Khimik Voskresensk VS Ťumeň


Khimik Voskresensk

Ťumeň

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Khimik Voskresensk (T1) VS Ťumeň (T2)

Khimik Voskresensk

Ťumeň

Zaujímavé

Khimik Voskresensk

  • Až 25 zápasov tímu Khimik Voskresensk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 60%.
  • Khimik Voskresensk už 4 zápasov v rade neprehrali.

Ťumeň

  • 38% zápasov tímu Ťumeň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 16 z celkového počtu 42 zápasov.
  • 31 z celkového počtu 42 zápasov tímu Ťumeň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 74%.
  • Ťumeň už 6 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 8 z 10 vzájomných zápasov, čo je 80%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2022/2023
27.09.2022 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 3:2 2:1,1:0,0:1
Rusko / MHL / 2021/2022
08.01.2022 15:00 Khimik Voskresensk Ťumeň over 6:5pp 1:1,1:2,3:2,1:0
16.10.2021 14:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2020/2021
17.02.2021 15:00 Ťumeň Khimik Voskresensk over 5:3 0:1,1:1,4:1
13.11.2020 16:30 Khimik Voskresensk Ťumeň under 0:3 0:2,0:0,0:1
Rusko / MHL / 2019/2020
01.10.2019 17:30 Khimik Voskresensk Ťumeň under 1:2 1:0,0:1,0:1
Rusko / VHL / 2018/2019
17.01.2019 16:30 Khimik Voskresensk Ťumeň under 3:2 1:0,1:1,1:1
26.10.2018 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 1:0 0:0,1:0,0:0
Rusko / VHL / 2017/2018
22.01.2018 15:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1
06.10.2017 17:30 Khimik Voskresensk Ťumeň under 2:0 1:0,1:0,0:0

Khimik Voskresensk

2 - 3 - 5

Ťumeň

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.22 11:00 Khimik Voskresensk Yuzhny Ural Orsk under 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
23.01.23 16:30 Khimik Voskresensk Karelia SKA under 4:0 0:0,3:0,1:0
21.01.23 11:00 Khimik Voskresensk Dinamo St. Petersburg under 3:2 1:0,2:1,0:1
16.01.23 12:00 Ermak Angarsk Khimik Voskresensk over 3:4 1:0,0:2,2:2
14.01.23 11:00 Sokol Krasnoyarsk Khimik Voskresensk over 4:2 1:1,1:0,2:1
11.01.23 13:30 Novokuzněck Khimik Voskresensk under 3:2 1:0,2:0,0:2
09.01.23 14:00 Omskie Krylia Khimik Voskresensk under 0:5 0:1,0:1,0:3
28.12.22 16:30 Khimik Voskresensk Zvezda Chekhov under 4:0 2:0,0:0,2:0
26.12.22 16:30 Khimik Voskresensk AKM over 1:6 1:1,0:2,0:3
21.12.22 16:30 Khimik Voskresensk Togliatti under 2:3 2:1,0:2,0:0
19.12.22 16:30 Khimik Voskresensk Bars Kazan over 4:3pp 0:0,3:0,0:3,1:0
14.12.22 17:30 Rostov Khimik Voskresensk over 1:7 0:4,1:2,0:1
12.12.22 17:00 Voroněž Khimik Voskresensk under 0:4 0:1,0:1,0:2
06.12.22 16:30 Khimik Voskresensk Chelmet Čeljabinsk under 5:0 1:0,1:0,3:0
02.12.22 15:00 Khimik Voskresensk Gornyak Uchaly under 1:3 1:0,0:1,0:2
30.11.22 16:30 Khimik Voskresensk Kurgan over 4:3 1:1,0:2,3:0
23.11.22 17:00 Ryazan Khimik Voskresensk over 5:2 0:0,3:1,2:1
16.11.22 10:30 Gornyak Uchaly Khimik Voskresensk under 3:2 3:2,0:0,0:0
14.11.22 14:30 Kurgan Khimik Voskresensk over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
12.11.22 09:00 Chelmet Čeljabinsk Khimik Voskresensk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
10.11.22 14:30 Yuzhny Ural Orsk Khimik Voskresensk under 3:1 0:1,2:0,1:0
03.11.22 16:30 Khimik Voskresensk Voroněž under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.11.22 16:30 Khimik Voskresensk Rostov over 4:3sn 0:0,0:1,3:2,0:0,-:-
25.10.22 17:00 Togliatti Khimik Voskresensk over 4:3 1:2,2:1,1:0
23.10.22 12:00 Bars Kazan Khimik Voskresensk under 1:3 0:2,0:1,1:0
21.10.22 18:00 AKM Khimik Voskresensk under 0:5 0:1,0:1,0:3
19.10.22 12:00 Zvezda Chekhov Khimik Voskresensk under 0:4 0:2,0:1,0:1
14.10.22 17:30 Khimik Voskresensk Omskie Krylia under 4:1 0:1,2:0,2:0
12.10.22 17:30 Khimik Voskresensk Novokuzněck under 4:1 2:0,0:0,2:1
10.10.22 17:30 Khimik Voskresensk Sokol Krasnoyarsk over 6:4 0:2,5:1,1:1
08.10.22 12:00 Khimik Voskresensk Ermak Angarsk under 2:3 2:2,0:1,0:0
03.10.22 18:00 Karelia SKA Khimik Voskresensk over 5:4pp 2:0,2:1,0:3,1:0
01.10.22 16:00 Dinamo St. Petersburg Khimik Voskresensk over 5:4sn 0:1,4:2,0:1,0:0,-:-
29.09.22 16:00 Yugra Khanty-Mansiysk Khimik Voskresensk under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
27.09.22 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 3:2 2:1,1:0,0:1
22.09.22 17:30 Khimik Voskresensk Iževsk over 6:1 4:0,1:1,1:0
20.09.22 17:30 Khimik Voskresensk Almetievsk over 6:2 2:1,4:1,0:0
18.09.22 12:00 Khimik Voskresensk Toros Neftekamsk under 3:2 0:1,1:0,2:1
16.09.22 17:30 Khimik Voskresensk Molot-Prikam'e Perm over 3:5 0:2,0:1,3:2
11.09.22 12:00 Khimik Voskresensk Ryazan over 6:3 1:1,1:1,4:1
07.09.22 17:30 Khimik Voskresensk Penza under 4:1 1:0,1:0,2:1
05.09.22 17:30 Khimik Voskresensk Tambov under 3:0 2:0,0:0,1:0

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.01.23 16:30 Tambov Ťumeň under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
21.01.23 15:00 Penza Ťumeň under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
15.01.23 13:00 Ťumeň Molot-Prikam'e Perm over 5:1 1:1,1:0,3:0
13.01.23 15:00 Ťumeň Toros Neftekamsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
11.01.23 15:00 Ťumeň Iževsk under 4:0 2:0,1:0,1:0
09.01.23 15:00 Ťumeň Almetievsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
30.12.22 15:00 Karelia SKA Ťumeň under 2:1 0:0,0:0,2:1
28.12.22 17:00 Dinamo St. Petersburg Ťumeň under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
17.12.22 06:00 Ermak Angarsk Ťumeň under 1:4 0:1,1:1,0:2
15.12.22 13:00 Sokol Krasnoyarsk Ťumeň under 1:0 1:0,0:0,0:0
12.12.22 13:30 Novokuzněck Ťumeň under 3:1 2:1,0:0,1:0
10.12.22 12:00 Omskie Krylia Ťumeň under 4:1 1:1,2:0,1:0
05.12.22 15:00 Ťumeň AKM under 3:0 2:0,0:0,1:0
03.12.22 13:00 Ťumeň Zvezda Chekhov under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.12.22 15:00 Ťumeň Togliatti over 3:4sn 0:0,1:0,2:3,0:0,-:-
29.11.22 15:00 Ťumeň Bars Kazan under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
24.11.22 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk Ťumeň under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
19.11.22 15:00 Zvezda Chekhov Ťumeň over 2:5 0:1,1:0,1:4
17.11.22 15:00 Bars Kazan Ťumeň under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15.11.22 16:00 Togliatti Ťumeň under 2:1 1:1,0:0,1:0
13.11.22 15:00 AKM Ťumeň under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
05.11.22 13:00 Ťumeň Omskie Krylia over 4:2 1:0,1:0,2:2
03.11.22 15:00 Ťumeň Novokuzněck over 6:5pp 2:2,3:1,0:2,1:0
01.11.22 15:00 Ťumeň Sokol Krasnoyarsk over 1:7 0:0,1:3,0:4
30.10.22 13:00 Ťumeň Ermak Angarsk under 3:2 2:0,0:0,1:2
26.10.22 16:00 Ťumeň Karelia SKA under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
24.10.22 16:00 Ťumeň Dinamo St. Petersburg over 5:1 2:0,1:0,2:1
15.10.22 15:00 Iževsk Ťumeň under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,-:-
13.10.22 17:30 Almetievsk Ťumeň over 3:5 1:2,1:2,1:1
11.10.22 14:00 Toros Neftekamsk Ťumeň under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
09.10.22 14:00 Molot-Prikam'e Perm Ťumeň under 1:4 0:1,1:2,0:1
03.10.22 16:00 Ťumeň Penza over 4:5sn 3:0,1:1,0:3,0:0,-:-
01.10.22 14:00 Ťumeň Tambov under 1:0 0:0,0:0,1:0
29.09.22 16:00 Ťumeň Ryazan over 4:3 0:0,2:2,2:1
27.09.22 16:00 Ťumeň Khimik Voskresensk under 3:2 2:1,1:0,0:1
21.09.22 15:30 Gornyak Uchaly Ťumeň under 2:3 1:1,0:1,1:1
19.09.22 15:30 Kurgan Ťumeň under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
17.09.22 14:00 Chelmet Čeljabinsk Ťumeň under 3:1 3:0,0:0,0:1
15.09.22 15:30 Yuzhny Ural Orsk Ťumeň over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
07.09.22 16:00 Ťumeň Voroněž under 4:1 3:0,0:0,1:1
05.09.22 16:00 Ťumeň Rostov under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
03.09.22 14:00 Ťumeň Yugra Khanty-Mansiysk under 0:2 0:0,0:0,0:2

Khimik Voskresensk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 15:30 Iževsk Khimik Voskresensk H2H
03.02.2023 16:30 Almetievsk Khimik Voskresensk H2H
05.02.2023 13:00 Toros Neftekamsk Khimik Voskresensk H2H
07.02.2023 15:00 Molot-Prikam'e Perm Khimik Voskresensk H2H
15.02.2023 17:00 Penza Khimik Voskresensk H2H
17.02.2023 16:30 Tambov Khimik Voskresensk H2H

Ťumeň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.02.2023 15:00 Ťumeň Gornyak Uchaly H2H
03.02.2023 15:00 Ťumeň Kurgan H2H
05.02.2023 13:00 Ťumeň Chelmet Čeljabinsk H2H
07.02.2023 15:00 Ťumeň Yuzhny Ural Orsk H2H
15.02.2023 17:30 Rostov Ťumeň H2H
17.02.2023 17:00 Voroněž Ťumeň H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 44 18 7 6 0 57 146 89 70
2. Novokuzněck 45 13 9 2 10 44 159 115 64
3. Ťumeň 44 14 6 10 -2 25 116 91 62
4. Sokol Krasnoyarsk 44 10 9 6 4 34 137 103 62
5. Penza 45 10 9 6 5 15 123 108 62
6. Togliatti 45 19 4 5 8 25 126 101 59
7. Khimik Voskresensk 44 14 7 3 10 49 154 105 59
8. Tambov 45 7 9 8 4 4 129 125 58
9. Almetievsk 44 16 5 4 10 18 111 93 56
10. Kurgan 44 14 5 6 8 13 113 100 54
11. Dinamo St. Petersburg 45 7 9 4 12 13 137 124 54
12. Gornyak Uchaly 44 13 6 2 15 1 124 123 52
13. AKM 44 7 8 6 9 3 129 126 52
14. Karelia SKA 45 11 6 5 12 6 141 135 51
15. Iževsk 44 9 6 8 7 -23 113 136 50
16. Toros Neftekamsk 42 18 2 5 10 5 110 105 49
17. Ryazan 44 8 6 7 10 -12 103 115 47
18. Molot-Prikam'e Perm 42 8 7 2 16 -16 110 126 46
19. Chelmet Čeljabinsk 42 6 7 6 10 -12 97 109 46
20. Rostov 43 7 6 8 8 -21 109 130 46
21. Yuzhny Ural Orsk 42 9 4 8 9 -23 105 128 42
22. Omskie Krylia 45 12 3 3 21 -22 109 131 39
23. Bars Kazan 44 5 5 9 11 -29 89 118 39
24. Zvezda Chekhov 44 10 1 6 20 -40 82 122 30
25. Voroněž 44 6 1 8 20 -47 91 138 24
26. Ermak Angarsk 44 4 1 5 28 -67 81 148 17
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Khimik Voskresensk 25 9 5 0 6 34 92 58 38
2. Yugra Khanty-Mansiysk 21 12 2 3 -1 36 75 39 35
3. Sokol Krasnoyarsk 23 4 6 3 1 22 72 50 35
4. Novokuzněck 23 11 3 1 4 31 84 53 35
5. Dinamo St. Petersburg 23 1 7 4 0 20 84 64 34
6. Iževsk 23 5 5 4 0 9 74 65 34
7. Ťumeň 21 12 1 5 -3 17 59 42 33
8. Togliatti 22 15 0 3 1 23 68 45 33
9. Tambov 23 2 6 5 -1 12 69 57 33
10. Almetievsk 23 11 2 1 6 19 67 48 31
11. Karelia SKA 22 6 4 1 6 16 75 59 29
12. Gornyak Uchaly 21 11 1 2 4 12 60 48 28
13. Penza 22 8 3 0 8 8 63 55 28
14. Ryazan 25 6 3 4 5 -4 60 64 28
15. Toros Neftekamsk 21 7 2 4 2 4 56 52 26
16. AKM 19 3 4 3 2 7 57 50 25
17. Molot-Prikam'e Perm 21 6 3 1 7 -3 54 57 25
18. Omskie Krylia 25 8 2 1 11 7 68 61 25
19. Chelmet Čeljabinsk 21 7 2 2 6 3 52 49 24
20. Yuzhny Ural Orsk 21 3 3 5 2 -8 54 62 23
21. Rostov 21 4 3 3 5 -10 56 66 23
22. Kurgan 21 3 3 4 4 3 52 49 22
23. Zvezda Chekhov 19 5 1 3 6 -7 41 48 17
24. Bars Kazan 21 -1 3 3 10 -24 37 61 13
25. Voroněž 21 4 0 5 7 -17 45 62 13
26. Ermak Angarsk 23 1 0 4 14 -30 38 68 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Yugra Khanty-Mansiysk 23 6 5 3 1 21 71 50 35
2. Penza 23 2 6 6 -3 7 60 53 34
3. Kurgan 23 11 2 2 4 10 61 51 32
4. Ťumeň 23 2 5 5 1 8 57 49 29
5. Novokuzněck 22 2 6 1 6 13 75 62 29
6. Sokol Krasnoyarsk 21 6 3 3 3 12 65 53 27
7. AKM 25 4 4 3 7 -4 72 76 27
8. Togliatti 23 4 4 2 7 2 58 56 26
9. Bars Kazan 23 6 2 6 1 -5 52 57 26
10. Almetievsk 21 5 3 3 4 -1 44 45 25
11. Tambov 22 5 3 3 5 -8 60 68 25
12. Gornyak Uchaly 23 2 5 0 11 -11 64 75 24
13. Toros Neftekamsk 21 11 0 1 8 1 54 53 23
14. Rostov 22 3 3 5 3 -11 53 64 23
15. Chelmet Čeljabinsk 21 -1 5 4 4 -15 45 60 22
16. Karelia SKA 23 5 2 4 6 -10 66 76 22
17. Khimik Voskresensk 19 5 2 3 4 15 62 47 21
18. Molot-Prikam'e Perm 21 2 4 1 9 -13 56 69 21
19. Dinamo St. Petersburg 22 6 2 0 12 -7 53 60 20
20. Ryazan 19 2 3 3 5 -8 43 51 19
21. Yuzhny Ural Orsk 21 6 1 3 7 -15 51 66 19
22. Iževsk 21 4 1 4 7 -32 39 71 16
23. Omskie Krylia 20 4 1 2 10 -29 41 70 14
24. Zvezda Chekhov 25 5 0 3 14 -33 41 74 13
25. Voroněž 23 2 1 3 13 -30 46 76 11
26. Ermak Angarsk 21 3 1 1 14 -37 43 80 11