Nižněkamsk VS Magnitogorsk


Nižněkamsk

Magnitogorsk

Nižněkamsk (T1) VS Magnitogorsk (T2)

Nižněkamsk

Magnitogorsk

Zaujímavé

Nižněkamsk

  • Mužsvo Nižněkamsk prehralo až 65% svojích zápasov. 39 prehier z 60 odohraných zápasov.
  • Nižněkamsk ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Nižněkamsk ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Magnitogorsk

  • 40 z celkového počtu 61 zápasov tímu Magnitogorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 66%.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (6 z 24) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 24 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
23.02.2021 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
27.11.2020 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
16.10.2020 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
05.10.2020 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
21.02.2020 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 3:1 1:0,1:0,1:1
13.02.2020 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 4:0 0:0,2:0,2:0
17.12.2019 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 4:3ppsn 1:2,2:1,0:0,0:0,2:0
11.09.2019 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2018/2019
16.02.2019 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
13.01.2019 13:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 5:2 2:2,2:0,1:0
21.12.2018 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk over 2:4 0:0,2:4,0:0
24.11.2018 13:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 4:3pp 1:0,2:3,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 3:2 0:1,1:1,2:0
22.11.2017 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk over 5:2 2:1,0:1,3:0
24.10.2017 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:1 2:0,1:0,0:1
28.09.2017 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2016/2017
05.01.2017 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
08.11.2016 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
30.11.2015 14:30 Magnitogorsk Nižněkamsk under 5:0 0:0,2:0,3:0
27.11.2015 17:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
22.02.2012 14:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
30.12.2011 12:00 Magnitogorsk Nižněkamsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
27.11.2011 14:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
02.10.2011 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 3:1 0:1,3:0,0:0

Nižněkamsk

8 - 6 - 10

Magnitogorsk

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.02.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
25.02.21 17:00 Nižněkamsk Čerepovec under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
23.02.21 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
20.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
18.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
16.02.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
07.02.21 15:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
05.02.21 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 1:0,3:2,0:1
03.02.21 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:1,1:1
31.01.21 15:00 Nižněkamsk Sochi under 1:4 1:1,0:1,0:2
28.01.21 14:30 Barys Astana Nižněkamsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
26.01.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 6:4 3:1,1:3,2:0
21.01.21 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 5:6 2:1,2:4,1:1
19.01.21 17:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 7:1 4:1,2:0,1:0
17.01.21 15:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 3:2 3:0,0:1,0:1
13.01.21 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
10.01.21 15:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
08.01.21 15:00 CSKA Moskva Nižněkamsk over 6:1 1:0,4:1,1:0
05.01.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
03.01.21 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.12.20 17:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 4:5 1:0,1:4,2:1
28.12.20 17:00 Čerepovec Nižněkamsk over 7:2 3:2,1:0,3:0
26.12.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
13.12.20 15:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva under 2:3 0:1,1:0,1:2
11.12.20 17:30 Sochi Nižněkamsk over 4:2 0:0,4:2,0:0
09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
07.12.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 4:5 2:1,1:3,1:1
03.12.20 17:30 Nižněkamsk Kazaň over 1:6 1:2,0:1,0:3
01.12.20 17:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 1:5 0:3,0:1,1:1
29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
27.11.20 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
25.11.20 15:00 Ufa Nižněkamsk over 6:2 4:1,0:1,2:0
22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
19.11.20 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva over 2:4 1:1,0:2,1:1
16.11.20 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.11.20 15:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
12.11.20 17:00 Nižněkamsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:1,0:0
10.11.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 6:3 2:1,2:0,2:2
07.11.20 15:00 Dinamo Riga Nižněkamsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
01.11.20 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 1:3 0:0,0:1,1:2
30.10.20 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 1:3 0:0,1:2,0:1
27.10.20 17:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
24.10.20 16:00 Nižněkamsk Jaroslavl over 1:5 1:2,0:1,0:2
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
10.10.20 16:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
03.10.20 16:00 Nižněkamsk Ufa under 1:4 0:0,1:3,0:1
29.09.20 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 3:4 0:2,2:2,1:0
27.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:1 2:0,0:0,3:1
25.09.20 18:30 Jaroslavl Nižněkamsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
22.09.20 18:30 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
13.09.20 16:30 Petrohrad Nižněkamsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
09.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
06.09.20 13:30 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov over 4:3 3:0,0:1,1:2
04.09.20 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 1:2 0:1,0:1,1:0

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.03.21 15:00 Magnitogorsk Barys Astana over 7:4 1:3,4:1,2:0
27.02.21 10:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
25.02.21 17:00 Kazaň Magnitogorsk under 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:2
23.02.21 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.02.21 17:30 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3
16.02.21 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
14.02.21 13:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
07.02.21 13:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:2 0:0,1:2,2:0
05.02.21 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 3:0 0:0,0:0,3:0
03.02.21 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
30.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Magnitogorsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
28.01.21 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
26.01.21 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
21.01.21 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga over 5:3 3:0,0:0,2:3
19.01.21 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 4:1 1:0,1:1,2:0
16.01.21 13:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.01.21 17:30 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 2:4 0:2,1:1,1:1
09.01.21 16:00 Omsk Magnitogorsk over 4:2 3:0,0:1,1:1
07.01.21 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
04.01.21 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
30.12.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
28.12.20 15:00 Ufa Magnitogorsk over 4:2 2:1,0:1,2:0
24.12.20 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.12.20 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 0:4 0:2,0:2,0:0
11.12.20 15:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva under 3:1 1:0,2:0,0:1
09.12.20 17:30 Kazaň Magnitogorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
07.12.20 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
03.12.20 15:00 Magnitogorsk Petrohrad under 2:1 0:0,0:1,2:0
01.12.20 17:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 2:6 1:1,0:3,1:2
29.11.20 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
27.11.20 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
25.11.20 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
22.11.20 13:00 Magnitogorsk Čerepovec under 1:4 1:0,0:2,0:2
19.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.11.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
15.11.20 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:1,1:1,0:2
28.10.20 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.10.20 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
23.10.20 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
21.10.20 18:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk over 6:4 1:1,4:1,1:2
16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
14.10.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.20 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva over 6:4 3:1,2:2,1:1
09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
07.10.20 18:00 Petrohrad Magnitogorsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
29.09.20 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1
27.09.20 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
24.09.20 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 1:4 0:2,1:0,0:2
19.09.20 16:00 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:0,0:0,1:4
15.09.20 18:30 Sochi Magnitogorsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:3
13.09.20 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,2:1,0:0
11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.09.20 16:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
06.09.20 14:00 Magnitogorsk Sochi over 6:0 1:0,3:0,2:0
04.09.20 16:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun under 2:1 1:0,0:0,1:1
19.10.20 18:30 Dinamo Riga Magnitogorsk under 0:5 -:-,-:-,-:-

Nižněkamsk


nenájdený žiadny zápas

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.03.2021 15:00 Magnitogorsk Barys Astana H2H
06.03.2021 12:00 Barys Astana Magnitogorsk H2H
08.03.2021 12:00 Barys Astana Magnitogorsk H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
2. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
3. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
4. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
5. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
6. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
7. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
8. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
9. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
10. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
11. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
12. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
5. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
6. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
7. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
8. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
9. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
10. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
11. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
2. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
3. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
4. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
5. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
6. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
2. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
3. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
4. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
5. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
6. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
2. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
3. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
4. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
5. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
6. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
5. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
2. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
3. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
4. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
5. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
6. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
7. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
8. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
9. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
10. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
11. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
12. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
13. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
14. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
15. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
16. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
17. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
18. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
19. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
20. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
21. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
22. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34
23. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
2. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
3. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
4. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
5. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
7. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
11. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
12. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
5. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
6. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
7. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
8. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
10. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
11. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
6. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
2. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
4. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
6. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
2. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
3. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
4. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
6. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
5. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
2. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
3. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
7. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
10. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
11. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
12. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
14. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
15. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
18. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
19. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
20. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
21. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20
22. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
23. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
3. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
4. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
5. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
6. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
7. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
8. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
9. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
10. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
6. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
7. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
9. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
2. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
3. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
4. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
5. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
3. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
5. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
4. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
5. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
6. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
7. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
8. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
9. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
10. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
11. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
12. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
14. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
15. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
16. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
17. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
18. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
19. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
20. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14