HokejLive.netRuskoMHL › Program

MHL - Rusko

Dátum Čas Zápas
28.09.2021 10:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
11:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Oktan Perm U21
17:00 Loko Yaroslavl U21 - Atlanty Mytishchi U21
17:30 Almaz Cherepovets U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
18:00 Mikhaylov Academy U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
18:00 HC MVD Balashikha U21 - HK Riga U21
18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21
29.09.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Irbis Kazan U21
16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sputnik Almetievsk U21
18:00 HC MVD Balashikha U21 - HK Riga U21
18:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krylya Sovetov MHC U21
18:00 Loko-76 U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
30.09.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
16:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tyumen Legion U21
16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sputnik Almetievsk U21
18:00 Loko-76 U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
01.10.2021 10:00 Oktan Perm U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
10:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
10:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tolpar Ufa U21
16:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tyumen Legion U21
17:00 Loko Yaroslavl U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
17:30 Dynamo St.Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
17:30 Almaz Cherepovets U21 - Atlanty Mytishchi U21
18:00 SKA-Varyagi U21 - MHC Spartak Moscow U21
02.10.2021 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
05:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Kapitan Stupino U21
12:00 HK Riga U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
12:00 Loko Yaroslavl U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
12:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
12:00 Oktan Perm U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
13:00 Almaz Cherepovets U21 - Atlanty Mytishchi U21
16:30 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tolpar Ufa U21
03.10.2021 12:00 HK Riga U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
12:00 Loko-76 U21 - Sputnik Almetievsk U21
12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
12:00 SKA-Varyagi U21 - MHC Spartak Moscow U21
04.10.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Loko-76 U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
05.10.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tyumen Legion U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Oktan Perm U21 - Irbis Kazan U21
06.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HK Riga U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Loko Yaroslavl U21
07.10.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HK Riga U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Loko Yaroslavl U21
08.10.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - HC MVD Balashikha U21
09.10.2021 08:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
08:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Omskye Yastreby U21
12:00 Kapitan Stupino U21 - HC MVD Balashikha U21
13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
10.10.2021 12:00 Mikhaylov Academy U21 - Atlanty Mytishchi U21
12:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
12:00 HK Riga U21 - Loko Yaroslavl U21
12:00 Irbis Kazan U21 - Oktan Perm U21
11.10.2021 15:00 Mikhaylov Academy U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Oktan Perm U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 HK Riga U21 - Loko Yaroslavl U21
12.10.2021 15:00 Tyumen Legion U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
13.10.2021 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Loko-76 U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
14.10.2021 15:00 HK Riga U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Loko-76 U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Oktan Perm U21
15.10.2021 15:00 HK Riga U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Oktan Perm U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
16.10.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
17.10.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Loko-76 U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
18.10.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - HK Riga U21
15:00 Loko-76 U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Oktan Perm U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
19.10.2021 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Oktan Perm U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - HK Riga U21
20.10.2021 15:00 Irbis Kazan U21 - Tyumen Legion U21
21.10.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Dynamo St.Petersburg U21
22.10.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HK Riga U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
23.10.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HK Riga U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
24.10.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
25.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
26.10.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Oktan Perm U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Loko-76 U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
27.10.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Loko-76 U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
28.10.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Mikhaylov Academy U21
29.10.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Oktan Perm U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 HK Riga U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Tyumen Legion U21
30.10.2021 15:00 Oktan Perm U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Loko-76 U21
15:00 HK Riga U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HC MVD Balashikha U21
31.10.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Loko-76 U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
01.11.2021 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sarmaty Orenburg U21
02.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 HK Riga U21 - Dynamo St.Petersburg U21
03.11.2021 15:00 HK Riga U21 - Dynamo St.Petersburg U21
05.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Oktan Perm U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Loko-76 U21 - Tolpar Ufa U21
06.11.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 HK Riga U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Oktan Perm U21
15:00 Loko-76 U21 - Tolpar Ufa U21
07.11.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 HK Riga U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
08.11.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
09.11.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Loko-76 U21 - Oktan Perm U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tyumen Legion U21
10.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Loko-76 U21 - Oktan Perm U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Atlanty Mytishchi U21
11.11.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Almaz Cherepovets U21
12.11.2021 15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Omskye Yastreby U21
13.11.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
14.11.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15.11.2021 15:00 Loko Yaroslavl U21 - HK Riga U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Taifun Primorsky Krai U21
16.11.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - HK Riga U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
17.11.2021 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Irbis Kazan U21
18.11.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
19.11.2021 15:00 HK Riga U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Loko-76 U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
20.11.2021 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 HK Riga U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Loko-76 U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
21.11.2021 15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
22.11.2021 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sputnik Almetievsk U21
23.11.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 HK Riga U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Loko-76 U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Oktan Perm U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21
24.11.2021 15:00 Irbis Kazan U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Loko-76 U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Oktan Perm U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 HK Riga U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
25.11.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-Varyagi U21
26.11.2021 15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - SKA-Varyagi U21
27.11.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Oktan Perm U21
15:00 HK Riga U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
28.11.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Oktan Perm U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 HK Riga U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
29.11.2021 15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
30.11.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Loko-76 U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - SKA-Varyagi U21
01.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Loko-76 U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
02.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 - Irbis Kazan U21
03.12.2021 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Oktan Perm U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
04.12.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Loko-76 U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Oktan Perm U21
05.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Loko-76 U21
06.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Irbis Kazan U21
07.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Oktan Perm U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Irbis Kazan U21
08.12.2021 15:00 Ladia Tolyatti U21 - Oktan Perm U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Loko-76 U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Tolpar Ufa U21
09.12.2021 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Loko-76 U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Atlanty Mytishchi U21
10.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
11.12.2021 15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
12.12.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
13.12.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Oktan Perm U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Avto Yekaterinburg U21
14.12.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Oktan Perm U21 - Omskye Yastreby U21
16.12.2021 15:00 Kapitan Stupino U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Loko-76 U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Mikhaylov Academy U21
17.12.2021 15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Oktan Perm U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Loko-76 U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Sakhalinskie Akuly U21
18.12.2021 15:00 Tolpar Ufa U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Oktan Perm U21 - Avto Yekaterinburg U21
19.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21
20.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Loko-76 U21 - Tyumen Legion U21
21.12.2021 15:00 Irbis Kazan U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Loko-76 U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
22.12.2021 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
23.12.2021 15:00 HC MVD Balashikha U21 - SKA-Varyagi U21
24.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - HK Riga U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Ladia Tolyatti U21
25.12.2021 15:00 Almaz Cherepovets U21 - HK Riga U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Dynamo St.Petersburg U21
26.12.2021 15:00 Omskye Yastreby U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Ladia Tolyatti U21
27.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Loko-76 U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Kapitan Stupino U21
28.12.2021 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Loko-76 U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Almaz Cherepovets U21
29.12.2021 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 HK Riga U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krylya Sovetov MHC U21
30.12.2021 15:00 Tyumen Legion U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 HK Riga U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Irbis Kazan U21
03.01.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Irbis Kazan U21
04.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
05.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
06.01.2022 15:00 HK Riga U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Oktan Perm U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Ladia Tolyatti U21
07.01.2022 15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 HK Riga U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Oktan Perm U21 - Tolpar Ufa U21
11.01.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Oktan Perm U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - HK Riga U21
12.01.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - HK Riga U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Oktan Perm U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Loko-76 U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Tolpar Ufa U21
13.01.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Loko-76 U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
14.01.2022 15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15.01.2022 15:00 Mikhaylov Academy U21 - HK Riga U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Oktan Perm U21
16.01.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Oktan Perm U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - HK Riga U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Loko-76 U21
17.01.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Loko-76 U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
18.01.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
20.01.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 HK Riga U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Irbis Kazan U21
21.01.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Loko-76 U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 HK Riga U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Kapitan Stupino U21
22.01.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
23.01.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Loko-76 U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Oktan Perm U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Kuznetskie Medvedi U21
24.01.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Oktan Perm U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Tyumen Legion U21
25.01.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - HK Riga U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
26.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Loko-76 U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - HK Riga U21
27.01.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Loko-76 U21
15:00 Oktan Perm U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
28.01.2022 15:00 Omskye Yastreby U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Oktan Perm U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Tyumen Legion U21
29.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HK Riga U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HC MVD Balashikha U21
30.01.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - HK Riga U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - HC MVD Balashikha U21
01.02.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Loko-76 U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Ladia Tolyatti U21
02.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Oktan Perm U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Loko-76 U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
03.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - HK Riga U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Oktan Perm U21
04.02.2022 15:00 HC MVD Balashikha U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - MHC Spartak Moscow U21
05.02.2022 15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Loko-76 U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Mikhaylov Academy U21
06.02.2022 15:00 SKA-Varyagi U21 - HK Riga U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Oktan Perm U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Loko-76 U21 - Omskye Yastreby U21
07.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Oktan Perm U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - HK Riga U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Tolpar Ufa U21
08.02.2022 15:00 Kapitan Stupino U21 - Almaz Cherepovets U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Loko Yaroslavl U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
09.02.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - MHC Spartak Moscow U21
10.02.2022 15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Irbis Kazan U21
11.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HK Riga U21
12.02.2022 15:00 Loko Yaroslavl U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 Oktan Perm U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Sakhalinskie Akuly U21 - HK Riga U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Loko-76 U21
13.02.2022 15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Irbis Kazan U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Loko-76 U21
15:00 Oktan Perm U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
14.02.2022 15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Irbis Kazan U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HK Riga U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
16.02.2022 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Oktan Perm U21 - Loko-76 U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Taifun Primorsky Krai U21 - HK Riga U21
15:00 Avto Yekaterinburg U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Omskye Yastreby U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
17.02.2022 15:00 Oktan Perm U21 - Loko-76 U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Tyumen Legion U21 - Stalnye Lisy Magnitogorsk U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 - Belye Medvedi Chelyabinsk U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
18.02.2022 15:00 Irbis Kazan U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 SKA-Varyagi U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Dynamo St.Petersburg U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
19.02.2022 15:00 HK Riga U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
20.02.2022 15:00 HK Riga U21 - Amurskie Tigry Khabarovsk U21
21.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Oktan Perm U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Loko-76 U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
22.02.2022 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Oktan Perm U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Loko-76 U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - Mikhaylov Academy U21
23.02.2022 15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Taifun Primorsky Krai U21
24.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Krasnaya Armiya Moscow U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Atlanty Mytishchi U21
25.02.2022 15:00 Ladia Tolyatti U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Loko-76 U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Oktan Perm U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
26.02.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Ladia Tolyatti U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 - Mikhaylov Academy U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Sarmaty Orenburg U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Loko-76 U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Sputnik Almetievsk U21 - Tolpar Ufa U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 HC MVD Balashikha U21 - MHC Spartak Moscow U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Oktan Perm U21
15:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 - Chaika Nizhny Novgorod U21
27.02.2022 15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Atlanty Mytishchi U21
15:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Kuznetskie Medvedi U21 - Tyumen Legion U21
15:00 Kapitan Stupino U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 - Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
28.02.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Krylya Sovetov MHC U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Atlanty Mytishchi U21
02.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Omskye Yastreby U21
03.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Oktan Perm U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Omskye Yastreby U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Loko-76 U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Taifun Primorsky Krai U21
04.03.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Loko-76 U21 - Kuznetskie Medvedi U21
06.03.2022 15:00 Oktan Perm U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Sakhalinskie Akuly U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Avto Yekaterinburg U21
07.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-Varyagi U21
15:00 Oktan Perm U21 - Ladia Tolyatti U21
15:00 Irbis Kazan U21 - Avto Yekaterinburg U21
15:00 MHC Spartak Moscow U21 - Taifun Primorsky Krai U21
15:00 Tolpar Ufa U21 - Sarmaty Orenburg U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Loko-76 U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Mikhaylov Academy U21 - Sakhalinskie Akuly U21
08.03.2022 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 - Kuznetskie Medvedi U21
15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 - Sputnik Almetievsk U21
15:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 - Dynamo St.Petersburg U21
15:00 Loko-76 U21 - Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 - Kapitan Stupino U21
15:00 Atlanty Mytishchi U21 - Russkie Vityazi Podolsk U21
15:00 Loko Yaroslavl U21 - SKA-1946 Saint Petersburg U21
15:00 Almaz Cherepovets U21 - HC MVD Balashikha U21
15:00 Krylya Sovetov MHC U21 - SKA-Varyagi U21