Zvezda Chekhov VS Ryazan


Zvezda Chekhov

Ryazan

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Zvezda Chekhov (T1) VS Ryazan (T2)

Zvezda Chekhov

Ryazan

Zaujímavé

Zvezda Chekhov

  • Počet remíz tímu Zvezda Chekhov je až 15 z celkového počtu 52 zápasov, čo je až 29%.
  • Až 31 zápasov tímu Zvezda Chekhov skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 52 zápasov, to je až 60%.
  • Zvezda Chekhov ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.

Ryazan

  • 36 z celkového počtu 52 zápasov tímu Ryazan skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 69%.
  • Ryazan už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 13 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 77%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 13 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2023/2024
09.09.2023 16:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
Rusko / MHL / 2022/2023
30.12.2022 11:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 3:1 0:0,2:1,1:0
21.10.2022 11:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 3:2 0:1,1:0,2:1
Rusko / MHL / 2021/2022
08.02.2022 11:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 0:1 0:0,0:1,0:0
12.10.2021 18:00 Zvezda Chekhov Ryazan over 5:2 2:1,1:1,2:0
Rusko / MHL / 2020/2021
11.02.2021 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.09.2020 17:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 4:0 2:0,2:0,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
18.02.2020 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov over 2:4 0:1,0:2,2:1
07.09.2019 16:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 2:0 1:0,0:0,1:0
Rusko / VHL / 2018/2019
25.01.2019 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 2:3 1:2,1:1,0:0
08.11.2018 17:00 Zvezda Chekhov Ryazan under 2:1 1:1,1:0,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
13.02.2018 17:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 1:4 0:3,1:1,0:0
09.09.2017 12:00 Zvezda Chekhov Ryazan over 3:4 0:0,1:0,2:4

Zvezda Chekhov

10 - 1 - 2

Ryazan

Zvezda Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.02.24 09:00 Gornyak Uchaly Zvezda Chekhov under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
04.02.24 09:00 Yuzhny Ural Orsk Zvezda Chekhov under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
02.02.24 15:00 Chelmet Čeljabinsk Zvezda Chekhov over 2:5 0:2,2:1,0:2
31.01.24 14:30 Kurgan Zvezda Chekhov under 4:0 2:0,2:0,0:0
25.01.24 16:30 Zvezda Chekhov Sokol Krasnoyarsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
23.01.24 16:30 Zvezda Chekhov Norilsk over 5:1 1:1,2:0,2:0
19.01.24 13:30 Saratov Zvezda Chekhov over 3:5 0:1,2:4,1:0
17.01.24 16:30 Tambov Zvezda Chekhov under 0:1 0:1,0:0,0:0
15.01.24 17:30 Rostov Zvezda Chekhov under 0:3 0:1,0:0,0:2
13.01.24 15:00 Voroněž Zvezda Chekhov under 4:1 0:0,3:0,1:1
10.01.24 11:00 Zvezda Chekhov Almetievsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
08.01.24 11:00 Zvezda Chekhov Samara over 5:3 2:0,1:2,2:1
26.12.23 16:30 Zvezda Chekhov Bars Kazan under 3:1 1:1,0:0,2:0
24.12.23 11:00 Zvezda Chekhov Penza under 4:1 0:1,4:0,0:0
19.12.23 15:00 Molot-Prikam'e Perm Zvezda Chekhov over 3:4pp 1:3,1:0,1:0,0:1
17.12.23 14:00 Iževsk Zvezda Chekhov over 4:3sn 2:1,1:0,0:2,0:0,-:-
15.12.23 17:00 Chelny Zvezda Chekhov under 0:3 0:1,0:1,0:1
13.12.23 15:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov under 4:1 1:0,2:1,1:0
09.12.23 11:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
07.12.23 11:00 Zvezda Chekhov Ťumeň under 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
01.12.23 16:30 Zvezda Chekhov AKM under 0:2 0:0,0:0,0:2
29.11.23 14:00 Zvezda Chekhov Omskie Krylia under 4:0 1:0,1:0,2:0
27.11.23 14:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck under 3:1 2:1,0:0,1:0
25.11.23 11:00 Zvezda Chekhov Dynamo Altay under 1:0 1:0,0:0,0:0
21.11.23 12:30 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 5:6pp 1:2,4:1,0:2,0:1
19.11.23 11:00 Dynamo Altay Zvezda Chekhov under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
17.11.23 13:30 Omskie Krylia Zvezda Chekhov over 2:4 1:0,0:2,1:2
10.11.23 17:00 AKM Zvezda Chekhov over 6:1 2:1,3:0,1:0
08.11.23 15:00 Ťumeň Zvezda Chekhov over 4:3 2:0,1:1,1:2
06.11.23 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Zvezda Chekhov under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
31.10.23 16:30 Zvezda Chekhov Toros Neftekamsk under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,-:-
29.10.23 11:00 Zvezda Chekhov Molot-Prikam'e Perm over 3:6 1:2,2:3,0:1
27.10.23 17:30 Zvezda Chekhov Iževsk under 2:1 0:0,2:1,0:0
25.10.23 17:30 Zvezda Chekhov Chelny over 5:2 3:0,1:1,1:1
18.10.23 17:00 Samara Zvezda Chekhov over 5:2 0:0,3:0,2:2
16.10.23 17:30 Almetievsk Zvezda Chekhov under 4:1 1:0,0:1,3:0
14.10.23 12:00 Bars Kazan Zvezda Chekhov under 1:2 1:1,0:0,0:1
12.10.23 18:00 Penza Zvezda Chekhov under 1:3 0:0,1:2,0:1
08.10.23 12:00 Zvezda Chekhov Rostov under 3:2 0:0,2:1,1:1
06.10.23 12:00 Zvezda Chekhov Voroněž under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
04.10.23 15:00 Zvezda Chekhov Saratov over 12:3 1:1,4:1,7:1
02.10.23 15:00 Zvezda Chekhov Tambov under 0:1 0:0,0:1,0:0
28.09.23 14:00 Norilsk Zvezda Chekhov over 5:2 1:1,2:1,2:0
26.09.23 14:00 Sokol Krasnoyarsk Zvezda Chekhov over 4:2 0:2,1:0,3:0
22.09.23 17:30 Zvezda Chekhov Kurgan under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
20.09.23 17:30 Zvezda Chekhov Gornyak Uchaly over 2:4 0:3,1:0,1:1
18.09.23 15:00 Zvezda Chekhov Chelmet Čeljabinsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
16.09.23 12:00 Zvezda Chekhov Yuzhny Ural Orsk over 3:4pp 2:2,1:1,0:0,0:1
09.09.23 16:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
07.09.23 17:30 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov under 2:3 0:1,2:1,0:1
05.09.23 18:00 Dinamo St. Petersburg Zvezda Chekhov under 3:2 0:0,2:1,1:1
03.09.23 16:00 Karelia SKA Zvezda Chekhov over 5:1 1:1,1:0,3:0

Ryazan


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.02.24 17:00 Ryazan Omskie Krylia under 2:1 2:0,0:1,0:0
03.02.24 15:00 Ryazan Dynamo Altay under 2:3 1:1,0:2,1:0
01.02.24 17:00 Ryazan Novokuzněck over 4:3 2:0,2:2,0:1
29.01.24 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk under 1:4 0:3,0:0,1:1
25.01.24 17:00 Dinamo St. Petersburg Ryazan under 0:2 0:1,0:0,0:1
23.01.24 17:00 Karelia SKA Ryazan under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
18.01.24 14:30 Yuzhny Ural Orsk Ryazan under 3:1 1:1,2:0,0:0
16.01.24 15:00 Chelmet Čeljabinsk Ryazan under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
14.01.24 13:00 Kurgan Ryazan under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
12.01.24 14:30 Gornyak Uchaly Ryazan under 2:1 0:0,1:0,1:1
08.01.24 15:00 Ryazan Sokol Krasnoyarsk over 2:4 1:1,0:1,1:2
27.12.23 17:00 Ryazan Norilsk over 4:5 1:2,2:3,1:0
21.12.23 15:30 Saratov Ryazan under 1:4 0:2,1:2,0:0
19.12.23 17:00 Voroněž Ryazan under 2:0 0:0,1:0,1:0
17.12.23 11:00 Rostov Ryazan under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
15.12.23 16:30 Tambov Ryazan under 3:1 2:1,1:0,0:0
11.12.23 17:00 Ryazan Samara under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
09.12.23 15:00 Ryazan Bars Kazan under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
07.12.23 17:00 Ryazan Penza over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
05.12.23 17:00 Ryazan Almetievsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
29.11.23 15:30 Iževsk Ryazan under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
27.11.23 17:00 Chelny Ryazan under 1:3 0:0,1:0,0:3
25.11.23 13:00 Toros Neftekamsk Ryazan over 4:5 3:2,1:1,0:2
23.11.23 15:00 Molot-Prikam'e Perm Ryazan under 4:1 1:1,2:0,1:0
17.11.23 17:00 Ryazan Molot-Prikam'e Perm under 0:3 0:1,0:1,0:1
15.11.23 17:00 Ryazan Chelny over 6:3 4:0,1:2,1:1
13.11.23 17:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
11.11.23 15:00 Ryazan Iževsk over 2:4 1:2,0:0,1:2
05.11.23 16:00 Samara Ryazan under 1:2 0:0,0:0,1:2
03.11.23 17:00 Penza Ryazan under 1:3 1:0,0:3,0:0
01.11.23 11:00 Bars Kazan Ryazan under 1:3 0:1,0:0,1:2
30.10.23 16:30 Almetievsk Ryazan over 5:2 1:2,2:0,2:0
26.10.23 18:00 Ryazan Rostov under 3:1 0:1,1:0,2:0
24.10.23 18:00 Ryazan Voroněž under 1:0 0:0,0:0,1:0
22.10.23 16:00 Ryazan Saratov under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
20.10.23 18:00 Ryazan Tambov under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
15.10.23 12:00 Norilsk Ryazan over 4:2 0:1,2:1,2:0
13.10.23 14:00 Sokol Krasnoyarsk Ryazan under 3:1 0:1,1:0,2:0
09.10.23 18:00 Ryazan Kurgan over 2:5 1:1,0:2,1:2
07.10.23 16:00 Ryazan Gornyak Uchaly under 3:1 1:0,0:0,2:1
05.10.23 18:00 Ryazan Chelmet Čeljabinsk under 1:4 0:0,0:3,1:1
03.10.23 18:00 Ryazan Yuzhny Ural Orsk under 1:2 0:1,1:1,0:0
29.09.23 18:00 Ryazan Dinamo St. Petersburg under 1:3 1:1,0:0,0:2
27.09.23 18:00 Ryazan Karelia SKA over 4:5sn 1:2,1:1,2:1,0:0,-:-
23.09.23 12:00 Khimik Voskresensk Ryazan over 1:5 0:0,1:4,0:1
17.09.23 08:00 Novokuzněck Ryazan over 3:4 3:2,0:0,0:2
15.09.23 14:00 Dynamo Altay Ryazan over 4:3 1:3,2:0,1:0
13.09.23 14:30 Omskie Krylia Ryazan over 2:4 1:0,1:0,0:4
09.09.23 16:00 Ryazan Zvezda Chekhov under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
07.09.23 18:00 Ryazan AKM under 2:3 1:0,0:1,1:2
05.09.23 18:00 Ryazan Ťumeň under 2:3 2:2,0:0,0:1
03.09.23 16:00 Ryazan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 0:1,2:2,0:0

Zvezda Chekhov


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
22.02.2024 14:30 Kurgan Zvezda Chekhov H2H
23.02.2024 13:00 Kurgan Zvezda Chekhov H2H
26.02.2024 16:30 Zvezda Chekhov Kurgan H2H
27.02.2024 15:00 Zvezda Chekhov Kurgan H2H

Ryazan


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ťumeň 56 24 7 8 2 64 175 111 84
2. Molot-Prikam'e Perm 56 19 11 2 11 64 192 128 84
3. Kurgan 56 14 13 3 10 47 169 122 83
4. AKM 56 31 4 4 9 67 162 95 82
5. Yugra Khanty-Mansiysk 56 22 8 6 6 59 185 126 82
6. Khimik Voskresensk 56 19 9 5 9 57 201 144 79
7. Karelia SKA 56 17 9 4 13 44 172 128 74
8. Dinamo St. Petersburg 56 25 4 6 10 43 191 148 73
9. Almetievsk 56 15 8 11 3 25 167 142 73
10. Tambov 56 19 7 4 15 31 159 128 70
11. Voroněž 56 19 6 8 9 13 152 139 70
12. Yuzhny Ural Orsk 56 15 8 8 9 12 152 140 70
13. Toros Neftekamsk 56 19 6 5 15 22 170 148 67
14. Zvezda Chekhov 56 15 7 9 9 2 153 151 67
15. Sokol Krasnoyarsk 56 23 3 6 15 4 165 161 64
16. Norilsk 56 18 5 8 12 8 167 159 64
17. Chelmet Čeljabinsk 56 21 4 5 17 11 151 140 63
18. Novokuzněck 56 19 5 5 17 16 163 147 63
19. Gornyak Uchaly 56 14 7 4 20 -13 148 161 60
20. Dynamo Altay 56 13 5 10 13 -33 131 164 56
21. Ryazan 56 11 6 7 19 -18 124 142 53
22. Penza 56 20 1 8 18 -20 134 154 52
23. Samara 56 8 7 4 26 -43 143 186 48
24. Omskie Krylia 56 7 7 6 23 -41 143 184 48
25. Bars Kazan 56 13 4 4 27 -17 122 139 46
26. Iževsk 56 3 7 7 25 -67 110 177 41
27. Rostov 56 4 4 8 27 -72 118 190 33
28. Saratov 56 8 1 7 32 -119 121 240 27
29. Chelny 56 4 3 4 38 -146 99 245 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 28 12 5 3 0 49 103 54 47
2. Khimik Voskresensk 28 11 5 3 1 42 107 65 45
3. Toros Neftekamsk 28 12 4 3 2 34 97 63 43
4. Almetievsk 28 15 2 4 1 33 90 57 42
5. Molot-Prikam'e Perm 28 12 4 1 6 32 102 70 41
6. Karelia SKA 28 11 4 2 5 34 96 62 40
7. Dinamo St. Petersburg 28 14 2 2 5 26 97 71 39
8. Ťumeň 28 7 5 4 3 21 80 59 38
9. Kurgan 28 6 6 2 6 13 82 69 38
10. Voroněž 28 16 0 5 2 19 82 63 37
11. Zvezda Chekhov 28 10 3 5 2 16 86 70 37
12. Gornyak Uchaly 28 10 4 1 8 11 86 75 37
13. Dynamo Altay 28 9 3 6 1 7 70 63 36
14. Yuzhny Ural Orsk 28 9 3 6 1 3 74 71 36
15. AKM 28 13 2 1 9 32 89 57 35
16. Sokol Krasnoyarsk 28 13 2 0 11 7 81 74 34
17. Tambov 28 11 2 2 9 20 82 62 32
18. Chelmet Čeljabinsk 28 9 3 2 9 7 75 68 32
19. Novokuzněck 28 13 1 2 9 10 84 74 32
20. Samara 28 6 4 4 6 3 78 75 32
21. Norilsk 28 9 2 5 5 0 79 79 31
22. Penza 28 12 0 5 6 -8 66 74 29
23. Omskie Krylia 28 7 3 2 11 -13 81 94 28
24. Bars Kazan 28 4 3 3 12 -11 62 73 23
25. Ryazan 28 2 4 3 12 -16 60 76 23
26. Iževsk 28 0 5 1 16 -33 52 85 21
27. Rostov 28 2 3 4 12 -30 68 98 20
28. Saratov 28 3 1 6 11 -42 66 108 16
29. Chelny 28 1 3 1 19 -61 47 108 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. AKM 28 18 2 3 0 35 73 38 47
2. Ťumeň 28 17 2 4 -1 43 95 52 46
3. Kurgan 28 8 7 1 4 34 87 53 45
4. Molot-Prikam'e Perm 28 7 7 1 5 32 90 58 43
5. Tambov 28 8 5 2 6 11 77 66 38
6. Yugra Khanty-Mansiysk 28 10 3 3 6 10 82 72 35
7. Karelia SKA 28 6 5 2 8 10 76 66 34
8. Yuzhny Ural Orsk 28 6 5 2 8 9 78 69 34
9. Dinamo St. Petersburg 28 11 2 4 5 17 94 77 34
10. Khimik Voskresensk 28 8 4 2 8 15 94 79 34
11. Voroněž 28 3 6 3 7 -6 70 76 33
12. Norilsk 28 9 3 3 7 8 88 80 33
13. Chelmet Čeljabinsk 28 12 1 3 8 4 76 72 31
14. Novokuzněck 28 6 4 3 8 6 79 73 31
15. Almetievsk 28 0 6 7 2 -8 77 85 31
16. Ryazan 28 9 2 4 7 -2 64 66 30
17. Zvezda Chekhov 28 5 4 4 7 -14 67 81 30
18. Sokol Krasnoyarsk 28 10 1 6 4 -3 84 87 30
19. Toros Neftekamsk 28 7 2 2 13 -12 73 85 24
20. Bars Kazan 28 9 1 1 15 -6 60 66 23
21. Penza 28 8 1 3 12 -12 68 80 23
22. Gornyak Uchaly 28 4 3 3 12 -24 62 86 23
23. Omskie Krylia 28 0 4 4 12 -28 62 90 20
24. Iževsk 28 3 2 6 9 -34 58 92 20
25. Dynamo Altay 28 4 2 4 12 -40 61 101 20
26. Samara 28 2 3 0 20 -46 65 111 16
27. Rostov 28 2 1 4 15 -42 50 92 13
28. Saratov 28 5 0 1 21 -77 55 132 11
29. Chelny 28 3 0 3 19 -85 52 137 9