Merano Junior VS Lustenau


Merano Junior

Lustenau

Merano Junior (T1) VS Lustenau (T2)

Merano Junior

Lustenau

Zaujímavé

Merano Junior

  • Z celkového počtu 10 prehralo mužstvo Merano Junior až 50% svojích zápasov. 5 prehraných zápasov.
  • Až 6 zápasov tímu Merano Junior skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 60%.
  • Merano Junior už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Merano Junior ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Merano Junior už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Lustenau

  • 30% zápasov tímu Lustenau skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 10 zápasov.
  • Tím Lustenau odohral až 7 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 70% z celkového počtu 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
14.10.2021 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1

Merano Junior

0 - 0 - 1

Lustenau

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Merano Junior Cortina under 0:5 0:0,0:2,0:3
02.10.21 20:30 Fassa Merano Junior under 2:3 1:0,1:1,0:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
23.09.21 20:30 Merano Junior Vipiteno under 3:2 0:0,0:2,3:0
18.09.21 19:30 Merano Junior Linz II over 3:4 1:1,0:0,2:3
16.09.21 20:30 Merano Junior Ritten Collalbo over 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
11.09.21 17:30 Jesenice Merano Junior under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 19:30 Lustenau Vipiteno over 4:7 0:2,1:3,3:2
07.10.21 19:30 Kitzbühel Lustenau over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
03.10.21 17:30 Lustenau CE Wien II under 4:1 1:1,2:0,1:0
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
23.09.21 19:30 Lustenau Kitzbühel over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.09.21 19:15 Salzburg II Lustenau over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
14.09.21 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 1:1,3:1,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

Merano Junior


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva H2H
23.10.2021 19:30 Feldkirch Merano Junior H2H
28.10.2021 18:00 Vipiteno Merano Junior H2H
30.10.2021 20:30 Cortina Merano Junior H2H
04.11.2021 18:00 Kitzbühel Merano Junior H2H
06.11.2021 18:00 Merano Junior Feldkirch H2H
18.11.2021 18:00 Salzburg II Merano Junior H2H
20.11.2021 18:00 Merano Junior Klagenfurt II H2H
25.11.2021 18:00 Merano Junior Zell Am See H2H
27.11.2021 18:00 Ritten Collalbo Merano Junior H2H
02.12.2021 18:00 Merano Junior Fassa H2H
04.12.2021 18:00 Bregenzerwald Merano Junior H2H
09.12.2021 18:00 Merano Junior Salzburg II H2H
11.12.2021 18:00 Merano Junior Asiago H2H
21.12.2021 18:00 Merano Junior Jesenice H2H
27.12.2021 18:00 CE Wien II Merano Junior H2H
28.12.2021 18:00 Linz II Merano Junior H2H
30.12.2021 18:00 Merano Junior Kitzbühel H2H
02.01.2022 18:00 Merano Junior CE Wien II H2H
06.01.2022 18:00 Zell Am See Merano Junior H2H
20.01.2022 18:00 Merano Junior Bregenzerwald H2H
22.01.2022 18:00 Lustenau Merano Junior H2H

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 20:00 Vipiteno Lustenau H2H
23.10.2021 19:30 Lustenau Cortina H2H
28.10.2021 18:00 Lustenau Fassa H2H
30.10.2021 19:25 Zell Am See Lustenau H2H
04.11.2021 18:00 Ritten Collalbo Lustenau H2H
06.11.2021 18:00 Lustenau Klagenfurt II H2H
11.11.2021 18:00 Lustenau Bregenzerwald H2H
19.11.2021 18:00 CE Wien II Lustenau H2H
20.11.2021 18:00 Linz II Lustenau H2H
26.11.2021 18:00 Lustenau Jesenice H2H
27.11.2021 18:00 Feldkirch Lustenau H2H
01.12.2021 18:00 Bregenzerwald Lustenau H2H
04.12.2021 18:00 Lustenau Linz II H2H
10.12.2021 18:00 Klagenfurt II Lustenau H2H
11.12.2021 18:00 Jesenice Lustenau H2H
23.12.2021 18:00 Lustenau Ritten Collalbo H2H
28.12.2021 18:00 Cortina Lustenau H2H
30.12.2021 18:00 Lustenau Feldkirch H2H
02.01.2022 18:00 Gherdeina Selva Lustenau H2H
08.01.2022 18:00 Fassa Lustenau H2H
20.01.2022 18:00 Asiago Lustenau H2H
22.01.2022 18:00 Lustenau Merano Junior H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 12 8 1 1 0 31 49 18 30
2. Asiago 13 10 0 0 3 24 49 25 30
3. Ritten Collalbo 10 5 2 0 1 28 48 20 25
4. Lustenau 10 3 2 1 1 10 37 27 20
5. Zell Am See 11 6 0 2 1 -2 41 43 20
6. Kitzbühel 10 2 2 3 -2 4 35 31 19
7. Klagenfurt II 13 5 0 1 6 -8 31 39 16
8. Vipiteno 9 5 0 0 4 1 31 30 15
9. Salzburg II 13 3 1 0 8 -3 42 45 14
10. Cortina 9 4 0 0 5 4 23 19 12
11. Bregenzerwald 8 4 0 0 4 6 29 23 12
12. Merano Junior 10 2 1 1 4 -14 20 34 12
13. Linz II 9 2 1 0 5 -11 23 34 11
14. Gherdeina Selva 10 3 0 0 7 -17 21 38 9
15. Feldkirch 9 0 1 2 3 -14 16 30 7
16. Fassa 9 2 0 0 7 -8 27 35 6
17. CE Wien II 9 1 0 0 8 -31 17 48 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 8 7 0 0 1 17 31 14 21
2. Jesenice 6 3 1 1 -1 12 21 9 15
3. Lustenau 7 3 1 0 2 7 27 20 14
4. Ritten Collalbo 5 4 0 0 1 13 25 12 12
5. Klagenfurt II 6 4 0 0 2 -1 19 20 12
6. Zell Am See 5 3 0 1 0 3 24 21 10
7. Kitzbühel 6 -1 2 2 -1 0 16 16 9
8. Salzburg II 7 1 1 0 4 -2 24 26 8
9. Bregenzerwald 3 2 0 0 1 6 13 7 6
10. Linz II 3 0 1 0 1 -1 9 10 5
11. Merano Junior 5 1 0 1 2 -9 9 18 4
12. Vipiteno 1 1 0 0 0 3 4 1 3
13. Cortina 5 1 0 0 4 -7 6 13 3
14. Fassa 5 1 0 0 4 -1 15 16 3
15. Feldkirch 5 1 0 0 4 -11 8 19 3
16. Gherdeina Selva 6 1 0 0 5 -12 11 23 3
17. CE Wien II 4 1 0 0 3 -14 9 23 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 6 5 0 0 1 19 28 9 15
2. Ritten Collalbo 5 1 2 0 0 15 23 8 13
3. Vipiteno 8 4 0 0 4 -2 27 29 12
4. Kitzbühel 4 3 0 1 -1 4 19 15 10
5. Zell Am See 6 3 0 1 1 -5 17 22 10
6. Cortina 4 3 0 0 1 11 17 6 9
7. Asiago 5 3 0 0 2 7 18 11 9
8. Merano Junior 5 1 1 0 2 -5 11 16 8
9. Lustenau 3 0 1 1 -1 3 10 7 6
10. Gherdeina Selva 4 2 0 0 2 -5 10 15 6
11. Bregenzerwald 5 2 0 0 3 0 16 16 6
12. Salzburg II 6 2 0 0 4 -1 18 19 6
13. Linz II 6 2 0 0 4 -10 14 24 6
14. Feldkirch 4 -1 1 2 -1 -3 8 11 4
15. Klagenfurt II 7 1 0 1 4 -7 12 19 4
16. Fassa 4 1 0 0 3 -7 12 19 3
17. CE Wien II 5 0 0 0 5 -17 8 25 0