Nižněkamsk VS Spartak Moskva


Nižněkamsk

Spartak Moskva

Nižněkamsk (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Nižněkamsk

Spartak Moskva

Zaujímavé

Nižněkamsk

  • Mužsvo Nižněkamsk prehralo až 65% svojích zápasov. 39 prehier z 60 odohraných zápasov.
  • Nižněkamsk ťahá aktuálne sériu 2 remíz v rade.
  • Nižněkamsk ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Spartak Moskva

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 14 vzájomných zápasov, čo je 64%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2020/2021
    09.12.2020 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
    22.11.2020 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
    Rusko / KHL / 2019/2020
    25.11.2019 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk under 1:0 1:0,0:0,0:0
    16.11.2019 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 1:4 0:1,0:2,1:1
    Rusko / KHL / 2018/2019
    09.01.2019 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:0
    09.10.2018 18:30 Nižněkamsk Spartak Moskva under 4:1 0:1,2:0,2:0
    Rusko / KHL / 2017/2018
    08.01.2018 15:00 Spartak Moskva Nižněkamsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
    14.09.2017 18:30 Nižněkamsk Spartak Moskva under 2:1 0:1,1:0,1:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    08.12.2016 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
    29.11.2016 17:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 3:4 2:1,0:0,1:3
    Rusko / KHL / 2015/2016
    04.12.2015 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 3:5 1:1,2:1,0:3
    03.10.2015 16:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 3:0 0:0,2:0,1:0
    Rusko / KHL / 2011/2012
    26.01.2012 16:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
    26.10.2011 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 2:7 0:2,2:3,0:2

    Nižněkamsk

    6 - 2 - 6

    Spartak Moskva

    Nižněkamsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    27.02.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
    25.02.21 17:00 Nižněkamsk Čerepovec under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
    23.02.21 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
    20.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 3:0 2:0,1:0,0:0
    18.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
    16.02.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
    07.02.21 15:00 Omsk Nižněkamsk over 4:2 1:1,2:0,1:1
    05.02.21 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 1:0,3:2,0:1
    03.02.21 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:1,1:1
    31.01.21 15:00 Nižněkamsk Sochi under 1:4 1:1,0:1,0:2
    28.01.21 14:30 Barys Astana Nižněkamsk under 4:1 1:0,1:0,2:1
    26.01.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 6:4 3:1,1:3,2:0
    21.01.21 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 5:6 2:1,2:4,1:1
    19.01.21 17:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 7:1 4:1,2:0,1:0
    17.01.21 15:00 Nižněkamsk Dinamo Riga under 3:2 3:0,0:1,0:1
    13.01.21 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
    10.01.21 15:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
    08.01.21 15:00 CSKA Moskva Nižněkamsk over 6:1 1:0,4:1,1:0
    05.01.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
    03.01.21 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
    30.12.20 17:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 4:5 1:0,1:4,2:1
    28.12.20 17:00 Čerepovec Nižněkamsk over 7:2 3:2,1:0,3:0
    26.12.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
    24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
    13.12.20 15:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva under 2:3 0:1,1:0,1:2
    11.12.20 17:30 Sochi Nižněkamsk over 4:2 0:0,4:2,0:0
    09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
    07.12.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 4:5 2:1,1:3,1:1
    03.12.20 17:30 Nižněkamsk Kazaň over 1:6 1:2,0:1,0:3
    01.12.20 17:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 1:5 0:3,0:1,1:1
    29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
    27.11.20 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
    25.11.20 15:00 Ufa Nižněkamsk over 6:2 4:1,0:1,2:0
    22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
    19.11.20 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva over 2:4 1:1,0:2,1:1
    16.11.20 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
    14.11.20 15:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
    12.11.20 17:00 Nižněkamsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:1,0:0
    10.11.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 6:3 2:1,2:0,2:2
    07.11.20 15:00 Dinamo Riga Nižněkamsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
    01.11.20 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 1:3 0:0,0:1,1:2
    30.10.20 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 1:3 0:0,1:2,0:1
    27.10.20 17:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
    24.10.20 16:00 Nižněkamsk Jaroslavl over 1:5 1:2,0:1,0:2
    22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
    18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
    16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
    10.10.20 16:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
    05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
    03.10.20 16:00 Nižněkamsk Ufa under 1:4 0:0,1:3,0:1
    29.09.20 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 3:4 0:2,2:2,1:0
    27.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:1 2:0,0:0,3:1
    25.09.20 18:30 Jaroslavl Nižněkamsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
    22.09.20 18:30 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
    18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
    15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
    13.09.20 16:30 Petrohrad Nižněkamsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
    09.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
    06.09.20 13:30 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov over 4:3 3:0,0:1,1:2
    04.09.20 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 1:2 0:1,0:1,1:0

    Spartak Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    27.02.21 15:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 3:5 2:0,1:2,0:3
    25.02.21 17:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
    23.02.21 15:00 Spartak Moskva Sochi over 6:1 1:0,2:0,3:1
    20.02.21 17:30 Kazaň Spartak Moskva under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
    18.02.21 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 2:3 1:2,1:1,0:0
    16.02.21 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:1 1:0,1:0,1:1
    07.02.21 16:00 Dinamo Riga Spartak Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
    05.02.21 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 5:2 1:0,2:0,2:2
    03.02.21 17:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 3:5 2:1,0:1,1:3
    30.01.21 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 0:5 0:2,0:1,0:2
    28.01.21 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
    25.01.21 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
    19.01.21 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
    15.01.21 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
    13.01.21 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
    11.01.21 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 4:3 0:2,1:1,3:0
    08.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 1:4 0:2,1:1,0:1
    06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
    04.01.21 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
    30.12.20 12:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 2:5 1:1,1:2,0:2
    28.12.20 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 0:6 0:4,0:2,0:0
    26.12.20 15:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
    23.12.20 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 5:3 3:1,2:1,0:1
    22.12.20 17:30 Spartak Moskva Kazaň under 0:3 0:1,0:1,0:1
    13.12.20 15:00 Sochi Spartak Moskva over 3:4 0:3,2:1,1:0
    11.12.20 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 4:3 1:1,1:1,2:1
    09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
    07.12.20 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
    03.12.20 10:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva over 6:2 1:1,2:0,3:1
    01.12.20 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
    29.11.20 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
    24.11.20 17:30 Sochi Spartak Moskva over 3:5 1:0,2:3,0:2
    22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
    20.11.20 15:00 Ufa Spartak Moskva under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2
    18.11.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
    16.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:3 0:1,0:1,1:1
    14.11.20 15:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva over 3:7 1:4,2:1,0:2
    10.11.20 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
    01.11.20 15:00 Spartak Moskva Omsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    29.10.20 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
    27.10.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 3:4 2:1,0:2,1:1
    25.10.20 15:00 Spartak Moskva Sochi under 4:1 0:0,1:1,3:0
    22.10.20 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 1:4 1:3,0:0,0:1
    20.10.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
    18.10.20 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
    14.10.20 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
    12.10.20 18:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 6:4 3:1,2:1,1:2
    08.10.20 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
    06.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 7:1 2:0,2:0,3:1
    01.10.20 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:5 2:1,1:3,1:1
    28.09.20 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
    26.09.20 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
    20.09.20 16:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 5:0 2:0,2:0,1:0
    17.09.20 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:2,0:0,0:0
    15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
    13.09.20 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
    09.09.20 18:30 Spartak Moskva Ufa over 5:3 2:2,2:1,1:0
    07.09.20 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
    05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
    03.09.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 7:2 2:0,1:1,4:1

    Nižněkamsk


    nenájdený žiadny zápas

    Spartak Moskva


    nenájdený žiadny zápas

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
    2. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
    3. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
    4. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
    5. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
    6. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
    7. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
    8. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
    9. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
    10. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
    11. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
    12. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
    2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
    3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
    4. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
    5. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
    6. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
    7. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
    8. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
    9. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
    10. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
    11. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
    2. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
    3. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
    4. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
    5. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
    6. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
    2. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
    3. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
    4. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
    5. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
    6. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
    2. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
    3. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
    4. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
    5. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
    6. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
    2. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
    3. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
    4. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
    5. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 60 25 9 5 7 61 182 121 91
    2. Kazaň 60 25 8 8 3 54 185 131 90
    3. Dynamo Moskva 60 29 5 6 9 58 195 137 84
    4. Omsk 60 30 3 12 0 46 180 134 84
    5. Jaroslavl 60 22 8 7 8 55 181 126 83
    6. Petrohrad 60 29 4 8 7 52 178 126 82
    7. Magnitogorsk 60 25 6 7 9 27 165 138 81
    8. Ufa 60 18 10 5 12 30 181 151 81
    9. Čeljabinsk 60 20 7 6 14 14 157 143 74
    10. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
    11. Barys Astana 60 9 11 7 15 -10 147 157 69
    12. Jekatěrinburg 60 18 6 8 14 -2 152 154 68
    13. Čerepovec 60 14 9 4 20 -10 149 159 68
    14. Nižnyj Novgorod 60 15 7 9 13 2 170 168 67
    15. Dynamo Minsk 60 2 15 3 22 -7 167 174 67
    16. Spartak Moskva 60 12 8 7 18 -16 157 173 63
    17. Vitiaz Chekhov 60 15 6 5 23 -20 155 175 59
    18. Novosibirsk 60 13 7 4 25 -9 146 155 58
    19. Chabarovsk Amur 60 10 7 7 22 -25 146 171 55
    20. Nižněkamsk 60 7 6 2 37 -81 133 214 40
    21. Sochi 60 10 2 9 28 -81 121 202 37
    22. Red Star Kunlun 60 9 2 8 31 -74 139 213 34
    23. Dinamo Riga 60 1 4 10 31 -85 126 211 28

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
    2. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
    3. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
    4. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
    5. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
    6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
    7. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
    8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
    9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
    10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
    11. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
    12. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
    2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
    3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
    4. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
    5. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
    6. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
    7. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
    8. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
    9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
    10. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
    11. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
    2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
    3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
    4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
    5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
    6. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
    2. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
    3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
    4. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
    5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
    6. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
    2. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
    3. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
    4. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
    5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
    6. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
    2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
    3. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
    4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
    5. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Jaroslavl 30 16 4 2 2 49 101 52 50
    2. Kazaň 30 14 4 6 -4 37 94 57 50
    3. Omsk 30 20 1 4 0 38 98 60 48
    4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
    5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
    6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
    7. Petrohrad 30 13 3 4 3 23 90 67 42
    8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
    9. Magnitogorsk 30 18 0 3 6 10 82 72 39
    10. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
    11. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
    12. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
    13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
    14. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
    15. Jekatěrinburg 30 8 3 5 6 1 80 79 33
    16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
    17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
    18. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
    19. Spartak Moskva 30 3 5 5 7 -10 79 89 31
    20. Nižněkamsk 30 2 5 1 16 -22 68 90 25
    21. Red Star Kunlun 30 7 0 6 11 -28 79 107 20
    22. Sochi 30 6 0 6 12 -38 62 100 18
    23. Dinamo Riga 30 2 1 5 16 -54 60 114 13

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
    2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
    3. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
    4. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
    5. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
    6. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
    7. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
    8. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
    9. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
    10. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
    11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
    12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
    2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
    3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
    4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
    5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
    6. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
    7. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
    8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
    9. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
    10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
    11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
    2. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
    3. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
    4. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
    5. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
    6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
    2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
    3. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
    4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
    5. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
    6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
    2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
    3. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
    4. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
    5. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
    6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
    2. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
    3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
    4. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
    5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 30 11 6 1 5 38 97 59 47
    2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
    3. Dynamo Moskva 30 15 2 3 5 31 102 71 41
    4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
    5. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
    6. Ufa 30 8 5 2 8 8 81 73 38
    7. Čeljabinsk 30 13 2 3 7 5 75 70 37
    8. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
    9. Barys Astana 30 3 7 2 9 -4 75 79 36
    10. Dynamo Minsk 30 5 6 2 9 0 86 86 36
    11. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
    12. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
    13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
    14. Čerepovec 30 1 7 3 9 -13 72 85 33
    15. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
    16. Nižnyj Novgorod 30 0 6 3 12 -19 72 91 27
    17. Vitiaz Chekhov 30 4 4 2 14 -10 81 91 26
    18. Novosibirsk 30 8 2 1 16 -1 71 72 25
    19. Chabarovsk Amur 30 -2 5 4 14 -41 66 107 20
    20. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
    21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
    22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
    23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14