Toros Neftekamsk VS Voroněž


Toros Neftekamsk

Voroněž

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Toros Neftekamsk (T1) VS Voroněž (T2)

Toros Neftekamsk

Voroněž

Zaujímavé

Toros Neftekamsk

  • Až 16 zápasov tímu Toros Neftekamsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 64%.
  • Toros Neftekamsk už 7 zápasov v rade neprehrali.

Voroněž

  • 63% prehier (17 zápasov) z celkového počtu 27 tímu Voroněž.
  • 17 z celkového počtu 27 zápasov tímu Voroněž skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
  • Voroněž už 11 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 40% vzájomných zápasov (4 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 6 z 10 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
14.11.2022 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 2:4 1:0,0:3,1:1
Rusko / MHL / 2021/2022
11.02.2022 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
10.09.2021 16:00 Toros Neftekamsk Voroněž under 2:3ppsn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2020/2021
30.11.2020 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 4:5ppsn 1:0,1:3,2:1,0:0,0:2
20.11.2020 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž over 4:2 2:1,1:0,1:1
Rusko / MHL / 2019/2020
14.10.2019 18:00 Voroněž Toros Neftekamsk under 2:3 2:1,0:2,0:0
Rusko / VHL / 2018/2019
06.02.2019 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž over 6:1 2:1,2:0,2:0
17.11.2018 15:00 Voroněž Toros Neftekamsk under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:3
Rusko / VHL / 2017/2018
05.02.2018 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž under 1:2 0:1,0:1,1:0
26.09.2017 18:00 Voroněž Toros Neftekamsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0

Toros Neftekamsk

5 - 4 - 1

Voroněž

Toros Neftekamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.22 15:00 Toros Neftekamsk Molot-Prikam'e Perm under 4:1 1:0,0:1,3:0
16.11.22 17:30 Rostov Toros Neftekamsk over 2:4 2:1,0:2,0:1
14.11.22 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 2:4 1:0,0:3,1:1
06.11.22 13:00 Toros Neftekamsk Togliatti under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
04.11.22 13:00 Toros Neftekamsk Bars Kazan under 3:2 1:1,1:1,1:0
02.11.22 15:00 Toros Neftekamsk Zvezda Chekhov under 4:1 1:0,1:1,2:0
31.10.22 15:00 Toros Neftekamsk AKM under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
26.10.22 14:30 Novokuzněck Toros Neftekamsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
24.10.22 15:00 Omskie Krylia Toros Neftekamsk under 2:3 0:3,0:0,2:0
21.10.22 13:00 Ermak Angarsk Toros Neftekamsk over 3:4 0:0,3:3,0:1
19.10.22 14:00 Sokol Krasnoyarsk Toros Neftekamsk over 3:5 0:1,3:2,0:2
15.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Dinamo St. Petersburg over 5:2 0:0,1:0,4:2
13.10.22 16:00 Toros Neftekamsk Karelia SKA over 4:3 2:1,2:1,0:1
11.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
09.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Yugra Khanty-Mansiysk under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.10.22 16:30 Iževsk Toros Neftekamsk over 4:3 1:0,2:1,1:2
02.10.22 16:00 Almetievsk Toros Neftekamsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
22.09.22 18:00 Penza Toros Neftekamsk over 4:2 0:1,3:1,1:0
20.09.22 17:30 Tambov Toros Neftekamsk under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
18.09.22 12:00 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 3:2 0:1,1:0,2:1
16.09.22 18:00 Ryazan Toros Neftekamsk under 2:3 0:2,2:0,0:1
10.09.22 14:00 Toros Neftekamsk Kurgan under 0:1 0:0,0:1,0:0
08.09.22 16:00 Toros Neftekamsk Gornyak Uchaly over 4:6 2:2,2:0,0:4
06.09.22 16:00 Toros Neftekamsk Yuzhny Ural Orsk under 2:1 0:1,1:0,1:0
04.09.22 14:00 Toros Neftekamsk Chelmet Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:0,0:2,0:1

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.11.22 15:00 Almetievsk Voroněž under 3:1 1:0,1:1,1:0
25.11.22 15:30 Iževsk Voroněž under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
20.11.22 15:00 Voroněž Almetievsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
18.11.22 17:00 Voroněž Iževsk over 4:5 2:2,0:2,2:1
16.11.22 17:00 Voroněž Molot-Prikam'e Perm under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
14.11.22 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk over 2:4 1:0,0:3,1:1
09.11.22 17:00 Penza Voroněž over 6:1 0:1,4:0,2:0
07.11.22 16:30 Tambov Voroněž over 3:4pp 2:0,1:2,0:1,0:1
05.11.22 15:00 Ryazan Voroněž under 2:1 0:0,0:1,2:0
03.11.22 16:30 Khimik Voskresensk Voroněž under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
26.10.22 18:00 Voroněž Kurgan under 2:3 0:1,2:2,0:0
24.10.22 18:00 Voroněž Gornyak Uchaly under 3:0 2:0,0:0,1:0
22.10.22 16:00 Voroněž Yuzhny Ural Orsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
20.10.22 18:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk under 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
13.10.22 18:00 Voroněž Rostov under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
06.10.22 17:30 Bars Kazan Voroněž over 1:6 1:3,0:1,0:2
04.10.22 17:00 Togliatti Voroněž under 1:0 0:0,0:0,1:0
02.10.22 12:00 Zvezda Chekhov Voroněž over 3:4 1:3,0:1,2:0
30.09.22 18:00 AKM Voroněž over 6:1 1:0,3:0,2:1
25.09.22 16:00 Voroněž Omskie Krylia over 3:4 0:3,1:0,2:1
23.09.22 18:00 Voroněž Novokuzněck over 3:4 0:2,0:2,3:0
21.09.22 18:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.09.22 18:00 Voroněž Ermak Angarsk under 4:1 1:1,1:0,2:0
13.09.22 18:00 Karelia SKA Voroněž under 3:1 1:1,0:0,2:0
11.09.22 16:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž over 6:2 2:1,1:0,3:1
09.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž under 2:1 0:1,2:0,0:0
07.09.22 16:00 Ťumeň Voroněž under 4:1 3:0,0:0,1:1

Toros Neftekamsk


nenájdený žiadny zápas

Voroněž


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kurgan 36 5 11 2 5 38 119 81 56
2. Khimik Voskresensk 36 15 5 3 5 41 125 84 53
3. Ťumeň 34 15 4 7 -3 41 107 66 53
4. Molot-Prikam'e Perm 33 10 8 0 7 34 113 79 52
5. Yuzhny Ural Orsk 36 9 7 5 3 17 104 87 51
6. Karelia SKA 35 11 6 1 10 28 103 75 47
7. Yugra Khanty-Mansiysk 34 7 7 5 3 22 98 76 47
8. AKM 33 16 3 2 7 36 89 53 46
9. Chelmet Čeljabinsk 36 14 3 4 8 12 100 88 44
10. Gornyak Uchaly 36 12 4 3 10 8 116 108 43
11. Voroněž 34 7 6 5 5 10 89 79 43
12. Almetievsk 36 8 5 7 4 9 106 97 43
13. Toros Neftekamsk 35 11 4 4 8 11 105 94 42
14. Dinamo St. Petersburg 36 12 3 5 7 8 111 103 42
15. Novokuzněck 34 13 3 3 9 16 103 87 41
16. Norilsk 33 14 2 5 5 13 105 92 41
17. Tambov 34 10 4 3 10 -2 81 83 39
18. Sokol Krasnoyarsk 33 12 3 2 11 7 99 92 38
19. Zvezda Chekhov 34 9 3 7 5 -6 88 94 37
20. Ryazan 35 8 4 3 13 -7 84 91 35
21. Dynamo Altay 36 8 3 7 8 -29 81 110 35
22. Bars Kazan 36 8 3 3 16 -3 84 87 31
23. Penza 35 12 0 6 11 -15 74 89 30
24. Samara 35 7 3 3 16 -14 89 103 29
25. Omskie Krylia 34 7 2 5 13 -26 87 113 27
26. Iževsk 34 2 4 4 16 -38 63 101 24
27. Saratov 34 5 1 6 15 -70 78 148 20
28. Chelny 35 3 2 3 22 -91 61 152 17
29. Rostov 34 0 3 3 21 -50 77 127 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 23 9 4 2 2 33 83 50 36
2. Yugra Khanty-Mansiysk 18 5 5 2 -1 29 57 28 32
3. Ťumeň 18 6 3 3 0 20 54 34 27
4. Karelia SKA 20 11 1 1 5 24 65 41 27
5. Kurgan 19 3 5 1 4 15 61 46 27
6. Gornyak Uchaly 20 9 2 1 5 14 71 57 27
7. Yuzhny Ural Orsk 17 5 3 3 0 10 51 41 25
8. Dynamo Altay 19 6 2 5 -1 2 51 49 25
9. Dinamo St. Petersburg 20 9 1 2 4 12 67 55 25
10. Toros Neftekamsk 14 5 3 2 -1 22 54 32 24
11. Molot-Prikam'e Perm 15 8 2 0 3 19 58 39 24
12. Chelmet Čeljabinsk 18 7 2 2 3 14 54 40 24
13. Zvezda Chekhov 18 7 1 5 -1 10 52 42 23
14. Almetievsk 17 8 1 2 3 14 52 38 22
15. AKM 18 8 1 1 6 20 52 32 21
16. Voroněž 15 8 0 4 -1 18 47 29 20
17. Norilsk 17 9 0 2 4 5 50 45 20
18. Sokol Krasnoyarsk 17 6 2 0 7 2 49 47 20
19. Penza 19 7 0 4 4 -10 37 47 18
20. Ryazan 21 0 4 2 9 -10 44 54 18
21. Samara 16 3 2 3 3 1 41 40 17
22. Novokuzněck 16 8 0 1 6 4 50 46 17
23. Bars Kazan 18 2 2 2 8 -5 41 46 14
24. Omskie Krylia 18 4 1 2 8 -12 52 64 14
25. Tambov 13 6 0 1 5 -2 31 33 13
26. Iževsk 16 0 3 1 8 -17 30 47 13
27. Saratov 14 2 1 5 0 -7 42 49 13
28. Chelny 13 0 2 1 7 -22 24 46 9
29. Rostov 16 0 2 1 10 -20 41 61 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kurgan 17 2 6 1 1 23 58 35 29
2. Molot-Prikam'e Perm 18 2 6 0 4 15 55 40 28
3. Ťumeň 16 9 1 4 -3 21 53 32 26
4. Yuzhny Ural Orsk 19 4 4 2 3 7 53 46 26
5. Tambov 21 4 4 2 5 0 50 50 26
6. AKM 15 8 2 1 1 16 37 21 25
7. Novokuzněck 18 5 3 2 3 12 53 41 24
8. Voroněž 19 -1 6 1 6 -8 42 50 23
9. Norilsk 16 5 2 3 1 8 55 47 21
10. Almetievsk 19 0 4 5 1 -5 54 59 21
11. Karelia SKA 15 0 5 0 5 4 38 34 20
12. Chelmet Čeljabinsk 18 7 1 2 5 -2 46 48 20
13. Sokol Krasnoyarsk 16 6 1 2 4 5 50 45 18
14. Toros Neftekamsk 21 6 1 2 9 -11 51 62 18
15. Khimik Voskresensk 13 6 1 1 3 8 42 34 17
16. Ryazan 14 8 0 1 4 3 40 37 17
17. Bars Kazan 18 6 1 1 8 2 43 41 17
18. Dinamo St. Petersburg 16 3 2 3 3 -4 44 48 17
19. Gornyak Uchaly 16 3 2 2 5 -6 45 51 16
20. Yugra Khanty-Mansiysk 16 2 2 3 4 -7 41 48 15
21. Zvezda Chekhov 16 2 2 2 6 -16 36 52 14
22. Omskie Krylia 16 3 1 3 5 -14 35 49 13
23. Penza 16 5 0 2 7 -5 37 42 12
24. Samara 19 4 1 0 13 -15 48 63 12
25. Iževsk 18 2 1 3 8 -21 33 54 11
26. Dynamo Altay 17 2 1 2 9 -31 30 61 10
27. Chelny 22 3 0 2 15 -69 37 106 8
28. Rostov 18 0 1 2 11 -30 36 66 7
29. Saratov 20 3 0 1 15 -63 36 99 7