Ťumeň VS Karelia SKA


Ťumeň

Karelia SKA

not draw --7--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Ťumeň (T1) VS Karelia SKA (T2)

Ťumeň

Karelia SKA

Zaujímavé

Ťumeň

  • 31 víťazstiev z celkového počtu 52 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Ťumeň. 60% úspešnosť výhier.
  • Počet remíz tímu Ťumeň je až 14 z celkového počtu 52 zápasov, čo je až 27%.
  • Až 36 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 69%.
  • Ťumeň už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Ťumeň ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Karelia SKA

  • 30 z celkového počtu 52 zápasov tímu Karelia SKA skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
  • Karelia SKA už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 28% vzájomných zápasov (5 z 18) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 18 vzájomných zápasov, čo je 78%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2023/2024
07.09.2023 18:00 Karelia SKA Ťumeň over 4:2 1:0,1:1,2:1
Rusko / MHL / 2022/2023
30.12.2022 15:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1 0:0,0:0,2:1
26.10.2022 16:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
Rusko / MHL / 2021/2022
10.04.2022 14:00 Ťumeň Karelia SKA under 3:2 1:1,2:1,0:0
07.04.2022 18:00 Karelia SKA Ťumeň over 5:2 0:0,2:0,3:2
04.04.2022 16:00 Ťumeň Karelia SKA under 2:1 0:1,1:0,1:0
03.04.2022 14:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:0 1:0,0:0,0:0
31.03.2022 18:00 Karelia SKA Ťumeň over 6:2 1:1,3:0,2:1
30.03.2022 18:00 Karelia SKA Ťumeň under 1:2 1:0,0:1,0:1
12.01.2022 17:00 Karelia SKA Ťumeň under 3:1 1:0,0:0,2:1
14.10.2021 16:00 Ťumeň Karelia SKA over 4:3 0:1,0:1,4:1
Rusko / MHL / 2020/2021
07.02.2021 13:00 Ťumeň Karelia SKA under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
24.10.2020 16:00 Karelia SKA Ťumeň under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
Rusko / MHL / 2019/2020
16.12.2019 17:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
04.12.2018 15:00 Ťumeň Karelia SKA under 0:2 0:1,0:0,0:1
11.09.2018 18:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1 0:1,2:0,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
09.12.2017 15:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11.11.2017 13:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:3 0:1,1:1,0:1

Ťumeň

5 - 5 - 8

Karelia SKA

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.02.24 14:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň under 2:1 0:0,1:0,1:1
06.02.24 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 1:4 0:1,0:2,1:1
04.02.24 13:00 Kurgan Ťumeň under 0:4 0:0,0:2,0:2
02.02.24 14:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 1:4 0:0,0:2,1:2
29.01.24 15:00 Ťumeň Norilsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
27.01.24 13:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 2:4 1:0,1:2,0:2
19.01.24 16:30 Tambov Ťumeň over 2:4 0:2,1:1,1:1
17.01.24 17:30 Rostov Ťumeň under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
15.01.24 17:00 Voroněž Ťumeň over 2:7 0:2,2:2,0:3
13.01.24 10:00 Saratov Ťumeň under 2:3 1:1,1:2,0:0
09.01.24 15:00 Ťumeň Penza under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
07.01.24 13:00 Ťumeň Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
29.12.23 13:00 Ťumeň Almetievsk over 4:3sn 0:0,1:2,2:1,0:0,-:-
27.12.23 15:00 Ťumeň Samara over 8:0 2:0,2:0,4:0
21.12.23 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň under 3:0 3:0,0:0,0:0
19.12.23 15:30 Iževsk Ťumeň under 2:3 0:1,2:0,0:2
17.12.23 15:00 Chelny Ťumeň over 1:6 0:0,0:0,1:6
15.12.23 15:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 2:3 0:1,1:2,1:0
07.12.23 11:00 Zvezda Chekhov Ťumeň under 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
05.12.23 17:00 AKM Ťumeň under 1:4 0:1,1:1,0:2
29.11.23 15:00 Ťumeň Novokuzněck over 3:4 1:2,0:2,2:0
27.11.23 15:00 Ťumeň Dynamo Altay over 7:4 1:2,4:2,2:0
23.11.23 15:00 Ťumeň Omskie Krylia under 1:2 0:1,0:1,1:0
21.11.23 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 6:3 4:0,1:3,1:0
17.11.23 12:30 Novokuzněck Ťumeň under 1:2 0:1,0:0,1:1
15.11.23 13:00 Dynamo Altay Ťumeň over 4:7 3:2,0:2,1:3
13.11.23 12:00 Omskie Krylia Ťumeň over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
08.11.23 15:00 Ťumeň Zvezda Chekhov over 4:3 2:0,1:1,1:2
06.11.23 13:00 Ťumeň AKM under 1:0 0:0,1:0,0:0
31.10.23 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
27.10.23 16:00 Ťumeň Chelny over 4:2 1:2,0:0,3:0
25.10.23 16:00 Ťumeň Toros Neftekamsk over 5:1 1:0,3:0,1:1
23.10.23 16:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
21.10.23 14:00 Ťumeň Iževsk under 3:1 0:0,1:0,2:1
16.10.23 18:00 Bars Kazan Ťumeň under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
14.10.23 16:00 Penza Ťumeň over 1:9 0:2,0:6,1:1
12.10.23 17:00 Samara Ťumeň under 1:4 1:1,0:1,0:2
10.10.23 17:30 Almetievsk Ťumeň under 2:3 1:0,1:2,0:1
06.10.23 16:00 Ťumeň Rostov under 4:0 1:0,1:0,2:0
04.10.23 16:00 Ťumeň Voroněž under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
02.10.23 16:00 Ťumeň Saratov under 4:1 2:1,2:0,0:0
30.09.23 14:00 Ťumeň Tambov under 0:1 0:0,0:1,0:0
26.09.23 14:00 Norilsk Ťumeň under 1:3 1:0,0:1,0:2
24.09.23 12:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň under 1:2 1:2,0:0,0:0
20.09.23 16:00 Ťumeň Kurgan under 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
18.09.23 17:00 Ťumeň Gornyak Uchaly under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
16.09.23 14:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
14.09.23 16:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
09.09.23 16:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 0:3 0:1,0:2,0:0
07.09.23 18:00 Karelia SKA Ťumeň over 4:2 1:0,1:1,2:1
05.09.23 18:00 Ryazan Ťumeň under 2:3 2:2,0:0,0:1
03.09.23 12:00 Khimik Voskresensk Ťumeň under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.02.24 17:00 Karelia SKA Novokuzněck over 6:3 2:1,1:0,3:2
01.02.24 17:00 Karelia SKA Omskie Krylia under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
30.01.24 17:00 Karelia SKA Dynamo Altay over 9:4 6:2,1:1,2:1
25.01.24 17:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk over 5:3 2:1,2:1,1:1
23.01.24 17:00 Karelia SKA Ryazan under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
21.01.24 15:00 Dinamo St. Petersburg Karelia SKA under 2:1 1:0,1:1,0:0
14.01.24 09:00 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA under 2:1 0:0,0:0,2:1
12.01.24 15:00 Chelmet Čeljabinsk Karelia SKA under 3:1 1:0,1:1,1:0
10.01.24 14:30 Kurgan Karelia SKA over 2:5 1:3,0:0,1:2
08.01.24 13:00 Gornyak Uchaly Karelia SKA under 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,-:-
27.12.23 17:00 Karelia SKA Sokol Krasnoyarsk over 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,-:-
25.12.23 17:00 Karelia SKA Norilsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
21.12.23 16:30 Tambov Karelia SKA over 4:3pp 1:2,0:0,2:1,1:0
19.12.23 15:30 Saratov Karelia SKA over 2:5 0:2,2:2,0:1
17.12.23 15:00 Voroněž Karelia SKA under 4:0 0:0,3:0,1:0
15.12.23 17:30 Rostov Karelia SKA over 5:2 1:1,2:1,2:0
11.12.23 17:00 Karelia SKA Penza under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
09.12.23 15:00 Karelia SKA Almetievsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
07.12.23 17:00 Karelia SKA Samara under 0:1 0:0,0:1,0:0
05.12.23 17:00 Karelia SKA Bars Kazan under 2:3 1:0,0:1,1:2
01.12.23 17:00 Chelny Karelia SKA under 2:3 0:0,1:1,1:2
29.11.23 15:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA over 5:2 2:0,1:0,2:2
27.11.23 15:00 Molot-Prikam'e Perm Karelia SKA under 2:0 0:0,1:0,1:0
25.11.23 14:00 Iževsk Karelia SKA under 2:3 1:2,1:1,0:0
21.11.23 17:00 Karelia SKA Chelny under 4:0 2:0,0:0,2:0
19.11.23 15:00 Karelia SKA Toros Neftekamsk over 6:2 1:1,2:0,3:1
17.11.23 17:00 Karelia SKA Iževsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
15.11.23 17:00 Karelia SKA Molot-Prikam'e Perm under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.11.23 17:00 Penza Karelia SKA under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
07.11.23 11:00 Bars Kazan Karelia SKA under 1:2 1:1,0:1,0:0
05.11.23 15:00 Almetievsk Karelia SKA over 1:5 0:0,0:1,1:4
03.11.23 10:00 Samara Karelia SKA over 4:5pp 2:3,0:0,2:1,0:1
30.10.23 17:00 Karelia SKA Rostov under 3:2 1:1,2:0,0:1
28.10.23 16:00 Karelia SKA Voroněž under 3:1 1:0,2:0,0:1
26.10.23 18:00 Karelia SKA Saratov over 3:5 1:1,0:0,2:4
24.10.23 18:00 Karelia SKA Tambov over 7:1 3:0,1:1,3:0
19.10.23 14:00 Norilsk Karelia SKA under 3:2 1:1,1:1,1:0
17.10.23 14:00 Sokol Krasnoyarsk Karelia SKA under 0:1 0:1,0:0,0:0
13.10.23 16:00 Karelia SKA Kurgan under 1:2 0:2,1:0,0:0
11.10.23 18:00 Karelia SKA Gornyak Uchaly under 3:2 1:1,2:1,0:0
09.10.23 18:00 Karelia SKA Chelmet Čeljabinsk over 6:4 1:2,1:0,4:2
07.10.23 16:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,-:-
01.10.23 16:00 Karelia SKA Dinamo St. Petersburg over 5:3 1:1,1:1,3:1
27.09.23 18:00 Ryazan Karelia SKA over 4:5sn 1:2,1:1,2:1,0:0,-:-
25.09.23 17:30 Khimik Voskresensk Karelia SKA over 4:2 1:0,2:0,1:2
19.09.23 13:30 Novokuzněck Karelia SKA under 1:0 0:0,0:0,1:0
17.09.23 12:00 Dynamo Altay Karelia SKA under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
15.09.23 14:30 Omskie Krylia Karelia SKA under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
09.09.23 16:00 Karelia SKA AKM over 2:4 0:0,2:1,0:3
07.09.23 18:00 Karelia SKA Ťumeň over 4:2 1:0,1:1,2:1
05.09.23 18:00 Karelia SKA Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 1:1,2:0,0:0
03.09.23 16:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov over 5:1 1:1,1:0,3:0

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2024 13:00 Ťumeň Norilsk H2H
24.02.2024 13:00 Ťumeň Norilsk H2H
27.02.2024 15:00 Norilsk Ťumeň H2H
28.02.2024 15:00 Norilsk Ťumeň H2H

Karelia SKA


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 17:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk H2H
23.02.2024 15:00 Karelia SKA Yuzhny Ural Orsk H2H
26.02.2024 14:30 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA H2H
27.02.2024 15:00 Yuzhny Ural Orsk Karelia SKA H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 56 24 7 8 2 64 175 111 84
2. Molot-Prikam'e Perm 56 19 11 2 11 64 192 128 84
3. Kurgan 56 14 13 3 10 47 169 122 83
4. AKM 56 31 4 4 9 67 162 95 82
5. Yugra Khanty-Mansiysk 56 22 8 6 6 59 185 126 82
6. Khimik Voskresensk 56 19 9 5 9 57 201 144 79
7. Karelia SKA 56 17 9 4 13 44 172 128 74
8. Dinamo St. Petersburg 56 25 4 6 10 43 191 148 73
9. Almetievsk 56 15 8 11 3 25 167 142 73
10. Tambov 56 19 7 4 15 31 159 128 70
11. Voroněž 56 19 6 8 9 13 152 139 70
12. Yuzhny Ural Orsk 56 15 8 8 9 12 152 140 70
13. Toros Neftekamsk 56 19 6 5 15 22 170 148 67
14. Zvezda Chekhov 56 15 7 9 9 2 153 151 67
15. Sokol Krasnoyarsk 56 23 3 6 15 4 165 161 64
16. Norilsk 56 18 5 8 12 8 167 159 64
17. Chelmet Čeljabinsk 56 21 4 5 17 11 151 140 63
18. Novokuzněck 56 19 5 5 17 16 163 147 63
19. Gornyak Uchaly 56 14 7 4 20 -13 148 161 60
20. Dynamo Altay 56 13 5 10 13 -33 131 164 56
21. Ryazan 56 11 6 7 19 -18 124 142 53
22. Penza 56 20 1 8 18 -20 134 154 52
23. Samara 56 8 7 4 26 -43 143 186 48
24. Omskie Krylia 56 7 7 6 23 -41 143 184 48
25. Bars Kazan 56 13 4 4 27 -17 122 139 46
26. Iževsk 56 3 7 7 25 -67 110 177 41
27. Rostov 56 4 4 8 27 -72 118 190 33
28. Saratov 56 8 1 7 32 -119 121 240 27
29. Chelny 56 4 3 4 38 -146 99 245 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 28 12 5 3 0 49 103 54 47
2. Khimik Voskresensk 28 11 5 3 1 42 107 65 45
3. Toros Neftekamsk 28 12 4 3 2 34 97 63 43
4. Almetievsk 28 15 2 4 1 33 90 57 42
5. Molot-Prikam'e Perm 28 12 4 1 6 32 102 70 41
6. Karelia SKA 28 11 4 2 5 34 96 62 40
7. Dinamo St. Petersburg 28 14 2 2 5 26 97 71 39
8. Ťumeň 28 7 5 4 3 21 80 59 38
9. Kurgan 28 6 6 2 6 13 82 69 38
10. Voroněž 28 16 0 5 2 19 82 63 37
11. Zvezda Chekhov 28 10 3 5 2 16 86 70 37
12. Gornyak Uchaly 28 10 4 1 8 11 86 75 37
13. Dynamo Altay 28 9 3 6 1 7 70 63 36
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 6 1 3 74 71 36
15. AKM 28 13 2 1 9 32 89 57 35
16. Sokol Krasnoyarsk 28 13 2 0 11 7 81 74 34
17. Tambov 28 11 2 2 9 20 82 62 32
18. Chelmet Čeljabinsk 28 9 3 2 9 7 75 68 32
19. Novokuzněck 28 13 1 2 9 10 84 74 32
20. Samara 28 6 4 4 6 3 78 75 32
21. Norilsk 28 9 2 5 5 0 79 79 31
22. Penza 28 12 0 5 6 -8 66 74 29
23. Omskie Krylia 28 7 3 2 11 -13 81 94 28
24. Bars Kazan 28 4 3 3 12 -11 62 73 23
25. Ryazan 28 2 4 3 12 -16 60 76 23
26. Iževsk 28 0 5 1 16 -33 52 85 21
27. Rostov 28 2 3 4 12 -30 68 98 20
28. Saratov 28 3 1 6 11 -42 66 108 16
29. Chelny 28 1 3 1 19 -61 47 108 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AKM 28 18 2 3 0 35 73 38 47
2. Ťumeň 28 17 2 4 -1 43 95 52 46
3. Kurgan 28 8 7 1 4 34 87 53 45
4. Molot-Prikam'e Perm 28 7 7 1 5 32 90 58 43
5. Tambov 28 8 5 2 6 11 77 66 38
6. Yugra Khanty-Mansiysk 28 10 3 3 6 10 82 72 35
7. Karelia SKA 28 6 5 2 8 10 76 66 34
8. Yuzhny Ural Orsk 28 6 5 2 8 9 78 69 34
9. Dinamo St. Petersburg 28 11 2 4 5 17 94 77 34
10. Khimik Voskresensk 28 8 4 2 8 15 94 79 34
11. Voroněž 28 3 6 3 7 -6 70 76 33
12. Norilsk 28 9 3 3 7 8 88 80 33
13. Chelmet Čeljabinsk 28 12 1 3 8 4 76 72 31
14. Novokuzněck 28 6 4 3 8 6 79 73 31
15. Almetievsk 28 0 6 7 2 -8 77 85 31
16. Ryazan 28 9 2 4 7 -2 64 66 30
17. Zvezda Chekhov 28 5 4 4 7 -14 67 81 30
18. Sokol Krasnoyarsk 28 10 1 6 4 -3 84 87 30
19. Toros Neftekamsk 28 7 2 2 13 -12 73 85 24
20. Bars Kazan 28 9 1 1 15 -6 60 66 23
21. Penza 28 8 1 3 12 -12 68 80 23
22. Gornyak Uchaly 28 4 3 3 12 -24 62 86 23
23. Omskie Krylia 28 0 4 4 12 -28 62 90 20
24. Iževsk 28 3 2 6 9 -34 58 92 20
25. Dynamo Altay 28 4 2 4 12 -40 61 101 20
26. Samara 28 2 3 0 20 -46 65 111 16
27. Rostov 28 2 1 4 15 -42 50 92 13
28. Saratov 28 5 0 1 21 -77 55 132 11
29. Chelny 28 3 0 3 19 -85 52 137 9