Jekatěrinburg VS Magnitogorsk


Jekatěrinburg

Magnitogorsk

Jekatěrinburg (T1) VS Magnitogorsk (T2)

Jekatěrinburg

Magnitogorsk

Zaujímavé

Jekatěrinburg

  • Až 35 zápasov tímu Jekatěrinburg skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 58 zápasov, to je až 60%.
  • Jekatěrinburg už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Magnitogorsk

  • 38 z celkového počtu 58 zápasov tímu Magnitogorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 66%.
  • Magnitogorsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 22 z 36 vzájomných zápasov, čo je 61%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
26.01.2021 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
13.12.2020 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 0:4 0:2,0:2,0:0
09.10.2020 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4ppsn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
02.10.2020 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
Rusko / KHL / 2019/2020
01.02.2020 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:1,0:1
03.01.2020 12:30 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:2 1:1,2:0,0:1
25.10.2019 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.09.2019 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:2ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:1
Rusko / KHL / 2018/2019
04.02.2019 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
27.01.2019 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:3 1:2,2:0,3:1
25.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 5:3 3:0,0:1,2:2
10.10.2018 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:2,1:1
Rusko / KHL / 2017/2018
12.03.2018 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:1 0:0,2:1,1:0
10.03.2018 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 1:4 1:2,0:0,0:2
08.03.2018 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:2 0:1,1:0,0:1
07.03.2018 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 3:1 0:1,1:0,2:0
05.03.2018 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
04.03.2018 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3 1:0,1:1,0:2
04.11.2017 13:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
23.08.2017 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 2:5 1:1,1:0,0:4
Rusko / KHL / 2016/2017
10.10.2016 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:0 2:0,2:0,2:0
29.08.2016 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2015/2016
03.03.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 2:5 2:0,0:1,0:4
01.03.2016 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 4:2 1:1,1:0,2:1
28.02.2016 12:30 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 3:1 0:0,3:1,0:0
26.02.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 0:6 0:3,0:2,0:1
24.02.2016 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:0 0:0,0:0,2:0
22.02.2016 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:2 1:1,0:1,0:0
18.02.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk under 2:3ppsn 2:0,0:0,0:2,0:0,-:-
25.01.2016 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:2 1:0,2:1,3:1
18.01.2016 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 6:3 0:1,3:2,3:0
30.08.2015 13:30 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 1:2 0:2,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2011/2012
07.01.2012 12:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 4:0 3:0,0:0,1:0
21.12.2011 14:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:6 0:3,3:0,0:3
11.12.2011 12:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg over 6:3 1:0,1:2,4:1
21.10.2011 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 2:6 1:2,0:1,1:3

Jekatěrinburg

13 - 4 - 19

Magnitogorsk

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.21 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg over 6:0 4:0,2:0,0:0
21.02.21 13:00 Jekatěrinburg Sochi over 4:3sn 2:0,0:0,1:3,0:0,1:0
18.02.21 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:1 1:0,0:0,1:1
16.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
05.02.21 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk over 4:3 1:0,3:2,0:1
03.02.21 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 2:3 1:1,0:0,1:2
01.02.21 14:30 Barys Astana Jekatěrinburg under 2:3 1:2,1:0,0:1
28.01.21 15:00 Jekatěrinburg Kazaň under 1:3 0:0,1:2,0:1
26.01.21 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
21.01.21 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec over 3:6 0:3,0:1,3:2
19.01.21 15:00 Jekatěrinburg Petrohrad under 1:3 1:0,0:3,0:0
17.01.21 13:00 Jekatěrinburg Omsk under 4:1 0:1,1:0,3:0
15.01.21 17:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
13.01.21 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
11.01.21 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki under 2:0 1:0,0:0,1:0
10.01.21 13:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg under 3:2 0:0,2:1,1:1
08.01.21 12:30 Jekatěrinburg Barys Astana under 2:3 0:2,1:1,1:0
05.01.21 15:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
03.01.21 12:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
28.12.20 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur under 3:0 1:0,0:0,2:0
26.12.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
24.12.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 3:2 1:1,0:1,2:0
22.12.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.12.20 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 0:4 0:2,0:2,0:0
10.12.20 17:30 Petrohrad Jekatěrinburg over 7:2 5:1,1:1,1:0
08.12.20 15:00 Omsk Jekatěrinburg under 3:1 1:1,2:0,0:0
06.12.20 15:00 Kazaň Jekatěrinburg under 2:0 0:0,0:0,2:0
03.12.20 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva over 2:7 0:3,0:1,2:3
30.11.20 15:00 Jekatěrinburg Ufa under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.11.20 13:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva over 1:5 0:1,0:2,1:2
26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
24.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg over 5:1 3:1,2:0,0:0
21.11.20 12:30 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
16.11.20 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
14.11.20 16:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12.11.20 17:30 Jaroslavl Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:2,1:0
01.11.20 13:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga over 7:2 1:1,4:0,2:1
28.10.20 15:00 Jekatěrinburg Jaroslavl under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
24.10.20 16:00 Omsk Jekatěrinburg over 6:3 2:1,1:0,3:2
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 16:00 Čerepovec Jekatěrinburg under 2:1 2:1,0:0,0:0
16.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg under 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,2:3
14.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg over 3:4 1:1,0:1,2:2
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
07.10.20 16:00 Jekatěrinburg Barys Astana under 3:2 2:1,1:0,0:1
02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
30.09.20 16:30 Ufa Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:3,1:0
28.09.20 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 6:4 0:1,3:2,3:1
25.09.20 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 3:4 1:1,1:3,1:0
22.09.20 16:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Jekatěrinburg Omsk over 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
17.09.20 18:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg over 2:5 1:2,1:1,0:2
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
11.09.20 16:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,0:1
08.09.20 16:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun over 7:0 3:0,2:0,2:0
05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.02.21 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
18.02.21 17:30 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3
16.02.21 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
14.02.21 13:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
07.02.21 13:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:2 0:0,1:2,2:0
05.02.21 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 3:0 0:0,0:0,3:0
03.02.21 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
30.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Magnitogorsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
28.01.21 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
26.01.21 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
21.01.21 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga over 5:3 3:0,0:0,2:3
19.01.21 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 4:1 1:0,1:1,2:0
16.01.21 13:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2 2:1,0:1,1:0
11.01.21 17:30 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 2:4 0:2,1:1,1:1
09.01.21 16:00 Omsk Magnitogorsk over 4:2 3:0,0:1,1:1
07.01.21 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
04.01.21 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
30.12.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
28.12.20 15:00 Ufa Magnitogorsk over 4:2 2:1,0:1,2:0
24.12.20 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
13.12.20 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 0:4 0:2,0:2,0:0
11.12.20 15:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva under 3:1 1:0,2:0,0:1
09.12.20 17:30 Kazaň Magnitogorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
07.12.20 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
03.12.20 15:00 Magnitogorsk Petrohrad under 2:1 0:0,0:1,2:0
01.12.20 17:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 2:6 1:1,0:3,1:2
29.11.20 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
27.11.20 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
25.11.20 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
22.11.20 13:00 Magnitogorsk Čerepovec under 1:4 1:0,0:2,0:2
19.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17.11.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
15.11.20 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:1,1:1,0:2
28.10.20 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.10.20 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
23.10.20 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
21.10.20 18:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk over 6:4 1:1,4:1,1:2
16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
14.10.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
12.10.20 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva over 6:4 3:1,2:2,1:1
09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
07.10.20 18:00 Petrohrad Magnitogorsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
29.09.20 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1
27.09.20 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
24.09.20 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 1:4 0:2,1:0,0:2
19.09.20 16:00 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:0,0:0,1:4
15.09.20 18:30 Sochi Magnitogorsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:3
13.09.20 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,2:1,0:0
11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
09.09.20 16:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
06.09.20 14:00 Magnitogorsk Sochi over 6:0 1:0,3:0,2:0
04.09.20 16:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun under 2:1 1:0,0:0,1:1
19.10.20 18:30 Dinamo Riga Magnitogorsk under 0:5 -:-,-:-,-:-

Jekatěrinburg


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.02.2021 17:30 Sochi Jekatěrinburg H2H
27.02.2021 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk H2H

Magnitogorsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
25.02.2021 17:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
27.02.2021 10:00 Magnitogorsk Čeljabinsk H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 58 25 8 7 3 56 183 127 89
2. Omsk 58 29 3 12 -1 44 174 130 82
3. Ufa 58 17 10 5 11 32 178 146 79
4. Magnitogorsk 58 26 5 6 10 27 160 133 78
5. Čeljabinsk 58 20 6 6 14 12 151 139 70
6. Barys Astana 58 8 11 7 14 -10 142 152 67
7. Jekatěrinburg 58 17 6 8 13 -1 149 150 66
8. Nižnyj Novgorod 58 15 7 8 13 4 166 162 66
9. Novosibirsk 58 13 6 4 25 -14 139 153 54
10. Chabarovsk Amur 58 11 6 6 23 -25 140 165 52
11. Nižněkamsk 58 8 5 1 38 -81 128 209 37
12. Red Star Kunlun 58 9 2 8 29 -67 138 205 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 25 8 5 7 59 178 119 87
2. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
3. Jaroslavl 58 21 8 6 9 53 175 122 80
4. Petrohrad 58 27 4 8 7 46 170 124 78
5. Jokerit Helsinki 59 21 5 9 10 20 170 150 71
6. Dynamo Minsk 58 1 15 3 21 -6 163 169 65
7. Čerepovec 58 14 8 4 20 -13 142 155 64
8. Spartak Moskva 58 12 8 6 18 -13 152 165 62
9. Vitiaz Chekhov 58 14 6 5 22 -18 150 168 57
10. Sochi 58 10 2 9 26 -76 119 195 37
11. Dinamo Riga 58 1 4 9 31 -83 123 206 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 58 29 3 12 -1 44 174 130 82
2. Ufa 58 17 10 5 11 32 178 146 79
3. Barys Astana 58 8 11 7 14 -10 142 152 67
4. Novosibirsk 58 13 6 4 25 -14 139 153 54
5. Chabarovsk Amur 58 11 6 6 23 -25 140 165 52
6. Red Star Kunlun 58 9 2 8 29 -67 138 205 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 58 27 4 8 7 46 170 124 78
2. Jokerit Helsinki 59 21 5 9 10 20 170 150 71
3. Čerepovec 58 14 8 4 20 -13 142 155 64
4. Spartak Moskva 58 12 8 6 18 -13 152 165 62
5. Vitiaz Chekhov 58 14 6 5 22 -18 150 168 57
6. Sochi 58 10 2 9 26 -76 119 195 37

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 58 25 8 7 3 56 183 127 89
2. Magnitogorsk 58 26 5 6 10 27 160 133 78
3. Čeljabinsk 58 20 6 6 14 12 151 139 70
4. Jekatěrinburg 58 17 6 8 13 -1 149 150 66
5. Nižnyj Novgorod 58 15 7 8 13 4 166 162 66
6. Nižněkamsk 58 8 5 1 38 -81 128 209 37

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 58 25 8 5 7 59 178 119 87
2. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
3. Jaroslavl 58 21 8 6 9 53 175 122 80
4. Dynamo Minsk 58 1 15 3 21 -6 163 169 65
5. Dinamo Riga 58 1 4 9 31 -83 123 206 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 58 25 8 7 3 56 183 127 89
2. CSKA Moskva 58 25 8 5 7 59 178 119 87
3. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
4. Omsk 58 29 3 12 -1 44 174 130 82
5. Jaroslavl 58 21 8 6 9 53 175 122 80
6. Ufa 58 17 10 5 11 32 178 146 79
7. Magnitogorsk 58 26 5 6 10 27 160 133 78
8. Petrohrad 58 27 4 8 7 46 170 124 78
9. Jokerit Helsinki 59 21 5 9 10 20 170 150 71
10. Čeljabinsk 58 20 6 6 14 12 151 139 70
11. Barys Astana 58 8 11 7 14 -10 142 152 67
12. Jekatěrinburg 58 17 6 8 13 -1 149 150 66
13. Nižnyj Novgorod 58 15 7 8 13 4 166 162 66
14. Dynamo Minsk 58 1 15 3 21 -6 163 169 65
15. Čerepovec 58 14 8 4 20 -13 142 155 64
16. Spartak Moskva 58 12 8 6 18 -13 152 165 62
17. Vitiaz Chekhov 58 14 6 5 22 -18 150 168 57
18. Novosibirsk 58 13 6 4 25 -14 139 153 54
19. Chabarovsk Amur 58 11 6 6 23 -25 140 165 52
20. Nižněkamsk 58 8 5 1 38 -81 128 209 37
21. Sochi 58 10 2 9 26 -76 119 195 37
22. Red Star Kunlun 58 9 2 8 29 -67 138 205 34
23. Dinamo Riga 58 1 4 9 31 -83 123 206 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 14 4 5 -4 39 92 53 49
2. Omsk 28 19 1 4 -1 36 92 56 46
3. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
4. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
5. Čeljabinsk 29 6 5 3 7 8 79 71 35
6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
7. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
11. Nižněkamsk 28 3 4 0 17 -22 63 85 22
12. Red Star Kunlun 28 7 0 6 9 -21 78 99 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 28 15 4 1 3 47 95 48 47
4. Petrohrad 28 11 3 4 3 17 82 65 38
5. Jokerit Helsinki 29 12 2 4 5 15 90 75 36
6. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
7. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
8. Spartak Moskva 28 3 5 4 7 -7 74 81 30
9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
10. Sochi 28 6 0 6 10 -33 60 93 18
11. Dinamo Riga 28 2 1 4 16 -52 57 109 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 28 19 1 4 -1 36 92 56 46
2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
6. Red Star Kunlun 28 7 0 6 9 -21 78 99 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 28 11 3 4 3 17 82 65 38
2. Jokerit Helsinki 29 12 2 4 5 15 90 75 36
3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
4. Spartak Moskva 28 3 5 4 7 -7 74 81 30
5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
6. Sochi 28 6 0 6 10 -33 60 93 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 14 4 5 -4 39 92 53 49
2. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
3. Čeljabinsk 29 6 5 3 7 8 79 71 35
4. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
6. Nižněkamsk 28 3 4 0 17 -22 63 85 22

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 28 15 4 1 3 47 95 48 47
4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
5. Dinamo Riga 28 2 1 4 16 -52 57 109 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 28 14 4 5 -4 39 92 53 49
2. Jaroslavl 28 15 4 1 3 47 95 48 47
3. Omsk 28 19 1 4 -1 36 92 56 46
4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
7. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
8. Petrohrad 28 11 3 4 3 17 82 65 38
9. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
10. Jokerit Helsinki 29 12 2 4 5 15 90 75 36
11. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
12. Čeljabinsk 29 6 5 3 7 8 79 71 35
13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
14. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
15. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
18. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
19. Spartak Moskva 28 3 5 4 7 -7 74 81 30
20. Nižněkamsk 28 3 4 0 17 -22 63 85 22
21. Red Star Kunlun 28 7 0 6 9 -21 78 99 20
22. Sochi 28 6 0 6 10 -33 60 93 18
23. Dinamo Riga 28 2 1 4 16 -52 57 109 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
3. Ufa 28 7 5 2 7 10 78 68 36
4. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 21 85 64 40
5. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
6. Barys Astana 28 2 7 2 8 -4 70 74 34
7. Jekatěrinburg 29 9 3 3 8 -6 69 75 33
8. Nižnyj Novgorod 28 0 6 2 12 -17 68 85 26
9. Novosibirsk 28 8 1 1 16 -6 64 70 21
10. Chabarovsk Amur 28 -1 4 3 15 -41 60 101 17
11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 11 5 1 5 36 93 57 43
2. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
6. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 1 82 81 34
7. Čerepovec 28 1 6 3 9 -16 65 81 29
8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
9. Vitiaz Chekhov 28 3 4 2 13 -8 76 84 24
10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
2. Ufa 28 7 5 2 7 10 78 68 36
3. Barys Astana 28 2 7 2 8 -4 70 74 34
4. Novosibirsk 28 8 1 1 16 -6 64 70 21
5. Chabarovsk Amur 28 -1 4 3 15 -41 60 101 17
6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
3. Čerepovec 28 1 6 3 9 -16 65 81 29
4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
5. Vitiaz Chekhov 28 3 4 2 13 -8 76 84 24
6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 21 85 64 40
3. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
4. Jekatěrinburg 29 9 3 3 8 -6 69 75 33
5. Nižnyj Novgorod 28 0 6 2 12 -17 68 85 26
6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 11 5 1 5 36 93 57 43
2. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 1 82 81 34
5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 28 11 5 1 5 36 93 57 43
2. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
3. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 21 85 64 40
4. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
5. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
6. Ufa 28 7 5 2 7 10 78 68 36
7. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
8. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
9. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
10. Barys Astana 28 2 7 2 8 -4 70 74 34
11. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 1 82 81 34
12. Jekatěrinburg 29 9 3 3 8 -6 69 75 33
13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
14. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
15. Čerepovec 28 1 6 3 9 -16 65 81 29
16. Nižnyj Novgorod 28 0 6 2 12 -17 68 85 26
17. Vitiaz Chekhov 28 3 4 2 13 -8 76 84 24
18. Novosibirsk 28 8 1 1 16 -6 64 70 21
19. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
20. Chabarovsk Amur 28 -1 4 3 15 -41 60 101 17
21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14