaylov Academy U21 - Dynamo St.Petersburg U21 0:1 0:1,0:0,0:0
14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Ladia Tolyatti U21 5:2 3:1,2:1,0:0
12:00 Kapitan Stupino U21 - HC MVD Balashikha U21 1:3 1:2,0:0,0:1
12:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-Varyagi U21 3:2 1:0,1:2,0:0
10:00 Avto Yekaterinburg U21 - Omskye Yastreby U21 4:2 1:1,0:0,3:1
10:00 Tyumen Legion U21 - Sarmaty Orenburg U21 1:2 0:1,0:1,1:0
10:00 Tolpar Ufa U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 3:4 1:0,2:3,0:1
05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21 3:6 0:2,0:1,3:3
25.09.2020 18:00 Kapitan Stupino U21 - HC MVD Balashikha U21 1:6 0:2,0:1,1:3
18:00 Mikhaylov Academy U21 - Dynamo St.Petersburg U21 2:7 1:1,1:3,0:3
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Irbis Kazan U21 3:8 2:1,1:2,0:5
16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Ladia Tolyatti U21 3:2 1:0,2:1,0:1
16:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-Varyagi U21 3:0 2:0,1:0,0:0
14:00 Tolpar Ufa U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 6:3 3:0,2:1,1:2
14:00 Tyumen Legion U21 - Sarmaty Orenburg U21 2:1 0:0,1:1,0:0
11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21 5:2 1:0,2:1,2:1
11:00 Avto Yekaterinburg U21 - Omskye Yastreby U21 2:3 1:1,0:1,1:1
24.09.2020 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Irbis Kazan U21 2:4 1:1,0:0,1:3
22.09.2020 12:00 Atlanty Mytishchi U21 - Loko Yaroslavl U21 2:3 0:1,1:2,1:0
21.09.2020 14:00 Tolpar Ufa U21 - Kuznetskie Medvedi U21 4:2 1:0,1:0,2:2
12:00 Atlanty Mytishchi U21 - Loko Yaroslavl U21 2:10 1:1,0:4,1:5
20.09.2020 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tyumen Legion U21 0:1 0:1,0:0,0:0
10:00 Tolpar Ufa U21 - Kuznetskie Medvedi U21 10:0 3:0,5:0,2:0
05:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 1:5 1:3,0:1,0:1
05:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Kapitan Stupino U21 4:3 0:0,2:2,2:1
19.09.2020 12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tyumen Legion U21 3:1 1:0,1:0,1:1
05:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 2:6 0:2,1:2,1:2
05:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Kapitan Stupino U21 1:2 0:0,0:2,1:0
18.09.2020 18:00 Atlanty Mytishchi U21 - HK Riga U21 3:4 2:0,0:3,1:0
18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 4:3 1:1,0:1,2:1
17:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21 4:1 1:0,1:0,2:1
12:00 SKA-Varyagi U21 - Almaz Cherepovets U21 2:5 1:1,1:2,0:2
17.09.2020 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21 3:0 0:0,0:0,3:0
17:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21 5:6 3:1,0:1,2:4
15:30 Avto Yekaterinburg U21 - Kuznetskie Medvedi U21 2:1 2:1,0:0,0:0
14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 5:1 1:0,2:0,2:1
12:00 SKA-Varyagi U21 - Almaz Cherepovets U21 3:5 0:1,2:2,1:2
12:00 Atlanty Mytishchi U21 - HK Riga U21 0:3 0:0,0:2,0:1
16.09.2020 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Irbis Kazan U21 3:6 2:2,0:2,1:2
16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tyumen Legion U21 6:0 2:0,2:0,2:0
15:30 Avto Yekaterinburg U21 - Kuznetskie Medvedi U21 5:2 0:1,3:1,2:0
14:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:1 0:1,1:0,1:0
11:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 1:4 0:1,0:2,1:1
10:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Kapitan Stupino U21 1:5 0:3,1:2,0:0
05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Mikhaylov Academy U21 1:4 0:3,0:0,1:1
15.09.2020 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Irbis Kazan U21 0:3 0:0,0:0,0:3
16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tyumen Legion U21 5:3 2:1,2:1,1:1
11:30 Taifun Primorsky Krai U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21 1:4 0:1,1:0,0:3
11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Mikhaylov Academy U21 1:5 0:2,0:2,1:1
10:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Kapitan Stupino U21 0:1 0:0,0:0,0:1
14.09.2020 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21 8:3 2:2,5:0,1:1
17:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21 4:3 0:1,1:1,3:1
16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HK Riga U21 6:2 1:1,2:0,3:1
12:00 SKA-Varyagi U21 - Loko Yaroslavl U21 2:5 2:1,0:0,0:4
13.09.2020 18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21 5:6 2:1,0:3,3:2
12:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21 2:0 0:0,0:0,2:0
12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HK Riga U21 6:1 1:1,4:0,1:0
12:00 SKA-Varyagi U21 - Loko Yaroslavl U21 1:3 0:0,1:2,0:1
12.09.2020 10:00 Avto Yekaterinburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6:2 1:1,5:1,0:0
11.09.2020 16:00 Irbis Kazan U21 - Tyumen Legion U21 6:2 4:1,1:0,1:1
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 2:3 1:0,1:2,0:1
16:00 Sarmaty Orenburg U21 - Kuznetskie Medvedi U21 6:0 4:0,0:0,2:0
16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Omskye Yastreby U21 3:2 0:1,1:0,2:1
10.09.2020 18:00 HC MVD Balashikha U21 - Dynamo St.Petersburg U21 2:1 1:1,1:0,0:0
18:00 Kapitan Stupino U21 - Krylya Sovetov MHC U21 1:3 0:1,0:1,1:1
18:00 Mikhaylov Academy U21 - HK Riga U21 3:6 0:3,0:2,3:1
18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 7:4 2:1,3:1,2:2
18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21 6:1 2:0,1:1,3:0
17:30 Almaz Cherepovets U21 - Taifun Primorsky Krai U21 2:1 0:1,2:0,0:0
17:00 Loko Yaroslavl U21 - Sakhalinskie Akuly U21 6:0 1:0,2:0,3:0
16:00 Irbis Kazan U21 - Tyumen Legion U21 0:2 0:0,0:1,0:1
16:00 Sarmaty Orenburg U21 - Kuznetskie Medvedi U21 1:2 1:1,0:1,0:0
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Omskye Yastreby U21 2:0 0:0,1:0,1:0
15:30 Avto Yekaterinburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2:1 0:0,1:0,1:1
09.09.2020 18:00 HC MVD Balashikha U21 - Dynamo St.Petersburg U21 2:3 0:1,1:2,1:0
18:00 Kapitan Stupino U21 - Krylya Sovetov MHC U21 1:2 1:0,0:2,0:0
18:00 Mikhaylov Academy U21 - HK Riga U21 0:2 0:0,0:0,0:2
18:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 5:1 2:0,1:0,2:1
18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21 4:2 2:1,2:0,0:1
17:30 Almaz Cherepovets U21 - Taifun Primorsky Krai U21 5:1 0:1,2:0,3:0
17:00 Loko Yaroslavl U21 - Sakhalinskie Akuly U21 6:1 0:0,4:0,2:1
07.09.2020 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tyumen Legion U21 5:2 1:2,2:0,2:0
16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Omskye Yastreby U21 3:4 0:1,1:2,2:1
16:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5:2 2:1,1:0,2:1
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Kuznetskie Medvedi U21 6:5 2:3,1:1,2:1
14:00 Tolpar Ufa U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 1:2 0:0,1:2,0:0
06.09.2020 13:00 Almaz Cherepovets U21 - Sakhalinskie Akuly U21 2:1 0:0,1:1,1:0
12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tyumen Legion U21 4:0 1:0,3:0,0:0
12:00 Kapitan Stupino U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 7:0 4:0,2:0,1:0
12:00 Ladia Tolyatti U21 - Kuznetskie Medvedi U21 4:3 3:1,0:1,1:1
12:00 Loko Yaroslavl U21 - Taifun Primorsky Krai U21 2:0 0:0,1:0,1:0
12:00 MHC Spartak Moscow U21 - HK Riga U21 2:3 0:1,2:1,0:1
12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21 4:1 0:0,2:0,2:1
12:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 4:2 3:0,0:1,1:1
12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Dynamo St.Petersburg U21 3:2 1:0,1:0,1:2
11:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-Varyagi U21 4:1 1:1,2:0,1:0
10:00 Tolpar Ufa U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21 5:2 0:0,3:1,2:1
05.09.2020 12:00 Almaz Cherepovets U21 - Sakhalinskie Akuly U21 4:1 3:0,1:1,0:0
12:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-Varyagi U21 6:4 2:2,1:0,3:2
12:00 Irbis Kazan U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3:2 0:2,0:0,3:0
12:00 Kapitan Stupino U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2:3 1:1,1:1,0:1
12:00 Loko Yaroslavl U21 - Taifun Primorsky Krai U21 2:0 0:0,2:0,0:0
12:00 MHC Spartak Moscow U21 - HK Riga U21 1:0 0:0,1:0,0:0
12:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Omskye Yastreby U21 1:2 0:0,1:0,0:1
12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21 3:2 0:0,1:2,1:0
11:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Dynamo St.Petersburg U21 2:5 0:2,2:1,0:2