Lustenau VS Ritten Collalbo


Lustenau

Ritten Collalbo

not draw --4--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Lustenau (T1) VS Ritten Collalbo (T2)

Lustenau

Ritten Collalbo

Zaujímavé

Lustenau

  • Lustenau už 4 zápasov v rade neremízovali.
  • Lustenau ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Ritten Collalbo

  • Tím Ritten Collalbo odohral až 24 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 63% z celkového počtu 38 zápasov.
  • Ritten Collalbo ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 58% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 12 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
23.12.2021 19:30 Lustenau Ritten Collalbo under 0:4 0:0,0:3,0:1
04.11.2021 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 5:0,1:1,1:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
23.03.2021 19:30 Lustenau Ritten Collalbo over 6:2 1:0,2:2,3:0
20.03.2021 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 2:7 2:2,0:1,0:4
06.03.2021 19:30 Lustenau Ritten Collalbo over 5:8 2:1,2:5,1:2
18.02.2021 20:00 Ritten Collalbo Lustenau under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
07.12.2019 20:00 Ritten Collalbo Lustenau under 4:1 1:1,3:0,0:0
14.09.2019 19:30 Lustenau Ritten Collalbo over 4:5pp 3:0,1:2,0:2,0:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
19.01.2019 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 3:1,3:1,1:1
15.09.2018 19:30 Lustenau Ritten Collalbo over 7:3 1:1,6:0,0:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
27.02.2018 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:4 3:2,2:1,2:1
19.09.2017 19:30 Lustenau Ritten Collalbo under 2:3 0:1,2:1,0:1

Lustenau

3 - 2 - 7

Ritten Collalbo

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 18:00 Jesenice Lustenau over 5:2 2:0,2:0,1:2
24.02.22 18:30 Lustenau Fassa over 5:3 0:2,1:0,4:1
19.02.22 17:30 Lustenau Cortina over 3:4 0:3,2:0,1:1
05.02.22 17:30 Lustenau Jesenice over 5:4 2:1,2:2,1:1
03.02.22 20:30 Fassa Lustenau under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
29.01.22 20:30 Cortina Lustenau under 1:3 1:1,0:1,0:1
27.01.22 18:30 Lustenau Asiago under 1:3 0:2,1:1,0:0
20.01.22 19:00 Asiago Lustenau under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
18.01.22 19:00 Bregenzerwald Lustenau over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
30.12.21 18:30 Lustenau Feldkirch under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.12.21 20:30 Cortina Lustenau under 3:1 0:1,2:0,1:0
23.12.21 19:30 Lustenau Ritten Collalbo under 0:4 0:0,0:3,0:1
11.12.21 18:00 Jesenice Lustenau under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
10.12.21 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 0:7 0:1,0:3,0:3
04.12.21 19:30 Lustenau Linz II over 5:2 1:1,0:1,4:0
27.11.21 20:00 Feldkirch Lustenau under 3:2 2:0,0:1,1:1
26.11.21 19:30 Lustenau Jesenice over 7:4 1:2,3:2,3:0
20.11.21 18:00 Linz II Lustenau over 3:4 1:1,1:1,1:2
19.11.21 19:25 CE Wien II Lustenau over 1:7 0:1,0:5,1:1
11.11.21 19:30 Lustenau Bregenzerwald under 5:0 1:0,2:0,2:0
06.11.21 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
04.11.21 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 5:0,1:1,1:2
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
28.10.21 19:30 Lustenau Fassa under 2:1 0:1,1:0,1:0
23.10.21 19:30 Lustenau Cortina under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.10.21 20:00 Vipiteno Lustenau over 5:2 1:1,1:1,3:0
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 19:30 Lustenau Vipiteno over 4:7 0:2,1:3,3:2
07.10.21 19:30 Kitzbühel Lustenau over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
03.10.21 17:30 Lustenau CE Wien II under 4:1 1:1,2:0,1:0
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
23.09.21 19:30 Lustenau Kitzbühel over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.09.21 19:15 Salzburg II Lustenau over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
14.09.21 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 1:1,3:1,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

Ritten Collalbo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
26.02.22 20:30 Asiago Ritten Collalbo over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
24.02.22 20:00 Ritten Collalbo Jesenice over 2:7 1:1,0:2,1:4
19.02.22 20:30 Fassa Ritten Collalbo over 1:5 0:1,0:2,1:2
05.02.22 18:00 Ritten Collalbo Asiago over 3:5 1:2,2:2,0:1
03.02.22 19:00 Jesenice Ritten Collalbo under 3:2 1:0,0:2,2:0
29.01.22 18:00 Ritten Collalbo Fassa under 2:0 1:0,0:0,1:0
27.01.22 20:30 Cortina Ritten Collalbo under 0:4 0:1,0:1,0:2
22.01.22 19:00 Bregenzerwald Ritten Collalbo under 3:0 1:0,0:0,2:0
20.01.22 19:00 Ritten Collalbo Salzburg II over 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,-:-
08.01.22 18:00 Linz II Ritten Collalbo over 2:4 2:0,0:3,0:1
02.01.22 17:59 Ritten Collalbo Bregenzerwald under 1:4 1:1,0:2,0:1
30.12.21 19:00 Jesenice Ritten Collalbo over 5:2 2:0,0:1,3:1
28.12.21 20:00 Ritten Collalbo Feldkirch under 2:3 0:0,1:1,1:2
26.12.21 19:30 Vipiteno Ritten Collalbo under 0:4 0:1,0:2,0:1
23.12.21 19:30 Lustenau Ritten Collalbo under 0:4 0:0,0:3,0:1
11.12.21 18:00 Ritten Collalbo Kitzbühel over 8:4 3:0,1:1,4:3
09.12.21 20:00 Ritten Collalbo Cortina under 4:1 4:0,0:1,0:0
04.12.21 20:30 Asiago Ritten Collalbo over 8:1 2:0,3:0,3:1
27.11.21 18:00 Ritten Collalbo Merano Junior over 5:3 1:1,3:0,1:2
25.11.21 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo over 1:5 0:1,1:2,0:2
23.11.21 20:00 Ritten Collalbo Linz II over 7:2 1:1,4:0,2:1
18.11.21 20:00 Ritten Collalbo Vipiteno under 4:0 1:0,0:0,3:0
16.11.21 20:00 Ritten Collalbo Jesenice over 2:8 1:1,0:6,1:1
06.11.21 19:30 Zell Am See Ritten Collalbo under 2:1 0:0,0:0,2:1
04.11.21 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 5:0,1:1,1:2
30.10.21 19:00 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.10.21 20:00 Ritten Collalbo Asiago over 5:1 2:1,1:0,2:0
21.10.21 20:30 Cortina Ritten Collalbo under 4:1 0:1,1:0,3:0
16.10.21 18:00 Ritten Collalbo CE Wien II over 5:2 1:0,3:0,1:2
14.10.21 20:30 Fassa Ritten Collalbo over 2:4 1:1,1:1,0:2
09.10.21 19:15 Salzburg II Ritten Collalbo over 2:8 2:3,0:2,0:3
07.10.21 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 8:2 1:0,5:0,2:2
28.09.21 19:30 Feldkirch Ritten Collalbo over 1:6 0:1,0:2,1:3
25.09.21 18:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,0:1,4:0
23.09.21 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 3:4 0:0,1:2,2:2
18.09.21 19:30 Kitzbühel Ritten Collalbo under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
16.09.21 20:30 Merano Junior Ritten Collalbo over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
11.09.21 18:00 Ritten Collalbo Fassa over 5:2 0:1,1:0,4:1

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Lustenau Ritten Collalbo H2H
05.03.2022 19:00 Asiago Lustenau H2H

Ritten Collalbo


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Lustenau Ritten Collalbo H2H
05.03.2022 19:00 Ritten Collalbo Cortina H2H

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 5 5 0 0 0 15 22 7 15
2. Jesenice 6 5 0 0 1 16 25 9 15
3. Cortina 5 4 0 0 1 4 18 14 12
4. Salzburg II 6 2 1 1 0 2 16 14 12
5. Gherdeina Selva 6 3 0 1 1 0 15 15 10
6. Zell Am See 5 3 0 0 2 5 17 12 9
7. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
8. Bregenzerwald 5 -1 2 1 0 -3 16 19 7
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Klagenfurt II 7 -1 2 0 4 1 19 18 7
11. Kitzbühel 5 0 1 1 1 -2 16 18 6
12. Fassa 6 0 1 1 2 -8 16 24 6
13. Vipiteno 5 0 1 0 3 -3 15 18 5
14. Linz II 6 1 0 2 1 -6 9 15 5
15. Merano Junior 6 1 0 0 5 -18 10 28 3
16. Lustenau 4 -1 1 1 1 -4 6 10 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 5 5 0 0 0 15 22 7 15
2. Jesenice 6 5 0 0 1 16 25 9 15
3. Cortina 5 4 0 0 1 4 18 14 12
4. Salzburg II 6 2 1 1 0 2 16 14 12
5. Gherdeina Selva 6 3 0 1 1 0 15 15 10
6. Zell Am See 5 3 0 0 2 5 17 12 9
7. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
8. Bregenzerwald 5 -1 2 1 0 -3 16 19 7
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Klagenfurt II 7 -1 2 0 4 1 19 18 7
11. Kitzbühel 5 0 1 1 1 -2 16 18 6
12. Fassa 6 0 1 1 2 -8 16 24 6
13. Vipiteno 5 0 1 0 3 -3 15 18 5
14. Linz II 6 1 0 2 1 -6 9 15 5
15. Merano Junior 6 1 0 0 5 -18 10 28 3
16. Lustenau 4 -1 1 1 1 -4 6 10 2

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 3 3 0 0 0 7 12 5 9
2. Jesenice 3 3 0 0 0 15 15 0 9
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
5. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
6. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
7. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
8. Bregenzerwald 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
11. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
12. Fassa 3 1 0 1 0 -3 8 11 4
13. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
14. Linz II 4 1 0 1 1 -3 7 10 4
15. Merano Junior 3 1 0 0 2 -2 7 9 3
16. Lustenau 3 -1 1 1 0 -2 5 7 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
2. Jesenice 3 3 0 0 0 15 15 0 9
3. Unterland Cavaliers 3 3 0 0 0 7 12 5 9
4. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
5. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
6. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
7. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
8. Linz II 4 1 0 1 1 -3 7 10 4
9. Fassa 3 1 0 1 0 -3 8 11 4
10. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
11. Lustenau 3 -1 1 1 0 -2 5 7 3
12. Merano Junior 3 1 0 0 2 -2 7 9 3
13. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
14. Bregenzerwald 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
15. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
2. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
3. Cortina 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
4. Salzburg II 5 3 0 1 0 1 14 13 10
5. Gherdeina Selva 3 1 0 1 0 -1 6 7 4
6. Zell Am See 2 1 0 0 1 1 6 5 3
7. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
8. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Klagenfurt II 4 -1 1 0 3 -5 6 11 2
11. Kitzbühel 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
12. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
13. Vipiteno 3 1 0 0 2 -2 10 12 3
14. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
15. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0
16. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg II 5 3 0 1 0 1 14 13 10
2. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
3. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
4. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
5. Gherdeina Selva 3 1 0 1 0 -1 6 7 4
6. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
7. Zell Am See 2 1 0 0 1 1 6 5 3
8. Vipiteno 3 1 0 0 2 -2 10 12 3
9. Klagenfurt II 4 -1 1 0 3 -5 6 11 2
10. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
11. Kitzbühel 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
12. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
13. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
15. Cortina 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0