Lida VS Dinamo Maladzyechna


Lida

Dinamo Maladzyechna

not draw --1--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Lida (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)

Lida

Dinamo Maladzyechna

Zaujímavé

Lida

  • Z celkového počtu 4 prehralo mužstvo Lida až 50% svojích zápasov. 2 prehraných zápasov.
  • Až 3 zápasov tímu Lida skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 4 zápasov, to je až 75%.

Dinamo Maladzyechna

  • 75% zápasov tímu Dinamo Maladzyechna skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 4 zápasov.
  • Dinamo Maladzyechna už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 30% vzájomných zápasov (7 z 23) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Bielorusko / Ekstralegue / 2021/2022
03.02.2022 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:5 1:3,1:1,2:1
20.01.2022 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 4:3 0:1,1:1,2:1
03.12.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
01.12.2021 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 3:6 2:0,0:4,1:2
11.09.2021 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2 2:0,0:1,1:1
09.09.2021 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 5:2 0:0,1:2,4:0
08.08.2021 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:5ppsn 1:1,1:0,2:3,0:0,0:1
Bielorusko / Pohár / 2020/2021
08.08.2020 16:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 1:4 0:2,0:1,1:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2019/2020
17.11.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 5:1 1:0,3:1,1:0
20.10.2019 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
27.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
03.09.2019 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 1:2 0:1,1:1,0:0
05.08.2019 18:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 4:5pp 2:1,2:3,0:0,0:1
Bielorusko / Ekstralegue / 2018/2019
02.03.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 5:3 2:0,2:1,1:2
24.01.2019 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 0:1 0:1,0:0,0:0
17.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
18.12.2018 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:0 1:0,1:0,1:0
22.11.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 4:1 1:1,1:0,2:0
27.10.2018 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,3:0
04.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida over 7:3 3:0,3:2,1:1
15.09.2018 12:00 Lida Dinamo Maladzyechna over 5:3 1:0,1:3,3:0
Bielorusko / Ekstralegue / 2017/2018
04.11.2017 17:00 Lida Dinamo Maladzyechna under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
28.09.2017 18:00 Dinamo Maladzyechna Lida under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1

Lida

6 - 7 - 10

Dinamo Maladzyechna

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.08.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Lida under 2:1 1:0,0:1,1:0
10.08.22 18:00 Brest Lida under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
06.08.22 16:00 Lida Junost Minsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
04.08.22 18:00 Lida Něman Grodno over 7:2 2:1,2:0,3:1

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.08.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 3:4 1:1,2:1,0:2
10.08.22 19:10 Junost Minsk Dinamo Maladzyechna under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,-:-
06.08.22 13:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 4:5pp 0:4,2:0,2:0,0:1
04.08.22 16:55 Dinamo Maladzyechna Shakhtar Soligorsk under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0

Lida


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.08.2022 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna H2H

Dinamo Maladzyechna


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
14.08.2022 13:00 Lida Dinamo Maladzyechna H2H

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
2. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
3. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
4. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
5. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
6. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
3. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
4. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
5. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
6. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 5 4 0 0 1 4 14 10 12
2. Brest 4 0 2 0 0 5 13 8 10
3. Gomel 5 3 0 0 2 9 17 8 9
4. Novopolock 5 1 1 0 2 3 10 7 8
5. Junost Minsk 5 2 0 2 -1 1 12 11 8
6. Něman Grodno 4 1 1 0 1 0 16 16 8
7. Žlobin 5 2 0 1 1 1 9 8 7
8. Dinamo Maladzyechna 4 -2 2 1 0 0 11 11 5
9. Lokomotiv Orsha 5 1 0 2 0 -9 4 13 5
10. Lida 4 1 0 1 1 1 11 10 4
11. Shakhtar Soligorsk 5 1 0 1 2 -7 6 13 4
12. Khimvolokno Mogilev 5 -2 2 0 3 -8 6 14 4

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
3. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
5. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
6. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
2. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
5. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
6. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 3 -1 2 0 0 4 9 5 7
2. Vitebsk 2 2 0 0 0 4 7 3 6
3. Novopolock 3 0 1 0 1 2 6 4 5
4. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 -6 2 8 4
5. Něman Grodno 1 1 0 0 0 2 5 3 3
6. Gomel 2 1 0 0 1 3 7 4 3
7. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 0 1 -2 2 4 3
8. Lida 2 1 0 0 1 3 8 5 3
9. Žlobin 2 1 0 0 1 0 5 5 3
10. Dinamo Maladzyechna 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Khimvolokno Mogilev 3 -1 1 0 2 -3 3 6 2
12. Junost Minsk 2 0 0 1 0 -3 4 7 1

Group A

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
2. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
3. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
4. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
5. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
6. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1

Group B

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
4. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
5. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
6. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 3 2 0 1 -1 4 8 4 7
2. Gomel 3 2 0 0 1 6 10 4 6
3. Vitebsk 3 2 0 0 1 0 7 7 6
4. Něman Grodno 3 0 1 0 1 -2 11 13 5
5. Žlobin 3 1 0 1 0 1 4 3 4
6. Brest 1 1 0 0 0 1 4 3 3
7. Novopolock 2 1 0 0 1 1 4 3 3
8. Dinamo Maladzyechna 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
9. Khimvolokno Mogilev 2 -1 1 0 1 -5 3 8 2
10. Lida 2 0 0 1 0 -2 3 5 1
11. Lokomotiv Orsha 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
12. Shakhtar Soligorsk 3 0 0 1 1 -5 4 9 1