Voroněž VS Novokuzněck


Voroněž

Novokuzněck

not draw --6--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Voroněž (T1) VS Novokuzněck (T2)

Voroněž

Novokuzněck

Zaujímavé

Voroněž

  • Mužsvo Voroněž prehralo až 83% svojích zápasov. 5 prehier z 6 odohraných zápasov.
  • Až 5 zápasov tímu Voroněž skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 83%.
  • Voroněž už 6 zápasov v rade neremízovali.

Novokuzněck

  • 33% zápasov tímu Novokuzněck skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 2 z celkového počtu 6 zápasov.
  • Tím Novokuzněck odohral až 4 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 67% z celkového počtu 6 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 9 zápasov.
  • 78% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 7 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2021/2022
18.12.2021 14:00 Voroněž Novokuzněck over 4:5 2:2,2:0,0:3
01.11.2021 13:00 Novokuzněck Voroněž over 6:1 2:0,2:0,2:1
Rusko / MHL / 2020/2021
07.02.2021 11:00 Novokuzněck Voroněž over 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
01.02.2021 17:00 Voroněž Novokuzněck under 0:3 0:2,0:1,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
02.10.2019 14:00 Novokuzněck Voroněž over 6:3 0:3,4:0,2:0
Rusko / VHL / 2018/2019
09.12.2018 11:00 Voroněž Novokuzněck over 1:6 0:2,1:1,0:3
16.09.2018 12:00 Novokuzněck Voroněž over 4:3ppsn 1:0,2:1,0:2,0:0,3:2
Rusko / VHL / 2017/2018
01.12.2017 13:00 Novokuzněck Voroněž under 1:4 0:1,0:1,1:2
17.11.2017 17:00 Voroněž Novokuzněck over 2:4 1:0,1:1,0:3

Voroněž

1 - 2 - 6

Novokuzněck

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 18:00 Voroněž Sokol Krasnoyarsk under 1:3 0:1,0:1,1:1
19.09.22 18:00 Voroněž Ermak Angarsk under 4:1 1:1,1:0,2:0
13.09.22 18:00 Karelia SKA Voroněž under 3:1 1:1,0:0,2:0
11.09.22 16:00 Dinamo St. Petersburg Voroněž over 6:2 2:1,1:0,3:1
09.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Voroněž under 2:1 0:1,2:0,0:0
07.09.22 16:00 Ťumeň Voroněž under 4:1 3:0,0:0,1:1

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 18:30 Rostov Novokuzněck over 3:4 0:0,3:2,0:1
18.09.22 15:00 Togliatti Novokuzněck under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
13.09.22 14:30 Novokuzněck Bars Kazan over 4:3sn 3:0,0:3,0:0,0:0,-:-
11.09.22 08:00 Novokuzněck Togliatti under 1:4 0:3,1:1,0:0
09.09.22 14:30 Novokuzněck Zvezda Chekhov over 5:2 1:1,2:0,2:1
06.09.22 14:30 Novokuzněck AKM over 6:4 1:1,3:1,2:2

Voroněž


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.10.2022 12:00 Zvezda Chekhov Voroněž H2H
04.10.2022 17:00 Togliatti Voroněž H2H
06.10.2022 17:30 Bars Kazan Voroněž H2H
13.10.2022 18:00 Voroněž Rostov H2H
20.10.2022 18:00 Voroněž Chelmet Čeljabinsk H2H
22.10.2022 16:00 Voroněž Yuzhny Ural Orsk H2H
24.10.2022 18:00 Voroněž Gornyak Uchaly H2H
26.10.2022 18:00 Voroněž Kurgan H2H
03.11.2022 16:30 Khimik Voskresensk Voroněž H2H
05.11.2022 15:00 Ryazan Voroněž H2H
07.11.2022 16:30 Tambov Voroněž H2H
09.11.2022 17:00 Penza Voroněž H2H
14.11.2022 17:00 Voroněž Toros Neftekamsk H2H
16.11.2022 17:00 Voroněž Molot-Prikam'e Perm H2H
18.11.2022 17:00 Voroněž Iževsk H2H
20.11.2022 15:00 Voroněž Almetievsk H2H
25.11.2022 15:30 Iževsk Voroněž H2H
27.11.2022 15:00 Almetievsk Voroněž H2H
29.11.2022 15:00 Toros Neftekamsk Voroněž H2H
01.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Voroněž H2H
08.12.2022 17:00 Voroněž Tambov H2H
10.12.2022 15:00 Voroněž Penza H2H
12.12.2022 17:00 Voroněž Khimik Voskresensk H2H
14.12.2022 17:00 Voroněž Ryazan H2H
23.12.2022 14:30 Kurgan Voroněž H2H
25.12.2022 09:00 Gornyak Uchaly Voroněž H2H
27.12.2022 14:30 Yuzhny Ural Orsk Voroněž H2H
29.12.2022 15:00 Chelmet Čeljabinsk Voroněž H2H
11.01.2023 17:30 Rostov Voroněž H2H
17.01.2023 17:00 Voroněž Bars Kazan H2H
19.01.2023 17:00 Voroněž Togliatti H2H
21.01.2023 15:00 Voroněž AKM H2H
23.01.2023 17:00 Voroněž Zvezda Chekhov H2H
28.01.2023 12:00 Omskie Krylia Voroněž H2H
30.01.2023 13:30 Novokuzněck Voroněž H2H
02.02.2023 13:00 Sokol Krasnoyarsk Voroněž H2H
04.02.2023 10:00 Ermak Angarsk Voroněž H2H
11.02.2023 15:00 Voroněž Karelia SKA H2H
13.02.2023 17:00 Voroněž Dinamo St. Petersburg H2H
15.02.2023 17:00 Voroněž Yugra Khanty-Mansiysk H2H
17.02.2023 17:00 Voroněž Ťumeň H2H

Novokuzněck


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.10.2022 08:00 Novokuzněck Yuzhny Ural Orsk H2H
03.10.2022 14:30 Novokuzněck Chelmet Čeljabinsk H2H
05.10.2022 14:30 Novokuzněck Kurgan H2H
07.10.2022 14:30 Novokuzněck Gornyak Uchaly H2H
12.10.2022 17:30 Khimik Voskresensk Novokuzněck H2H
14.10.2022 18:00 Ryazan Novokuzněck H2H
16.10.2022 16:00 Penza Novokuzněck H2H
18.10.2022 17:30 Tambov Novokuzněck H2H
24.10.2022 14:30 Novokuzněck Molot-Prikam'e Perm H2H
26.10.2022 14:30 Novokuzněck Toros Neftekamsk H2H
28.10.2022 14:30 Novokuzněck Almetievsk H2H
30.10.2022 07:00 Novokuzněck Iževsk H2H
03.11.2022 15:00 Ťumeň Novokuzněck H2H
05.11.2022 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk Novokuzněck H2H
07.11.2022 17:00 Dinamo St. Petersburg Novokuzněck H2H
09.11.2022 17:00 Karelia SKA Novokuzněck H2H
14.11.2022 13:30 Novokuzněck Ermak Angarsk H2H
16.11.2022 13:30 Novokuzněck Sokol Krasnoyarsk H2H
21.11.2022 14:00 Omskie Krylia Novokuzněck H2H
28.11.2022 13:00 Sokol Krasnoyarsk Novokuzněck H2H
30.11.2022 12:00 Ermak Angarsk Novokuzněck H2H
06.12.2022 13:30 Novokuzněck Karelia SKA H2H
08.12.2022 13:30 Novokuzněck Dinamo St. Petersburg H2H
10.12.2022 07:00 Novokuzněck Yugra Khanty-Mansiysk H2H
12.12.2022 13:30 Novokuzněck Ťumeň H2H
17.12.2022 14:00 Iževsk Novokuzněck H2H
19.12.2022 16:30 Almetievsk Novokuzněck H2H
21.12.2022 15:00 Toros Neftekamsk Novokuzněck H2H
23.12.2022 15:00 Molot-Prikam'e Perm Novokuzněck H2H
05.01.2023 07:00 Novokuzněck Penza H2H
07.01.2023 07:00 Novokuzněck Tambov H2H
09.01.2023 13:30 Novokuzněck Ryazan H2H
11.01.2023 13:30 Novokuzněck Khimik Voskresensk H2H
18.01.2023 14:30 Gornyak Uchaly Novokuzněck H2H
20.01.2023 14:30 Kurgan Novokuzněck H2H
22.01.2023 13:00 Chelmet Čeljabinsk Novokuzněck H2H
24.01.2023 14:30 Yuzhny Ural Orsk Novokuzněck H2H
30.01.2023 13:30 Novokuzněck Voroněž H2H
01.02.2023 13:30 Novokuzněck Rostov H2H
06.02.2023 13:30 Novokuzněck Omskie Krylia H2H
11.02.2023 15:00 AKM Novokuzněck H2H
13.02.2023 17:00 Zvezda Chekhov Novokuzněck H2H
15.02.2023 16:30 Bars Kazan Novokuzněck H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 9 5 1 0 2 17 36 19 14
2. Sokol Krasnoyarsk 9 4 1 2 -1 7 26 19 14
3. Yugra Khanty-Mansiysk 9 2 2 2 -1 8 23 15 14
4. Togliatti 8 6 0 1 0 8 27 19 13
5. Ťumeň 9 4 1 1 1 3 23 20 13
6. Dinamo St. Petersburg 7 4 1 0 1 13 27 14 12
7. Novokuzněck 7 2 2 0 1 6 26 20 12
8. Gornyak Uchaly 9 5 0 1 2 4 30 26 11
9. AKM 9 1 2 1 2 0 32 32 11
10. Penza 7 1 2 1 0 3 17 14 11
11. Kurgan 9 1 2 1 2 2 19 17 11
12. Chelmet Čeljabinsk 11 3 1 0 6 -8 25 33 10
13. Almetievsk 9 4 0 1 3 2 23 21 9
14. Molot-Prikam'e Perm 9 2 1 1 3 -4 24 28 9
15. Tambov 7 0 2 1 1 0 16 16 9
16. Karelia SKA 7 4 0 0 3 1 20 19 8
17. Zvezda Chekhov 8 4 0 0 4 -1 15 16 8
18. Iževsk 8 4 0 0 4 -3 22 25 8
19. Omskie Krylia 7 2 1 0 3 5 24 19 8
20. Bars Kazan 7 1 1 2 0 2 21 19 8
21. Yuzhny Ural Orsk 10 3 0 1 5 -6 25 31 7
22. Rostov 10 -2 2 3 2 -13 25 38 7
23. Ermak Angarsk 9 2 0 1 5 -5 22 27 5
24. Toros Neftekamsk 8 2 0 1 4 -6 15 21 5
25. Ryazan 9 1 0 1 6 -19 16 35 3
26. Voroněž 9 1 0 0 8 -16 17 33 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 7 6 0 0 1 17 31 14 12
2. Sokol Krasnoyarsk 7 3 1 1 0 6 20 14 11
3. Penza 4 2 1 0 0 6 12 6 8
4. Yugra Khanty-Mansiysk 4 3 0 1 -1 7 13 6 7
5. Almetievsk 5 3 0 1 0 5 16 11 7
6. Ťumeň 5 3 0 1 0 2 13 11 7
7. Tambov 5 -1 2 1 0 -1 11 12 7
8. Dinamo St. Petersburg 3 1 1 0 0 9 13 4 6
9. Chelmet Čeljabinsk 4 3 0 0 1 4 13 9 6
10. Iževsk 4 3 0 0 1 3 13 10 6
11. Novokuzněck 4 1 1 0 1 3 16 13 6
12. Togliatti 3 2 0 1 -1 5 10 5 5
13. Zvezda Chekhov 2 2 0 0 0 6 8 2 4
14. Karelia SKA 2 2 0 0 0 5 7 2 4
15. AKM 2 0 1 0 0 6 11 5 4
16. Omskie Krylia 5 2 0 0 3 3 16 13 4
17. Kurgan 4 -1 1 1 1 -3 7 10 3
18. Yuzhny Ural Orsk 4 1 0 1 1 -2 10 12 3
19. Gornyak Uchaly 4 1 0 1 1 -3 11 14 3
20. Rostov 4 -1 1 1 1 -4 13 17 3
21. Ryazan 6 1 0 1 3 -10 9 19 3
22. Ermak Angarsk 7 1 0 1 4 -5 15 20 3
23. Bars Kazan 3 -1 1 0 2 -1 9 10 2
24. Toros Neftekamsk 4 1 0 0 3 -3 7 10 2
25. Voroněž 4 1 0 0 3 -1 11 12 2
26. Molot-Prikam'e Perm 4 1 0 0 3 -6 7 13 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kurgan 5 2 1 0 1 5 12 7 8
2. Gornyak Uchaly 5 4 0 0 1 7 19 12 8
3. Togliatti 5 4 0 0 1 3 17 14 8
4. Yugra Khanty-Mansiysk 5 -1 2 1 0 1 10 9 7
5. Molot-Prikam'e Perm 5 1 1 1 0 2 17 15 7
6. AKM 7 1 1 1 2 -6 21 27 7
7. Novokuzněck 3 1 1 0 0 3 10 7 6
8. Bars Kazan 4 2 0 2 -2 3 12 9 6
9. Ťumeň 4 1 1 0 1 1 10 9 6
10. Dinamo St. Petersburg 4 3 0 0 1 4 14 10 6
11. Omskie Krylia 2 0 1 0 0 2 8 6 4
12. Zvezda Chekhov 6 2 0 0 4 -7 7 14 4
13. Karelia SKA 5 2 0 0 3 -4 13 17 4
14. Yuzhny Ural Orsk 6 2 0 0 4 -4 15 19 4
15. Rostov 6 -1 1 2 1 -9 12 21 4
16. Chelmet Čeljabinsk 7 0 1 0 5 -12 12 24 4
17. Sokol Krasnoyarsk 2 1 0 1 -1 1 6 5 3
18. Penza 3 -1 1 1 0 -3 5 8 3
19. Toros Neftekamsk 4 1 0 1 1 -3 8 11 3
20. Tambov 2 1 0 0 1 1 5 4 2
21. Khimik Voskresensk 2 -1 1 0 1 0 5 5 2
22. Ermak Angarsk 2 1 0 0 1 0 7 7 2
23. Almetievsk 4 1 0 0 3 -3 7 10 2
24. Iževsk 4 1 0 0 3 -6 9 15 2
25. Ryazan 3 0 0 0 3 -9 7 16 0
26. Voroněž 5 0 0 0 5 -15 6 21 0