Klagenfurt II VS Lustenau


Klagenfurt II

Lustenau

Klagenfurt II (T1) VS Lustenau (T2)

Klagenfurt II

Lustenau

Zaujímavé

Klagenfurt II

  • Z celkového počtu 27 prehralo mužstvo Klagenfurt II až 56% svojích zápasov. 15 prehraných zápasov.
  • Až 16 zápasov tímu Klagenfurt II skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 27 zápasov, to je až 59%.
  • Klagenfurt II už 6 zápasov v rade neremízovali.

Lustenau

  • 13 víťazstiev z celkového počtu 22 (59% výhier).
  • Tím Lustenau odohral až 13 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 59% z celkového počtu 22 zápasov.
  • Lustenau už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 73% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 11 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
06.11.2021 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
23.01.2021 18:00 Klagenfurt II Lustenau over 2:4 0:2,2:0,0:2
05.12.2020 17:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
20.02.2020 19:30 Lustenau Klagenfurt II over 2:5 1:1,1:1,0:3
14.02.2020 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:5 0:2,1:3,0:0
21.12.2019 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
16.11.2019 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
24.11.2018 17:30 Lustenau Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:3,2:0
06.10.2018 19:30 Klagenfurt II Lustenau under 0:5 0:1,0:2,0:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
19.11.2017 17:30 Lustenau Klagenfurt II over 9:1 2:0,3:1,4:0
21.10.2017 16:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:6 1:0,0:3,0:3

Klagenfurt II

1 - 2 - 8

Lustenau

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
05.12.21 16:00 Klagenfurt II Fassa under 0:3 0:2,0:0,0:1
02.12.21 19:00 Klagenfurt II CE Wien II over 6:3 1:0,3:1,2:2
27.11.21 19:15 Salzburg II Klagenfurt II under 3:0 0:0,2:0,1:0
23.11.21 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.21 19:30 Merano Junior Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.11.21 19:00 Klagenfurt II Cortina under 1:3 0:1,1:1,0:1
06.11.21 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
05.11.21 19:30 Bregenzerwald Klagenfurt II under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.11.21 19:00 Klagenfurt II Salzburg II over 4:3 2:0,1:1,1:2
30.10.21 19:00 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.10.21 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 5:2 2:0,2:2,1:0
26.10.21 20:30 Fassa Klagenfurt II over 4:3 1:1,3:1,0:1
23.10.21 19:00 Klagenfurt II Vipiteno over 4:2 1:0,1:0,2:2
21.10.21 19:00 Klagenfurt II Kitzbühel under 3:2 1:0,1:0,1:2
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 19:00 Linz II Klagenfurt II over 5:3 2:1,0:2,3:0
09.10.21 19:00 Klagenfurt II Bregenzerwald over 3:9 1:3,1:4,1:2
07.10.21 19:25 CE Wien II Klagenfurt II under 3:1 1:1,1:0,1:0
02.10.21 19:00 Klagenfurt II Feldkirch under 2:0 1:0,0:0,1:0
30.09.21 19:00 Klagenfurt II Linz II over 6:2 3:0,2:0,1:2
28.09.21 20:30 Asiago Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:1,1:0
25.09.21 18:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,0:1,4:0
23.09.21 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 1:4 0:2,0:2,1:0
18.09.21 20:30 Cortina Klagenfurt II under 2:0 0:0,1:0,1:0
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
14.09.21 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.09.21 19:30 Kitzbühel Klagenfurt II under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
04.12.21 19:30 Lustenau Linz II over 5:2 1:1,0:1,4:0
27.11.21 20:00 Feldkirch Lustenau under 3:2 2:0,0:1,1:1
26.11.21 19:30 Lustenau Jesenice over 7:4 1:2,3:2,3:0
20.11.21 18:00 Linz II Lustenau over 3:4 1:1,1:1,1:2
19.11.21 19:25 CE Wien II Lustenau over 1:7 0:1,0:5,1:1
11.11.21 19:30 Lustenau Bregenzerwald under 5:0 1:0,2:0,2:0
06.11.21 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
04.11.21 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 5:0,1:1,1:2
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
28.10.21 19:30 Lustenau Fassa under 2:1 0:1,1:0,1:0
23.10.21 19:30 Lustenau Cortina under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.10.21 20:00 Vipiteno Lustenau over 5:2 1:1,1:1,3:0
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 19:30 Lustenau Vipiteno over 4:7 0:2,1:3,3:2
07.10.21 19:30 Kitzbühel Lustenau over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
03.10.21 17:30 Lustenau CE Wien II under 4:1 1:1,2:0,1:0
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
23.09.21 19:30 Lustenau Kitzbühel over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.09.21 19:15 Salzburg II Lustenau over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
14.09.21 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 1:1,3:1,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
10.12.2021 19:00 Klagenfurt II Lustenau H2H
08.01.2022 18:00 Zell Am See Klagenfurt II H2H
20.01.2022 19:00 Vipiteno Klagenfurt II H2H
22.01.2022 18:00 Gherdeina Selva Klagenfurt II H2H

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
10.12.2021 19:00 Klagenfurt II Lustenau H2H
11.12.2021 18:00 Jesenice Lustenau H2H
23.12.2021 19:25 Lustenau Ritten Collalbo H2H
28.12.2021 18:00 Cortina Lustenau H2H
30.12.2021 18:00 Lustenau Feldkirch H2H
02.01.2022 20:30 Gherdeina Selva Lustenau H2H
08.01.2022 18:00 Fassa Lustenau H2H
20.01.2022 18:00 Asiago Lustenau H2H
22.01.2022 18:00 Lustenau Merano Junior H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 22 11 4 1 1 57 100 43 54
2. Lustenau 22 10 3 1 4 25 81 56 46
3. Ritten Collalbo 21 11 2 0 6 31 87 56 43
4. Asiago 18 14 0 0 4 35 70 35 42
5. Salzburg II 26 10 2 2 8 22 95 73 42
6. Gherdeina Selva 22 12 0 1 8 -3 69 72 37
7. Zell Am See 21 11 0 2 6 0 72 72 35
8. Cortina 22 7 2 1 9 5 65 60 32
9. Klagenfurt II 27 10 0 2 13 -14 65 79 32
10. Bregenzerwald 18 6 2 2 4 10 66 56 30
11. Merano Junior 20 6 2 1 8 -9 58 67 29
12. Fassa 21 8 0 1 11 -6 73 79 25
13. Vipiteno 18 6 1 1 8 -7 53 60 24
14. Kitzbühel 21 3 2 4 6 -24 55 79 23
15. Linz II 21 6 1 0 13 -32 52 84 23
16. Feldkirch 21 0 2 4 9 -34 40 74 14
17. CE Wien II 21 4 0 0 17 -56 46 102 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lustenau 13 7 2 0 2 21 50 29 31
2. Asiago 11 10 0 0 1 30 48 18 30
3. Jesenice 11 4 3 1 -1 27 46 19 28
4. Ritten Collalbo 11 9 0 0 2 26 55 29 27
5. Klagenfurt II 14 9 0 0 5 3 42 39 27
6. Salzburg II 12 5 1 1 3 16 50 34 21
7. Zell Am See 10 5 0 1 3 1 37 36 16
8. Bregenzerwald 7 3 1 1 0 11 30 19 15
9. Cortina 12 3 1 1 5 -2 32 34 15
10. Linz II 11 3 1 0 6 -8 27 35 14
11. Merano Junior 10 4 0 1 4 -5 28 33 13
12. Gherdeina Selva 11 4 0 1 5 -4 34 38 13
13. Fassa 9 4 0 0 5 3 34 31 12
14. Kitzbühel 11 0 2 2 3 -11 27 38 12
15. CE Wien II 12 4 0 0 8 -26 30 56 12
16. Feldkirch 12 1 1 2 5 -19 23 42 10
17. Vipiteno 4 2 0 0 2 2 13 11 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 11 7 1 0 2 30 54 24 26
2. Gherdeina Selva 11 8 0 0 3 1 35 34 24
3. Salzburg II 14 5 1 1 5 6 45 39 21
4. Zell Am See 11 6 0 1 3 -1 35 36 19
5. Vipiteno 14 4 1 1 6 -9 40 49 18
6. Cortina 10 4 1 0 4 7 33 26 17
7. Ritten Collalbo 10 2 2 0 4 5 32 27 16
8. Merano Junior 10 2 2 0 4 -4 30 34 16
9. Lustenau 9 3 1 1 2 4 31 27 15
10. Bregenzerwald 11 3 1 1 4 -1 36 37 15
11. Fassa 12 4 0 1 6 -9 39 48 13
12. Asiago 7 4 0 0 3 5 22 17 12
13. Kitzbühel 10 3 0 2 3 -13 28 41 11
14. Linz II 10 3 0 0 7 -24 25 49 9
15. Klagenfurt II 13 1 0 2 8 -17 23 40 5
16. Feldkirch 9 -1 1 2 4 -15 17 32 4
17. CE Wien II 9 0 0 0 9 -30 16 46 0