Bars Kazan VS Norilsk


Bars Kazan

Norilsk

not draw --6--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Bars Kazan (T1) VS Norilsk (T2)

Bars Kazan

Norilsk

Zaujímavé

Bars Kazan

  • Z celkového počtu 53 prehralo mužstvo Bars Kazan až 55% svojích zápasov. 29 prehraných zápasov.
  • Až 38 zápasov tímu Bars Kazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 53 zápasov, to je až 72%.
  • Bars Kazan už 6 zápasov v rade neremízovali.

Norilsk

  • Norilsk už 4 zápasov v rade neprehrali.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2023/2024
08.09.2023 14:00 Norilsk Bars Kazan under 2:1 1:0,0:0,1:1

Bars Kazan

0 - 0 - 1

Norilsk

Bars Kazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.02.24 16:30 Tambov Bars Kazan under 0:1 0:0,0:1,0:0
06.02.24 15:30 Saratov Bars Kazan under 0:5 0:3,0:2,0:0
04.02.24 15:00 Voroněž Bars Kazan over 4:2 1:0,2:1,1:1
02.02.24 17:30 Rostov Bars Kazan under 1:3 0:0,1:2,0:1
28.01.24 15:00 Almetievsk Bars Kazan over 4:2 0:0,2:2,2:0
26.01.24 16:00 Samara Bars Kazan under 3:2 0:0,2:2,1:0
19.01.24 17:00 Bars Kazan Chelny over 4:3pp 0:3,1:0,2:0,1:0
17.01.24 17:00 Bars Kazan Molot-Prikam'e Perm under 0:1 0:0,0:0,0:1
15.01.24 17:00 Bars Kazan Iževsk over 3:4 0:2,2:1,1:1
13.01.24 11:00 Bars Kazan Toros Neftekamsk under 0:4 0:1,0:3,0:0
09.01.24 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Bars Kazan over 5:1 2:0,2:1,1:0
07.01.24 13:00 Ťumeň Bars Kazan under 2:0 1:0,1:0,0:0
28.12.23 17:00 AKM Bars Kazan under 3:0 1:0,1:0,1:0
26.12.23 16:30 Zvezda Chekhov Bars Kazan under 3:1 1:1,0:0,2:0
17.12.23 11:00 Bars Kazan Omskie Krylia under 4:1 1:1,2:0,1:0
15.12.23 17:00 Bars Kazan Novokuzněck under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
13.12.23 17:00 Bars Kazan Dynamo Altay under 3:2 0:1,2:1,1:0
09.12.23 15:00 Ryazan Bars Kazan under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
07.12.23 16:30 Khimik Voskresensk Bars Kazan under 3:1 0:0,0:1,3:0
05.12.23 17:00 Karelia SKA Bars Kazan under 2:3 1:0,0:1,1:2
03.12.23 15:00 Dinamo St. Petersburg Bars Kazan under 2:1 1:1,1:0,0:0
28.11.23 17:00 Bars Kazan Gornyak Uchaly over 5:3 1:0,2:3,2:0
26.11.23 11:00 Bars Kazan Yuzhny Ural Orsk over 6:2 3:1,2:1,1:0
24.11.23 17:00 Bars Kazan Chelmet Čeljabinsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
22.11.23 17:00 Bars Kazan Kurgan under 0:3 0:1,0:1,0:1
18.11.23 13:00 Chelmet Čeljabinsk Bars Kazan over 3:5 2:1,1:1,1:3
16.11.23 14:30 Yuzhny Ural Orsk Bars Kazan under 3:1 1:0,0:1,2:0
14.11.23 14:30 Gornyak Uchaly Bars Kazan over 4:3 3:1,0:1,1:1
12.11.23 13:00 Kurgan Bars Kazan over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
07.11.23 11:00 Bars Kazan Karelia SKA under 1:2 1:1,0:1,0:0
05.11.23 10:00 Bars Kazan Dinamo St. Petersburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
03.11.23 11:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 0:1 0:1,0:0,0:0
01.11.23 11:00 Bars Kazan Ryazan under 1:3 0:1,0:0,1:2
28.10.23 08:00 Novokuzněck Bars Kazan under 3:2 2:0,0:1,1:1
26.10.23 14:00 Dynamo Altay Bars Kazan under 1:4 0:0,0:3,1:1
24.10.23 14:30 Omskie Krylia Bars Kazan under 3:0 0:0,2:0,1:0
20.10.23 12:00 Bars Kazan AKM under 1:2 0:1,1:0,0:1
18.10.23 18:00 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:0,1:2,0:2
16.10.23 18:00 Bars Kazan Ťumeň under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
14.10.23 12:00 Bars Kazan Zvezda Chekhov under 1:2 1:1,0:0,0:1
10.10.23 16:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2 1:1,0:0,2:1
08.10.23 16:00 Chelny Bars Kazan over 1:5 1:2,0:3,0:0
06.10.23 16:30 Iževsk Bars Kazan under 1:2 0:1,0:0,1:1
04.10.23 16:00 Molot-Prikam'e Perm Bars Kazan under 3:2 0:2,2:0,1:0
24.09.23 12:00 Bars Kazan Almetievsk under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
22.09.23 18:00 Bars Kazan Samara over 7:5 1:1,2:1,4:3
18.09.23 18:00 Bars Kazan Voroněž under 2:3 0:2,1:1,1:0
16.09.23 12:00 Bars Kazan Rostov over 4:3sn 1:2,2:0,0:1,0:0,-:-
14.09.23 18:00 Bars Kazan Saratov under 3:1 1:1,1:0,1:0
12.09.23 18:00 Bars Kazan Tambov over 3:4sn 0:0,2:2,1:1,0:0,-:-
08.09.23 14:00 Norilsk Bars Kazan under 2:1 1:0,0:0,1:1
06.09.23 14:00 Sokol Krasnoyarsk Bars Kazan under 1:3 0:2,1:1,0:0
02.09.23 12:00 Penza Bars Kazan under 1:3 0:2,1:1,0:0

Norilsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
08.02.24 13:00 Norilsk Iževsk under 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,-:-
06.02.24 13:00 Norilsk Molot-Prikam'e Perm under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
04.02.24 11:00 Norilsk Chelny over 9:4 3:2,3:0,3:2
02.02.24 13:00 Norilsk Toros Neftekamsk over 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,-:-
29.01.24 15:00 Ťumeň Norilsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
27.01.24 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Norilsk over 4:5pp 1:0,0:2,3:2,0:1
25.01.24 17:00 AKM Norilsk under 3:2 1:1,2:0,0:1
23.01.24 16:30 Zvezda Chekhov Norilsk over 5:1 1:1,2:0,2:0
16.01.24 13:00 Norilsk Omskie Krylia over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,-:-
14.01.24 13:00 Norilsk Novokuzněck under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
12.01.24 13:00 Norilsk Dynamo Altay under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.12.23 16:30 Khimik Voskresensk Norilsk over 6:2 1:2,1:0,4:0
27.12.23 17:00 Ryazan Norilsk over 4:5 1:2,2:3,1:0
25.12.23 17:00 Karelia SKA Norilsk under 1:3 1:0,0:2,0:1
23.12.23 15:00 Dinamo St. Petersburg Norilsk under 3:0 3:0,0:0,0:0
18.12.23 13:00 Norilsk Yuzhny Ural Orsk over 1:6 1:3,0:3,0:0
16.12.23 11:00 Norilsk Gornyak Uchaly under 3:0 0:0,1:0,2:0
14.12.23 13:00 Norilsk Chelmet Čeljabinsk over 2:4 1:0,0:2,1:2
12.12.23 13:00 Norilsk Kurgan under 1:3 0:0,0:2,1:1
06.12.23 13:00 Sokol Krasnoyarsk Norilsk over 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
28.11.23 15:30 Saratov Norilsk over 1:5 0:2,0:3,1:0
26.11.23 11:00 Tambov Norilsk under 2:3 0:0,1:2,1:1
24.11.23 17:00 Voroněž Norilsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
22.11.23 17:30 Rostov Norilsk over 2:5 1:1,0:1,1:3
17.11.23 13:00 Norilsk Voroněž under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
15.11.23 13:00 Norilsk Rostov over 8:3 3:0,2:0,3:3
13.11.23 13:00 Norilsk Tambov under 1:4 0:2,1:2,0:0
11.11.23 09:00 Norilsk Saratov over 5:2 3:1,2:1,0:0
05.11.23 11:00 Norilsk Sokol Krasnoyarsk over 4:3 2:2,2:1,0:0
30.10.23 14:30 Gornyak Uchaly Norilsk over 6:3 2:1,2:1,2:1
28.10.23 14:00 Kurgan Norilsk over 2:6 1:2,1:1,0:3
26.10.23 16:00 Chelmet Čeljabinsk Norilsk over 5:2 0:0,3:2,2:0
24.10.23 15:30 Yuzhny Ural Orsk Norilsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
19.10.23 14:00 Norilsk Karelia SKA under 3:2 1:1,1:1,1:0
17.10.23 14:00 Norilsk Dinamo St. Petersburg over 6:3 2:2,0:1,4:0
15.10.23 12:00 Norilsk Ryazan over 4:2 0:1,2:1,2:0
13.10.23 14:00 Norilsk Khimik Voskresensk under 1:2 1:0,0:0,0:2
09.10.23 13:30 Novokuzněck Norilsk under 2:3 0:1,1:1,1:1
07.10.23 12:00 Dynamo Altay Norilsk under 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
05.10.23 14:30 Omskie Krylia Norilsk over 4:7 1:4,2:3,1:0
30.09.23 09:00 Norilsk AKM under 1:2 0:2,1:0,0:0
28.09.23 14:00 Norilsk Zvezda Chekhov over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.09.23 14:00 Norilsk Ťumeň under 1:3 1:0,0:1,0:2
24.09.23 13:00 Norilsk Yugra Khanty-Mansiysk over 1:5 0:0,1:3,0:2
20.09.23 16:00 Toros Neftekamsk Norilsk over 4:3sn 0:1,2:0,1:2,0:0,-:-
18.09.23 18:00 Chelny Norilsk over 5:4sn 2:0,0:1,2:3,0:0,-:-
16.09.23 15:00 Iževsk Norilsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
14.09.23 16:00 Molot-Prikam'e Perm Norilsk over 4:3 2:1,0:2,2:0
08.09.23 14:00 Norilsk Bars Kazan under 2:1 1:0,0:0,1:1
06.09.23 14:00 Norilsk Penza over 2:4 1:0,0:3,1:1
04.09.23 14:00 Norilsk Samara under 3:2 2:0,0:1,1:1
02.09.23 12:00 Norilsk Almetievsk under 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-

Bars Kazan


nenájdený žiadny zápas

Norilsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
23.02.2024 13:00 Ťumeň Norilsk H2H
24.02.2024 13:00 Ťumeň Norilsk H2H
27.02.2024 15:00 Norilsk Ťumeň H2H
28.02.2024 15:00 Norilsk Ťumeň H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 56 24 7 8 2 64 175 111 84
2. Molot-Prikam'e Perm 56 19 11 2 11 64 192 128 84
3. Kurgan 56 14 13 3 10 47 169 122 83
4. AKM 56 31 4 4 9 67 162 95 82
5. Yugra Khanty-Mansiysk 56 22 8 6 6 59 185 126 82
6. Khimik Voskresensk 56 19 9 5 9 57 201 144 79
7. Karelia SKA 56 17 9 4 13 44 172 128 74
8. Dinamo St. Petersburg 56 25 4 6 10 43 191 148 73
9. Almetievsk 56 15 8 11 3 25 167 142 73
10. Tambov 56 19 7 4 15 31 159 128 70
11. Voroněž 56 19 6 8 9 13 152 139 70
12. Yuzhny Ural Orsk 56 15 8 8 9 12 152 140 70
13. Toros Neftekamsk 56 19 6 5 15 22 170 148 67
14. Zvezda Chekhov 56 15 7 9 9 2 153 151 67
15. Sokol Krasnoyarsk 56 23 3 6 15 4 165 161 64
16. Norilsk 56 18 5 8 12 8 167 159 64
17. Chelmet Čeljabinsk 56 21 4 5 17 11 151 140 63
18. Novokuzněck 56 19 5 5 17 16 163 147 63
19. Gornyak Uchaly 56 14 7 4 20 -13 148 161 60
20. Dynamo Altay 56 13 5 10 13 -33 131 164 56
21. Ryazan 56 11 6 7 19 -18 124 142 53
22. Penza 56 20 1 8 18 -20 134 154 52
23. Samara 56 8 7 4 26 -43 143 186 48
24. Omskie Krylia 56 7 7 6 23 -41 143 184 48
25. Bars Kazan 56 13 4 4 27 -17 122 139 46
26. Iževsk 56 3 7 7 25 -67 110 177 41
27. Rostov 56 4 4 8 27 -72 118 190 33
28. Saratov 56 8 1 7 32 -119 121 240 27
29. Chelny 56 4 3 4 38 -146 99 245 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 28 12 5 3 0 49 103 54 47
2. Khimik Voskresensk 28 11 5 3 1 42 107 65 45
3. Toros Neftekamsk 28 12 4 3 2 34 97 63 43
4. Almetievsk 28 15 2 4 1 33 90 57 42
5. Molot-Prikam'e Perm 28 12 4 1 6 32 102 70 41
6. Karelia SKA 28 11 4 2 5 34 96 62 40
7. Dinamo St. Petersburg 28 14 2 2 5 26 97 71 39
8. Ťumeň 28 7 5 4 3 21 80 59 38
9. Kurgan 28 6 6 2 6 13 82 69 38
10. Voroněž 28 16 0 5 2 19 82 63 37
11. Zvezda Chekhov 28 10 3 5 2 16 86 70 37
12. Gornyak Uchaly 28 10 4 1 8 11 86 75 37
13. Dynamo Altay 28 9 3 6 1 7 70 63 36
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 6 1 3 74 71 36
15. AKM 28 13 2 1 9 32 89 57 35
16. Sokol Krasnoyarsk 28 13 2 0 11 7 81 74 34
17. Tambov 28 11 2 2 9 20 82 62 32
18. Chelmet Čeljabinsk 28 9 3 2 9 7 75 68 32
19. Novokuzněck 28 13 1 2 9 10 84 74 32
20. Samara 28 6 4 4 6 3 78 75 32
21. Norilsk 28 9 2 5 5 0 79 79 31
22. Penza 28 12 0 5 6 -8 66 74 29
23. Omskie Krylia 28 7 3 2 11 -13 81 94 28
24. Bars Kazan 28 4 3 3 12 -11 62 73 23
25. Ryazan 28 2 4 3 12 -16 60 76 23
26. Iževsk 28 0 5 1 16 -33 52 85 21
27. Rostov 28 2 3 4 12 -30 68 98 20
28. Saratov 28 3 1 6 11 -42 66 108 16
29. Chelny 28 1 3 1 19 -61 47 108 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AKM 28 18 2 3 0 35 73 38 47
2. Ťumeň 28 17 2 4 -1 43 95 52 46
3. Kurgan 28 8 7 1 4 34 87 53 45
4. Molot-Prikam'e Perm 28 7 7 1 5 32 90 58 43
5. Tambov 28 8 5 2 6 11 77 66 38
6. Yugra Khanty-Mansiysk 28 10 3 3 6 10 82 72 35
7. Karelia SKA 28 6 5 2 8 10 76 66 34
8. Yuzhny Ural Orsk 28 6 5 2 8 9 78 69 34
9. Dinamo St. Petersburg 28 11 2 4 5 17 94 77 34
10. Khimik Voskresensk 28 8 4 2 8 15 94 79 34
11. Voroněž 28 3 6 3 7 -6 70 76 33
12. Norilsk 28 9 3 3 7 8 88 80 33
13. Chelmet Čeljabinsk 28 12 1 3 8 4 76 72 31
14. Novokuzněck 28 6 4 3 8 6 79 73 31
15. Almetievsk 28 0 6 7 2 -8 77 85 31
16. Ryazan 28 9 2 4 7 -2 64 66 30
17. Zvezda Chekhov 28 5 4 4 7 -14 67 81 30
18. Sokol Krasnoyarsk 28 10 1 6 4 -3 84 87 30
19. Toros Neftekamsk 28 7 2 2 13 -12 73 85 24
20. Bars Kazan 28 9 1 1 15 -6 60 66 23
21. Penza 28 8 1 3 12 -12 68 80 23
22. Gornyak Uchaly 28 4 3 3 12 -24 62 86 23
23. Omskie Krylia 28 0 4 4 12 -28 62 90 20
24. Iževsk 28 3 2 6 9 -34 58 92 20
25. Dynamo Altay 28 4 2 4 12 -40 61 101 20
26. Samara 28 2 3 0 20 -46 65 111 16
27. Rostov 28 2 1 4 15 -42 50 92 13
28. Saratov 28 5 0 1 21 -77 55 132 11
29. Chelny 28 3 0 3 19 -85 52 137 9