Voroněž VS Ťumeň


Voroněž

Ťumeň

not draw --0--0---0
not win --10--0---0
not lost --10--0---0

Voroněž (T1) VS Ťumeň (T2)

Voroněž

Ťumeň

Zaujímavé

Voroněž

  • Mužsvo Voroněž prehralo až 65% svojích zápasov. 17 prehier z 26 odohraných zápasov.
  • Až 16 zápasov tímu Voroněž skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 62%.
  • Voroněž už 10 zápasov v rade nevyhrali.

Ťumeň

  • 42% zápasov tímu Ťumeň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 26 zápasov.
  • 17 z celkového počtu 26 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 80% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 10 zápasov.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 10 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
07.09.2022 16:00 Ťumeň Voroněž under 4:1 3:0,0:0,1:1
Rusko / MHL / 2021/2022
05.12.2021 12:00 Ťumeň Voroněž over 2:4 1:1,0:1,1:2
21.11.2021 15:00 Voroněž Ťumeň over 1:5 1:1,0:3,0:1
Rusko / MHL / 2020/2021
21.12.2020 17:00 Voroněž Ťumeň under 2:3 0:2,1:1,1:0
31.10.2020 13:00 Ťumeň Voroněž under 3:2 0:0,1:2,2:0
Rusko / MHL / 2019/2020
07.12.2019 13:00 Ťumeň Voroněž under 3:0 0:0,1:0,2:0
Rusko / VHL / 2018/2019
19.12.2018 15:00 Ťumeň Voroněž under 1:0 0:0,1:0,0:0
24.09.2018 18:00 Voroněž Ťumeň under 0:4 0:2,0:0,0:2
Rusko / VHL / 2017/2018
13.12.2017 17:00 Voroněž Ťumeň over 2:4 1:2,1:2,0:0
07.11.2017 15:00 Ťumeň Voroněž under 0:2 0:1,0:0,0:1

Voroněž

2 - 0 - 8

Ťumeň

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.11.22 15:30 Iževsk Voroněž under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
20.11.22 15:00 Voroněž Almetievsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.11.22 17:00 Voroněž Iževsk over 4:5 2:2,0:2,2:1
16.11.22 17:00 Voroněž Molot-Prikam'e Perm under 2:3 0:0,2:1,0:1
14.11.22 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 2:4 1:0,0:3,1:1
09.11.22 17:00 Penza Voroněž over 6:1 0:1,4:0,2:0
07.11.22 16:30 Tambov Voroněž over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
05.11.22 15:00 Ryazan Voroněž under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.11.22 16:30 Khimik Voskresensk Voroněž under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
26.10.22 18:00 Voroněž Kurgan under 2:3 0:1,2:2,0:0
24.10.22 18:00 Voroněž Gornyak Uchaly under 3:0 2:0,0:0,1:0
22.10.22 16:00 Voroněž Yuzhny Ural Orsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
20.10.22 18:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
13.10.22 18:00 Voroněž Rostov under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
06.10.22 17:30 Bars Kazan Voroněž over 1:6 1:3,0:1,0:2
04.10.22 17:00 Togliatti Voroněž under 1:0 0:0,0:0,1:0
02.10.22 12:00 Zvezda Chekhov Voroněž over 3:4 1:3,0:1,2:0
30.09.22 18:00 AKM Voroněž over 6:1 1:0,3:0,2:1
25.09.22 16:00 Voroněž Omskie Krylia over 3:4 0:3,1:0,2:1
23.09.22 18:00 Voroněž Novokuzněck over 3:4 0:2,0:2,3:0
21.09.22 18:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.09.22 18:00 Voroněž Ermak Angarsk under 4:1 1:1,1:0,2:0
13.09.22 18:00 Karelia SKA Voroněž under 3:1 1:1,0:0,2:0
11.09.22 16:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž over 6:2 2:1,1:0,3:1
09.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž under 2:1 0:1,2:0,0:0
07.09.22 16:00 Ťumeň Voroněž under 4:1 3:0,0:0,1:1

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
19.11.22 15:00 Zvezda Chekhov Ťumeň over 2:5 0:1,1:0,1:4
17.11.22 15:00 Bars Kazan Ťumeň under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.11.22 16:00 Togliatti Ťumeň under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.11.22 15:00 AKM Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
05.11.22 13:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 1:0,1:0,2:2
03.11.22 15:00 Ťumeň Novokuzněck over 6:5pp 2:2,3:1,0:2,1:0
01.11.22 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 1:7 0:0,1:3,0:4
30.10.22 13:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
26.10.22 16:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
24.10.22 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg over 5:1 2:0,1:0,2:1
15.10.22 15:00 Iževsk Ťumeň under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
13.10.22 17:30 Almetievsk Ťumeň over 3:5 1:2,1:2,1:1
11.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
09.10.22 14:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň under 1:4 0:1,1:2,0:1
03.10.22 16:00 Ťumeň Penza over 4:5sn 3:0,1:1,0:3,0:0,-:-
01.10.22 14:00 Ťumeň Tambov under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.09.22 16:00 Ťumeň Ryazan over 4:3 0:0,2:2,2:1
27.09.22 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 3:2 2:1,1:0,0:1
21.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 2:3 1:1,0:1,1:1
19.09.22 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
17.09.22 14:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 3:1 3:0,0:0,0:1
15.09.22 15:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
07.09.22 16:00 Ťumeň Voroněž under 4:1 3:0,0:0,1:1
05.09.22 16:00 Ťumeň Rostov under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
03.09.22 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:0,0:0,0:2

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.11.2022 15:00 Almetievsk Voroněž H2H
29.11.2022 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž H2H
01.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Voroněž H2H
08.12.2022 17:00 Voroněž Tambov H2H
10.12.2022 15:00 Voroněž Penza H2H
12.12.2022 17:00 Voroněž Khimik Voskresensk H2H
14.12.2022 17:00 Voroněž Ryazan H2H
23.12.2022 14:30 Kurgan Voroněž H2H
25.12.2022 09:00 Gornyak Uchaly Voroněž H2H
27.12.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk Voroněž H2H
29.12.2022 15:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž H2H
11.01.2023 17:30 Rostov Voroněž H2H
17.01.2023 17:00 Voroněž Bars Kazan H2H
19.01.2023 17:00 Voroněž Togliatti H2H
21.01.2023 15:00 Voroněž AKM H2H
23.01.2023 17:00 Voroněž Zvezda Chekhov H2H
28.01.2023 12:00 Omskie Krylia Voroněž H2H
30.01.2023 13:30 Novokuzněck Voroněž H2H
02.02.2023 13:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž H2H
04.02.2023 10:00 Ermak Angarsk Voroněž H2H
11.02.2023 15:00 Voroněž Karelia SKA H2H
13.02.2023 17:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg H2H
15.02.2023 17:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2023 17:00 Voroněž Ťumeň H2H

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.11.2022 15:00 Ťumeň Bars Kazan H2H
01.12.2022 15:00 Ťumeň Togliatti H2H
03.12.2022 13:00 Ťumeň Zvezda Chekhov H2H
05.12.2022 15:00 Ťumeň AKM H2H
10.12.2022 12:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H
12.12.2022 13:30 Novokuzněck Ťumeň H2H
15.12.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
17.12.2022 10:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
28.12.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň H2H
30.12.2022 17:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
09.01.2023 15:00 Ťumeň Almetievsk H2H
11.01.2023 15:00 Ťumeň Iževsk H2H
13.01.2023 15:00 Ťumeň Toros Neftekamsk H2H
15.01.2023 13:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm H2H
21.01.2023 15:00 Penza Ťumeň H2H
23.01.2023 16:30 Tambov Ťumeň H2H
25.01.2023 16:30 Khimik Voskresensk Ťumeň H2H
27.01.2023 17:00 Ryazan Ťumeň H2H
01.02.2023 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
03.02.2023 15:00 Ťumeň Kurgan H2H
05.02.2023 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk H2H
07.02.2023 15:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk H2H
15.02.2023 17:30 Rostov Ťumeň H2H
17.02.2023 17:00 Voroněž Ťumeň H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 26 13 3 4 -1 29 81 52 42
2. Novokuzněck 26 6 6 2 4 29 94 65 38
3. Penza 26 5 6 4 1 25 80 55 38
4. Ťumeň 26 6 5 6 -2 10 73 63 38
5. Togliatti 28 11 3 3 5 11 80 69 37
6. Sokol Krasnoyarsk 26 6 5 4 2 21 83 62 36
7. Khimik Voskresensk 26 8 4 3 4 28 92 64 35
8. Dinamo St. Petersburg 27 5 6 1 8 11 84 73 35
9. Almetievsk 25 10 3 2 5 10 66 56 34
10. Iževsk 27 4 5 5 3 -8 74 82 33
11. Tambov 26 6 4 4 4 1 71 70 32
12. Toros Neftekamsk 25 11 1 4 4 7 66 59 30
13. Karelia SKA 27 6 4 2 9 7 87 80 30
14. AKM 26 1 6 4 5 -6 79 85 30
15. Bars Kazan 27 4 4 5 5 -12 58 70 29
16. Gornyak Uchaly 26 9 2 2 9 -1 72 73 28
17. Molot-Prikam'e Perm 25 7 3 2 8 -6 68 74 28
18. Chelmet Čeljabinsk 25 2 5 4 5 -8 54 62 28
19. Kurgan 26 6 3 3 8 -4 52 56 27
20. Omskie Krylia 26 6 3 2 10 -6 73 79 26
21. Rostov 26 0 5 6 4 -18 68 86 26
22. Zvezda Chekhov 26 7 1 3 11 -23 52 75 21
23. Yuzhny Ural Orsk 25 6 1 5 7 -15 62 77 21
24. Ryazan 26 4 2 5 8 -21 54 75 21
25. Voroněž 26 3 1 4 13 -25 55 80 14
26. Ermak Angarsk 25 2 1 3 15 -36 53 89 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Iževsk 17 3 4 3 0 6 51 45 25
2. Dinamo St. Petersburg 13 1 5 1 0 21 53 32 23
3. Khimik Voskresensk 13 7 2 0 2 26 54 28 22
4. Sokol Krasnoyarsk 14 4 3 2 0 17 46 29 22
5. Yugra Khanty-Mansiysk 13 9 0 3 -2 18 43 25 21
6. Almetievsk 14 6 2 1 2 11 42 31 21
7. Novokuzněck 14 6 2 1 2 21 54 33 21
8. Togliatti 13 9 0 2 0 10 40 30 20
9. Ťumeň 13 6 1 3 -1 3 38 35 19
10. Gornyak Uchaly 15 6 1 2 3 6 43 37 18
11. Toros Neftekamsk 13 5 1 3 0 6 33 27 17
12. Tambov 12 1 3 3 -1 6 35 29 17
13. Karelia SKA 12 4 2 1 2 11 42 31 17
14. Omskie Krylia 15 4 2 1 5 10 45 35 17
15. Penza 11 6 1 0 3 19 40 21 16
16. Chelmet Čeljabinsk 13 5 1 2 2 5 31 26 16
17. AKM 11 1 3 1 2 7 38 31 15
18. Molot-Prikam'e Perm 12 4 1 1 4 -1 31 32 13
19. Bars Kazan 13 -1 3 2 4 -11 27 38 12
20. Rostov 12 1 2 2 3 -6 36 42 12
21. Zvezda Chekhov 11 3 1 1 4 -6 27 33 11
22. Kurgan 14 0 2 3 4 -9 25 34 11
23. Ryazan 13 4 0 3 3 -10 25 35 11
24. Yuzhny Ural Orsk 12 2 0 4 2 -15 26 41 8
25. Voroněž 13 2 0 2 7 -8 30 38 6
26. Ermak Angarsk 12 1 0 3 5 -10 24 34 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Penza 15 -1 5 4 -2 6 40 34 22
2. Yugra Khanty-Mansiysk 13 4 3 1 1 11 38 27 21
3. Ťumeň 13 0 4 3 -1 7 35 28 19
4. Novokuzněck 12 0 4 1 2 8 40 32 17
5. Bars Kazan 14 5 1 3 1 -1 31 32 17
6. Togliatti 15 2 3 1 5 1 40 39 17
7. Kurgan 12 6 1 0 4 5 27 22 16
8. Tambov 14 5 1 1 5 -5 36 41 15
9. Molot-Prikam'e Perm 13 3 2 1 4 -5 37 42 15
10. AKM 15 0 3 3 3 -13 41 54 15
11. Sokol Krasnoyarsk 12 2 2 2 2 4 37 33 14
12. Rostov 14 -1 3 4 1 -12 32 44 14
13. Almetievsk 11 4 1 1 3 -1 24 25 13
14. Toros Neftekamsk 12 6 0 1 4 1 33 32 13
15. Khimik Voskresensk 13 1 2 3 2 2 38 36 13
16. Yuzhny Ural Orsk 13 4 1 1 5 0 36 36 13
17. Karelia SKA 15 2 2 1 7 -4 45 49 13
18. Chelmet Čeljabinsk 12 -3 4 2 3 -13 23 36 12
19. Dinamo St. Petersburg 14 4 1 0 8 -10 31 41 12
20. Gornyak Uchaly 11 3 1 0 6 -7 29 36 10
21. Ryazan 13 0 2 2 5 -11 29 40 10
22. Zvezda Chekhov 15 4 0 2 7 -17 25 42 10
23. Omskie Krylia 11 2 1 1 5 -16 28 44 9
24. Iževsk 10 1 1 2 3 -14 23 37 8
25. Voroněž 13 1 1 2 6 -17 25 42 8
26. Ermak Angarsk 13 1 1 0 10 -26 29 55 6