Magnitogorsk VS Spartak Moskva


Magnitogorsk

Spartak Moskva

Magnitogorsk (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Magnitogorsk

Spartak Moskva

Zaujímavé

Magnitogorsk

  • Magnitogorsk vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 58 vyhral 31 zápasov).
  • Až 38 zápasov tímu Magnitogorsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 58 zápasov, to je až 66%.
  • Magnitogorsk už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

    H2H

    • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 10, čo je 71%.
    • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 14 zápasov.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / KHL / 2020/2021
    28.01.2021 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
    04.01.2021 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
    Rusko / KHL / 2019/2020
    11.02.2020 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk over 4:2 0:0,1:2,3:0
    19.09.2019 16:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 3:0,1:1,0:2
    Rusko / KHL / 2018/2019
    08.12.2018 12:30 Magnitogorsk Spartak Moskva over 7:3 4:2,2:1,1:0
    12.11.2018 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk over 4:5ppsn 1:3,2:0,1:1,0:0,0:1
    Rusko / KHL / 2017/2018
    30.11.2017 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva under 3:2 0:1,2:0,1:1
    14.11.2017 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 3:2ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
    Rusko / KHL / 2016/2017
    13.01.2017 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 6:3 0:2,2:1,4:0
    19.11.2016 15:00 Spartak Moskva Magnitogorsk over 1:5 0:0,0:4,1:1
    Rusko / KHL / 2015/2016
    26.12.2015 12:30 Magnitogorsk Spartak Moskva under 4:0 3:0,1:0,0:0
    09.12.2015 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 3:2ppsn 1:2,0:0,1:0,0:0,-:-
    Rusko / KHL / 2011/2012
    25.12.2011 14:00 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
    26.09.2011 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:2 1:1,3:0,0:1

    Magnitogorsk

    10 - 3 - 1

    Spartak Moskva

    Magnitogorsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    23.02.21 15:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
    18.02.21 17:30 Vitiaz Chekhov Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:3
    16.02.21 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
    14.02.21 13:00 Magnitogorsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
    07.02.21 13:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:2 0:0,1:2,2:0
    05.02.21 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 3:0 0:0,0:0,3:0
    03.02.21 15:00 Magnitogorsk Barys Astana under 3:1 0:0,1:1,2:0
    30.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Magnitogorsk over 1:5 0:2,1:2,0:1
    28.01.21 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
    26.01.21 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:5 2:1,0:1,1:3
    21.01.21 15:00 Magnitogorsk Dinamo Riga over 5:3 3:0,0:0,2:3
    19.01.21 15:00 Magnitogorsk Jaroslavl under 4:1 1:0,1:1,2:0
    16.01.21 13:00 Magnitogorsk Ufa under 3:2 2:1,0:1,1:0
    11.01.21 17:30 Dynamo Minsk Magnitogorsk over 2:4 0:2,1:1,1:1
    09.01.21 16:00 Omsk Magnitogorsk over 4:2 3:0,0:1,1:1
    07.01.21 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
    04.01.21 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
    30.12.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
    28.12.20 15:00 Ufa Magnitogorsk over 4:2 2:1,0:1,2:0
    24.12.20 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk under 3:2 0:0,2:1,1:1
    13.12.20 13:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 0:4 0:2,0:2,0:0
    11.12.20 15:00 Magnitogorsk Dynamo Moskva under 3:1 1:0,2:0,0:1
    09.12.20 17:30 Kazaň Magnitogorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
    07.12.20 15:00 Ufa Magnitogorsk under 1:3 0:1,1:0,0:2
    03.12.20 15:00 Magnitogorsk Petrohrad under 2:1 0:0,0:1,2:0
    01.12.20 17:30 Dynamo Moskva Magnitogorsk over 2:6 1:1,0:3,1:2
    29.11.20 15:00 Nižnyj Novgorod Magnitogorsk over 2:4 1:1,0:0,1:3
    27.11.20 15:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 6:4 1:2,2:2,3:0
    25.11.20 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
    22.11.20 13:00 Magnitogorsk Čerepovec under 1:4 1:0,0:2,0:2
    19.11.20 10:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    17.11.20 14:30 Barys Astana Magnitogorsk under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,2:3
    15.11.20 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
    10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
    01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
    30.10.20 15:00 Magnitogorsk Ufa under 1:4 0:1,1:1,0:2
    28.10.20 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
    26.10.20 15:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
    23.10.20 18:00 Čerepovec Magnitogorsk over 4:5 0:0,3:1,1:4
    21.10.20 18:00 Red Star Kunlun Magnitogorsk over 6:4 1:1,4:1,1:2
    16.10.20 16:00 Magnitogorsk Nižněkamsk over 3:4 1:1,2:3,0:0
    14.10.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 3:0 0:0,1:0,2:0
    12.10.20 16:00 Magnitogorsk CSKA Moskva over 6:4 3:1,2:2,1:1
    09.10.20 16:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:2
    07.10.20 18:00 Petrohrad Magnitogorsk under 1:4 0:0,1:2,0:2
    05.10.20 18:00 Nižněkamsk Magnitogorsk under 1:4 0:2,1:1,0:1
    02.10.20 16:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg under 2:3 1:1,1:2,0:0
    29.09.20 18:00 Jaroslavl Magnitogorsk over 3:4sn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1
    27.09.20 17:30 Omsk Magnitogorsk under 2:0 0:0,1:0,1:0
    24.09.20 16:00 Magnitogorsk Vitiaz Chekhov under 1:4 0:2,1:0,0:2
    19.09.20 16:00 CSKA Moskva Magnitogorsk over 2:4 1:0,0:0,1:4
    15.09.20 18:30 Sochi Magnitogorsk under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:3
    13.09.20 14:00 Magnitogorsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,2:1,0:0
    11.09.20 16:00 Magnitogorsk Omsk under 0:4 0:1,0:2,0:1
    09.09.20 16:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
    06.09.20 14:00 Magnitogorsk Sochi over 6:0 1:0,3:0,2:0
    04.09.20 16:00 Magnitogorsk Red Star Kunlun under 2:1 1:0,0:0,1:1
    19.10.20 18:30 Dinamo Riga Magnitogorsk under 0:5 -:-,-:-,-:-

    Spartak Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    23.02.21 15:00 Spartak Moskva Sochi over 6:1 1:0,2:0,3:1
    20.02.21 17:30 Kazaň Spartak Moskva under 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
    18.02.21 17:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva under 2:3 1:2,1:1,0:0
    16.02.21 17:30 Petrohrad Spartak Moskva under 3:1 1:0,1:0,1:1
    07.02.21 16:00 Dinamo Riga Spartak Moskva under 1:2 0:1,0:0,1:1
    05.02.21 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 5:2 1:0,2:0,2:2
    03.02.21 17:30 Red Star Kunlun Spartak Moskva over 3:5 2:1,0:1,1:3
    30.01.21 15:00 Spartak Moskva Petrohrad under 0:5 0:2,0:1,0:2
    28.01.21 17:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
    25.01.21 17:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
    19.01.21 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva under 2:1 1:0,0:1,1:0
    15.01.21 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 1:3 1:1,0:1,0:1
    13.01.21 17:30 Spartak Moskva Jekatěrinburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
    11.01.21 17:30 Spartak Moskva Jaroslavl over 4:3 0:2,1:1,3:0
    08.01.21 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva under 1:4 0:2,1:1,0:1
    06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
    04.01.21 13:00 Magnitogorsk Spartak Moskva over 4:3 0:1,1:1,3:1
    30.12.20 12:30 Spartak Moskva Dinamo Riga over 2:5 1:1,1:2,0:2
    28.12.20 17:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 0:6 0:4,0:2,0:0
    26.12.20 15:00 Omsk Spartak Moskva under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
    23.12.20 17:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov over 5:3 3:1,2:1,0:1
    22.12.20 17:30 Spartak Moskva Kazaň under 0:3 0:1,0:1,0:1
    13.12.20 15:00 Sochi Spartak Moskva over 3:4 0:3,2:1,1:0
    11.12.20 17:30 Čerepovec Spartak Moskva over 4:3 1:1,1:1,2:1
    09.12.20 17:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 4:2 1:1,1:1,2:0
    07.12.20 17:30 Spartak Moskva Jokerit Helsinki under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
    03.12.20 10:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva over 6:2 1:1,2:0,3:1
    01.12.20 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
    29.11.20 12:00 Barys Astana Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:0,0:1
    24.11.20 17:30 Sochi Spartak Moskva over 3:5 1:0,2:3,0:2
    22.11.20 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva over 5:2 0:0,3:0,2:2
    20.11.20 15:00 Ufa Spartak Moskva under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,3:2
    18.11.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
    16.11.20 17:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva under 1:3 0:1,0:1,1:1
    14.11.20 15:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva over 3:7 1:4,2:1,0:2
    10.11.20 17:30 CSKA Moskva Spartak Moskva over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
    01.11.20 15:00 Spartak Moskva Omsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    29.10.20 17:30 Spartak Moskva CSKA Moskva under 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
    27.10.20 17:30 Spartak Moskva Čerepovec over 3:4 2:1,0:2,1:1
    25.10.20 15:00 Spartak Moskva Sochi under 4:1 0:0,1:1,3:0
    22.10.20 18:30 Petrohrad Spartak Moskva under 1:4 1:3,0:0,0:1
    20.10.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:0
    18.10.20 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
    14.10.20 18:30 Spartak Moskva Barys Astana under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
    12.10.20 18:30 Spartak Moskva Red Star Kunlun over 6:4 3:1,2:1,1:2
    08.10.20 18:30 Spartak Moskva Jaroslavl under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
    06.10.20 17:30 Jokerit Helsinki Spartak Moskva over 7:1 2:0,2:0,3:1
    01.10.20 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 4:5 2:1,1:3,1:1
    28.09.20 18:30 Spartak Moskva Dynamo Moskva over 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,2:1
    26.09.20 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:1,2:0,1:0
    20.09.20 16:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 5:0 2:0,2:0,1:0
    17.09.20 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:2,0:0,0:0
    15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
    13.09.20 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
    09.09.20 18:30 Spartak Moskva Ufa over 5:3 2:2,2:1,1:0
    07.09.20 18:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva under 1:3 0:0,1:0,0:3
    05.09.20 14:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 1:0 0:0,1:0,0:0
    03.09.20 18:00 Jaroslavl Spartak Moskva over 7:2 2:0,1:1,4:1

    Magnitogorsk


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    25.02.2021 17:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
    27.02.2021 10:00 Magnitogorsk Čeljabinsk H2H

    Spartak Moskva


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    25.02.2021 17:30 Spartak Moskva Novosibirsk H2H
    27.02.2021 15:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov H2H

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 58 25 8 7 3 56 183 127 89
    2. Omsk 58 29 3 12 -1 44 174 130 82
    3. Ufa 58 17 10 5 11 32 178 146 79
    4. Magnitogorsk 58 26 5 6 10 27 160 133 78
    5. Čeljabinsk 58 20 6 6 14 12 151 139 70
    6. Barys Astana 58 8 11 7 14 -10 142 152 67
    7. Jekatěrinburg 58 17 6 8 13 -1 149 150 66
    8. Nižnyj Novgorod 58 15 7 8 13 4 166 162 66
    9. Novosibirsk 58 13 6 4 25 -14 139 153 54
    10. Chabarovsk Amur 58 11 6 6 23 -25 140 165 52
    11. Nižněkamsk 58 8 5 1 38 -81 128 209 37
    12. Red Star Kunlun 58 9 2 8 29 -67 138 205 34

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 58 25 8 5 7 59 178 119 87
    2. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
    3. Jaroslavl 58 21 8 6 9 53 175 122 80
    4. Petrohrad 58 27 4 8 7 46 170 124 78
    5. Jokerit Helsinki 59 21 5 9 10 20 170 150 71
    6. Dynamo Minsk 58 1 15 3 21 -6 163 169 65
    7. Čerepovec 58 14 8 4 20 -13 142 155 64
    8. Spartak Moskva 58 12 8 6 18 -13 152 165 62
    9. Vitiaz Chekhov 58 14 6 5 22 -18 150 168 57
    10. Sochi 58 10 2 9 26 -76 119 195 37
    11. Dinamo Riga 58 1 4 9 31 -83 123 206 27

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 58 29 3 12 -1 44 174 130 82
    2. Ufa 58 17 10 5 11 32 178 146 79
    3. Barys Astana 58 8 11 7 14 -10 142 152 67
    4. Novosibirsk 58 13 6 4 25 -14 139 153 54
    5. Chabarovsk Amur 58 11 6 6 23 -25 140 165 52
    6. Red Star Kunlun 58 9 2 8 29 -67 138 205 34

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 58 27 4 8 7 46 170 124 78
    2. Jokerit Helsinki 59 21 5 9 10 20 170 150 71
    3. Čerepovec 58 14 8 4 20 -13 142 155 64
    4. Spartak Moskva 58 12 8 6 18 -13 152 165 62
    5. Vitiaz Chekhov 58 14 6 5 22 -18 150 168 57
    6. Sochi 58 10 2 9 26 -76 119 195 37

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 58 25 8 7 3 56 183 127 89
    2. Magnitogorsk 58 26 5 6 10 27 160 133 78
    3. Čeljabinsk 58 20 6 6 14 12 151 139 70
    4. Jekatěrinburg 58 17 6 8 13 -1 149 150 66
    5. Nižnyj Novgorod 58 15 7 8 13 4 166 162 66
    6. Nižněkamsk 58 8 5 1 38 -81 128 209 37

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 58 25 8 5 7 59 178 119 87
    2. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
    3. Jaroslavl 58 21 8 6 9 53 175 122 80
    4. Dynamo Minsk 58 1 15 3 21 -6 163 169 65
    5. Dinamo Riga 58 1 4 9 31 -83 123 206 27
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 58 25 8 7 3 56 183 127 89
    2. CSKA Moskva 58 25 8 5 7 59 178 119 87
    3. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
    4. Omsk 58 29 3 12 -1 44 174 130 82
    5. Jaroslavl 58 21 8 6 9 53 175 122 80
    6. Ufa 58 17 10 5 11 32 178 146 79
    7. Magnitogorsk 58 26 5 6 10 27 160 133 78
    8. Petrohrad 58 27 4 8 7 46 170 124 78
    9. Jokerit Helsinki 59 21 5 9 10 20 170 150 71
    10. Čeljabinsk 58 20 6 6 14 12 151 139 70
    11. Barys Astana 58 8 11 7 14 -10 142 152 67
    12. Jekatěrinburg 58 17 6 8 13 -1 149 150 66
    13. Nižnyj Novgorod 58 15 7 8 13 4 166 162 66
    14. Dynamo Minsk 58 1 15 3 21 -6 163 169 65
    15. Čerepovec 58 14 8 4 20 -13 142 155 64
    16. Spartak Moskva 58 12 8 6 18 -13 152 165 62
    17. Vitiaz Chekhov 58 14 6 5 22 -18 150 168 57
    18. Novosibirsk 58 13 6 4 25 -14 139 153 54
    19. Chabarovsk Amur 58 11 6 6 23 -25 140 165 52
    20. Nižněkamsk 58 8 5 1 38 -81 128 209 37
    21. Sochi 58 10 2 9 26 -76 119 195 37
    22. Red Star Kunlun 58 9 2 8 29 -67 138 205 34
    23. Dinamo Riga 58 1 4 9 31 -83 123 206 27

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 28 14 4 5 -4 39 92 53 49
    2. Omsk 28 19 1 4 -1 36 92 56 46
    3. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
    4. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
    5. Čeljabinsk 29 6 5 3 7 8 79 71 35
    6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
    7. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
    8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
    9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
    10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
    11. Nižněkamsk 28 3 4 0 17 -22 63 85 22
    12. Red Star Kunlun 28 7 0 6 9 -21 78 99 20

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
    2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
    3. Jaroslavl 28 15 4 1 3 47 95 48 47
    4. Petrohrad 28 11 3 4 3 17 82 65 38
    5. Jokerit Helsinki 29 12 2 4 5 15 90 75 36
    6. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
    7. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
    8. Spartak Moskva 28 3 5 4 7 -7 74 81 30
    9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
    10. Sochi 28 6 0 6 10 -33 60 93 18
    11. Dinamo Riga 28 2 1 4 16 -52 57 109 12

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 28 19 1 4 -1 36 92 56 46
    2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
    3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
    4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
    5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
    6. Red Star Kunlun 28 7 0 6 9 -21 78 99 20

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 28 11 3 4 3 17 82 65 38
    2. Jokerit Helsinki 29 12 2 4 5 15 90 75 36
    3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
    4. Spartak Moskva 28 3 5 4 7 -7 74 81 30
    5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
    6. Sochi 28 6 0 6 10 -33 60 93 18

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 28 14 4 5 -4 39 92 53 49
    2. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
    3. Čeljabinsk 29 6 5 3 7 8 79 71 35
    4. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
    5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
    6. Nižněkamsk 28 3 4 0 17 -22 63 85 22

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
    2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
    3. Jaroslavl 28 15 4 1 3 47 95 48 47
    4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
    5. Dinamo Riga 28 2 1 4 16 -52 57 109 12
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 28 14 4 5 -4 39 92 53 49
    2. Jaroslavl 28 15 4 1 3 47 95 48 47
    3. Omsk 28 19 1 4 -1 36 92 56 46
    4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
    5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
    6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
    7. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
    8. Petrohrad 28 11 3 4 3 17 82 65 38
    9. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
    10. Jokerit Helsinki 29 12 2 4 5 15 90 75 36
    11. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
    12. Čeljabinsk 29 6 5 3 7 8 79 71 35
    13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
    14. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
    15. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
    16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
    17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
    18. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
    19. Spartak Moskva 28 3 5 4 7 -7 74 81 30
    20. Nižněkamsk 28 3 4 0 17 -22 63 85 22
    21. Red Star Kunlun 28 7 0 6 9 -21 78 99 20
    22. Sochi 28 6 0 6 10 -33 60 93 18
    23. Dinamo Riga 28 2 1 4 16 -52 57 109 12

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
    2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
    3. Ufa 28 7 5 2 7 10 78 68 36
    4. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 21 85 64 40
    5. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
    6. Barys Astana 28 2 7 2 8 -4 70 74 34
    7. Jekatěrinburg 29 9 3 3 8 -6 69 75 33
    8. Nižnyj Novgorod 28 0 6 2 12 -17 68 85 26
    9. Novosibirsk 28 8 1 1 16 -6 64 70 21
    10. Chabarovsk Amur 28 -1 4 3 15 -41 60 101 17
    11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
    12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 28 11 5 1 5 36 93 57 43
    2. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
    3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
    4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
    5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
    6. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 1 82 81 34
    7. Čerepovec 28 1 6 3 9 -16 65 81 29
    8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
    9. Vitiaz Chekhov 28 3 4 2 13 -8 76 84 24
    10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
    11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

    Chernyshev Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
    2. Ufa 28 7 5 2 7 10 78 68 36
    3. Barys Astana 28 2 7 2 8 -4 70 74 34
    4. Novosibirsk 28 8 1 1 16 -6 64 70 21
    5. Chabarovsk Amur 28 -1 4 3 15 -41 60 101 17
    6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

    Bobrov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
    2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
    3. Čerepovec 28 1 6 3 9 -16 65 81 29
    4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
    5. Vitiaz Chekhov 28 3 4 2 13 -8 76 84 24
    6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

    Kharlamov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
    2. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 21 85 64 40
    3. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
    4. Jekatěrinburg 29 9 3 3 8 -6 69 75 33
    5. Nižnyj Novgorod 28 0 6 2 12 -17 68 85 26
    6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

    Tarasov Division

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 28 11 5 1 5 36 93 57 43
    2. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
    3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
    4. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 1 82 81 34
    5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. CSKA Moskva 28 11 5 1 5 36 93 57 43
    2. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
    3. Magnitogorsk 29 8 5 4 3 21 85 64 40
    4. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
    5. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
    6. Ufa 28 7 5 2 7 10 78 68 36
    7. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
    8. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
    9. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
    10. Barys Astana 28 2 7 2 8 -4 70 74 34
    11. Dynamo Minsk 28 4 6 2 8 1 82 81 34
    12. Jekatěrinburg 29 9 3 3 8 -6 69 75 33
    13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
    14. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
    15. Čerepovec 28 1 6 3 9 -16 65 81 29
    16. Nižnyj Novgorod 28 0 6 2 12 -17 68 85 26
    17. Vitiaz Chekhov 28 3 4 2 13 -8 76 84 24
    18. Novosibirsk 28 8 1 1 16 -6 64 70 21
    19. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
    20. Chabarovsk Amur 28 -1 4 3 15 -41 60 101 17
    21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
    22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
    23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14