Jekatěrinburg VS Nižněkamsk


Jekatěrinburg

Nižněkamsk

Jekatěrinburg (T1) VS Nižněkamsk (T2)

Jekatěrinburg

Nižněkamsk

Zaujímavé

Jekatěrinburg

  • Až 37 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 60 zápasov, to je až 62%.

Nižněkamsk

  • 65% prehier (39 zápasov) z celkového počtu 60 tímu Nižněkamsk.
  • Nižněkamsk ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Z 24 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 16, čo je 67%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 14 z 24 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
05.02.2021 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 1:0,3:2,0:1
26.12.2020 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
22.10.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
15.09.2020 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
Rusko / KHL / 2019/2020
21.01.2020 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
05.01.2020 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,3:0,0:0
19.12.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 2:1,2:2,0:0
14.09.2019 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,2:1,0:2
Rusko / KHL / 2018/2019
18.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:2,1:0
25.01.2019 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 0:3 0:1,0:1,0:1
19.12.2018 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:2 0:2,1:0,0:0
20.11.2018 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 2:6 0:1,1:2,1:3
Rusko / KHL / 2017/2018
22.10.2017 16:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 2:0 0:0,1:0,1:0
26.09.2017 16:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3ppsn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2016/2017
25.10.2016 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:2,1:3,0:0
07.10.2016 16:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:2 2:1,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2015/2016
01.02.2016 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:4ppsn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
20.01.2016 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
12.11.2015 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 0:4 0:3,0:0,0:1
28.08.2015 18:30 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 1:2 1:0,0:2,0:0
Rusko / KHL / 2011/2012
03.02.2012 14:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
04.11.2011 14:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 3:2 2:0,0:1,1:1
12.10.2011 17:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.09.2011 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:1 0:0,1:0,2:1

Jekatěrinburg

16 - 4 - 4

Nižněkamsk

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.02.21 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
25.02.21 17:30 Sochi Jekatěrinburg under 0:3 0:1,0:1,0:1
23.02.21 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:0 4:0,2:0,0:0
21.02.21 13:00 Jekatěrinburg Sochi over 4:3sn 2:0,0:0,1:3,0:0,1:0
18.02.21 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:1 1:0,0:0,1:1
16.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
05.02.21 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 1:0,3:2,0:1
03.02.21 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 2:3 1:1,0:0,1:2
01.02.21 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3 1:2,1:0,0:1
28.01.21 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 1:3 0:0,1:2,0:1
26.01.21 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
21.01.21 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec over 3:6 0:3,0:1,3:2
19.01.21 15:00 Jekatěrinburg Petrohrad under 1:3 1:0,0:3,0:0
17.01.21 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.01.21 17:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
13.01.21 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
11.01.21 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki under 2:0 1:0,0:0,1:0
10.01.21 13:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg under 3:2 0:0,2:1,1:1
08.01.21 12:30 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3 0:2,1:1,1:0
05.01.21 15:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
03.01.21 12:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.12.20 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 3:0 1:0,0:0,2:0
26.12.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
24.12.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 3:2 1:1,0:1,2:0
22.12.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.12.20 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 0:4 0:2,0:2,0:0
10.12.20 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg over 7:2 5:1,1:1,1:0
08.12.20 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
06.12.20 15:00 Kazaň Jekatěrinburg under 2:0 0:0,0:0,2:0
03.12.20 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva over 2:7 0:3,0:1,2:3
30.11.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.11.20 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva over 1:5 0:1,0:2,1:2
26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
24.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 5:1 3:1,2:0,0:0
21.11.20 12:30 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
16.11.20 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
14.11.20 16:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12.11.20 17:30 Jaroslavl Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
01.11.20 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 7:2 1:1,4:0,2:1
28.10.20 15:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:3
14.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 3:4 1:1,0:1,2:2
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
07.10.20 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
30.09.20 16:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
28.09.20 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 6:4 0:1,3:2,3:1
25.09.20 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 3:4 1:1,1:3,1:0
22.09.20 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
17.09.20 18:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:2,1:1,0:2
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
11.09.20 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
08.09.20 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 7:0 3:0,2:0,2:0
05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.02.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
25.02.21 17:00 Nižněkamsk Čerepovec under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
23.02.21 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
20.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
18.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
16.02.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
07.02.21 15:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
05.02.21 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 1:0,3:2,0:1
03.02.21 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:1,1:1
31.01.21 15:00 Nižněkamsk Sochi under 1:4 1:1,0:1,0:2
28.01.21 14:30 Barys Astana Nižněkamsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
26.01.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 6:4 3:1,1:3,2:0
21.01.21 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 5:6 2:1,2:4,1:1
19.01.21 17:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 7:1 4:1,2:0,1:0
17.01.21 15:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 3:2 3:0,0:1,0:1
13.01.21 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
10.01.21 15:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
08.01.21 15:00 CSKA Moskva Nižněkamsk over 6:1 1:0,4:1,1:0
05.01.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
03.01.21 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.12.20 17:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 4:5 1:0,1:4,2:1
28.12.20 17:00 Čerepovec Nižněkamsk over 7:2 3:2,1:0,3:0
26.12.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
13.12.20 15:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva under 2:3 0:1,1:0,1:2
11.12.20 17:30 Sochi Nižněkamsk over 4:2 0:0,4:2,0:0
09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
07.12.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 4:5 2:1,1:3,1:1
03.12.20 17:30 Nižněkamsk Kazaň over 1:6 1:2,0:1,0:3
01.12.20 17:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 1:5 0:3,0:1,1:1
29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
27.11.20 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
25.11.20 15:00 Ufa Nižněkamsk over 6:2 4:1,0:1,2:0
22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
19.11.20 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva over 2:4 1:1,0:2,1:1
16.11.20 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.11.20 15:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
12.11.20 17:00 Nižněkamsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:1,0:0
10.11.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 6:3 2:1,2:0,2:2
07.11.20 15:00 Dinamo Riga Nižněkamsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
01.11.20 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 1:3 0:0,0:1,1:2
30.10.20 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 1:3 0:0,1:2,0:1
27.10.20 17:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
24.10.20 16:00 Nižněkamsk Jaroslavl over 1:5 1:2,0:1,0:2
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
10.10.20 16:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
03.10.20 16:00 Nižněkamsk Ufa under 1:4 0:0,1:3,0:1
29.09.20 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 3:4 0:2,2:2,1:0
27.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:1 2:0,0:0,3:1
25.09.20 18:30 Jaroslavl Nižněkamsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
22.09.20 18:30 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
13.09.20 16:30 Petrohrad Nižněkamsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
09.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
06.09.20 13:30 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov over 4:3 3:0,0:1,1:2
04.09.20 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 1:2 0:1,0:1,1:0

Jekatěrinburg


nenájdený žiadny zápas

Nižněkamsk


nenájdený žiadny zápas

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 25 8 8 2 55 185 130 90
2. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
3. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
4. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
5. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
6. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
7. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
8. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
9. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
10. Chabarovsk Amur 59 11 6 7 22 -26 143 169 53
11. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
12. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 24 9 5 7 60 181 121 89
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
5. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
6. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
7. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
8. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
9. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
10. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
11. Dinamo Riga 59 1 4 9 32 -84 124 208 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
2. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
3. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
4. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
5. Chabarovsk Amur 59 11 6 7 22 -26 143 169 53
6. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
2. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
3. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
4. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
5. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
6. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 25 8 8 2 55 185 130 90
2. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
3. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
4. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
5. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
6. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 24 9 5 7 60 181 121 89
2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
4. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
5. Dinamo Riga 59 1 4 9 32 -84 124 208 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 25 8 8 2 55 185 130 90
2. CSKA Moskva 59 24 9 5 7 60 181 121 89
3. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
4. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
5. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
6. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
7. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
8. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
9. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
10. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
11. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
12. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
13. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
14. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
15. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
16. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
17. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
18. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
19. Chabarovsk Amur 59 11 6 7 22 -26 143 169 53
20. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
21. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
22. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34
23. Dinamo Riga 59 1 4 9 32 -84 124 208 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 14 4 6 -5 38 94 56 50
2. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
3. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
4. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
5. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
7. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
11. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
12. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
5. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
6. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
7. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
8. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
10. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
11. Dinamo Riga 29 2 1 4 17 -53 58 111 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
6. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
2. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
4. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
6. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 14 4 6 -5 38 94 56 50
2. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
3. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
4. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
6. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
5. Dinamo Riga 29 2 1 4 17 -53 58 111 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
2. Kazaň 29 14 4 6 -5 38 94 56 50
3. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
7. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
10. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
11. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
12. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
14. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
15. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
18. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
19. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
20. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
21. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20
22. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
23. Dinamo Riga 29 2 1 4 17 -53 58 111 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
3. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
4. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
5. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
6. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
7. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
8. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
9. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
10. Chabarovsk Amur 29 -1 4 4 14 -42 63 105 18
11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 10 6 1 5 37 96 59 45
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
6. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
7. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
9. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
2. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
3. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
4. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
5. Chabarovsk Amur 29 -1 4 4 14 -42 63 105 18
6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
3. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
5. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
4. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
5. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 10 6 1 5 37 96 59 45
2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 10 6 1 5 37 96 59 45
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
6. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
7. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
8. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
9. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
10. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
11. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
12. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
14. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
15. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
16. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
17. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
18. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
19. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
20. Chabarovsk Amur 29 -1 4 4 14 -42 63 105 18
21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14