Zell Am See VS Klagenfurt II


Zell Am See

Klagenfurt II

not draw --5--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Zell Am See (T1) VS Klagenfurt II (T2)

Zell Am See

Klagenfurt II

Zaujímavé

Zell Am See

  • Až 20 zápasov tímu Zell Am See skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 30 zápasov, to je až 67%.
  • Zell Am See už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Zell Am See ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Klagenfurt II

  • 57% prehier (16 zápasov) z celkového počtu 28 tímu Klagenfurt II.
  • 16 z celkového počtu 28 zápasov tímu Klagenfurt II skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Klagenfurt II už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 67%.
  • 89% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
16.09.2021 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
02.01.2020 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 4:2 1:1,2:0,1:1
10.10.2019 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 2:7 2:1,0:2,0:4
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
05.01.2019 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 6:5 4:1,1:2,1:2
01.01.2019 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 7:1 2:0,2:1,3:0
01.12.2018 19:30 Zell Am See Klagenfurt II under 0:3 0:0,0:1,0:2
15.09.2018 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 3:8 1:1,0:3,2:4
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
20.12.2017 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
16.09.2017 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 4:3 2:2,0:1,2:0

Zell Am See

6 - 0 - 3

Klagenfurt II

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.01.22 18:00 Zell Am See Bregenzerwald over 6:1 2:0,2:1,2:0
06.01.22 19:30 Zell Am See Merano Junior over 7:0 3:0,2:0,2:0
02.01.22 18:00 Kitzbühel Zell Am See over 7:4 3:1,1:1,3:2
30.12.21 20:30 Asiago Zell Am See over 6:2 1:1,1:0,4:1
28.12.21 19:30 Zell Am See Vipiteno over 5:3 2:1,2:1,1:1
23.12.21 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
21.12.21 20:30 Cortina Zell Am See over 6:0 3:0,1:0,2:0
17.12.21 20:00 Vipiteno Zell Am See under 3:1 0:0,2:1,1:0
09.12.21 20:30 Fassa Zell Am See under 3:2 0:1,0:1,3:0
02.12.21 19:30 Zell Am See Linz II over 5:6 1:0,2:5,2:1
27.11.21 19:30 Zell Am See Cortina under 3:2 2:1,1:1,0:0
25.11.21 20:30 Merano Junior Zell Am See over 7:2 3:0,2:2,2:0
20.11.21 19:30 Zell Am See Salzburg II over 2:4 0:0,1:2,1:2
18.11.21 19:00 Jesenice Zell Am See under 3:2 0:1,1:0,2:1
11.11.21 19:30 Feldkirch Zell Am See over 2:4 1:0,1:1,0:3
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 19:00 Linz II Zell Am See under 1:2 1:1,0:1,0:0
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
16.10.21 19:30 Bregenzerwald Zell Am See under 1:2 0:0,0:0,1:2
14.10.21 19:30 Zell Am See Jesenice over 5:4 1:1,2:1,2:2
09.10.21 19:30 Zell Am See Kitzbühel over 6:7 2:2,3:3,1:2
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
28.09.21 19:30 Zell Am See Fassa over 5:4 1:0,4:2,0:2
25.09.21 19:15 Salzburg II Zell Am See over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
11.09.21 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
10.12.21 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 0:7 0:1,0:3,0:3
05.12.21 16:00 Klagenfurt II Fassa under 0:3 0:2,0:0,0:1
02.12.21 19:00 Klagenfurt II CE Wien II over 6:3 1:0,3:1,2:2
27.11.21 19:15 Salzburg II Klagenfurt II under 3:0 0:0,2:0,1:0
23.11.21 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.21 19:30 Merano Junior Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.11.21 19:00 Klagenfurt II Cortina under 1:3 0:1,1:1,0:1
06.11.21 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
05.11.21 19:30 Bregenzerwald Klagenfurt II under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.11.21 19:00 Klagenfurt II Salzburg II over 4:3 2:0,1:1,1:2
30.10.21 19:00 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.10.21 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 5:2 2:0,2:2,1:0
26.10.21 20:30 Fassa Klagenfurt II over 4:3 1:1,3:1,0:1
23.10.21 19:00 Klagenfurt II Vipiteno over 4:2 1:0,1:0,2:2
21.10.21 19:00 Klagenfurt II Kitzbühel under 3:2 1:0,1:0,1:2
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 19:00 Linz II Klagenfurt II over 5:3 2:1,0:2,3:0
09.10.21 19:00 Klagenfurt II Bregenzerwald over 3:9 1:3,1:4,1:2
07.10.21 19:25 CE Wien II Klagenfurt II under 3:1 1:1,1:0,1:0
02.10.21 19:00 Klagenfurt II Feldkirch under 2:0 1:0,0:0,1:0
30.09.21 19:00 Klagenfurt II Linz II over 6:2 3:0,2:0,1:2
28.09.21 20:30 Asiago Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:1,1:0
25.09.21 18:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,0:1,4:0
23.09.21 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 1:4 0:2,0:2,1:0
18.09.21 20:30 Cortina Klagenfurt II under 2:0 0:0,1:0,1:0
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
14.09.21 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.09.21 19:30 Kitzbühel Klagenfurt II under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.01.2022 19:30 Zell Am See Feldkirch H2H
29.01.2022 19:30 Merano Junior Zell Am See H2H
03.02.2022 19:00 Gherdeina Selva Zell Am See H2H
05.02.2022 19:00 Zell Am See CE Wien II H2H
17.02.2022 19:00 Linz II Zell Am See H2H
19.02.2022 19:00 Zell Am See Merano Junior H2H
24.02.2022 19:00 Zell Am See Linz II H2H
26.02.2022 19:00 Zell Am See Gherdeina Selva H2H
03.03.2022 19:00 Feldkirch Zell Am See H2H
05.03.2022 19:00 CE Wien II Zell Am See H2H

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
29.01.2022 19:00 Klagenfurt II Vipiteno H2H
03.02.2022 19:00 Kitzbühel Klagenfurt II H2H
05.02.2022 19:00 Klagenfurt II Bregenzerwald H2H
17.02.2022 19:00 Salzburg II Klagenfurt II H2H
19.02.2022 19:00 Vipiteno Klagenfurt II H2H
24.02.2022 19:00 Klagenfurt II Kitzbühel H2H
03.03.2022 19:00 Klagenfurt II Salzburg II H2H
05.03.2022 19:00 Bregenzerwald Klagenfurt II H2H

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 29 16 5 1 1 77 135 58 74
2. Asiago 30 18 1 2 6 43 105 62 61
3. Ritten Collalbo 31 16 2 1 9 37 119 82 59
4. Lustenau 29 9 5 2 6 24 97 73 54
5. Salzburg II 32 11 3 3 9 21 113 92 51
6. Fassa 30 16 0 1 12 19 112 93 49
7. Zell Am See 31 12 2 2 11 0 108 108 48
8. Cortina 28 12 2 1 10 20 91 71 47
9. Gherdeina Selva 28 12 1 3 8 -4 88 92 44
10. Feldkirch 31 7 3 4 10 -17 72 89 40
11. Vipiteno 29 9 2 1 14 -12 84 96 38
12. Bregenzerwald 24 8 2 3 6 7 79 72 37
13. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
14. Klagenfurt II 31 10 0 2 17 -31 69 100 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 31 7 1 1 20 -60 74 134 27
17. CE Wien II 27 6 0 0 21 -68 59 127 18

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
2. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
7. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
8. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
9. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
10. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
11. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
12. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
14. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
15. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
16. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17
17. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 15 12 0 1 1 33 60 27 37
2. Jesenice 14 5 4 1 -1 39 65 26 36
3. Ritten Collalbo 16 11 0 1 3 28 73 45 34
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Zell Am See 15 6 2 1 3 17 64 47 29
6. Fassa 14 9 0 0 5 22 59 37 27
7. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
8. Salzburg II 16 6 1 2 4 11 58 47 25
9. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
10. Vipiteno 14 5 1 0 7 -1 41 42 20
11. Bregenzerwald 11 4 1 2 1 10 38 28 19
12. Feldkirch 15 4 1 2 5 -11 35 46 19
13. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
14. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
15. CE Wien II 14 6 0 0 8 -24 37 61 18
16. Gherdeina Selva 13 5 0 2 4 0 43 43 17
17. Linz II 16 4 1 0 10 -19 34 53 17

Regular Round

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
2. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
3. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
4. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
5. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
6. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
7. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
8. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
9. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
10. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
11. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
12. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
15. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
16. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 15 11 1 0 2 38 70 32 38
2. Gherdeina Selva 15 7 1 1 4 -4 45 49 27
3. Salzburg II 16 5 2 1 5 10 55 45 26
4. Ritten Collalbo 15 5 2 0 6 9 46 37 25
5. Asiago 15 6 1 1 5 10 45 35 24
6. Cortina 13 6 1 0 5 12 45 33 23
7. Lustenau 14 2 3 2 2 10 47 37 23
8. Fassa 16 7 0 1 7 -3 53 56 22
9. Feldkirch 16 3 2 2 5 -6 37 43 21
10. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
11. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
12. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
15. Linz II 15 3 0 1 10 -41 40 81 10
16. Klagenfurt II 15 1 0 2 10 -24 27 51 5
17. CE Wien II 13 0 0 0 13 -44 22 66 0