Yugra Khanty-Mansiysk VS Ťumeň


Yugra Khanty-Mansiysk

Ťumeň

not draw --3--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Yugra Khanty-Mansiysk (T1) VS Ťumeň (T2)

Yugra Khanty-Mansiysk

Ťumeň

Zaujímavé

Yugra Khanty-Mansiysk

  • 16 víťazstiev z celkového počtu 25 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Yugra Khanty-Mansiysk. 64% úspešnosť výhier.
  • Až 14 zápasov tímu Yugra Khanty-Mansiysk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 56%.

Ťumeň

  • 40% zápasov tímu Ťumeň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 10 z celkového počtu 25 zápasov.
  • 16 z celkového počtu 25 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 64%.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (5 z 15) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
03.09.2022 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:0,0:0,0:2
Rusko / MHL / 2021/2022
14.11.2021 13:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 1:2,1:0,0:2
15.09.2021 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
Rusko / MHL / 2020/2021
05.02.2021 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 5:2 1:1,0:0,4:1
04.12.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 0:0,0:2,2:2
Rusko / MHL / 2019/2020
17.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
16.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.03.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 5:2 1:0,3:0,1:2
12.03.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 4:1 1:1,1:0,2:0
16.01.2020 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 2:0,0:0,0:0
26.12.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň over 4:3ppsn 1:0,0:1,2:2,0:0,4:3
29.11.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:3ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:3
15.11.2019 15:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 3:1 1:1,2:0,0:0
Rusko / VHL / 2018/2019
15.09.2018 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 1:4 0:4,1:0,0:0
06.09.2018 16:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3ppsn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0

Yugra Khanty-Mansiysk

5 - 5 - 5

Ťumeň

Yugra Khanty-Mansiysk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.11.22 16:00 Togliatti Yugra Khanty-Mansiysk over 4:3 1:1,1:2,2:0
15.11.22 16:30 Bars Kazan Yugra Khanty-Mansiysk under 1:2 0:1,1:1,0:0
11.11.22 17:00 AKM Yugra Khanty-Mansiysk over 2:5 1:1,0:2,1:2
09.11.22 11:00 Zvezda Chekhov Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
05.11.22 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck under 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,-:-
03.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Omskie Krylia over 5:2 1:2,3:0,1:0
01.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ermak Angarsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
30.10.22 09:00 Yugra Khanty-Mansiysk Sokol Krasnoyarsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
26.10.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Dinamo St. Petersburg over 4:2 1:0,1:2,2:0
24.10.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Karelia SKA over 2:5 2:0,0:1,0:4
15.10.22 16:00 Almetievsk Yugra Khanty-Mansiysk over 4:6 1:2,3:2,0:2
13.10.22 16:30 Iževsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3 0:1,0:1,2:1
11.10.22 16:00 Molot-Prikam'e Perm Yugra Khanty-Mansiysk over 2:4 0:3,0:0,2:1
09.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:1 0:0,0:1,0:0
03.10.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Tambov over 5:2 1:0,1:1,3:1
01.10.22 10:00 Yugra Khanty-Mansiysk Penza under 3:1 0:0,2:1,1:0
29.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
27.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ryazan over 6:1 2:0,3:0,1:1
21.09.22 15:30 Kurgan Yugra Khanty-Mansiysk under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
19.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Yugra Khanty-Mansiysk over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
17.09.22 14:00 Yuzhny Ural Orsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
15.09.22 16:00 Chelmet Čeljabinsk Yugra Khanty-Mansiysk under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž under 2:1 0:1,2:0,0:0
07.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Rostov under 3:1 0:0,2:0,1:1
03.09.22 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:0,0:0,0:2

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.22 15:00 Zvezda Chekhov Ťumeň over 2:5 0:1,1:0,1:4
17.11.22 15:00 Bars Kazan Ťumeň under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.11.22 16:00 Togliatti Ťumeň under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.11.22 15:00 AKM Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
05.11.22 13:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 1:0,1:0,2:2
03.11.22 15:00 Ťumeň Novokuzněck over 6:5pp 2:2,3:1,0:2,1:0
01.11.22 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 1:7 0:0,1:3,0:4
30.10.22 13:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
26.10.22 16:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
24.10.22 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg over 5:1 2:0,1:0,2:1
15.10.22 15:00 Iževsk Ťumeň under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
13.10.22 17:30 Almetievsk Ťumeň over 3:5 1:2,1:2,1:1
11.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
09.10.22 14:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň under 1:4 0:1,1:2,0:1
03.10.22 16:00 Ťumeň Penza over 4:5sn 3:0,1:1,0:3,0:0,-:-
01.10.22 14:00 Ťumeň Tambov under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.09.22 16:00 Ťumeň Ryazan over 4:3 0:0,2:2,2:1
27.09.22 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 3:2 2:1,1:0,0:1
21.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 2:3 1:1,0:1,1:1
19.09.22 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
17.09.22 14:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 3:1 3:0,0:0,0:1
15.09.22 15:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
07.09.22 16:00 Ťumeň Voroněž under 4:1 3:0,0:0,1:1
05.09.22 16:00 Ťumeň Rostov under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
03.09.22 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:0,0:0,0:2

Yugra Khanty-Mansiysk


Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.12.2022 15:00 Ťumeň Togliatti H2H
03.12.2022 13:00 Ťumeň Zvezda Chekhov H2H
05.12.2022 15:00 Ťumeň AKM H2H
10.12.2022 12:00 Omskie Krylia Ťumeň H2H
12.12.2022 13:30 Novokuzněck Ťumeň H2H
15.12.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň H2H
17.12.2022 10:00 Ermak Angarsk Ťumeň H2H
28.12.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň H2H
30.12.2022 17:00 Karelia SKA Ťumeň H2H
09.01.2023 15:00 Ťumeň Almetievsk H2H
11.01.2023 15:00 Ťumeň Iževsk H2H
13.01.2023 15:00 Ťumeň Toros Neftekamsk H2H
15.01.2023 13:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm H2H
21.01.2023 15:00 Penza Ťumeň H2H
23.01.2023 16:30 Tambov Ťumeň H2H
25.01.2023 16:30 Khimik Voskresensk Ťumeň H2H
27.01.2023 17:00 Ryazan Ťumeň H2H
01.02.2023 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
03.02.2023 15:00 Ťumeň Kurgan H2H
05.02.2023 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk H2H
07.02.2023 15:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk H2H
15.02.2023 17:30 Rostov Ťumeň H2H
17.02.2023 17:00 Voroněž Ťumeň H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 27 12 4 4 -1 30 83 53 44
2. Novokuzněck 28 6 7 2 4 35 103 68 42
3. Penza 28 5 7 4 1 27 88 61 42
4. Ťumeň 27 6 5 7 -3 9 74 65 39
5. Togliatti 29 11 3 4 4 10 81 71 38
6. Khimik Voskresensk 27 9 4 3 4 29 96 67 37
7. Dinamo St. Petersburg 28 4 7 1 8 14 88 74 37
8. Sokol Krasnoyarsk 27 6 5 5 1 20 85 65 37
9. Almetievsk 27 11 3 2 6 11 69 58 36
10. Tambov 28 4 5 5 4 -3 75 78 33
11. Iževsk 27 4 5 5 3 -8 74 82 33
12. Toros Neftekamsk 26 12 1 4 4 8 71 63 32
13. Karelia SKA 28 7 4 2 9 9 91 82 32
14. Bars Kazan 28 3 5 5 5 -11 60 71 31
15. AKM 27 1 6 5 4 -9 80 89 31
16. Gornyak Uchaly 28 8 3 2 10 -1 78 79 30
17. Chelmet Čeljabinsk 26 1 6 4 5 -7 58 65 30
18. Kurgan 28 7 3 3 9 -2 59 61 29
19. Omskie Krylia 27 7 3 2 10 -5 75 80 28
20. Molot-Prikam'e Perm 25 5 4 2 8 -6 68 74 28
21. Rostov 27 1 5 6 4 -17 69 86 28
22. Yuzhny Ural Orsk 26 6 1 7 4 -16 64 80 23
23. Ryazan 27 4 2 6 7 -22 55 77 22
24. Zvezda Chekhov 27 7 1 3 12 -25 54 79 21
25. Voroněž 28 3 1 5 13 -28 60 88 15
26. Ermak Angarsk 27 2 1 3 17 -42 55 97 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo St. Petersburg 14 2 5 1 0 24 57 33 25
2. Iževsk 17 3 4 3 0 6 51 45 25
3. Khimik Voskresensk 14 8 2 0 2 27 58 31 24
4. Yugra Khanty-Mansiysk 14 8 1 3 -2 19 45 26 23
5. Sokol Krasnoyarsk 15 4 3 3 -1 16 48 32 23
6. Almetievsk 16 7 2 1 3 12 45 33 23
7. Novokuzněck 14 6 2 1 2 21 54 33 21
8. Penza 13 6 2 0 3 21 48 27 20
9. Togliatti 13 9 0 2 0 10 40 30 20
10. Ťumeň 14 6 1 4 -2 2 39 37 20
11. Toros Neftekamsk 14 6 1 3 0 7 38 31 19
12. Karelia SKA 13 5 2 1 2 13 46 33 19
13. Gornyak Uchaly 15 6 1 2 3 6 43 37 18
14. Tambov 14 1 3 4 -1 2 39 37 18
15. Omskie Krylia 15 4 2 1 5 10 45 35 17
16. Chelmet Čeljabinsk 13 5 1 2 2 5 31 26 16
17. AKM 11 1 3 2 0 7 38 31 16
18. Molot-Prikam'e Perm 12 4 1 1 4 -1 31 32 13
19. Ryazan 14 4 0 4 2 -11 26 37 12
20. Bars Kazan 13 -1 3 2 4 -11 27 38 12
21. Rostov 12 1 2 2 3 -6 36 42 12
22. Zvezda Chekhov 11 3 1 1 4 -6 27 33 11
23. Kurgan 14 0 2 3 4 -9 25 34 11
24. Yuzhny Ural Orsk 12 2 0 5 0 -15 26 41 9
25. Voroněž 13 2 0 3 5 -8 30 38 7
26. Ermak Angarsk 14 1 0 3 7 -16 26 42 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Penza 15 -1 5 4 -2 6 40 34 22
2. Yugra Khanty-Mansiysk 13 4 3 1 1 11 38 27 21
3. Novokuzněck 14 0 5 1 2 14 49 35 21
4. Ťumeň 13 0 4 3 -1 7 35 28 19
5. Bars Kazan 15 4 2 3 1 0 33 33 19
6. Kurgan 14 7 1 0 5 7 34 27 18
7. Togliatti 16 2 3 2 4 0 41 41 18
8. Rostov 15 0 3 4 1 -11 33 44 16
9. Tambov 14 3 2 1 5 -5 36 41 15
10. Molot-Prikam'e Perm 13 1 3 1 4 -5 37 42 15
11. AKM 16 0 3 3 4 -16 42 58 15
12. Sokol Krasnoyarsk 12 2 2 2 2 4 37 33 14
13. Yuzhny Ural Orsk 14 4 1 2 4 -1 38 39 14
14. Chelmet Čeljabinsk 13 -4 5 2 3 -12 27 39 14
15. Almetievsk 11 4 1 1 3 -1 24 25 13
16. Toros Neftekamsk 12 6 0 1 4 1 33 32 13
17. Khimik Voskresensk 13 1 2 3 2 2 38 36 13
18. Karelia SKA 15 2 2 1 7 -4 45 49 13
19. Dinamo St. Petersburg 14 2 2 0 8 -10 31 41 12
20. Gornyak Uchaly 13 2 2 0 7 -7 35 42 12
21. Omskie Krylia 12 3 1 1 5 -15 30 45 11
22. Ryazan 13 0 2 2 5 -11 29 40 10
23. Zvezda Chekhov 16 4 0 2 8 -19 27 46 10
24. Iževsk 10 1 1 2 3 -14 23 37 8
25. Voroněž 15 1 1 2 8 -20 30 50 8
26. Ermak Angarsk 13 1 1 0 10 -26 29 55 6