Asiago VS Lustenau


Asiago

Lustenau

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Asiago (T1) VS Lustenau (T2)

Asiago

Lustenau

Zaujímavé

Asiago

  • 68% (19 z 28) výhier mužstva Asiago.
  • Až 17 zápasov tímu Asiago skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 61%.
  • Asiago už 4 zápasov v rade neremízovali.

Lustenau

  • Lustenau už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 89% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
25.09.2021 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
18.03.2021 20:00 Lustenau Asiago over 5:1 2:1,3:0,0:0
06.02.2021 19:00 Asiago Lustenau over 7:1 3:0,3:1,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
01.12.2019 17:30 Lustenau Asiago over 4:2 1:0,0:2,3:0
13.10.2019 18:30 Asiago Lustenau over 7:3 0:0,5:1,2:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
16.02.2019 17:30 Lustenau Asiago over 3:5 1:1,1:3,1:1
21.09.2018 20:30 Asiago Lustenau over 4:3 2:1,1:1,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
03.02.2018 19:30 Lustenau Asiago over 5:2 2:1,2:0,1:1
16.09.2017 20:30 Asiago Lustenau under 2:3ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-

Asiago

4 - 1 - 4

Lustenau

Asiago


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.01.22 19:00 Klagenfurt II Asiago under 0:3 0:1,0:2,0:0
08.01.22 19:15 Salzburg II Asiago under 2:1 1:1,0:0,1:0
07.01.22 19:00 Linz II Asiago under 0:5 0:3,0:1,0:1
30.12.21 20:30 Asiago Zell Am See over 6:2 1:1,1:0,4:1
28.12.21 19:30 Kitzbühel Asiago over 4:5pp 1:0,1:3,2:1,0:1
23.12.21 20:30 Asiago Jesenice under 2:3 2:0,0:1,0:2
18.12.21 20:30 Asiago Feldkirch under 3:2 3:0,0:1,0:1
16.12.21 20:30 Fassa Asiago under 4:0 1:0,1:0,2:0
11.12.21 19:30 Merano Junior Asiago under 3:2 2:0,0:1,1:1
09.12.21 20:00 Vipiteno Asiago under 1:4 0:1,1:1,0:2
04.12.21 20:30 Asiago Ritten Collalbo over 8:1 2:0,3:0,3:1
06.11.21 19:25 CE Wien II Asiago under 1:3 0:1,1:0,0:2
04.11.21 20:30 Asiago Fassa over 5:2 0:1,2:0,3:1
30.10.21 20:30 Asiago Kitzbühel under 4:1 1:0,3:0,0:1
28.10.21 20:00 Ritten Collalbo Asiago over 5:1 2:1,1:0,2:0
16.10.21 20:30 Asiago Cortina under 3:2 1:1,1:0,1:1
14.10.21 20:30 Asiago Vipiteno over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 4:1 2:0,1:1,1:0
05.10.21 19:00 Jesenice Asiago over 5:3 1:1,2:2,2:0
02.10.21 20:30 Cortina Asiago under 1:4 0:0,0:2,1:2
28.09.21 20:30 Asiago Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
24.09.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.21 20:30 Asiago Salzburg II under 3:2 1:1,1:1,1:0
18.09.21 20:30 Asiago Bregenzerwald over 3:4 1:1,1:1,1:2
14.09.21 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 0:5 0:3,0:2,0:0
11.09.21 20:30 Asiago Linz II over 4:2 1:1,3:1,0:0

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.01.22 19:00 Bregenzerwald Lustenau over 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
30.12.21 18:30 Lustenau Feldkirch under 0:3 0:1,0:1,0:1
28.12.21 20:30 Cortina Lustenau under 3:1 0:1,2:0,1:0
23.12.21 19:30 Lustenau Ritten Collalbo under 0:4 0:0,0:3,0:1
11.12.21 18:00 Jesenice Lustenau under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
10.12.21 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 0:7 0:1,0:3,0:3
04.12.21 19:30 Lustenau Linz II over 5:2 1:1,0:1,4:0
27.11.21 20:00 Feldkirch Lustenau under 3:2 2:0,0:1,1:1
26.11.21 19:30 Lustenau Jesenice over 7:4 1:2,3:2,3:0
20.11.21 18:00 Linz II Lustenau over 3:4 1:1,1:1,1:2
19.11.21 19:25 CE Wien II Lustenau over 1:7 0:1,0:5,1:1
11.11.21 19:30 Lustenau Bregenzerwald under 5:0 1:0,2:0,2:0
06.11.21 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
04.11.21 20:00 Ritten Collalbo Lustenau over 7:3 5:0,1:1,1:2
30.10.21 19:30 Zell Am See Lustenau under 1:3 0:1,1:2,0:0
28.10.21 19:30 Lustenau Fassa under 2:1 0:1,1:0,1:0
23.10.21 19:30 Lustenau Cortina under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.10.21 20:00 Vipiteno Lustenau over 5:2 1:1,1:1,3:0
14.10.21 20:30 Merano Junior Lustenau under 0:3 0:1,0:1,0:1
09.10.21 19:30 Lustenau Vipiteno over 4:7 0:2,1:3,3:2
07.10.21 19:30 Kitzbühel Lustenau over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
03.10.21 17:30 Lustenau CE Wien II under 4:1 1:1,2:0,1:0
02.10.21 19:30 Lustenau Zell Am See over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
23.09.21 19:30 Lustenau Kitzbühel over 2:4 0:0,2:2,0:2
18.09.21 19:15 Salzburg II Lustenau over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
14.09.21 19:30 Lustenau Salzburg II over 4:2 1:1,3:1,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

Asiago


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.01.2022 19:00 Asiago Lustenau H2H
22.01.2022 19:00 Zell Am See Asiago H2H

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
20.01.2022 19:00 Asiago Lustenau H2H
22.01.2022 19:00 Lustenau Merano Junior H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 27 14 5 1 1 67 120 53 68
2. Asiago 28 18 1 0 8 45 101 56 59
3. Ritten Collalbo 29 16 2 0 9 41 116 75 58
4. Lustenau 28 10 4 2 6 23 95 72 52
5. Salzburg II 30 12 2 3 8 22 107 85 49
6. Fassa 28 15 0 1 11 17 106 89 46
7. Zell Am See 30 13 1 2 11 -1 104 105 46
8. Cortina 27 11 2 1 10 17 87 70 44
9. Gherdeina Selva 26 11 1 3 7 -8 79 87 41
10. Vipiteno 27 8 2 1 13 -13 78 91 35
11. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
12. Feldkirch 29 5 3 4 10 -21 66 87 34
13. Bregenzerwald 23 7 2 3 6 4 76 72 34
14. Klagenfurt II 29 10 0 2 15 -24 65 89 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 29 7 1 1 18 -49 70 119 27
17. CE Wien II 25 5 0 0 20 -64 55 119 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 14 12 0 0 2 34 59 25 36
2. Jesenice 13 4 4 1 -1 31 54 23 33
3. Ritten Collalbo 15 11 0 0 4 29 70 41 33
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Zell Am See 14 7 1 1 3 16 60 44 27
6. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
7. Salzburg II 15 6 1 2 3 13 56 43 25
8. Fassa 13 8 0 0 5 17 53 36 24
9. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
10. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
11. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
12. Vipiteno 12 4 1 0 6 -2 35 37 17
13. Linz II 15 4 1 0 9 -16 33 49 17
14. Bregenzerwald 10 3 1 2 1 7 35 28 16
15. Feldkirch 14 3 1 2 5 -14 32 46 16
16. CE Wien II 13 5 0 0 8 -25 34 59 15
17. Gherdeina Selva 12 4 0 2 4 -5 36 41 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 14 10 1 0 2 36 66 30 35
2. Gherdeina Selva 14 7 1 1 3 -3 43 46 27
3. Ritten Collalbo 14 5 2 0 5 12 46 34 25
4. Salzburg II 15 6 1 1 5 9 51 42 24
5. Asiago 14 6 1 0 6 11 42 31 23
6. Fassa 15 7 0 1 6 0 53 53 22
7. Lustenau 13 3 2 2 2 9 45 36 21
8. Cortina 12 5 1 0 5 9 41 32 20
9. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
10. Feldkirch 15 2 2 2 5 -7 34 41 18
11. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
12. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
15. Linz II 14 3 0 1 9 -33 37 70 10
16. Klagenfurt II 13 1 0 2 8 -17 23 40 5
17. CE Wien II 12 0 0 0 12 -39 21 60 0