Nižněkamsk VS Jokerit Helsinki


Nižněkamsk

Jokerit Helsinki

Nižněkamsk (T1) VS Jokerit Helsinki (T2)

Nižněkamsk

Jokerit Helsinki

Zaujímavé

Nižněkamsk

  • Mužsvo Nižněkamsk prehralo až 69% svojích zápasov. 31 prehier z 45 odohraných zápasov.
  • Nižněkamsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Jokerit Helsinki

  • 26 z celkového počtu 43 zápasov tímu Jokerit Helsinki skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.
  • Jokerit Helsinki ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 42% vzájomných zápasov (5 z 12) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 9 z 12 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
13.01.2021 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
09.09.2020 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
Rusko / KHL / 2019/2020
26.01.2020 15:00 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 3:2 2:2,1:0,0:0
02.10.2019 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 1:2 0:0,0:0,1:2
Rusko / KHL / 2018/2019
21.01.2019 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 1:2 0:2,0:0,1:0
13.10.2018 16:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
21.01.2018 15:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2 0:2,1:0,2:0
15.11.2017 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:3 1:2,4:0,1:1
Rusko / KHL / 2016/2017
14.02.2017 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
25.09.2016 16:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
08.12.2015 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:5pp 1:1,2:3,2:1,1:0
09.10.2015 18:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 0:3 0:1,0:0,0:2

Nižněkamsk

2 - 5 - 5

Jokerit Helsinki

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.01.21 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
10.01.21 15:00 Vitiaz Chekhov Nižněkamsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
08.01.21 15:00 CSKA Moskva Nižněkamsk over 6:1 1:0,4:1,1:0
05.01.21 15:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
03.01.21 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
30.12.20 17:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk over 4:5 1:0,1:4,2:1
28.12.20 17:00 Čerepovec Nižněkamsk over 7:2 3:2,1:0,3:0
26.12.20 13:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
13.12.20 15:00 Nižněkamsk Dynamo Moskva under 2:3 0:1,1:0,1:2
11.12.20 17:30 Sochi Nižněkamsk over 4:2 0:0,4:2,0:0
09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
07.12.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 4:5 2:1,1:3,1:1
03.12.20 17:30 Nižněkamsk Kazaň over 1:6 1:2,0:1,0:3
01.12.20 17:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 1:5 0:3,0:1,1:1
29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
27.11.20 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
25.11.20 15:00 Ufa Nižněkamsk over 6:2 4:1,0:1,2:0
22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
19.11.20 17:00 Nižněkamsk CSKA Moskva over 2:4 1:1,0:2,1:1
16.11.20 17:30 Dynamo Moskva Nižněkamsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
14.11.20 15:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
12.11.20 17:00 Nižněkamsk Barys Astana under 1:2 1:1,0:1,0:0
10.11.20 17:00 Nižněkamsk Red Star Kunlun over 6:3 2:1,2:0,2:2
07.11.20 15:00 Dinamo Riga Nižněkamsk under 1:3 0:1,1:2,0:0
01.11.20 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 1:3 0:0,0:1,1:2
30.10.20 17:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 1:3 0:0,1:2,0:1
27.10.20 17:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
24.10.20 16:00 Nižněkamsk Jaroslavl over 1:5 1:2,0:1,0:2
22.10.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 2:5 1:3,1:0,0:2
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
10.10.20 16:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
03.10.20 16:00 Nižněkamsk Ufa under 1:4 0:0,1:3,0:1
29.09.20 18:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk over 3:4 0:2,2:2,1:0
27.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk over 5:1 2:0,0:0,3:1
25.09.20 18:30 Jaroslavl Nižněkamsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
22.09.20 18:30 Nižněkamsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,2:0,0:0,0:0,3:2
18.09.20 18:00 Nižněkamsk Omsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.09.20 18:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg over 3:6 0:4,1:0,2:2
13.09.20 16:30 Petrohrad Nižněkamsk over 5:2 1:0,2:2,2:0
09.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
06.09.20 13:30 Nižněkamsk Vitiaz Chekhov over 4:3 3:0,0:1,1:2
04.09.20 18:00 Nižněkamsk Petrohrad under 1:2 0:1,0:1,1:0

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.21 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
13.01.21 17:00 Nižněkamsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
11.01.21 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki under 2:0 1:0,0:0,1:0
10.01.21 13:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg under 3:2 0:0,2:1,1:1
08.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 1:4 0:2,1:1,0:1
05.01.21 15:00 Sochi Jokerit Helsinki under 0:5 0:0,0:3,0:2
03.01.21 15:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki over 5:4pp 1:1,3:1,0:2,1:0
30.12.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad under 2:1 1:0,1:0,0:1
28.12.20 17:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
26.12.20 17:00 Jokerit Helsinki Čerepovec over 4:3sn 3:2,0:0,0:1,0:0,3:2
22.12.20 17:30 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki under 4:0 2:0,2:0,0:0
21.12.20 17:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki under 2:1 0:0,2:0,0:1
14.12.20 17:00 Jokerit Helsinki Kazaň under 1:4 1:0,0:1,0:3
13.12.20 15:30 Kazaň Jokerit Helsinki under 4:1 2:0,0:0,2:1
11.12.20 15:00 Ufa Jokerit Helsinki under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.12.20 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
07.12.20 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
02.12.20 17:30 Jokerit Helsinki Ufa under 3:1 1:1,0:0,2:0
30.11.20 17:30 Petrohrad Jokerit Helsinki under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:4
28.11.20 15:30 Vitiaz Chekhov Jokerit Helsinki over 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,3:2
26.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Jokerit Helsinki under 3:2 0:1,2:0,1:1
24.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva over 6:1 1:0,3:0,2:1
21.11.20 15:00 Jokerit Helsinki Sochi under 3:0 0:0,0:0,3:0
19.11.20 17:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 1:4 0:2,1:2,0:0
16.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
10.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Petrohrad under 1:4 1:2,0:1,0:1
03.11.20 17:30 Sochi Jokerit Helsinki over 4:5pp 0:0,2:0,2:4,0:1
01.11.20 15:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 5:2 1:1,1:1,3:0
21.10.20 15:30 Barys Astana Jokerit Helsinki over 4:5pp 0:0,2:0,2:4,0:1
19.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki under 4:1 1:0,1:1,2:0
17.10.20 12:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 3:2,0:1,0:1
14.10.20 17:30 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 5:2 0:1,3:0,2:1
12.10.20 16:30 Jokerit Helsinki Jaroslavl over 2:4 1:0,1:2,0:2
09.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Dinamo Riga under 4:1 2:0,2:1,0:0
06.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 7:1 2:0,2:0,3:1
03.10.20 16:00 Jaroslavl Jokerit Helsinki under 2:3 0:1,1:2,1:0
01.10.20 18:00 Čerepovec Jokerit Helsinki over 2:5 1:1,1:1,0:3
29.09.20 18:00 Omsk Jokerit Helsinki under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
27.09.20 15:00 Jokerit Helsinki CSKA Moskva over 2:4 1:1,1:0,0:3
25.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk over 5:2 0:1,3:1,2:0
09.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Nižněkamsk over 6:0 2:0,3:0,1:0
05.09.20 16:00 Dinamo Riga Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
03.09.20 17:10 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki under 5:0 0:0,0:0,5:0

Nižněkamsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
17.01.2021 15:00 Nižněkamsk Dinamo Riga H2H
19.01.2021 17:00 Nižnyj Novgorod Nižněkamsk H2H
21.01.2021 17:00 Red Star Kunlun Nižněkamsk H2H
26.01.2021 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk H2H
28.01.2021 13:30 Barys Astana Nižněkamsk H2H
31.01.2021 15:00 Nižněkamsk Sochi H2H
03.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižněkamsk H2H
05.02.2021 18:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk H2H
07.02.2021 15:00 Omsk Nižněkamsk H2H
16.02.2021 18:00 Novosibirsk Nižněkamsk H2H
18.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk H2H
20.02.2021 18:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk H2H
23.02.2021 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk H2H
25.02.2021 18:00 Nižněkamsk Čerepovec H2H
27.02.2021 18:00 Nižněkamsk Nižnyj Novgorod H2H

Jokerit Helsinki


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Barys Astana H2H
23.01.2021 15:00 CSKA Moskva Jokerit Helsinki H2H
25.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Omsk H2H
27.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Sochi H2H
29.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Nižnyj Novgorod H2H
30.01.2021 17:30 Jokerit Helsinki Magnitogorsk H2H
03.02.2021 18:00 Dynamo Moskva Jokerit Helsinki H2H
05.02.2021 18:00 Red Star Kunlun Jokerit Helsinki H2H
07.02.2021 15:00 Petrohrad Jokerit Helsinki H2H
18.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk H2H
20.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Dynamo Moskva H2H
22.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Vitiaz Chekhov H2H
25.02.2021 18:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 46 20 7 4 4 53 150 97 72
2. Omsk 46 22 2 10 0 30 137 107 62
3. Ufa 47 12 8 4 11 20 143 123 60
4. Jekatěrinburg 46 15 5 7 7 11 122 111 57
5. Magnitogorsk 44 17 4 5 9 11 119 108 55
6. Nižnyj Novgorod 47 12 6 6 11 0 136 136 54
7. Čeljabinsk 45 19 3 3 14 8 116 108 53
8. Barys Astana 43 4 9 5 11 -12 103 115 49
9. Novosibirsk 46 13 3 4 19 -12 110 122 42
10. Chabarovsk Amur 45 9 4 4 20 -25 110 135 38
11. Nižněkamsk 45 6 4 0 31 -62 100 162 28
12. Red Star Kunlun 43 8 1 7 19 -51 103 154 27

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 44 19 6 5 3 53 147 94 67
2. Jaroslavl 44 17 6 5 5 49 139 90 63
3. Petrohrad 46 21 3 8 3 36 139 103 62
4. Dynamo Moskva 45 19 4 4 10 28 140 112 58
5. Jokerit Helsinki 43 14 5 5 9 19 127 108 53
6. Čerepovec 45 10 7 3 15 -11 110 121 51
7. Dynamo Minsk 45 2 11 3 15 3 132 129 51
8. Spartak Moskva 47 10 6 6 13 -11 125 136 50
9. Vitiaz Chekhov 44 10 5 3 18 -12 117 129 43
10. Sochi 46 8 2 6 22 -60 97 157 30
11. Dinamo Riga 40 1 3 7 19 -65 90 155 21

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 46 22 2 10 0 30 137 107 62
2. Ufa 47 12 8 4 11 20 143 123 60
3. Barys Astana 43 4 9 5 11 -12 103 115 49
4. Novosibirsk 46 13 3 4 19 -12 110 122 42
5. Chabarovsk Amur 45 9 4 4 20 -25 110 135 38
6. Red Star Kunlun 43 8 1 7 19 -51 103 154 27

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 46 21 3 8 3 36 139 103 62
2. Jokerit Helsinki 43 14 5 5 9 19 127 108 53
3. Čerepovec 45 10 7 3 15 -11 110 121 51
4. Spartak Moskva 47 10 6 6 13 -11 125 136 50
5. Vitiaz Chekhov 44 10 5 3 18 -12 117 129 43
6. Sochi 46 8 2 6 22 -60 97 157 30

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 46 20 7 4 4 53 150 97 72
2. Jekatěrinburg 46 15 5 7 7 11 122 111 57
3. Magnitogorsk 44 17 4 5 9 11 119 108 55
4. Nižnyj Novgorod 47 12 6 6 11 0 136 136 54
5. Čeljabinsk 45 19 3 3 14 8 116 108 53
6. Nižněkamsk 45 6 4 0 31 -62 100 162 28

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 44 19 6 5 3 53 147 94 67
2. Jaroslavl 44 17 6 5 5 49 139 90 63
3. Dynamo Moskva 45 19 4 4 10 28 140 112 58
4. Dynamo Minsk 45 2 11 3 15 3 132 129 51
5. Dinamo Riga 40 1 3 7 19 -65 90 155 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 46 20 7 4 4 53 150 97 72
2. CSKA Moskva 44 19 6 5 3 53 147 94 67
3. Jaroslavl 44 17 6 5 5 49 139 90 63
4. Petrohrad 46 21 3 8 3 36 139 103 62
5. Omsk 46 22 2 10 0 30 137 107 62
6. Ufa 47 12 8 4 11 20 143 123 60
7. Dynamo Moskva 45 19 4 4 10 28 140 112 58
8. Jekatěrinburg 46 15 5 7 7 11 122 111 57
9. Magnitogorsk 44 17 4 5 9 11 119 108 55
10. Nižnyj Novgorod 47 12 6 6 11 0 136 136 54
11. Čeljabinsk 45 19 3 3 14 8 116 108 53
12. Jokerit Helsinki 43 14 5 5 9 19 127 108 53
13. Čerepovec 45 10 7 3 15 -11 110 121 51
14. Dynamo Minsk 45 2 11 3 15 3 132 129 51
15. Spartak Moskva 47 10 6 6 13 -11 125 136 50
16. Barys Astana 43 4 9 5 11 -12 103 115 49
17. Vitiaz Chekhov 44 10 5 3 18 -12 117 129 43
18. Novosibirsk 46 13 3 4 19 -12 110 122 42
19. Chabarovsk Amur 45 9 4 4 20 -25 110 135 38
20. Sochi 46 8 2 6 22 -60 97 157 30
21. Nižněkamsk 45 6 4 0 31 -62 100 162 28
22. Red Star Kunlun 43 8 1 7 19 -51 103 154 27
23. Dinamo Riga 40 1 3 7 19 -65 90 155 21

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 22 13 3 2 -1 37 74 37 40
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Ufa 25 7 4 3 4 13 79 66 33
4. Jekatěrinburg 21 7 2 5 0 10 58 48 27
5. Magnitogorsk 22 12 0 2 6 2 57 55 26
6. Nižnyj Novgorod 24 13 0 5 1 10 75 65 31
7. Čeljabinsk 20 7 2 2 5 4 53 49 24
8. Barys Astana 22 4 3 4 4 -5 53 58 24
9. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
10. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
11. Nižněkamsk 25 1 4 0 16 -21 58 79 18
12. Red Star Kunlun 20 5 0 5 5 -21 51 72 15

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 11 2 4 -1 27 72 45 34
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
4. Dynamo Moskva 22 8 3 2 4 13 69 56 30
5. Jokerit Helsinki 18 8 2 0 6 20 60 40 24
6. Čerepovec 23 10 2 0 9 4 60 56 28
7. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
8. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
9. Vitiaz Chekhov 24 8 2 1 10 -8 64 72 25
10. Sochi 22 5 0 4 9 -27 50 77 14
11. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
2. Ufa 25 7 4 3 4 13 79 66 33
3. Barys Astana 22 4 3 4 4 -5 53 58 24
4. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
5. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
6. Red Star Kunlun 20 5 0 5 5 -21 51 72 15

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
2. Jokerit Helsinki 18 8 2 0 6 20 60 40 24
3. Čerepovec 23 10 2 0 9 4 60 56 28
4. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
5. Vitiaz Chekhov 24 8 2 1 10 -8 64 72 25
6. Sochi 22 5 0 4 9 -27 50 77 14

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 22 13 3 2 -1 37 74 37 40
2. Jekatěrinburg 21 7 2 5 0 10 58 48 27
3. Magnitogorsk 22 12 0 2 6 2 57 55 26
4. Nižnyj Novgorod 24 13 0 5 1 10 75 65 31
5. Čeljabinsk 20 7 2 2 5 4 53 49 24
6. Nižněkamsk 25 1 4 0 16 -21 58 79 18

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 11 2 4 -1 27 72 45 34
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Dynamo Moskva 22 8 3 2 4 13 69 56 30
4. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
5. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 22 13 3 2 -1 37 74 37 40
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
4. CSKA Moskva 22 11 2 4 -1 27 72 45 34
5. Ufa 25 7 4 3 4 13 79 66 33
6. Nižnyj Novgorod 24 13 0 5 1 10 75 65 31
7. Dynamo Moskva 22 8 3 2 4 13 69 56 30
8. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
9. Čerepovec 23 10 2 0 9 4 60 56 28
10. Jekatěrinburg 21 7 2 5 0 10 58 48 27
11. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
12. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
13. Magnitogorsk 22 12 0 2 6 2 57 55 26
14. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
15. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
16. Vitiaz Chekhov 24 8 2 1 10 -8 64 72 25
17. Jokerit Helsinki 18 8 2 0 6 20 60 40 24
18. Čeljabinsk 20 7 2 2 5 4 53 49 24
19. Barys Astana 22 4 3 4 4 -5 53 58 24
20. Nižněkamsk 25 1 4 0 16 -21 58 79 18
21. Red Star Kunlun 20 5 0 5 5 -21 51 72 15
22. Sochi 22 5 0 4 9 -27 50 77 14
23. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Omsk 22 7 1 6 1 4 61 57 24
3. Ufa 22 5 4 1 7 7 64 57 27
4. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
5. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
6. Nižnyj Novgorod 23 -1 6 1 10 -10 61 71 23
7. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
8. Barys Astana 21 0 6 1 7 -7 50 57 25
9. Novosibirsk 21 7 0 1 12 -4 48 52 15
10. Chabarovsk Amur 22 -1 3 2 13 -36 45 81 12
11. Nižněkamsk 20 5 0 0 15 -41 42 83 10
12. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 21 5 3 4 2 12 61 49 26
3. Petrohrad 23 12 1 4 1 24 71 47 32
4. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
5. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
6. Čerepovec 22 0 5 3 6 -15 50 65 23
7. Dynamo Minsk 22 6 3 2 6 1 68 67 26
8. Spartak Moskva 23 7 2 2 8 -5 61 66 24
9. Vitiaz Chekhov 20 2 3 2 8 -4 53 57 18
10. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
11. Dinamo Riga 21 -1 2 3 12 -39 41 80 9

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 22 7 1 6 1 4 61 57 24
2. Ufa 22 5 4 1 7 7 64 57 27
3. Barys Astana 21 0 6 1 7 -7 50 57 25
4. Novosibirsk 21 7 0 1 12 -4 48 52 15
5. Chabarovsk Amur 22 -1 3 2 13 -36 45 81 12
6. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 23 12 1 4 1 24 71 47 32
2. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
3. Čerepovec 22 0 5 3 6 -15 50 65 23
4. Spartak Moskva 23 7 2 2 8 -5 61 66 24
5. Vitiaz Chekhov 20 2 3 2 8 -4 53 57 18
6. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
3. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
4. Nižnyj Novgorod 23 -1 6 1 10 -10 61 71 23
5. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
6. Nižněkamsk 20 5 0 0 15 -41 42 83 10

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 21 5 3 4 2 12 61 49 26
3. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
4. Dynamo Minsk 22 6 3 2 6 1 68 67 26
5. Dinamo Riga 21 -1 2 3 12 -39 41 80 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Petrohrad 23 12 1 4 1 24 71 47 32
3. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
4. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
5. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
6. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
7. Jokerit Helsinki 25 6 3 5 3 -1 67 68 29
8. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
9. Ufa 22 5 4 1 7 7 64 57 27
10. Jaroslavl 21 5 3 4 2 12 61 49 26
11. Dynamo Minsk 22 6 3 2 6 1 68 67 26
12. Barys Astana 21 0 6 1 7 -7 50 57 25
13. Omsk 22 7 1 6 1 4 61 57 24
14. Spartak Moskva 23 7 2 2 8 -5 61 66 24
15. Čerepovec 22 0 5 3 6 -15 50 65 23
16. Nižnyj Novgorod 23 -1 6 1 10 -10 61 71 23
17. Vitiaz Chekhov 20 2 3 2 8 -4 53 57 18
18. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
19. Novosibirsk 21 7 0 1 12 -4 48 52 15
20. Chabarovsk Amur 22 -1 3 2 13 -36 45 81 12
21. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12
22. Nižněkamsk 20 5 0 0 15 -41 42 83 10
23. Dinamo Riga 21 -1 2 3 12 -39 41 80 9